Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Fossum IF

84 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leif StørmerH 50- (77)14.416.35
2Jan Fredrik HelgakerH Bedrift (6)19.48+1.448.06
3Martin TandbergH Rekrutt (25)12.58+0.539.53
4Victoria Hæstad BjørnstadD 17- (123)13.41+0.266.08
4Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (13)27.12+6.3112.11
4Britta FismenD 40- (45)21.10+1.038.40
4Morten WettergreenH 40- (67)17.21+1.217.06
5Ask Felland SætnanH 11-12 (13)29.16+8.3513.07
5Mari BrendeD 13-16 (84)20.04+2.258.17
5Torbjørn Blom-hagenH 40- (67)17.28+1.287.09
5Nils HæstadH 60- (31)18.08+1.598.07
6Harald BakkeH 40- (67)17.51+1.517.18
6Erlend BakkeH 11-12 (13)30.26+9.4513.38
7Silje Andresen SkotteD Rekrutt (25)18.29+8.4214.06
8Lars Erik GjeinH 40- (67)18.00+2.007.22
8Toril EineD 60- (12)33.39+10.2813.47
8Torunn Drage RotiD 50- (55)23.46+2.339.49
9Vebjørn Blom-HagenH 13-16 (95)17.54+2.127.20
9Richard Zeiner-GundersenH 60- (31)19.59+3.508.57
9Elise Nilsen BergD 11-12 (17)39.06+17.4816.01
9Christian JomaasH 50- (77)16.23+1.427.20
10Charlotte HopsnesD Rekrutt (25)18.44+8.5714.18
11Emil AhlbäckH 17- (136)13.27+0.235.33
13Sebastian WettergreenH Rekrutt (25)22.24+10.1917.05
13Cecilie Christin KvermeD 40- (45)24.23+4.169.59
14Trygve MyhrvoldH Rekrutt (25)22.25+10.2017.06
15Magnus Rørlien JevanordH Rekrutt (25)22.46+10.4117.22
16Knut Jostein SætnanH 40- (67)19.02+3.027.48
18Philip Lehmann RomørenH 13-16 (95)19.03+3.217.48
19Øystein HoloH 50- (77)17.36+2.557.53
20Heidi Kristina SebjørnsenD 13-16 (84)22.30+4.519.17
21Mille ConradiD Rekrutt (25)28.15+18.2821.33
21Einar GisholtH 50- (77)17.51+3.108.00
22Ragnhild HjermstadD 17- (123)15.27+2.126.55
22Kristine WoldeneD Rekrutt (25)28.27+18.4021.43
23Mikkel KatlaH 13-16 (95)20.00+4.188.11
24Oskar StørmerH 17- (136)14.07+1.035.50
24Sigrid Melander VieD 40- (45)28.37+8.3011.43
25Einar MelsomH 17- (136)14.09+1.055.50
25Signe HoloD 13-16 (84)23.17+5.389.37
25Trond MyhreH 40- (67)20.19+4.198.19
26Marius BakkeH 13-16 (95)20.26+4.448.22
27Terje MelsomH 50- (77)18.33+3.528.19
27Pernille KatlaD 17- (123)15.47+2.327.04
28Erling HjermstadH 17- (136)14.23+1.195.56
28Kristine RomørenD 40- (45)32.35+12.2813.21
29Øyvind HjermstadH 17- (136)14.28+1.245.58
29Ingrid G. KvålsgardD 17- (123)15.55+2.407.08
30Eldri HoloD 50- (55)27.05+5.5211.11
31Helene Bjørkvold JendalD 13-16 (84)24.16+6.3710.01
32Johanne Rognerud BøeD 13-16 (84)24.34+6.5510.09
32Magnhild T. MølnvikD 50- (55)27.34+6.2111.23
35Kathinka Zahl HagenD 13-16 (84)24.49+7.1010.15
35Tore MyhrvoldH 50- (77)19.18+4.378.39
36Ragnhild Blom-HagenD 13-16 (84)25.10+7.3110.23
36Sindre Vie StrislandH 13-16 (95)22.13+6.319.06
42Olav HasaasH 40- (67)22.59+6.599.25
43Bent Sande KvermeH 50- (77)20.20+5.399.07
44Fredrik HøyerH 50- (77)20.21+5.409.07
44Karen Hoel JomaasD 17- (123)17.17+4.027.45
49Kristian Bernhard NilsenH 40- (67)24.55+8.5510.12
49Håkon JendalH 50- (77)20.58+6.179.24
52Eirik Vie StrislandH 13-16 (95)28.05+12.2311.30
52Åsne Naadland HoloD 17- (123)17.59+4.448.03
52Eirik TandrevoldH 50- (77)21.54+7.139.49
55Henrik WoldeneH 13-16 (95)29.26+13.4412.03
57Peter GisholtH 17- (136)16.07+3.036.39
64Sivert Sande KvermeH 17- (136)16.34+3.306.50
64Simen HøyerH 13-16 (95)36.01+20.1914.45
66Selma Tørudbakken JendalD 13-16 (84)33.23+15.4413.47
71Gunde TumelionisD 13-16 (84)43.12+25.3317.51
73Hedvig Nyberg-HansenD 13-16 (84)52.45+35.0621.47
82Eivind Berner MyhreH 17- (136)17.25+4.217.11
Erlend BørliH 13-16 (95)diskvalifisert
Oliver NilsenH 13-16 (95)diskvalifisert
Arild AndresenH 50- (77)diskvalifisert
Hans JevanordH 50- (77)diskvalifisert
Birk Felland SætnanH 13-16 (95)diskvalifisert
Morten FismenH 40- (67)diskvalifisert
Bente LandmarkD 50- (55)diskvalifisert
Sondre Zahl HagenH 13-16 (95)diskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadH 17- (136)diskvalifisert
Åse Ulltveit-Moe NorrudD 40- (45)diskvalifisert
Emil StørmerH 17- (136)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor