Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Hordaland
Dato: mandag 18 september 2017

H17- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle LeirenHordvik43.45
2Ole CorneliussenKvernbit IL49.32+5.47
3Andre CorneliussenEikanger IL50.20+6.35
4Kåre Jonny NygårdHordvik52.55+9.10
5Aslak HordvikHordvik1.06.04+22.19

H50- Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AustrheimKvernbit IL44.33
2Øistein BøeFana IL45.49+1.16
3Ingvald GjesdalLindås50.02+5.29
4Rune ErdalSamnanger IL52.33+8.00
5Atle BergsethVaregg Fleridrett59.04+14.31
6Lars FjellangerFana IL1.01.26+16.53
7Ole KjekaIL Alvidra1.05.57+21.24

D17- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne BergHordvik58.20

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL35.11
2Kjartan MedaasIL Alvidra40.15+5.04
3Mikal KrossøyAustrheim46.09+10.58
4Harald KrugerIL Alvidra56.33+21.22
5Robert MjøsManger1.00.57+25.46

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra46.02

H17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra45.52
2Sverre JohansenIL Alvidra49.06+3.14
3Gaute MykkeltvedtHordvik1.02.09+16.17

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra48.30

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra46.03

H-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Storm B LeirenHordvik38.06
2Axel FranssonHordvik38.11+0.05

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra48.31

D50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL28.14
2Kjellaug HodnekvamBergens TF32.55+4.41

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ada MykkeltvedtHordvik1.02.32

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sina Finne MykkeltvedtHordvik1.02.03
2Maria KristoffersenHordvik1.02.04+0.01

H11-12 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra27.20
2Brage Berg HaugenHordvik30.00+2.40
3Otto Johan OppedalHordvik37.53+10.33

H-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NygårdHordvik16.29
2Viljar Berg LeirenHordvik29.54+13.25
3Truls HoplandHordvik31.16+14.47
4Christian HordvikHordvik31.21+14.52

D17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil BøEikanger IL30.58

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøEikanger IL30.47
2Leona BøEikanger IL30.59+0.12
3Frida Berg HaugenHordvik41.38+10.51
4Ylva Berg HaugenHordvik41.54+11.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival