Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Asker Skiklubb

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mikkel RastadH 11-12 (13)24.59+4.1811.12
4Sondre YtterbøH 13-16 (95)16.34+0.526.47
5Silje Ruud FossheimD 11-12 (17)36.23+15.0514.54
7Øystein RastadH 40- (67)17.56+1.567.20
8Per SchancheH 60- (31)19.18+3.098.39
10Ina MartiniD 13-16 (84)20.59+3.208.40
11Reidar FossumH 60- (31)20.24+4.159.08
12Toril Fougner WisløffD 40- (45)24.22+4.159.59
13Randi NicolaisenD 50- (55)24.25+3.1210.05
14Svein GranerudH 50- (77)17.01+2.207.37
14Jonas MyhrH 13-16 (95)18.09+2.277.26
15Trond HegnaH 60- (31)21.27+5.189.37
19Synne StrandD 17- (123)15.21+2.066.53
19Øyvind GylverH 60- (31)23.02+6.5310.19
19Marit EgnerD 40- (45)25.57+5.5010.38
20Bjørn MartiniH 40- (67)19.13+3.137.52
25Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-16 (95)20.23+4.418.21
31Simen VågeH 13-16 (95)21.02+5.208.37
32Olaf Halsaa DolvenH 13-16 (95)21.07+5.258.39
34Kristian Fredriksen AasH 13-16 (95)21.30+5.488.48
34Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17- (123)16.18+3.037.18
38Gunhild MyhrD 50- (55)30.24+9.1112.33
39Simen Aure SkogedalH 13-16 (95)22.59+7.179.25
40Henrik Fredriksen AasH 17- (136)15.01+1.576.12
40Margrete EngzeliusD 50- (55)31.28+10.1513.00
41Felix FinsrudH 13-16 (95)23.17+7.359.32
42Edel Sofie NilsenD 50- (55)32.03+10.5013.14
43Mikael BirkelundH 13-16 (95)23.51+8.099.46
44Marianne ArnesenD 50- (55)32.36+11.2313.28
46Haakon DolvenH 40- (67)23.59+7.599.49
47Aksel OlsenH 40- (67)24.12+8.129.55
48Nora Synnøve WoxholthD 17- (123)17.36+4.217.53
50Martha WisløffD 13-16 (84)28.27+10.4811.45
50Mathias NyhaugH 13-16 (95)27.18+11.3611.11
52Sara MartiniD 13-16 (84)28.46+11.0711.53
53Ole Henrik WoxholthH 13-16 (95)28.24+12.4211.38
56Silje Marie VågeD 17- (123)18.07+4.528.07
56Emil Ruud FossheimH 13-16 (95)30.22+14.4012.26
59Per Anders YtterbøH 50- (77)23.13+8.3210.24
60Karoline Egner GranerudD 13-16 (84)31.33+13.5413.02
68Karin Halsaa DolvenD 13-16 (84)36.42+19.0315.09
77Per Clemet WisløffH 17- (136)17.11+4.077.06
84Trygve MyhrH 17- (136)17.34+4.307.15
98Bjørnar LøvliH 17- (136)18.43+5.397.44
128Halvor Egner GranerudH 17- (136)26.36+13.3210.59
Elias AndenæsH Rekrutt (25)diskvalifisert
Tarje EspelinH 13-16 (95)diskvalifisert
Astrid YtterbøD 11-12 (17)diskvalifisert
Jakob RastadH 13-16 (95)diskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (55)diskvalifisert
Magnus Mellbye LarsenH 17- (136)diskvalifisert
Arild NyhaugH 40- (67)diskvalifisert
Vera HalsaaD 40- (45)diskvalifisert
Magne AasH 50- (77)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor