Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusellen
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 5 september 2017

4 km - A

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Ori44.459.56
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Ori50.53+6.0811.18
3Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Ori54.43+9.5812.09
4Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Ori58.37+13.5213.01
5Marit JohnsenBodø og Omegn IF Ori58.49+14.0413.04
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Ori58.57+14.1213.06
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Ori59.20+14.3513.11
8Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Ori1.02.59+18.1413.59
8Torkel IrgensBodø og Omegn IF Ori1.02.59+18.1413.59
10Håkon B. BøBodø og Omegn IF Ori1.03.01+18.1614.00
11Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Ori1.03.17+18.3214.03
12Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Ori1.05.18+20.3314.30
13Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Ori1.05.20+20.3514.31
14Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Ori1.08.17+23.3215.10
15Dag SkoganBodø og Omegn IF Ori1.09.45+25.0015.30
16Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Ori1.11.20+26.3515.51
17Åge MohusBodø og Omegn IF Ori1.13.50+29.0516.24
18Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Ori1.14.21+29.3616.31
19Christian SøvikBodø og Omegn IF Ori1.19.02+34.1717.33
Rune NjållaTverlandet ILdiskvalifisert
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert

3 km - B

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Ori40.3812.18
2Jørgen NjållaTverlandet IL44.33+3.5513.30
3Edvin BergBodø og Omegn IF Ori49.35+8.5715.01
4Eivind ValleBodø og Omegn IF Ori50.17+9.3915.14
5Benjamin August VikenTverlandet IL51.25+10.4715.34
6Endre W NormannTverlandet IL51.33+10.5515.37
7Geir MoenBodø og Omegn IF Ori52.58+12.2016.03
8Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Ori59.22+18.4417.59
9Richard KringhaugValnesfjord IL1.00.37+19.5918.22
10Morten SelnesBodø og Omegn IF Ori1.02.53+22.1519.03
11Reidar AndersenBodø og Omegn IF Ori1.07.52+27.1420.33
12Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Ori1.13.28+32.5022.15
13Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Ori1.14.38+34.0022.36
Bjørn Tore Olsenukjentdiskvalifisert
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert
Svein ValleBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert

2 km - C

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Ori44.1117.40
2Regula HøsliBodø og Omegn IF Ori1.01.01+16.5024.24
3Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Ori1.01.03+16.5224.25
4Tereza Bohacovaukjent1.06.06+21.5526.26
5Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Ori1.06.30+22.1926.36
6Trygve OvesenBodø og Omegn IF Ori1.16.34+32.2330.37
7Kornelia NjållaTverlandet IL1.19.26+35.1531.46
8Linea BertheussenTverlandet IL1.19.28+35.1731.47
Håkon SkirbekkTverlandet ILdiskvalifisert
Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert

Nybegynner

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linea BertheussenTverlandet IL18.2512.16
Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Ori33.5722.38
Andrea NjållaTverlandet IL1.12.4048.26
Kornelia NjållaTverlandet IL16.3811.05

6 km - A

6 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matej Bohacukjent58.059.22
2Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Ori59.19+1.149.34
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Ori1.00.00+1.559.40
4Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Ori1.05.23+7.1810.32
5Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Ori1.19.17+21.1212.47
6Arild PettersenBodø og Omegn IF Ori1.24.39+26.3413.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor