Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: søndag 15 oktober 2017

Herrer 15km

15 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikael OlaussonOslostudentenes IK2.02.278.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mathias NipenBækkelagets SK2.02.43+0.168.10
3Thomas NipenBækkelagets SK2.03.13+0.468.12
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL2.16.39+14.129.06
5Holger SchlaupitzPrivat2.24.53+22.269.39
6Ivar SeierstadIL GeoForm2.26.29+24.029.45
7Jon Iver BakkenNydalens SK2.26.36+24.099.46
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering2.33.43+31.1610.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Christian GrotnesIL Tyrving2.47.50+45.2311.11
9Eirik JørgensenIL Tyrving2.47.50+45.2311.11
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL2.52.21+49.5411.29
12Eirik Høst FossgardLillomarka OL2.52.23+49.5611.29
13Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL2.54.01+51.3411.36
14Hallvard FjærLillomarka OL2.58.05+55.3811.52
15Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3.04.05+1.01.3812.16
16Christian Fredrik BorgIL Koll3.09.25+1.06.5812.37
17Bent SkatvedtRaumar Orientering3.09.38+1.07.1112.38
18Atle PedersenFossum IF3.13.06+1.10.3912.52
19Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3.22.09+1.19.4213.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Jon SletvoldNydalens SK3.33.22+1.30.5514.13
21Harald SørensenLillomarka OL3.39.08+1.36.4114.36
22Per Martin RørvikFBI3.48.17+1.45.5015.13
23Harald AulieIL Koll3.54.27+1.52.0015.37
Andreas BarstadÅrvoll ILdiskvalifisert
Endre HagelundLillomarka OLdiskvalifisert
Øystein BergÅrvoll ILbrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet

Herrer 10km

10 000 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ådne SkjærsteinIL Tyrving1.33.049.18
2Sivert Sande KvermeFossum IF1.33.06+0.029.18
3Jan Tore HenriksenNydalens SK1.36.10+3.069.37
4Odin GramstadVBIL1.37.10+4.069.43
5Jan Fredrik HelgakerVBIL1.40.29+7.2510.02
6Bjørn HaugeNydalens SK1.44.01+10.5710.24
7Eivind HoffIL Tyrving1.44.03+10.5910.24
8Kjetil EspedalNydalens SK1.45.27+12.2310.32
9Øyvind GlendrangeNittedal OL1.45.32+12.2810.33
10Sindre LangaasNydalens SK1.48.09+15.0510.48
11Kjell MarksetIL Koll1.58.20+25.1611.50
12Martin Størmer AntonsenNydalens SK2.02.17+29.1312.13
13Ole Petter HaugenNydalens SK2.02.40+29.3612.16
14Erik SauarKoll2.02.45+29.4112.16
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering2.03.31+30.2712.21
16Olav NedrelidOppsal Orientering2.04.01+30.5712.24
17Magne BrekkeNydalens SK2.04.05+31.0112.24
18Rune ScheeleNydalens SK2.04.25+31.2112.26
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK2.05.41+32.3712.34
20Truls AngellLillomarka OL2.12.11+39.0713.13
21Bjørn ChristensenØstmarka OK2.17.44+44.4013.46
22Are EriksenOslostudentenes IK2.18.23+45.1913.50
23Per SandbergNydalens SK2.23.47+50.4314.22
24Anders FlågenHeming Orientering2.25.35+52.3114.33
25Truls AngellLillomarka OL2.33.14+1.00.1015.19
26Tormod BøeVBIL2.33.18+1.00.1415.19
27Petter JennisonPrivat2.33.40+1.00.3615.22
28Lars BenestadGrane2.33.48+1.00.4415.22
29Ove MartinsenHauketo IF2.36.31+1.03.2715.39
30Knut Erik ØstengenThales BIL2.36.47+1.03.4315.40
31Uno Hanslien 2.58.44+1.25.4017.52
32Ove HildrumLillomarka OL2.59.55+1.26.5117.59
33Harald Rikheim 3.01.22+1.28.1818.08
34Erik BorgIL Koll3.08.07+1.35.0318.48
35Johan MattssonLillomarka OL3.35.00+2.01.5621.30
36Arne MichelsenLillomarka OL3.35.39+2.02.3521.33
37Jon FanavollKamp/Vestheim IF3.35.43+2.02.3921.34
38Phil KohnPrivat 4.05.31+2.32.2724.33
38Peter NylundHaugerud IF4.05.31+2.32.2724.33
40Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL4.21.22+2.48.1826.08
41Lars Audun VoldLillomarka OL4.44.59+3.11.5528.29
Fredrik SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert
Tor HenriksenÅrvoll ILdiskvalifisert
Frithjof BraadlieHEMING Orienteringdiskvalifisert
Are KristiansenIL Tyrvingbrutt
Martin Christoffer BorgIL Kollikke startet
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet

Herrer 4km

4 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm38.459.41
2Øystein MelbyVang OL54.08+15.2313.32
3Per OngstadPRIVAT54.55+16.1013.43
4Per Øyvind EngelbergÅrvoll IL58.39+19.5414.39
5Øystein MadsenHaugerud IF1.01.57+23.1215.29
6Jon C. FougnerHeming Orientering1.02.42+23.5715.40
7Rune HultgreenOppsal Orientering1.08.03+29.1817.00
8Eyvind AasIL Geoform1.11.41+32.5617.55
9Karl Rein RådahlIL Tyrving1.13.11+34.2618.17
10Tom RådahlIL Tyrving1.13.18+34.3318.19
11Tormod HegdahlHeming Orientering1.14.22+35.3718.35
12Kåre KnudsenIL GeoForm1.16.29+37.4419.07
13Knut HangeraasIL Geoform1.20.51+42.0620.12
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert
Tor LeaNydalens SKbrutt
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Damer 15km

15 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL2.02.498.11
2Hedda SkatvedtRaumar Orientering3.09.29+1.06.4012.37
3Hanne Maria VisterOslostudentenes IK3.32.02+1.29.1314.08
4Merethe AndersenHSIL3.44.58+1.42.0914.59
5Trine OldernesLillomarka OL3.44.59+1.42.1014.59
6Trude FixdalIL Koll3.54.24+1.51.3515.37
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IKdiskvalifisert

Damer 10km

10 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie HauerslevOslostudentenes IK1.58.0411.48
2Mina JørgensenIL Tyrving2.02.31+4.2712.15
3Siri StørmerNydalens SK2.02.32+4.2812.15
4Anne MadslienNydalens SK2.02.48+4.4412.16
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering2.02.50+4.4612.17
6Brita Opheim SauarIL Koll2.02.51+4.4712.17
7Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL2.03.15+5.1112.19
8Hege FeiringIL Tyrving2.04.09+6.0512.24
9Marie ScheeleNydalens SK2.04.19+6.1512.25
10Marianne NjåsteinIL Tyrving2.04.50+6.4612.29
11Audrun UtskarpenOslostudentenes IK2.06.46+8.4212.40
12Cristina LuisNydalens SK2.08.17+10.1312.49
13Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL2.19.38+21.3413.57
14Synnøve SandbergNydalens SK2.23.15+25.1114.19
15Marte Madslien BakkenNydalens SK2.24.55+26.5114.29
16Kari MadslienNydalens SK2.24.57+26.5314.29
17Ida Marie FlågenHeming Orientering2.25.34+27.3014.33
18Ann Elin FlågenHeming Orientering2.25.37+27.3314.33
19Åsne HoloFossum IF2.26.24+28.2014.38
19Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK2.26.24+28.2014.38
21Maria Rørvik HaverLillomarka OL2.26.25+28.2114.38
22Tonje Rognerud BøeFossum IF2.26.26+28.2214.38
23Hanne SølnaHeming Orientering2.59.45+1.01.4117.58
24Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2.59.48+1.01.4417.58
25Hege WangLillomarka OL2.59.53+1.01.4917.59
26Hanna BraadlieHeming Orientering3.21.20+1.23.1620.08
27Lene Anett KillingmoOK Øst3.21.42+1.23.3820.10
28Frøy GrøndahlLillomarka OL3.25.00+1.26.5620.30
29Vibeke HøstLillomarka OL3.35.18+1.37.1421.31
30Merete RørvikLillomarka OL3.35.21+1.37.1721.32
31Lene ColquhounLillomarka OL3.35.33+1.37.2921.33
32Sunniva HalvorsrudLillomarka OL4.21.20+2.23.1626.08
33Emilie Pedersen VoldLillomarka OL4.44.59+2.46.5528.29
Reidunn HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Sarah AriansenPrivatdiskvalifisert
Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert
Liv Paltiel ikke startet

Damer 4km

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid NermoenØstmarka OK55.1713.49
2Kjersti ThoStabæk IF58.19+3.0214.34
3Sharon BroadwellIL GeoForm1.05.32+10.1516.23
4Malene BerstadHeming Orientering1.38.53+43.3624.43
5Paula BerstadHeming Orientering1.39.11+43.5424.47
Sissel PlejdrupOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor