Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pollicup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pollicup 2
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 5 oktober 2017

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL28.38
Hege AndersenIL Kollbrutt

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.06
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL34.31+0.25
3Gro PedersenOK Skeidi40.27+6.21
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.06.19+32.13

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi31.21
2Tonny LindquistOK Skeidi47.34+16.13
3Elisabeth RødAndebu IL1.16.08+44.47
4Tirill Liby SeipOK Skeidi1.19.28+48.07
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt

H 40-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL24.08
2Jon SkriubakkenPorsgrunn OL24.16+0.08
3Per-Gunnar MustadOK Skeidi26.11+2.03
4Jan GatevoldPorsgrunn OL26.18+2.10
5Bjørn PollandOK Skeidi28.26+4.18
6Morten HamreIL Hauken29.52+5.44
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL30.17+6.09
8Tom SagaSkien OK30.30+6.22
9Jan GlittumOK Skeidi30.59+6.51
10Jesper FlogstadIL Hauken32.04+7.56
11Bjørn LiePorsgrunn OL36.04+11.56
12Harald OmlandSkien OK39.10+15.02
13Jo Ulltveit-MoeIL Koll45.26+21.18
Ketil OplandOK Skeididiskvalifisert
Lars Rune LieOK Skeididiskvalifisert
Erik BorgIL Kolldiskvalifisert
Arild RørholtOK Skeididiskvalifisert

H 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi22.49
2Ole JohanssonPorsgrunn OL32.45+9.56
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL33.02+10.13
4Atle RemmePorsgrunn OL35.50+13.01
5Jakob KløverødPorsgrunn OL36.46+13.57
6Dag KristensenOK Skeidi38.48+15.59
7Kay JørgensenPorsgrunn OL40.13+17.24
8Carl Ove BergOK Skeidi40.25+17.36
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41.14+18.25
10Per Øystein AndersenLarvik OK41.47+18.58
11Øivind PedersenOK Skeidi52.38+29.49
12Rolf LyePorsgrunn OL55.15+32.26
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert

D13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL31.08
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL39.46+8.38

H-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Christoffer BorgIL Koll25.02
2Oscar AndersenIL Koll1.08.13+43.11
3Noah AndersenIL Koll1.22.29+57.27
Blu William OplandOK Skeididiskvalifisert

H13-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll27.26
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL29.51+2.25
3Halvard KornmoPorsgrunn OL30.29+3.03
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL36.06+8.40
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.46+17.20
6Martin AusenPorsgrunn OL51.02+23.36

H17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL22.30
2Åsmund HasaasOK Skeidi24.01+1.31
3Ole FlaattenOK Skeidi29.05+6.35
4Jon Øivind PedersenOK Skeidi36.47+14.17
Aleksander Koren HalvorsenOK Skeididiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor