Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap - Heming Orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap - Heming Orientering
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 19 september 2017

Klasser: Visa alla | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 45- | D 60- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 45- | H 60- | H 70- | Mammaklassen | Pappaklassen | Challenge | N-åpen

D 10-12

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Silja BerstadHeming Orientering53.2824.18
0Ingrid JebsenHeming Orientering48.0921.53
0Estevi MelsbøHeming Orientering27.1512.23
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering24.2311.04
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering24.5111.17
0Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering23.5010.49
0Vivian ZwickHeming Orientering30.5414.02
0Anne ØstvoldHeming Orientering26.3812.06
Aleksandra ChristiansenHeming Orienteringdiskvalifisert
Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Marie FlågenHeming Orientering25.159.21
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maya ArnesenHeming Orientering29.508.17
2Live ØstvoldHeming Orientering33.13+3.239.13
Malene JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orienteringbrutt

D 17-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering31.248.43
Eline BryneHeming Orienteringikke startet

D 45-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.199.31
2Runa SkyttersæterHeming Orientering42.45+8.2611.52
3Ann Elin FlågenHeming Orientering43.41+9.2212.08
4Paula BerstadHeming Orientering49.10+14.5113.39
5Marianne ReuschHeming Orientering52.14+17.5514.30
6Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.09.15+34.5619.14
Guro HarstadHeming Orienteringbrutt

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel SandelienHeming Orientering48.5518.07 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 10-12

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.578.36
0Eivind Njåstad BjørnHeming Orientering33.54+6.5015.24
0Christian BorchseniusHeming Orientering44.28+17.2420.12
0Einar ØstvoldHeming Orientering26.4312.08
Jens Almestrand SkallerudHeming Orienteringdiskvalifisert
Henrik Berg-HansenHeming Orienteringbrutt
Olav SpetalenHeming Orienteringbrutt

H 13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering30.0611.08
2Paul Johan SlungaardHeming Orientering49.21+19.1518.16
Fridtjof ReuschHeming Orienteringikke startet

H 15-16

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32.397.25
2Kristian ØstermannHeming Orientering34.23+1.447.48
3Henrik ReuschHeming Orientering35.43+3.048.07
4August Syrdal ØenHeming Orientering36.45+4.068.21
5Ferdinand FremmingHeming Orientering40.55+8.169.17
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Anders FlågenHeming Orientering30.507.00
2Petter Astrup ArnesenHeming Orientering31.51+1.017.14
3Johan SvedbergHeming Orientering34.40+3.507.52
4Karl Even RyghHeming Orientering34.43+3.537.53
5Andreas Krohg StabellHeming Orientering44.21+13.3110.04
Anders Puntervold HammerHeming Orienteringikke startet
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringikke startet

H 45-

4 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kimme ArnesenHeming Orientering33.587.43
2Nils Petter FremmingHeming Orientering36.06+2.088.12
3Tom SlungaardHeming Orientering42.57+8.599.45
4Egil Wickstrand IversenHeming Orientering47.33+13.3510.48
5Jo BraadlieHeming Orientering49.00+15.0211.08
6Lasse ArnesenHeming Orientering51.57+17.5911.48
7Christian ChristiansenHeming Orientering1.01.59+28.0114.05
8Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.02.03+28.0514.06
Ulf BrennaHeming Orienteringdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Øystein ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert

H 60-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn SandelienHeming Orientering48.1113.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Per FosserHeming Orientering1.02.43+14.3217.25
0Terje MathisenNydalens SKutenfor konkurranse

H 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnold BerstadHeming Orientering41.4315.27

Mammaklassen

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen BraadlieHeming Orientering32.0114.33
Jennifer Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tove BerstadHeming Orienteringbrutt

Pappaklassen

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SkallerudHeming Orientering22.4110.18
Kåre ThommessenHeming Orienteringikke startet

N-åpen

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid AndreassenHeming Orientering28.18+28.1817.41
0Frithjof BraadlieHeming Orientering24.56+24.5615.35
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering21.23+21.2313.21
0Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering30.05+30.0518.48
0Thea Sofie Kyseth GrimsøenHeming Orientering28.12+28.1217.37
0Otto Figenschou PiraHeming Orientering18.35+18.3511.36
0Astrid ReuschHeming Orientering18.32+18.3211.35
0Caroline SlungaardHeming Orientering31.28+31.2819.40
0Jørgen Mordal SolheimHeming Orientering25.17+25.1715.48
0Fabian SvendsenHeming Orientering22.30+22.3014.03
0Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering20.18+20.1812.41
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering20.47+20.4712.59
Tuva Aas-JakobsenHeming Orienteringikke startet
Emma Johanne RyghHeming Orienteringikke startet
Karoline Marie RyghHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor