Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 8 september 2018

H17

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kenneth WesterheimStord Orientering29.20
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett30.05+0.45
3Oskar RøenVaregg Fleridrett30.17+0.57
4Bjarthe WesterheimStord Orientering30.39+1.19
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett30.57+1.37
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett31.07+1.47
7Lars-Inge ArnevikRingerike OL31.21+2.01
8Tore NymarkVaregg Fleridrett31.35+2.15
9Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK32.33+3.13
10Stian RykkjeVaregg Fleridrett33.40+4.20
11Rune NygaardIL Gular33.54+4.34
12Tom Eirik EikangerIL Gular34.22+5.02
13Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular35.27+6.07
14Magne KnudsenGneist, IL35.57+6.37
15Scott JuvikIL Gular39.17+9.57
16Sigve Rygg EikelandBergens TF42.24+13.04
17Mathias RosenlundVaregg Fleridrett42.37+13.17
18Even RolfsnesStord Orientering44.30+15.10
19Fritjof RachorHaugesund IL Orientering45.56+16.36
20Andreas NysæterBergens TF46.22+17.02
21Sturle NordeideGneist, IL50.06+20.46

D17

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett34.57
2Rannveig NordhagenFana IL36.00+1.03
3Mariell ArntzenGneist, IL39.25+4.28
4Linda RykkjeVaregg Fleridrett39.35+4.38
5Irinja AlmåsStord Orientering40.47+5.50
6Tove AasheimVaregg Fleridrett42.14+7.17
7Annie MyhreStord Orientering57.14+22.17

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL26.33
2Erik BohneVaregg Fleridrett27.28+0.55
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett29.53+3.20
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett32.38+6.05
5Jens Øien KlosterFitjar IL33.22+6.49
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett41.37+15.04
7Tage RosenlundVaregg Fleridrett44.33+18.00
8Jørgen WesterheimStord Orientering46.45+20.12

H50

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore JuvikIL Gular30.41
2Arne JohannesenIL Gular31.40+0.59
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32.36+1.55
4Kjetil DyrvikVoss IL35.06+4.25
5Jan SteinegerGneist, IL36.38+5.57
6Svein LingaIL Gular38.11+7.30
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb38.53+8.12
8Torgeir StrandFana IL40.34+9.53
9Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL41.13+10.32

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular22.08
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF26.07+3.59
3Kristine Bog VikaneFana IL27.39+5.31
4Marie Roll-TørnqvistFana IL30.21+8.13
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett42.47+20.39

H70

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigvald RobberstadStord Orientering35.29
2Per VikaneFana IL39.20+3.51
3Ingolf DybvikStord Orientering41.28+5.59
4Per Audun KlosterFitjar IL42.02+6.33

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid SandvollGneist, IL29.16
2Lise ChristensenTIF Viking34.28+5.12
3Hege FjellbirkelandIL Gular35.27+6.11
4Mai Helen LingaIL Gular42.06+12.50

A-Open

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan EikangerIL Gular33.07

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene NysæterBergens TF38.51
2Mari Fitjar HjelleFitjar IL40.15+1.24

B-Open

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode FitjarFitjar IL25.42
2Geir Arne IsdahlFitjar IL30.16+4.34
3Kjetil HjelleFitjar IL32.27+6.45
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett33.13+7.31
5Vibeke NymoVaregg Fleridrett34.04+8.22
6Frode KlosterFitjar IL35.05+9.23
7Bjørn BataldenFana IL36.07+10.25 Last ned GPS-spor i gpx-format

D/H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett34.33
Anna Fitjar HjelleFitjar IL33.26
Emil O. RachorHaugesund IL Orientering38.32

C-Open

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stella S. DahleFana IL28.48
2Mette FitjarFitjar IL29.18+0.30
3Jørgen Skram IsdahlFitjar IL30.02+1.14
4Eline Fitjar HjelleFitjar IL33.12+4.24
5Bente FitjarFitjar IL37.26+8.38

N-Open

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eldrid FitjarFitjar IL48.53
Ola Fitjar HjelleFitjar IL32.16
Jon Fitjar HjelleFitjar IL32.49
Emma Fitjar HjelleFitjar IL49.34
Ulrik O. RachorHaugesund IL Orientering1.08.45
Håkon Øien KlosterFitjar ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor