Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Østmarka OK

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Pernille Nor-WollD 11-12 (17)36.27+15.0914.56
29Linda HanssenD 50- (55)26.55+5.4211.07
30June HerredsvelaD 40- (45)34.55+14.4814.18
33Katrine HolenD 40- (45)37.15+17.0815.15
34Ping OuyangD 40- (45)38.24+18.1715.44
38Sigrid NermoenD 13-16 (84)25.34+7.5510.33
39Torild JørgensenD 50- (55)30.51+9.3812.44
39Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16 (84)25.56+8.1710.42
40John OtterleiH 13-16 (95)23.12+7.309.30
41Ingrid NermoenD 50- (55)31.36+10.2313.03
42Knut Edvard HellandH 50- (77)19.48+5.078.52
46Jørn MjøsterH 50- (77)20.36+5.559.14
49Håvard RønningenH 13-16 (95)26.18+10.3610.46
56Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-16 (84)29.19+11.4012.06
63Andreas SandernesH 13-16 (95)34.16+18.3414.02
69Emil HuuseH 13-16 (95)49.30+33.4820.17
69Anna Cecilie LinløkkenD 17- (123)19.00+5.458.31
76Marie Hammer IversenD 17- (123)19.59+6.448.57
92Hans Kristian Stubban HygenH 17- (136)18.23+5.197.35
97Katrine LodgaardD 17- (123)23.37+10.2210.35
121Tor Magnus GrøstadH 17- (136)23.25+10.219.40
Erlend OtterleiH 11-12 (13)diskvalifisert
Frode BakkehøiH 40- (67)diskvalifisert
Terje LinløkkenH 50- (77)diskvalifisert
Ole Martin NomelandH 13-16 (95)diskvalifisert
Siv Susanne JystadD 40- (45)diskvalifisert
Kristin Stubban HygenD 40- (45)diskvalifisert
Jartrud SteinsliD 50- (55)diskvalifisert
Jakob GilljamH 13-16 (95)diskvalifisert
Øyvind HaugH 40- (67)diskvalifisert
Mathias LinløkkenH 11-12 (13)diskvalifisert
Kristoffer NomelandH 13-16 (95)diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (17)diskvalifisert
Magnus JystadH 13-16 (95)diskvalifisert
Martine Arntzen HaugD 11-12 (17)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor