Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 8, motionsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 8, motionsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 7 september 2017

H17-49

3 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL33.258.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Glenn R BergersenEidskog OL34.04+0.398.32

D12

2 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Marissa BergersenEidskog OL30.1011.12
2Synne SørliEidskog OL41.30+11.2015.25

H12

2 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL19.387.17
2Asbjørn LandeEidskog OL22.35+2.578.23
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL26.50+7.129.58
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL27.47+8.0910.19
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL30.40+11.0211.24
6Daniel NordstrandEidskog OL51.21+31.4319.05

H50

3 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kai Jostein BergersenEidskog OL45.1914.04
2Per Ole RønningEidskog OL46.10+0.5114.20
3Oddbjørn BergersenEidskog OL49.26+4.0715.21

D50

3 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig BillingsøEidskog OL38.4612.02

H70

3 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BillingsøEidskog OL32.5110.12
2Jonny HalvorsrudEidskog OL38.05+5.1411.49
3Klaus EngenEidskog OL47.17+14.2614.41

Lang

3 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus JonssonOK Mangen32.428.11
2Henry Maikel ØdegaardOK Øst33.34+0.528.24
3Stefan VårliOK Hierne35.40+2.588.56
4Tor SolbergseterAustmarka IL35.53+3.118.59
5Martin NorlanderOK Mangen38.11+5.299.34
6Thomas ÖstlundOK Jösse38.24+5.429.37
7Kurt NilssonOK Hierne38.40+5.589.41
8Fredrik KarlssonOK Jösse39.29+6.479.53
Andreas BlomgrenOK Hiernebrutt

Mellom

3 220 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BorgOK Jösse31.079.39
2Kristian VårliOK Hierne33.40+2.3310.27
3Anna Brefält CajdellÅmotfors OK38.53+7.4612.04
4Jan NilssonOK Hierne39.47+8.4012.21
5Torbjørn NilssonOK Jösse39.58+8.5112.24
6John TangenHamar OK40.01+8.5412.25
7Thea Berg MoeAustmarka IL42.05+10.5813.04
8Niklas StolpeEidskog OL42.21+11.1413.09
9Mette SolbergseterAustmarka IL44.19+13.1213.45
10Sven Arne NilssonOK Jösse45.07+14.0014.00
11Jan Olov NewborgOK Jösse1.08.39+37.3221.19

Kort

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GravingenGrue IL19.088.06
2Karina ÖstlundOK Jösse22.30+3.229.32
3Øivind EriksenOK Øst24.38+5.3010.26
4Hallvard NarvestadEidskog OL25.32+6.2410.49
5Per NikolaisenOK Øst34.09+15.0114.28
6Gunnar SæterEidskog OL44.18+25.1018.46

N

2 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ture BlomgrenOK Jösse40.3515.05
2Tuva Maria BergersenEidskog OL44.02+3.2716.22
3Noah BergersenEidskog OL44.30+3.5516.32
4Dan NordstrandEidskog OL51.21+10.4619.05
Selma VårliOK Hierneikke godkjent
Henry VårliOK Hierneikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor