Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM lang ski-orientering 2012 (WRE)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang ski-orientering 2012 (WRE)
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: fredag 13 januar 2012

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Jansson HaverstadLierbygda OL1.08.37
2Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.13.22+4.45
3Anna NärhiJämsän Rekti-Veikot1.14.36+5.59
4Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.17.34+8.57
5Mathilde RundhaugOL Tønsberg og omegn1.18.41+10.04
6Synnøve BråtenVegårshei IL1.26.46+18.09
7Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange1.27.31+18.54
8Marte Fallbakken BergeLøten OL1.35.09+26.32
9Solveig BlindheimLillomarka OL1.35.14+26.37
10Marianne Opsahl BredesenFossum IF1.35.39+27.02
11Ingvild BrekkeLillomarka OL1.42.43+34.06
12Frida LøvgrenIfk Moras Ok1.47.08+38.31

D 21-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte ReenaasWing OK1.21.15
2Stine Olsen KirkevikAsker Skiklubb1.26.36+5.21
3Audhild Bakken RognstadLillehammer OK1.33.52+12.37
4Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO1.34.25+13.10
5Anni HonkimaaEspoon Suunta1.35.58+14.43
6Emma LähdekorpiNydalens SK1.45.27+24.12
7Zsuzsa FeyAsker Skiklubb1.51.45+30.30
8Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.53.33+32.18
9Vibeke S NørstebøWing OK1.57.49+36.34
10Sofie JohanssonLøten OL1.57.57+36.42
11Laura FenyvesiIfk Moras Ok2.13.32+52.17
12Hanne VefsnmoNTNUI2.16.18+55.03
Christina Løvald HellbergHadeland OLdiskvalifisert
Kajsa RichardsonIF Hallby SOKbrutt

H 17-20

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag LofthusHamar OK1.20.10
2Tero LinnainmaaKyrös-Rasti1.20.26+0.16
3Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb1.20.38+0.28
4Santero AikioKuusamon Erä-Veikot1.20.39+0.29
5Johannes Hov HøydalFossum IF1.24.12+4.02
6Emil AhlbäckFossum IF1.26.36+6.26
7Jonas Madslien BakkenNydalens SK1.28.11+8.01
8Erik MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.30.55+10.45
9Andreas SølbergOL Trollelg1.31.42+11.32
10Olav VestølVegårshei IL1.43.57+23.47
11Harald KalagerAsker Skiklubb1.44.42+24.32
12Jon NilsenVegårshei IL1.47.49+27.39
13Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.50.59+30.49
14Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.56.45+36.35
15Sigve Wanvik KrogstadmoOL Trollelg2.04.57+44.47
16Håkon KindemGimle If2.21.43+1.01.33
Sondre Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
Jørgen MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Giordano SlanziRøyken OLdiskvalifisert

H 21-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Hol MoholdtWing OK1.47.42
2Ove SætraAsker Skiklubb1.47.57+0.15
3Sindre Janson HaverstadNOTEAM1.50.09+2.27
4Johan GranathIF Hallby SOK1.51.32+3.50
5Hans Jørgen KvåleHadeland OL1.52.27+4.45
6Martin HammarbergSundsvalls OK1.53.35+5.53
7Christian HohlWing OK2.01.31+13.49
8Øyvind WatterdalHadeland OL2.05.44+18.02
9Peter SundelinFemman2.11.33+23.51
10Harald SvergjaKvikne IL2.12.54+25.12
11Klaus CsucsIfk Moras Ok2.16.51+29.09
12Martin HederskogHJS Vansbro OK2.26.00+38.18
13Tommy OlsenHamar OK2.30.10+42.28
Anders HaugeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Snorre HansenByåsen ILbrutt
Eivind TonnaLillomarka OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor