Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Oppsal Orientering

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre OlaussenH 11-12 (13)20.419.16
1Simen SkeideH Rekrutt (25)12.059.13
2Kjell WintherH 70- (21)19.51+0.198.54
2Christoffer ÅnensenH 11-12 (13)22.14+1.339.58
2Kari-Ann ÅnensenD 40- (45)20.15+0.088.17
5Lars Christopher OlsenH Bedrift (6)28.58+10.5411.52
7Margaret RoseveareD 60- (12)32.35+9.2413.21
7Roar BjordalH 70- (21)25.08+5.3611.16
8Tuva Berger GjelstadD Rekrutt (25)18.31+8.4414.08
8Gabriel SolemH 11-12 (13)36.39+15.5816.26
8Trym Gjedebo-SkarpeteigH Rekrutt (25)19.34+7.2914.56
9Oda Amrud PedersenD Rekrutt (25)18.43+8.5614.17
9Ingeborg Roll MoslandD 13-16 (84)20.47+3.088.35
9Alfred NikolaisenH 11-12 (13)43.10+22.2919.21
10Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (12)36.44+13.3315.03
10Bjørn Kalleson RøedH Rekrutt (25)21.13+9.0816.11
10Mari KallesonD 11-12 (17)40.10+18.5216.27
11Marie Bjordal VegganD 11-12 (17)42.10+20.5217.16
11Bent Erik SkaugH 40- (67)18.13+2.137.27
12Wiona Resvoll SkaugD Rekrutt (25)21.05+11.1816.05
12Iben Johansen-BarliD 11-12 (17)48.19+27.0119.48
13Thea TlstovicD Rekrutt (25)21.06+11.1916.06
14Maja Kalleson RøedD Rekrutt (25)21.08+11.2116.07
14Linea Kalleson RøedD Rekrutt (25)21.08+11.2116.07
15Beate UndebergetD 40- (45)25.17+5.1010.21
15Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-16 (95)18.15+2.337.28
16Simen ÅnensenH Rekrutt (25)24.38+12.3318.48
16Elin KallesonD 40- (45)25.20+5.1310.22
16Dan Erik KallesonH 70- (21)35.34+16.0215.56
17Rune HultgreenH 60- (31)22.06+5.579.54
17Martin ReichenbachH 40- (67)19.03+3.037.48
18Eirin KolshusD Rekrutt (25)24.24+14.3718.37
19Ask OlaussenH 13-16 (95)19.13+3.317.52
21Per-Ivar NikolaisenH 40- (67)19.49+3.498.07
21Snorre VegganH 40- (67)19.49+3.498.07
23Julia Malathi Brox RayamajhiD Rekrutt (25)30.56+21.0923.36
24Jonas KroghH 13-16 (95)20.06+4.248.14
25Torgeir StenstadH 60- (31)27.12+11.0312.11
27Vidar GjelstadH 40- (67)20.28+4.288.23
30Ane Sofie KroghD 17- (123)15.57+2.427.09
30Katrine Bjordal VegganD 13-16 (84)23.59+6.209.54
37Marius E. AamodtH 13-16 (95)22.35+6.539.15
37Carl Erik WasbergH 50- (77)19.24+4.438.41
37Sissel Nordby HvenekildeD 40- (45)47.05+26.5819.17
37Helge Grenager SolheimH 40- (67)22.10+6.109.05
39Ram RayamajhiH 40- (67)22.25+6.259.11
42Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (84)26.29+8.5010.56
45Ingrid Johansen-BarliD 13-16 (84)27.41+10.0211.26
55Dagrun Brox RayamajhiD 17- (123)18.05+4.508.06
59Ane HustvedtD 13-16 (84)30.57+13.1812.47
59Jakob A. GjedeboH 13-16 (95)31.51+16.0913.03
61Ludvig RødnesH 17- (136)16.26+3.226.47
63Arne KongsnesH 50- (77)25.36+10.5511.28
65Henning ReichenbachH 13-16 (95)36.43+21.0115.02
68Are WigaardH 17- (136)16.43+3.396.54
72Tale Nordby HvenekildeD 13-16 (84)44.06+26.2718.13
86Lavran ThorstensenH 17- (136)17.39+4.357.17
89Thomas RuudH 17- (136)18.16+5.127.32
99Jan Andreas EdstrømH 17- (136)18.45+5.417.44
105Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17- (136)19.47+6.438.10
107Joakim Eriksrud KarlsenH 17- (136)20.06+7.028.18
Åse LuråsD 11-12 (17)diskvalifisert
Sigve VågsnesH 40- (67)diskvalifisert
Morten MoslandH 40- (67)diskvalifisert
Tina KallesonD 13-16 (84)diskvalifisert
Ola NilsenH 40- (67)diskvalifisert
Anselm ReichenbachH 13-16 (95)diskvalifisert
Roar PedersenH 17- (136)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor