Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 juni 2018

N-åpen

1 880 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Trygve MyhrvoldFossum IF37.5320.09
0Maja Flydal JenstadFossum IF45.5324.24
0Ingrid BakkehøiNydalens SK42.2222.32
0Tina BakkehøiNydalens SK43.0722.56
0Silje EgebergIL Tyrving31.5116.56
0Wilma StoparIL Tyrving31.4716.54
0Elmer BlomFet OL1.08.0636.13
0Oskar BlomFet OL1.10.3537.32
0Georg Grøttjord-GlenneMåren OK42.2722.34
0Oskar FjogstadOppsal Orientering0.570.30
0Elliot Sten-TurtumøygårdNOTEAM50.4627.00
0William Galaaen CavanaghNOTEAM46.0424.30
0Karl Rein RådahlIL Tyrving41.0221.49
0Mira AlbumOppsal Orientering1.38.0452.09
0Natalie KollerudLillomarka OL43.0522.55
0Karoline Marie RyghHeming Orientering26.2914.05
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering31.4616.53
0Isolde OddenMåren OK42.5322.48
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK56.1829.56
0Emma Johanne RyghHeming Orientering26.1313.56
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering38.1620.21
0Eirik LestebergKongsberg OL35.5419.05
0Simen ÅnensenOppsal Orientering33.4317.56
0Isabelle HopsnesFossum IF35.5619.06
0Magnus LestebergKongsberg OL26.2014.00
0Tiril GammelmoHadeland OL41.5522.17
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering30.1816.07
0Selma FeylingKolbotn og Skimt OL36.2719.23
0Hermine OddenMåren OK42.4122.42
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK31.2816.44
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb38.1020.18
Mads JevanordFossum IFdiskvalifisert
Amalie BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

D -10

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK32.3415.17
0Helene ScheeleNydalens SK21.5610.17
0Astrid ReuschHeming Orientering33.0315.30
0Vera Skotheim ElfvingNydalens SK1.10.5633.18
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL1.18.4236.56
0Una RetteraasenIndre Østfold OK29.4713.58
0Silje Andresen SkotteFossum IF43.1720.19
0Alma Rygh HoltenNydalens SK40.3419.02
0Charlotte HopsnesFossum IF41.2119.24
Emma Mathilde BrunesOppsal Orienteringikke startet

D 11-12

2 860 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK29.1610.13
2Sofia ØhlckersIL Tyrving30.44+1.2810.44
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL32.56+3.4011.30
4Pernille Nor-WollØstmarka OK36.05+6.4912.36
5Emma Aune JakobsenOK Moss36.24+7.0812.43
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK40.46+11.3014.15
7Anna Elisabeth RyghHeming Orientering42.57+13.4115.01
8Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering45.03+15.4715.45
9Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK46.25+17.0916.13
10Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL46.44+17.2816.20
11Mari KallesonOppsal Orientering56.03+26.4719.35
12Linea Kalleson RøedOppsal Orientering58.12+28.5620.20
13Maja WangNydalens SK1.03.12+33.5622.05
14Synne Syversen GihleOppsal Orientering1.03.52+34.3622.19
15Ingrid LestebergKongsberg OL1.12.36+43.2025.23
16Ida GammelmoHadeland OL1.23.29+54.1329.11
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Erle Elise WoldOK Mossikke startet
Erika A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

D 13-14

3 670 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK42.3111.35
2Marie SaugestadNydalens SK43.05+0.3411.44
2Aurora Wilkens JernbergNydalens SK43.05+0.3411.44
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF44.40+2.0912.10
5Marie KravdalGjø-Vard OL45.21+2.5012.21
6Marie ScheeleNydalens SK45.28+2.5712.23
7Kathinka Zahl HagenFossum IF48.13+5.4213.08
8Ane HustvedtOppsal Orientering48.53+6.2213.19
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering50.17+7.4613.42
10Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering50.44+8.1313.49
11Eileen BjanesIL Tyrving52.09+9.3814.12
12Hannah Syrdal ØenHeming Orientering52.15+9.4414.14
13Sara MartiniAsker Skiklubb53.40+11.0914.37
14Mille Baastad BergIL Tyrving53.59+11.2814.42
15Nora Christine HansenAsker Skiklubb55.27+12.5615.06
16Ragnhild Blom-HagenFossum IF57.23+14.5215.38
17Helene Margarethe KristensenHeming Orientering58.55+16.2416.03
18Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb59.32+17.0116.13
19Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering59.34+17.0316.13
20Tiril Ebon EspedalNydalens SK1.00.15+17.4416.25
21Mari AarsethNydalens SK1.05.44+23.1317.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.09.49+27.1819.01
23Gunde TumelionisFossum IF1.17.10+34.3921.01
24Julie BrenåsVarteig OL1.28.20+45.4924.04
25Vida Helland-HansenIL Tyrving1.30.30+47.5924.39
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert
Signe HoloFossum IFikke startet
Julie Sophie WoldOK Mossikke startet

D 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.03.2819.31
2Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb1.09.57+6.2921.31

D 15-16

4 530 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Netta Bar-NathanLillomarka OL46.0810.11
2Tina KallesonOppsal Orientering46.44+0.3610.18
3Kristin Melby JacobsenLardal OL47.20+1.1210.26
4Pia Young VikNydalens SK47.51+1.4310.33
5Oda ScheeleNydalens SK47.57+1.4910.35
6Live ØstvoldHeming Orientering48.16+2.0810.39
7Ina MartiniAsker Skiklubb49.08+3.0010.50
8Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL49.33+3.2510.56
9Kristine KravdalGjø-Vard OL51.44+5.3611.25
10Alexandra LinløkkenØstmarka OK51.57+5.4911.28
11Amélie AamodtOppsal Orientering52.14+6.0611.31
12Ingrid BlindheimLillomarka OL54.39+8.3112.03
13Maya Jones ArnesenHeming Orientering55.26+9.1812.14
14Malene JebsenHeming Orientering55.52+9.4412.19
15Ea LunøeNydalens SK57.01+10.5312.35
16Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering57.51+11.4312.46
17Janna Sofie TellesbøØstmarka OK58.31+12.2312.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.02.53+16.4513.52
19Elise Wærp HaugeNydalens SK1.03.24+17.1613.59
20Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.04.54+18.4614.19
21Stella HolmboeIL Tyrving1.05.31+19.2314.27
22Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.05.49+19.4114.31
23Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.06.03+19.5514.34
24Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.07.51+21.4314.58
25Ida Marie FlågenHeming Orientering1.10.17+24.0915.30
26Ella BerstadHeming Orientering1.11.31+25.2315.47
27Frida SolsrudNydalens SK1.17.56+31.4817.12
28Julie MeinickeIL Tyrving1.18.17+32.0917.16
29Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.21.41+35.3318.01
30Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.23.30+37.2218.25
31Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.23.45+37.3718.29
32Silje SlungaardIL Tyrving1.30.05+43.5719.53
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKikke startet

D 15-16B

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.11.2919.31
2Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL2.04.28+52.5934.00

D 17-A kort

4 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1.01.3812.27
2Marianne BakkenNydalens SK1.08.11+6.3313.46
3Carmen DirroMåren OK1.25.05+23.2717.11
4Sigbjørn OddenMåren OK1.35.53+34.1519.22

D 17-B

3 660 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK55.1715.06
2Solveig BerganNydalens SK1.00.27+5.1016.30
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.03.58+8.4117.28
4Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK1.09.25+14.0818.57
Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Gunhild MyhrAsker Skiklubbikke startet

D 17-C

3 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL35.4010.58
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss55.36+19.5617.06
3Lena HenrikssonIL Tyrving1.07.42+32.0220.49

D 17-20

6 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.13.1311.53
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.14.37+1.2412.06
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.26.01+12.4813.57
4Emilie WestinNydalens SK1.27.54+14.4114.16
5Linn Mei WaalerMåren OK1.33.02+19.4915.06
6Tuva Aas StræteRingerike OL1.35.46+22.3315.32
Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Solveig Eline BergIL Tyrvingikke startet

D 21

7 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett1.10.109.37
2Maren Jansson HaverstadNTNUI1.11.46+1.369.50
3Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving1.18.55+8.4510.49
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.22.25+12.1511.18
5Maria JonssonNydalens SK1.25.30+15.2011.43
6Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2.00.54+50.4416.35
Synnøve BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40

4 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atanaska BedelevaNydalens SK1.12.3714.40
2Line Bar-NathanLillomarka OL1.38.30+25.5319.53
3Linda FredhOK Moss1.41.02+28.2520.24
Kristin VatlandFossum IFdiskvalifisert
Hanne WoldOK Mossikke startet
Nina BirkelundAsker Skiklubbikke startet

D 45

4 950 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK57.2511.35
2Bodil NordenströmFossum IF1.01.51+4.2612.29
3Marit B. EithunNittedal OL1.03.04+5.3912.44
4Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK1.03.36+6.1112.50
5Hege FeiringIL Tyrving1.10.02+12.3714.08
6Milda ØhlckersIL Tyrving1.18.57+21.3215.56
7Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1.24.45+27.2017.07
8Marianne ReuschHeming Orientering1.45.42+48.1721.21
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Paula BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet

D 50

3 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK47.1912.33
2Marianne NjåsteinIL Tyrving51.18+3.5913.36
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering53.33+6.1414.12
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL57.55+10.3615.21
5Anne DahlNydalens SK59.43+12.2415.50
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.01.01+13.4216.11
7Kjersti StræteRingerike OL1.03.43+16.2416.54
8Ida SyversenRøyken OL1.05.49+18.3017.27
9Maria TorgersenBækkelagets SK1.08.05+20.4618.03
10Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.18.37+31.1820.51
11Hege WangLillomarka OL1.20.13+32.5421.16

D 55

3 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL44.1111.43
2Lena GottfridssonNittedal OL51.30+7.1913.39
3Dagrun MelkildHeming Orientering52.45+8.3413.59
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering53.53+9.4214.17
5Kjersti SkantzeIL Tyrving55.57+11.4614.50
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb57.26+13.1515.14
7Sharon BroadwellIL GeoForm58.47+14.3615.35
8Gerd FossestølNittedal OL1.04.06+19.5517.00
9Frøy GrøndahlLillomarka OL1.04.10+19.5917.01
10Berit BergeIL Tyrving1.06.58+22.4717.45
11Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.08.35+24.2418.11
12Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.14.56+30.4519.52
13Unni RyeAsker Skiklubb1.16.00+31.4920.09
14Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.18.13+34.0220.44
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OKikke startet
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbikke startet

D 60

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumIndre Østfold OK54.4219.03
Randi NilstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 65

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg BakkenMåren OK1.25.5329.55
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.51.20+25.2738.47

D 70

2 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF42.2816.51
2Liv FeiringHamar OK44.00+1.3217.27
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL50.50+8.2220.10
4Torill SvendsenNOTEAM52.24+9.5620.47
5Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL52.26+9.5820.48
6Sidsel SandelienHeming Orientering1.06.14+23.4626.16 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 75

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF49.1619.33
2Birgitte BekkelundRøyken OL49.45+0.2919.44
3Anne-Britt NilsenKjelsås IL55.16+6.0021.55
4Aase Tove GoldenMåren OK1.01.42+12.2624.29

D 80

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK52.3720.52

H -10

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb1.15.5935.40
0Sebastian WettergreenFossum IF45.1421.14
0Eskil HobølOppsal Orientering1.19.4037.24
0Boye WangensteenLillomarka OL22.2210.30
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL42.2719.55
0Fredrik GrønsethFossum IF51.2524.08
0Eskil OlaussenOppsal Orientering43.3320.26
0Håkon Juell LarsenIL Tyrving29.5214.01
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF22.3510.36
Henrik VatlandFossum IFikke startet

H 11-12

2 860 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering21.217.27
2Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK27.27+6.069.35
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF29.40+8.1910.22
4Ask Felland SætnanFossum IF31.12+9.5110.54
5Mathias BirkelundAsker Skiklubb32.19+10.5811.17
6Erlend SommerheinFossum IF35.34+14.1312.26
7Simen SkeideOppsal Orientering35.51+14.3012.32
8Erlend OtterleiØstmarka OK35.59+14.3812.34
9Marius Juell LarsenIL Tyrving36.59+15.3812.55
10Nov Bar-NathanLillomarka OL38.23+17.0213.25
11Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb40.39+19.1814.12
12Sigurd HobølOppsal Orientering41.58+20.3714.40
13Per Noah SommerheinNydalens SK43.02+21.4115.02
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK45.32+24.1115.55
15Aksel EideBækkelagets SK50.40+29.1917.42
16Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL50.53+29.3217.47
17Gabriel SolemOppsal Orientering53.54+32.3318.50
18Lavrans HirschIL Tyrving56.23+35.0219.42
19Magnus Flydal JenstadFossum IF57.19+35.5820.02
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet

H 13-14

3 730 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll33.409.01
2Sondre LadimOK Moss34.21+0.419.12
3Fridtjof ReuschHeming Orientering35.57+2.179.38
4Philip Lehmann RomørenFossum IF36.47+3.079.51
5Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering37.15+3.359.59
6Martin Størmer-AntonsenNydalens SK38.15+4.3510.15
7Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL39.44+6.0410.39
8Axel AaldeNydalens SK40.51+7.1110.57
9Alfred BjørnerødOK Moss40.56+7.1610.58
10Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb41.44+8.0411.11
11Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK45.00+11.2012.03
12Eirik Vie StrislandFossum IF45.12+11.3212.07
13Ask OlaussenOppsal Orientering45.57+12.1712.19
14Sindre Vie StrislandFossum IF47.32+13.5212.44
15Jakob A. GjedeboOppsal Orientering50.20+16.4013.29
16Oliver NilsenFossum IF50.48+17.0813.37
17Vilmer NybergAsker Skiklubb54.39+20.5914.39
18Mikael BirkelundAsker Skiklubb55.48+22.0814.57
19Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.06.08+32.2817.43
20Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.39.04+1.05.2426.33
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet

H 13-16C

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving31.499.47
Henning ReichenbachOppsal Orienteringikke startet

H 13-16N

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias AndenæsAsker Skiklubb43.2414.10

H 15-16

5 550 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK43.487.53
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb45.57+2.098.16
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.16+2.288.20
4Tobias EspedalNydalens SK47.33+3.458.34
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK47.58+4.108.38
6Ådne SkjærsteinIL Tyrving51.47+7.599.19
7Ole Jakob FrankrigNydalens SK52.22+8.349.26
8Mikkel KatlaFossum IF52.45+8.579.30
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering53.24+9.369.37
10Vebjørn Blom-HagenFossum IF53.43+9.559.40
11Vetle DrageKongsberg OL53.56+10.089.43
12Henrik ReuschHeming Orientering55.34+11.4610.00
13Gaute FosstveitRaumar Orientering58.50+15.0210.36
14Sondre Zahl HagenFossum IF59.01+15.1310.38
15Felix FinsrudAsker Skiklubb59.07+15.1910.39
16August Syrdal ØenHeming Orientering59.30+15.4210.43
17Kristian ØstermannHeming Orientering59.33+15.4510.43
18Gaute BerganNydalens SK1.00.04+16.1610.49
19Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.02.17+18.2911.13
20Erlend BørliFossum IF1.05.24+21.3611.47
21Stein Aas StræteRingerike OL1.07.30+23.4212.09
22Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.07.43+23.5512.12
23Gustav Andresen SkotteFossum IF1.11.38+27.5012.54
24Elia ThorvikNydalens SK1.12.39+28.5113.05
25Rolf Andreas BergNydalens SK1.19.35+35.4714.20
26Birk Felland SætnanFossum IF1.24.17+40.2915.11
27Simen GammelmoHadeland OL1.31.57+48.0916.34
28Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.32.16+48.2816.37
29Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.33.10+49.2216.47
30Kristian Juell LarsenIL Tyrving1.37.23+53.3517.32
31Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.49.29+1.05.4119.43
32Elias StubberudNydalens SK1.53.40+1.09.5220.28
Martin BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Stian Måseide SørlieRaumar Orienteringikke startet
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet

H 15-16B

3 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk ThorstensenOppsal Orientering2.21.1938.36
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet

H 17-A kort

5 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL1.01.0012.04
2Morten TangenOK Moss1.06.14+5.1413.06
3Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.09.43+8.4313.48
4Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.10.45+9.4514.00
5Frode RystadNydalens SK1.16.55+15.5515.13
Rune ScheeleNydalens SKikke startet

H 17-B

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor VollsetHeming Orientering58.0615.52
2Torbjørn DalløkkenTynset IF1.37.09+39.0326.32

H 17-N

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL29.259.36

H 17-20

7 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling HjermstadFossum IF1.02.398.35
2Aslak HeimdalKonnerud IL1.07.28+4.499.15
3Martin Borge HeirFossum IF1.13.06+10.2710.01
4Jostein TandbergNydalens SK1.14.48+12.0910.15
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.16.02+13.2310.25
6Sivert Sande KvermeFossum IF1.18.00+15.2110.41
7Lars Young VikNydalens SK1.18.30+15.5110.46
8Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK2.03.51+1.01.1216.59
9Tor Magnus GrøstadØstmarka OK2.22.09+1.19.3019.29
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Sølve DrageKongsberg OLikke startet
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet

H 21

10 410 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.16.307.20
2Carl Godager KaasBækkelagets SK1.17.29+0.597.26
3Espen JakobsenIL Tyrving1.19.39+3.097.39
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.19.58+3.287.40
5Henrik EijsinkNydalens SK1.20.50+4.207.45
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.20.53+4.237.46
7Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.21.34+5.047.50
8Oskar StørmerFossum IF1.23.53+7.238.03
9Lukas PetersonIFK Umeå1.25.24+8.548.12
10Erik SagvoldenNydalens SK1.25.38+9.088.13
11Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.28.40+12.108.31
12Ragnar TonjerNydalens SK1.30.03+13.338.39
13Ivar LundanesIL Tyrving1.31.38+15.088.48
14Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.34.54+18.249.06
15Pål SkogedalAsker Skiklubb1.54.20+37.5010.58
16Anders StorbratenBækkelagets SK1.57.20+40.5011.16
17Geir NilsenViul Orienteringsklubb2.01.34+45.0411.40
Gunnar A FiskumIL Tyrvingikke startet
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Karl FremstadIL Tyrvingikke startet
Bjørn EkebergIL Tyrvingikke startet

H 35

7 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik Rytter JakobsenOK Mossdiskvalifisert

H 40

7 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.13.1010.02
2Vegard BroxIL Tyrving1.13.15+0.0510.02
3Svein NygårdLillomarka OL1.15.21+2.1110.20
4Aksel OlsenAsker Skiklubb1.40.05+26.5513.43
5Morten WettergreenFossum IF1.43.10+30.0014.09
6Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.43.41+30.3114.13
7Nils-Erik HirschIL Tyrving2.09.40+56.3017.47
8Assaf Bar-NathanLillomarka OL2.29.44+1.16.3420.32
Karl Even RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Tommy SkårbøRaumar Orienteringikke startet

H 45

6 160 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF57.199.18
2Henning Bratland CarlsenOK Moss1.01.33+4.149.59
3Steinar EastwoodLillomarka OL1.03.35+6.1610.19
4Lars Erik GjeinFossum IF1.05.29+8.1010.37
5Bjørn HaugeNydalens SK1.07.36+10.1710.58
6Pål SommerheinFossum IF1.07.55+10.3611.01
7Torstein HoleNydalens SK1.09.13+11.5411.14
8Knut Jostein SætnanFossum IF1.10.19+13.0011.24
9Eskil ÅsmulOL Trollelg1.11.10+13.5111.33
10Hallvard KorenOK Moss1.13.40+16.2111.57
11Olav EideBækkelagets SK1.15.55+18.3612.19
12Rune BlågestadIndre Østfold OK1.19.57+22.3812.58
13Anders NorlingNydalens SK1.21.16+23.5713.11
14Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.24.41+27.2213.44
15Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.24.44+27.2513.45
16Atle PedersenFossum IF1.28.11+30.5214.18
17Trond BjergeTistedalen FL1.29.23+32.0414.30
18Håkon BørliFossum IF1.32.41+35.2215.02
19Hans Olav HygenØstmarka OK1.35.37+38.1815.31
20Arild NyhaugAsker Skiklubb1.36.26+39.0715.39
21Trond RetteraasenIndre Østfold OK2.12.52+1.15.3321.34
Magne VollenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLbrutt

H 50

5 050 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.589.29
2Are KristiansenIL Tyrving49.19+1.219.45
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering52.47+4.4910.27
4Arild AndresenFossum IF54.34+6.3610.48
5Christian GrotnesIL Tyrving58.08+10.1011.30
6Geir SommerheinOK Horten59.45+11.4711.49
7Knut Erling ØenHeming Orientering1.01.50+13.5212.14
8Kjell WestinPorsgrunn OL1.02.47+14.4912.25
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.03.38+15.4012.36
10Hans JevanordFossum IF1.04.36+16.3812.47
11Kjetil EspedalNydalens SK1.07.00+19.0213.16
12Gjermund GravirAsker Skiklubb1.07.54+19.5613.26
13Håkon JendalFossum IF1.07.56+19.5813.27
14Nils BerganNydalens SK1.11.08+23.1014.05
15Tore MyhrvoldFossum IF1.11.47+23.4914.12
16Anders FlågenHeming Orientering1.14.50+26.5214.49
17Dag WangLillomarka OL1.17.13+29.1515.17
18Trond HolterMåren OK1.19.25+31.2715.43
19Bent Sande KvermeFossum IF1.29.08+41.1017.39
20Dag BrenåsVarteig OL1.39.35+51.3719.43
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Vegard HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Per Ola UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Torkjel NesheimIL Tyrvingdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
Øystein ØstermannHeming Orienteringikke startet
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet
Terje LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 55

4 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL46.029.17
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL46.47+0.459.27
3Tore KjølsethNydalens SK49.03+3.019.54
4Per SlungaardIL Tyrving49.10+3.089.55
5Bjørn Henning GrandalIL Tyrving52.41+6.3910.38
6Knut AasRingerike OL53.08+7.0610.44
7Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering57.56+11.5411.42
8Martin GranlyLillomarka OL59.56+13.5412.06
9Hallvard BergIL Tyrving1.00.02+14.0012.07
10Øyvind Roger HansenRøyken OL1.01.13+15.1112.22
11Jon LahlumIL GeoForm1.08.14+22.1213.47
12Peer StiansenNydalens SK1.10.40+24.3814.16
13Andreas ErichsenNydalens SK1.11.05+25.0314.21
14Johan MattssonLillomarka OL1.13.42+27.4014.53
15Morten KarlsenMåren OK1.15.13+29.1115.11
16Paul WadeFossum IF1.20.18+34.1616.13
17John YtternesKolbotn og Skimt OL1.26.38+40.3617.30
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60

4 950 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK53.2810.48
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb55.10+1.4211.08
3Kjell MarksetIL Koll55.31+2.0311.12
4Sture OttesenIndre Østfold OK57.12+3.4411.33
5Morten DueMåren OK57.37+4.0911.38
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.02.18+8.5012.35
7Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.06.03+12.3513.20
8Alf PettersenIL Tyrving1.13.19+19.5114.48
9Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.14.10+20.4214.58
10Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.18.51+25.2315.55
11Roy GjerdingOK Moss1.23.25+29.5716.51
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

H 65

3 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm42.4311.19
2Tor TrøanHadeland OL42.47+0.0411.20
3Ola BroxOL Toten-Troll44.42+1.5911.51
4Are EriksenOslostudentenes IK45.47+3.0412.08
5Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK48.02+5.1912.44
6Frode SandersenNittedal OL53.02+10.1914.04
7Per ØhlckersIL Tyrving58.08+15.2515.25
8Arne TiltnesIL Tyrving58.23+15.4015.29
9Stein TurtumøygardMåren OK1.14.03+31.2019.38
Odd GundersenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 70

3 770 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF51.0513.32
2John Thomas PetersenNittedal OL57.12+6.0715.10
3Trond FeiringHamar OK57.13+6.0815.10
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL57.26+6.2115.14
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving59.48+8.4315.51
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.03.21+12.1616.48
7Geir ArnesenBærums Skiklub1.04.09+13.0417.00
8Hasse BergstrømIL Tyrving1.06.16+15.1117.34
9Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL1.08.21+17.1618.07
10Terje MalmHamar OK1.10.06+19.0118.35
11Bjørn SandelienHeming Orientering1.14.18+23.1319.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Thor PalmgrenHalden SK1.18.50+27.4520.54
13Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL1.56.08+1.05.0330.48
14Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL2.25.15+1.34.1038.31
Tore VaajeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Knut Vidar JohansenMåren OKdiskvalifisert
Øyvind SteneAsker Skiklubbikke startet

H 75

2 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein MadsenHaugerud IF37.1914.48
2Jan JansenOK Moss39.09+1.5015.32
3Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL47.46+10.2718.57
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb51.01+13.4220.14
5Kåre KnudsenIL GeoForm51.07+13.4820.17
6Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.10.56+33.3728.08
Erling TidemannLommedalens ILikke startet

H 80

2 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering43.4117.20
2Tor DrageHaugerud IF48.24+4.4319.12
3Per MeilandLommedalens IL1.15.25+31.4429.55

H 85

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering44.4617.45
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.08.55+24.0927.20

D -12N

1 880 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKikke startet

H -12N

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Espen Tinius SørensenØstmarka OK19.5010.32

Direkte A-lang

7 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Bø FløystadNOTEAM1.32.5312.44
2Terje BlindheimLillomarka OL1.48.22+15.2914.51
3Donatas KontautasOK Moss1.56.01+23.0815.54
Thorstein WangNTNUIdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kine DirroMåren OKdiskvalifisert

Direkte A-kort

4 950 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian DalbyFredrikstad SK40.158.07
2Inge LindsethNydalens SK45.00+4.459.05
3Rune RystadNydalens SK48.19+8.049.45
4Gard LindsethNydalens SK48.51+8.369.52
5Bjørn WangensteenLillomarka OL50.59+10.4410.17
6John SvergjaKvikne IL51.14+10.5910.21
7Nicole RagvinNydalens SK53.25+13.1010.47
8Marie Rygh HoltenNydalens SK1.02.38+22.2312.39
9Lars HjermstadFossum IF1.03.35+23.2012.50
10Einar JensenNydalens SK1.03.59+23.4412.55
11Anders ØpstadAsker Skiklubb1.06.53+26.3813.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Jon JuvikLillomarka OL1.08.53+28.3813.54
13Kent KopperudIndre Østfold OK1.10.12+29.5714.10
14Morten KongsbergIL Tyrving1.11.17+31.0214.24
15Espen JernbergNydalens SK1.14.23+34.0815.01
16Fredrik SaugestadNydalens SK1.16.04+35.4915.22
17Peter KlavenessMåren OK1.16.54+36.3915.32
18Per Ole DahlsrudNydalens SK1.26.13+45.5817.25
19Ivar SkaugeHeming Orientering1.36.09+55.5419.25
20Siv Susanne JystadØstmarka OK2.26.33+1.46.1829.36
21Elin BrekkeLillomarka OL3.03.12+2.22.5737.00
Knut HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert
Lars Petter EndresenMåren OKdiskvalifisert
Per FosserHeming Orienteringdiskvalifisert
Mons LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert

Direkte B

3 660 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tellef Juell LarsenIL Tyrving37.0710.08
2Maiken Mo HjelsethNydalens SK50.58+13.5113.55
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL51.45+14.3814.08
4Haakon DolvenAsker Skiklubb57.57+20.5015.50
5Marit JendalFossum IF59.41+22.3416.18
6Thomas BergIL Tyrving1.07.34+30.2718.27
7Rolf BergNydalens SK1.08.59+31.5218.50
8Anne Berit RørlienFossum IF1.10.58+33.5119.23
9Tom RådahlIL Tyrving1.11.32+34.2519.32
10Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.13.42+36.3520.08
11Ingrid SkaarerNydalens SK1.15.06+37.5920.31
12Vera HalsaaAsker Skiklubb1.17.47+40.4021.15
13Hanne BrendeFossum IF1.17.49+40.4221.15
14Hildegunn GrønsethFossum IF1.18.24+41.1721.25
15Helena GranbergØstmarka OK1.29.03+51.5624.19
16Grete BerntsenMåren OK1.30.52+53.4524.49
17Inger HalckMåren OK1.47.43+1.10.3629.25
Kristian NæssNydalens SKdiskvalifisert
Peter NylundHaugerud IFikke startet
Cathrine FrydenlundNydalens SKikke startet

Direkte C

3 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering39.3212.09
2Marius SkrefsrudRøyken OL40.22+0.5012.25
3Thomas BjanesIL Tyrving42.15+2.4313.00
4Wilmine SkaugOppsal Orientering43.01+3.2913.14
5Laila BlomFet OL44.07+4.3513.34
6Maja Kalleson RøedOppsal Orientering47.51+8.1914.43
7Ingrid WangNydalens SK57.23+17.5117.39
Thea Charlotte HansenRøyken OLdiskvalifisert
Didrik BredesenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor