Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Norway Prolog - Tønsberg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Norway Prolog - Tønsberg
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: fredag 3 november 2017

Damer

2 860 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti17.436.11
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19.26+1.436.47
3Jenny BaklidKonnerud IL19.30+1.476.49
3Lone BrochmannBækkelagets SK19.30+1.476.49
5Hedda Raadal BjørloHalden SK19.46+2.036.54
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.58+2.156.58
7Ragnhild HjermstadFossum IF20.05+2.227.01
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK20.16+2.337.05
9Ingeborg EideByåsen IL20.23+2.407.07
10Ane DyrkornEiker OL20.27+2.447.09
11Oda ScheeleNydalens SK20.41+2.587.13
12Lene Berg HanssenByåsen IL20.43+3.007.14
13Marthe GløersenBækkelagets SK20.55+3.127.18
14Hanne VassendPorsgrunn OL21.05+3.227.22
15Malin SandstadFreidig21.06+3.237.22
16Maren GrandeFrol IL21.21+3.387.27
17Helene EgerKongsberg OL22.00+4.177.41
18Ane Sofie KroghOppsal Orientering22.17+4.347.47
19Runa FremstadLarvik OK22.26+4.437.50
19Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)22.26+4.437.50
19Andrea RanvikKonnerud IL22.26+4.437.50
22Anniken RanvikKonnerud IL22.32+4.497.52
23Maren NorderudIL Tyrving22.33+4.507.53
24Tale StrandKongsberg OL22.34+4.517.53
25Solveig Eline BergIL Tyrving23.05+5.228.04
26Thea DyrkornEiker OL23.10+5.278.06
27Åsne Naadland HoloFossum IF23.55+6.128.21
28Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24.34+6.518.35
29Marlin HaavengenKongsberg OL25.08+7.258.47
30Dina ReitanFreidig25.30+7.478.54
31Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL25.52+8.099.02
32Emilie WestinPorsgrunn OL27.20+9.379.33
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

Herrer

2 860 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF16.005.35
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.09+0.095.38
3Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering16.12+0.125.39
4Anders VisterNydalens SK16.15+0.155.40
5Jørgen BaklidKonnerud IL16.30+0.305.46
6Sindre R HoltHedrum OL16.44+0.445.51
7Sander ArntzenAsker Skiklubb16.50+0.505.53
8Sebastian DalandKristiansand OK16.57+0.575.55
9Erling HjermstadFossum IF17.04+1.045.58
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17.17+1.176.02
10Håvard EidsmoFreidig17.17+1.176.02
12Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.39+1.396.10
13Mats EidsmoFreidig17.48+1.486.13
14Simen Spets StorhovFreidig17.56+1.566.16
15Peter GisholtFossum IF18.02+2.026.18
16Magnus GjerstadVaregg Fleridrett18.03+2.036.18
17Oskar RøenVaregg Fleridrett18.09+2.096.20
18Jonas GrønliFreidig18.32+2.326.28
19Tord StrandKongsberg OL18.33+2.336.29
20Øyvind HjermstadFossum IF18.41+2.416.31
21Vegard KittilsenFreidig18.43+2.436.32
22Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.45+2.456.33
23Trym B IslandOL Tønsberg og omegn18.46+2.466.33
24Sivert Sande KvermeFossum IF18.56+2.566.37
25Aslak HeimdalKonnerud IL19.01+3.016.38
26Håkon KornmoPorsgrunn OL19.03+3.036.39
27Lars SandstadFreidig19.08+3.086.41
28Skjalg NysæterSkien OK19.15+3.156.43
29Axel HoveidAsker Skiklubb19.41+3.416.52
30Jo Even KolstadFreidig19.43+3.436.53
31Jostein Svaland DaleVang OL19.47+3.476.55
32Njaal Ellegaard MelbyVang OL20.16+4.167.05
33Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn20.19+4.197.06
34Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn20.21+4.217.06
35Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20.23+4.237.07
36Petter Liabakk EriksenByåsen IL22.44+6.447.56
37Per Olav GulbrandsenLarvik OK23.24+7.248.10
38Roar MathisenOL Tønsberg og omegn25.09+9.098.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor