Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusellen
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 5 september 2017

Bodø og Omegn IF Ori

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend Holter Nilssen2 km - C (10)44.1117.40
1Jesper Helliksrud3 km - B (16)40.3812.18
1Espen Samuelsen Skiri4 km - A (21)44.459.56
2Per Rekkedal4 km - A (21)50.53+6.0811.18
2Regula Høsli2 km - C (10)1.01.01+16.5024.24
2Håvard Solbakken6 km - A (6)59.19+1.149.34
3Edvin Berg3 km - B (16)49.35+8.5715.01
3Jacob Lindstrøm4 km - A (21)54.43+9.5812.09
3Jakob Sivert Hunstad2 km - C (10)1.01.03+16.5224.25
3Arild Hegreberg6 km - A (6)1.00.00+1.559.40
4Amund Bø Kongsbakk6 km - A (6)1.05.23+7.1810.32
4Eivind Valle3 km - B (16)50.17+9.3915.14
4Bjørn Are Stensland4 km - A (21)58.37+13.5213.01
5Marit Johnsen4 km - A (21)58.49+14.0413.04
5Rasmus Andersen6 km - A (6)1.19.17+21.1212.47
5Johanna Lovise Hunstad2 km - C (10)1.06.30+22.1926.36
6Trygve Ovesen2 km - C (10)1.16.34+32.2330.37
6Arild Pettersen6 km - A (6)1.24.39+26.3413.39
6Bjørn Tore Winther4 km - A (21)58.57+14.1213.06
7Geir Moen3 km - B (16)52.58+12.2016.03
7Ivar Aanerød4 km - A (21)59.20+14.3513.11
8Wenche Rekkedal3 km - B (16)59.22+18.4417.59
8Nora Marie Wedege Irgens4 km - A (21)1.02.59+18.1413.59
8Torkel Irgens4 km - A (21)1.02.59+18.1413.59
10Morten Selnes3 km - B (16)1.02.53+22.1519.03
10Håkon B. Bø4 km - A (21)1.03.01+18.1614.00
11Reidar Andersen3 km - B (16)1.07.52+27.1420.33
11Leif Magne Eggestad4 km - A (21)1.03.17+18.3214.03
12Janne Anita Nilsen3 km - B (16)1.13.28+32.5022.15
12Elisabet Kongsbakk4 km - A (21)1.05.18+20.3314.30
13Øyvind Johan Olsen4 km - A (21)1.05.20+20.3514.31
13Carl B. Bjørseth3 km - B (16)1.14.38+34.0022.36
14Steve Samuelsen4 km - A (21)1.08.17+23.3215.10
15Dag Skogan4 km - A (21)1.09.45+25.0015.30
16Jan Fredrik Prytz4 km - A (21)1.11.20+26.3515.51
17Åge Mohus4 km - A (21)1.13.50+29.0516.24
18Marte Fallbakken Berge4 km - A (21)1.14.21+29.3616.31
19Christian Søvik4 km - A (21)1.19.02+34.1717.33
Kristine Holter NilssenNybegynner (4)33.5722.38
Ståle Helliksrud2 km - C (10)diskvalifisert
Odd-Ivar Søvik3 km - B (16)diskvalifisert
Marit Wenseth Kure4 km - A (21)diskvalifisert
Svein Valle3 km - B (16)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor