Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for IvarOløpet KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IvarOløpet KM sprint
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: tirsdag 15 mai 2018

N-åpen

1 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Shawn GuseFossum IF10.116.44
Sindre HolmboeIL Tyrving26.5917.52
Charlotte HopsnesFossum IF16.1110.43
Herman Finstad LandIL Tyrving17.4111.42
Erlend MyhreIL Tyrving13.278.54
Max Alexander NybråtenIL Tyrving10.326.58
Silje Andresen SkotteFossum IF19.5813.13
Iver StavlandIL Tyrving13.248.52
Bernhard WaastadFossum IF16.5911.14

D 11-12

1 680 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK9.215.33
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.26+2.056.48
3Pernille Nor-WollØstmarka OK12.09+2.487.13
4Hanne Wærp HaugeNydalens SK16.00+6.399.31
5Johanna WidmaierFossum IF19.41+10.2011.42
6Elise Nilsen BergFossum IF20.48+11.2712.22

D 13-14

2 020 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK12.306.11
2Marie SaugestadNydalens SK13.35+1.056.43
3Aurora Wilkens JernbergNydalens SK13.44+1.146.47
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF14.13+1.437.02
5Marie ScheeleNydalens SK14.32+2.027.11
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK14.43+2.137.17
7Mille Baastad BergIL Tyrving14.45+2.157.18
8Anna Mæhre TorjussenFossum IF14.56+2.267.23
9Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.12+2.427.31
10Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.16+2.467.33
11Linnea HolstIL Tyrving15.18+2.487.34
12Kathinka Zahl HagenFossum IF15.33+3.037.41
13Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering15.37+3.077.43
14Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering15.45+3.157.47
15Eileen BjanesIL Tyrving15.47+3.177.48
16Ane HustvedtOppsal Orientering16.14+3.448.02
17Emilie RehnKolbotn og Skimt OL16.22+3.528.06
18Sigrid NermoenØstmarka OK16.47+4.178.18
19Ragnhild Blom-HagenFossum IF16.54+4.248.21
20Gunde TumelionisFossum IF16.58+4.288.23
21Vida Helland-HansenIL Tyrving17.17+4.478.33
22Anne ØstvoldHeming Orientering17.49+5.198.49
23Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering18.16+5.469.02
24Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18.22+5.529.05
25Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.34+6.049.11
26Signe HoloFossum IF18.38+6.089.13
27Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.39+6.099.13
28Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving18.55+6.259.21
28Kristine SolbakkenIL Tyrving18.55+6.259.21
30Sara MartiniAsker Skiklubb19.12+6.429.30
31Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19.17+6.479.32
32Elise ThorsengFossum IF19.24+6.549.36
33Karen SkaugeHeming Orientering19.32+7.029.40
Tuva HøyerFossum IFikke startet
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 15-16

2 370 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK16.597.09
2Mari BrendeFossum IF18.06+1.077.38
3Pia Young VikNydalens SK18.38+1.397.51
4Amélie AamodtOppsal Orientering19.41+2.428.18
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20.21+3.228.35
6Netta Bar-NathanLillomarka OL20.48+3.498.46
7Tina KallesonOppsal Orientering20.57+3.588.50
8Stella HolmboeIL Tyrving21.18+4.198.59
9Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering21.37+4.389.07
10Live ØstvoldHeming Orientering21.53+4.549.14
11Marte Madslien BakkenNydalens SK22.00+5.019.16
12Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.33+5.349.30
13Ida Marie FlågenHeming Orientering22.57+5.589.41
14Julie MeinickeIL Tyrving23.00+6.019.42
15Iris HolstIL Tyrving23.01+6.029.42
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF23.09+6.109.46
17Maya Jones ArnesenHeming Orientering23.24+6.259.52
18Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering23.57+6.5810.06
19Elise Wærp HaugeNydalens SK24.05+7.0610.09
20Noor Dirro-HeluMåren OK24.14+7.1510.13
21Astrid RognstadHadeland OL24.23+7.2410.17
22Hanna RehnKolbotn og Skimt OL24.24+7.2510.17
23Janna Sofie TellesbøØstmarka OK25.14+8.1510.38
24Ella BerstadHeming Orientering25.47+8.4810.52
25Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering26.45+9.4611.17
26Luciana Maria SvadsMåren OK28.35+11.3612.03
27Silje SlungaardIL Tyrving28.36+11.3712.04
28Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK29.35+12.3612.28
29Selma Tørudbakken JendalFossum IF31.26+14.2713.15
30Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK35.41+18.4215.03
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Johanne Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
Ingrid BlindheimLillomarka OLikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-18

2 530 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.107.10
2Karen Hoel JomaasFossum IF19.04+0.547.32
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering19.05+0.557.32
4Åsne Naadland HoloFossum IF19.38+1.287.45
5Andrea RanvikKonnerud IL19.46+1.367.48
6Marie LilandNydalens SK20.09+1.597.57
7Emma Meyer LarssonIL Tyrving20.39+2.298.09
7Mina JørgensenIL Tyrving20.39+2.298.09
9Silje Marie VågeAsker Skiklubb20.47+2.378.12
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb21.18+3.088.25
11Anniken RanvikKonnerud IL22.15+4.058.47
12Kristine Eide RappRaumar Orientering22.29+4.198.53
13Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK22.33+4.238.54
14Solveig Eline BergIL Tyrving22.40+4.308.57
15Ada WulfsbergNydalens SK23.07+4.579.08
16Ingrid Lund HovdenIL Tyrving23.42+5.329.22
17Carmen DirroMåren OK27.21+9.1110.48
18Johanne Omland EikRaumar Orientering37.54+19.4414.58
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringikke startet

D 19-20

2 760 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18.226.39
2Oda J SikkelandIL Tyrving19.24+1.027.01
3Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering21.03+2.417.37
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb22.00+3.387.58
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb23.35+5.138.32
6Anniken Helland-HansenIL Tyrving24.17+5.558.47
7Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK30.13+11.5110.56
Maren Oline ThomAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 21-

2 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK17.136.14
2Siri UlvestadNydalens SK17.40+0.276.24
3Ida TiltnesIL Tyrving19.02+1.496.53
4Lone BrochmannBækkelagets SK19.08+1.556.55
5Ragnhild HjermstadFossum IF19.40+2.277.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Marthe GløersenBækkelagets SK19.55+2.427.12
7Tone E LyeNydalens SK20.47+3.347.31
8Mai WatsonBækkelagets SK21.03+3.507.37
9Kristine FjeldboIL Tyrving21.23+4.107.44
10Louise OramBækkelagets SK21.25+4.127.45
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK21.40+4.277.51
12Marianne DæhliNydalens SK24.25+7.128.50
13Marie Hammer IversenØstmarka OK25.18+8.059.10
14Ingrid BergeIL Tyrving25.44+8.319.19
15Guro HarstadHeming Orientering31.01+13.4811.14
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet
Elise EgsethNydalens SKikke startet

D 40-

2 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22.499.01
2Siri StørmerNydalens SK24.24+1.359.38
3Marit Tørudbakken JendalFossum IF26.13+3.2410.21
4Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering27.22+4.3310.49
5Elin KallesonOppsal Orientering28.13+5.2411.09
6Marianne ReuschHeming Orientering29.00+6.1111.27
7Maiken Skirstad MoNydalens SK29.12+6.2311.32
8Kristine KolshusOppsal Orientering29.14+6.2511.33
9Line Bar-NathanLillomarka OL29.40+6.5111.43
10Cecilie Wærp HaugeNydalens SK30.45+7.5612.09
11Ann Elin FlågenHeming Orientering32.36+9.4712.53
12June HerredsvelaØstmarka OK40.07+17.1815.51
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet
Marit EgnerAsker Skiklubbikke startet

D 50-

2 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL20.488.46
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb21.47+0.599.11
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb22.22+1.349.26
4Dagrun MelkildHeming Orientering23.08+2.209.45
5Anne MadslienNydalens SK24.07+3.1910.10
6Runa SkyttersæterHeming Orientering25.26+4.3810.43
7Anne DahlNydalens SK26.12+5.2411.03
8Eldri HoloFossum IF26.33+5.4511.12
9Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL29.08+8.2012.17
10Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering29.59+9.1112.39
11Gunhild MyhrAsker Skiklubb31.05+10.1713.06
12Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK34.23+13.3514.30
Marianne ArnesenAsker Skiklubbikke startet

D 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL26.1911.06

H 11-12

1 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering8.435.11
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10.05+1.226.00
3Ask Felland SætnanFossum IF10.10+1.276.03
4Even Nygård ThorsengFossum IF11.15+2.326.41
5Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK11.59+3.167.07
6Erlend BakkeFossum IF12.25+3.427.23
7Mikkel MichelsenFossum IF12.41+3.587.32
8Lukas Jones ArnesenHeming Orientering13.01+4.187.44
9Olaf Blom-HagenFossum IF14.58+6.158.54
10Magnus Flydal JenstadFossum IF15.58+7.159.30
11Lavrans HirschIL Tyrving16.31+7.489.49
12Einar Dalsegg NetlandFossum IF17.44+9.0110.33
13Erlend OtterleiØstmarka OK17.58+9.1510.41
14Rasmus Vik VierliFossum IF20.33+11.5012.13
15Erlend SommerheinFossum IF21.59+13.1613.05
Anders Vik VierliFossum IFdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbikke startet
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet

H 13-14

2 020 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.375.45
2Christian Fredrik BorgIL Koll12.16+0.396.04
3Ask OlaussenOppsal Orientering12.23+0.466.07
4Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering12.26+0.496.09
5Martin Christoffer BorgIL Koll12.48+1.116.20
6Philip Lehmann RomørenFossum IF13.22+1.456.37
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb13.25+1.486.38
7Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK13.25+1.486.38
9Axel AaldeNydalens SK13.32+1.556.41
10Eirik Vie StrislandFossum IF13.57+2.206.54
11Sindre Vie StrislandFossum IF14.23+2.467.07
12Fridtjof ReuschHeming Orientering14.37+3.007.14
13Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.39+3.027.15
14Johannes Salvesen-LundeIL Koll14.56+3.197.23
15Simen Gløgård StensrudNittedal OL15.14+3.377.32
16Vilmer NybergAsker Skiklubb15.45+4.087.47
17Oliver NilsenFossum IF16.37+5.008.13
18Jonas HickenIL Koll16.47+5.108.18
19Henning ReichenbachOppsal Orientering16.56+5.198.22
20Eskil KolshusOppsal Orientering17.12+5.358.30
21Jakob A. GjedeboOppsal Orientering17.28+5.518.38
22Mathias NyhaugAsker Skiklubb18.44+7.079.16
23Jakob RastadAsker Skiklubb21.13+9.3610.30
24Håvard EikRaumar Orientering21.54+10.1710.50
25Einar ØstvoldHeming Orientering27.17+15.4013.30
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet

H 15-16

2 530 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.356.09
2Tobias EspedalNydalens SK16.00+0.256.19
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving16.00+0.256.19
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.08+0.336.22
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb16.21+0.466.27
6Felix FinsrudAsker Skiklubb16.40+1.056.35
7Ferdinand FremmingHeming Orientering17.08+1.336.46
8Vebjørn Blom-HagenFossum IF17.09+1.346.46
9Mikkel KatlaFossum IF17.14+1.396.48
10Erlend BørliFossum IF17.20+1.456.51
11Kristian ØstermannHeming Orientering17.37+2.026.57
12Sondre Zahl HagenFossum IF17.39+2.046.58
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.20+2.457.14
14Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.23+2.487.15
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.24+2.497.16
16Marius BakkeFossum IF18.28+2.537.17
17Anders Håvard LarsenNydalens SK18.48+3.137.25
18Gustav Andresen SkotteFossum IF19.23+3.487.39
19Birk Felland SætnanFossum IF20.26+4.518.04
20Gaute BerganNydalens SK20.56+5.218.16
21Jonas MyhrAsker Skiklubb21.26+5.518.28
22Elias StubberudNydalens SK21.56+6.218.40
22Christoffer SlettenRaumar Orientering21.56+6.218.40
24Nils TveiteÅs-NMBU Orientering22.08+6.338.44
25Stian Måseide SørlieRaumar Orientering22.36+7.018.55
26Rolf Andreas BergNydalens SK22.58+7.239.04
27Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering23.08+7.339.08
28Henrik ReuschHeming Orientering23.29+7.549.16
29Gaute FosstveitRaumar Orientering25.51+10.1610.13
30Sindre GisholtFossum IF27.07+11.3210.43
31Birk ThorstensenOppsal Orientering29.04+13.2911.29
32Simen HøyerFossum IF32.14+16.3912.44
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet
Elia ThorvikNydalens SKikke startet

H 17-18

3 020 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb19.096.20
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19.16+0.076.22
3Jens Johan BrekkeLillomarka OL19.21+0.126.24
4Lars Young VikNydalens SK19.35+0.266.29
5Peter GisholtFossum IF20.49+1.406.53
6Eivind Berner MyhreFossum IF21.15+2.067.02
7Emil StørmerFossum IF21.16+2.077.02
8Sivert Sande KvermeFossum IF21.29+2.207.06
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL21.32+2.237.07
10Andreas RambergØstmarka OK22.12+3.037.21
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb22.33+3.247.28
12Anders HorveiRaumar Orientering23.04+3.557.38
13Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering25.13+6.048.20
14Trygve MyhrAsker Skiklubb27.24+8.159.04
15Tor Magnus GrøstadØstmarka OK31.16+12.0710.21
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbikke startet

H 19-20

3 020 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HjermstadFossum IF18.396.10
1Jan Erik NaessFossum IF18.396.10
3Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving18.45+0.066.12
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.56+0.176.16
5Tarjei HoloFossum IF19.16+0.376.22
6Mathias GløersenBækkelagets SK19.30+0.516.27
7Christian MichelsenOK Pan Århus19.35+0.566.29
8Jostein TandbergNydalens SK20.44+2.056.51
9Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF21.35+2.567.08
10Linus OlhansÅs-NMBU Orientering22.19+3.407.23
11Bjørnar LøvliAsker Skiklubb24.19+5.408.03
12Lukas LilandNydalens SK27.07+8.288.58
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martin Borge HeirFossum IFdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Kasper FosserHeming Orienteringikke startet

H 21-

3 020 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16.515.34
2Karl FremstadIL Tyrving16.58+0.075.37
3Torgeir NørbechIL Tyrving17.04+0.135.39
4Bojan BlumensteinNydalens SK17.32+0.415.48
5Håvard HagaNydalens SK17.44+0.535.52
6Einar MelsomFossum IF17.51+1.005.54
7Carl Godager KaasBækkelagets SK18.06+1.155.59
8Henrik EijsinkNydalens SK18.25+1.346.05
9Anders VisterNydalens SK18.54+2.036.15
10Martin NilssonLillomarka OL19.19+2.286.23
11Thomas NipenBækkelagets SK19.27+2.366.26
12Vegard ØlstadBækkelagets SK20.06+3.156.39
13Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb20.32+3.416.47
14Ove SætraHadeland OL20.34+3.436.48
15Matthew SpeakeBækkelagets SK20.51+4.006.54
16Ludvig RødnesOppsal Orientering21.09+4.187.00
17Sondre Ruud BråtenNydalens SK22.07+5.167.19
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossikke startet

H 40-

3 020 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF21.317.07
2Tommy SkårbøRaumar Orientering21.45+0.147.12
3Morten MoslandOppsal Orientering22.34+1.037.28
4Bjørn MartiniAsker Skiklubb22.48+1.177.32
5Torstein HoleNydalens SK23.06+1.357.38
6Torbjørn Blom-hagenFossum IF23.13+1.427.41
7Christian GløgårdNittedal OL24.04+2.337.58
8Bjørn HaugeNydalens SK24.44+3.138.11
9Christian ReuschHeming Orientering25.11+3.408.20
10Helge Grenager SolheimOppsal Orientering26.14+4.438.41
11Anders NorlingNydalens SK28.20+6.499.22
12Arild NyhaugAsker Skiklubb32.52+11.2110.52
Sverre WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øystein RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rolf HustvedtOppsal Orienteringikke startet

H 50-

2 760 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AndresenFossum IF19.056.54
2Kimme ArnesenHeming Orientering20.51+1.467.33
3Christian JomaasFossum IF21.35+2.307.49
4Einar GisholtFossum IF22.31+3.268.09
5Knut Erling ØenHeming Orientering22.49+3.448.16
6Gjermund GravirAsker Skiklubb22.52+3.478.17
7Hallvard KorenOK Moss23.01+3.568.20
8Svein GranerudAsker Skiklubb23.14+4.098.25
9Ole Petter HaugenNydalens SK23.26+4.218.29
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK24.03+4.588.42
11Guttorm L EggeOslostudentenes IK24.07+5.028.44
12Stein MellaOppsal Orientering25.07+6.029.06
13Anders FlågenHeming Orientering25.08+6.039.06
14Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL25.17+6.129.09
15Børge PedersenNydalens SK25.33+6.289.15
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering25.36+6.319.16
17Håkon JendalFossum IF25.43+6.389.19
18Per Ola UlsethNydalens SK25.48+6.439.20
19Fredrik HøyerFossum IF26.25+7.209.34
20Per Anders YtterbøAsker Skiklubb28.36+9.3110.21
21Morten KarlsenMåren OK29.07+10.0210.32
22Stein H. HagenFossum IF33.03+13.5811.58
23Pål Kogstad NæssRaumar Orientering36.02+16.5713.03
Kjetil EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Thor MellaOppsal Orienteringikke startet
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Bent SkatvedtRaumar Orienteringikke startet

H 60-

2 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF19.328.14
2Terje Wiig MathisenNydalens SK20.38+1.068.42
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL21.04+1.328.53
4Are EriksenOslostudentenes IK23.20+3.489.50
5Per SchancheAsker Skiklubb24.29+4.5710.19
6Bård NatvigNittedal OL25.52+6.2010.54
7Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm27.52+8.2011.45

H 70-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.05.5727.49

Direkte C

1 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK9.105.27
2Stian LillegårdLillomarka OL12.46+3.367.35
3Jacob Finstad LandIL Tyrving12.58+3.487.43
4Peter Telle-HansenIL Tyrving13.00+3.507.44
5Magnus MolundIL Tyrving13.18+4.087.55
6Bente K. HopsnesFossum IF14.24+5.148.34
7Jacob OstherFossum IF17.36+8.2610.28
8Elias MolundIL Tyrving18.41+9.3111.07

Direkte A

3 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil Sande GullordBækkelagets SK21.066.59
2Odin TellesbøØstmarka OK21.38+0.327.09
3Hans Olav HygenØstmarka OK28.04+6.589.17
4Kine DirroMåren OK29.15+8.099.41
5Thomas BjørnskauNOTEAM33.07+12.0110.57
6Kristin Stubban HygenØstmarka OK41.11+20.0513.38
Gløer WinsvoldSentrum OKdiskvalifisert

D10

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid ReuschHeming Orientering15.1410.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor