Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2-Mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2-Mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 15 oktober 2017

Klasser: Visa alla | 2-mila Herrer | 2-mila Damer | Mila Herrer | Mila Damer | Halvmila - C | Engelsk mil

2-mila Herrer

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3.16.45
2Sander ArntzenAsker Skiklubb3.16.49+0.04
3Kristoffer JacobsenIL Tyrving3.19.52+3.07
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3.28.55+12.10
5Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3.31.30+14.45
6Christian HolmboeIL Tyrving3.41.57+25.12
7Harald KalagerNTNUI3.42.16+25.31
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb4.31.16+1.14.31
9Jostein Svaland DaleVang OL4.39.15+1.22.30
10Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb5.13.54+1.57.09
11Felix FinsrudAsker Skiklubb5.18.54+2.02.09
11Sondre Zahl HagenFossum IF5.18.54+2.02.09
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb5.18.54+2.02.09
Stein H. HagenFossum IFbrutt
Svein GranerudAsker Skiklubbikke startet

2-mila Damer

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ina MartiniAsker Skiklubb4.31.11

Mila Herrer

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.47.02
2Eivind TonnaAsker Skiklubb1.50.05+3.03
3Øystein RastadAsker Skiklubb2.03.07+16.05
4Gjermund GravirAsker Skiklubb2.10.16+23.14
5Trond RønnebergAsker Skiklubb2.11.13+24.11
6Vidar StrandLierbygda OL2.12.26+25.24
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb2.12.38+25.36
8Jan Anders IstadAsker Skiklubb2.12.49+25.47
9Bjørnar LøvliAsker Skiklubb2.16.13+29.11
10Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb2.18.38+31.36
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.19.38+32.36
12Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb2.22.02+35.00
13Håkon LøvliAsker Skiklubb2.22.19+35.17
14Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb2.28.59+41.57
15Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb2.44.09+57.07
16Kristian KalagerAsker Skiklubb2.57.03+1.10.01
17Martin BirkelundAsker Skiklubb3.15.50+1.28.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb3.16.14+1.29.12
19Tarje EspelinAsker Skiklubb3.16.24+1.29.22
20Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb3.18.04+1.31.02
21Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3.20.48+1.33.46
22Øyvind HoveidAsker Skiklubb3.29.22+1.42.20
23Birk Felland SætnanFossum IF3.35.13+1.48.11
24Øyvind GylverAsker Skiklubb3.35.17+1.48.15
25Knut Jostein SætnanFossum IF3.35.39+1.48.37
26Roar NydalAsker Skiklubb3.46.26+1.59.24
27Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3.46.28+1.59.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Arne DolvenAsker Skiklubb4.19.46+2.32.44
28Halvor DolvenAsker SK4.19.46+2.32.44
30Magne AasAsker Skiklubb4.55.03+3.08.01
Anton PlaianAsker SKdiskvalifisert
Haakon DolvenAsker Skiklubbbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet

Mila Damer

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb2.54.59
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3.05.53+10.54
3Marit EgnerAsker Skiklubb3.16.58+21.59
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3.25.18+30.19
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3.25.19+30.20
6Silje Marie VågeAsker Skiklubb3.31.20+36.21
7Stella HolmboeIL Tyrving3.31.23+36.24
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3.35.14+40.15
9Unni RyeAsker Skiklubb3.46.40+51.41
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbbrutt

Halvmila - B

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb53.32
2Milda ØhlckersIL Tyrving56.23+2.51
3Erik HøivoldKongsberg OL56.30+2.58
4Arild NyhaugAsker Skiklubb57.06+3.34
5Torgeir BrandalKongsberg OL1.00.12+6.40
6Kathinka Zahl HagenFossum IF1.00.17+6.45
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.01.15+7.43
8Per ØhlckersIL Tyrving1.01.56+8.24
9Sara MartiniAsker Skiklubb1.03.34+10.02
10Inge WestlyAsker Skiklubb1.03.49+10.17
11Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.04.37+11.05
12Mikkel RastadAsker Skiklubb1.07.31+13.59
13Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1.07.46+14.14
14Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.09.51+16.19
15Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.11.03+17.31
16Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb1.11.04+17.32
17Martha WisløffAsker Skiklubb1.11.05+17.33
18Majken KorsagerAsker Skiklubb1.14.05+20.33
19Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb1.18.34+25.02
20Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.18.37+25.05
21Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.20.22+26.50
22Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.28.39+35.07
23Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.28.41+35.09
24Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.44.21+50.49
25Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.50.42+57.10
Torleif GaltelandAsker Skiklubbdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbbrutt
Vera HalsaaAsker Skiklubbikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet

Engelsk mil

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving19.57
2Sofia ØhlckersIL Tyrving20.02+0.05
3Sigve Nygård FagervoldAsker SK22.47+2.50
4Ask Felland SætnanFossum IF23.44+3.47
5Joakim Nordby RudAsker SK53.47+33.50
6Stine Nordby RudAsker SK58.11+38.14
7Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.07.28+47.31
8Lilli Maria TellnesAsker Skiklubb1.08.09+48.12
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor