Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-Gøy Cupen - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-Gøy Cupen - Løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 5 september 2017

Klasser: Visa alla | Mellom | Kort | Nybegynner

Åpen 3B

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll30.42
2Jonas AarsethNydalens SK37.22+6.40
3Mari AarsethNydalens SK37.28+6.46
4Martin BorgIL Koll39.12+8.30
5Erik BorgIL Koll42.58+12.16
6Pauline MyklebustIL Koll50.00+19.18
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll52.50+22.08
8Jonas Johnsen HickenIL Koll53.20+22.38
9Pål MyklebustIL Koll1.13.33+42.51
10Lotta MyhreIL Koll1.16.52+46.10
11Eirik Røhne SkoftelandIL Koll1.17.24+46.42
12Erik SauarIL Koll34.27+3.45
13Badrudin IsmailIL Koll55.03+24.21
14Kidus AbiyIL Koll1.03.58+33.16
15Conrad Levin StrømmenIL Koll1.04.20+33.38
16Jakob R. KolderupIL Koll1.05.43+35.01

Åpen 2C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene ScheeleNydalens SK31.18
2Karl Oraug RyghIL Koll41.06+9.48
3Sofie Evju-WankenIL Koll56.00+24.42
4Selma Evju-WarnkenIL Koll56.18+25.00
5Sondre Tanberg ØhrnIL Koll1.04.07+32.49
6Nora BærugIL Koll25.17
7Tobias LiumIL Koll36.40+5.22
8Bo FotstadIL Koll58.23+27.05
9Mattis Lagmandok AstadIL Koll58.24+27.06
10Andreas Engenes LøvåsIL Koll58.25+27.07
11Kristin MortensenIL Koll1.29.25+58.07
12Benjamin BistIL Koll1.48.46+1.17.28
13August Myklebust LeopolderIL Koll1.48.54+1.17.36

Åpen 1N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver AarsethIL Koll19.12
2Simen Lian MortensenIL Koll25.35+6.23
3Herman R. KolderupIL Koll27.30+8.18
4Gustav R. KolderupIL Koll27.41+8.29
5Vilde Herberg-AasIL Koll33.33+14.21
6Arne LandmarkIL Koll38.19+19.07
7Magnus LandmarkIL Koll38.46+19.34
8Ole Jacob MyklebustIL Koll41.46+22.34
9Olaug ØstbyIL Koll1.04.56+45.44
10August ØstbyIL Koll1.04.56+45.44
11Håvard ØhrnIL Koll51.26+32.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor