Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Asker Skiklubb

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mikkel RastadH 11-12 (13)24.59+4.1811.12
4Sondre YtterbøH 13-16 (95)16.34+0.526.47
5Silje Ruud FossheimD 11-12 (17)36.23+15.0514.54
7Øystein RastadH 40- (67)17.56+1.567.20
8Per SchancheH 60- (31)19.18+3.098.39
10Ina MartiniD 13-16 (84)20.59+3.208.40
11Reidar FossumH 60- (31)20.24+4.159.08
12Toril Fougner WisløffD 40- (45)24.22+4.159.59
13Randi NicolaisenD 50- (55)24.25+3.1210.05
14Svein GranerudH 50- (77)17.01+2.207.37
14Jonas MyhrH 13-16 (95)18.09+2.277.26
15Trond HegnaH 60- (31)21.27+5.189.37
19Synne StrandD 17- (123)15.21+2.066.53
19Øyvind GylverH 60- (31)23.02+6.5310.19
19Marit EgnerD 40- (45)25.57+5.5010.38
20Bjørn MartiniH 40- (67)19.13+3.137.52
25Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-16 (95)20.23+4.418.21
31Simen VågeH 13-16 (95)21.02+5.208.37
32Olaf Halsaa DolvenH 13-16 (95)21.07+5.258.39
34Kristian Fredriksen AasH 13-16 (95)21.30+5.488.48
34Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17- (123)16.18+3.037.18
38Gunhild MyhrD 50- (55)30.24+9.1112.33
39Simen Aure SkogedalH 13-16 (95)22.59+7.179.25
40Henrik Fredriksen AasH 17- (136)15.01+1.576.12
40Margrete EngzeliusD 50- (55)31.28+10.1513.00
41Felix FinsrudH 13-16 (95)23.17+7.359.32
42Edel Sofie NilsenD 50- (55)32.03+10.5013.14
43Mikael BirkelundH 13-16 (95)23.51+8.099.46
44Marianne ArnesenD 50- (55)32.36+11.2313.28
46Haakon DolvenH 40- (67)23.59+7.599.49
47Aksel OlsenH 40- (67)24.12+8.129.55
48Nora Synnøve WoxholthD 17- (123)17.36+4.217.53
50Martha WisløffD 13-16 (84)28.27+10.4811.45
50Mathias NyhaugH 13-16 (95)27.18+11.3611.11
52Sara MartiniD 13-16 (84)28.46+11.0711.53
53Ole Henrik WoxholthH 13-16 (95)28.24+12.4211.38
56Silje Marie VågeD 17- (123)18.07+4.528.07
56Emil Ruud FossheimH 13-16 (95)30.22+14.4012.26
59Per Anders YtterbøH 50- (77)23.13+8.3210.24
60Karoline Egner GranerudD 13-16 (84)31.33+13.5413.02
68Karin Halsaa DolvenD 13-16 (84)36.42+19.0315.09
77Per Clemet WisløffH 17- (136)17.11+4.077.06
84Trygve MyhrH 17- (136)17.34+4.307.15
98Bjørnar LøvliH 17- (136)18.43+5.397.44
128Halvor Egner GranerudH 17- (136)26.36+13.3210.59
Elias AndenæsH Rekrutt (25)diskvalifisert
Tarje EspelinH 13-16 (95)diskvalifisert
Astrid YtterbøD 11-12 (17)diskvalifisert
Jakob RastadH 13-16 (95)diskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (55)diskvalifisert
Magnus Mellbye LarsenH 17- (136)diskvalifisert
Arild NyhaugH 40- (67)diskvalifisert
Vera HalsaaD 40- (45)diskvalifisert
Magne AasH 50- (77)brutt

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingeborg EideD 17- (123)14.21+1.066.26
80Emilie Liabakk EriksenD 17- (123)20.28+7.139.10
Eirin LodgaardD 50- (55)diskvalifisert

Bækkelagets SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eldar BørsumH 70- (21)19.328.45
2Øystein Kvaal ØsterbøH 17- (136)13.07+0.035.25
8Ralph StreetH 17- (136)13.21+0.175.30
10Ingeborg ØderudD 50- (55)24.08+2.559.58
14Lone BrochmannD 17- (123)14.54+1.396.40
17Marthe GløersenD 17- (123)15.10+1.556.48
35Wolfgang KampelH 17- (136)14.47+1.436.06
35Lars Øderud VatneH 13-16 (95)22.08+6.269.04
35Maria TorgersenD 50- (55)28.21+7.0811.42
37Carl Godager KaasH 17- (136)14.53+1.496.09
38Arne TorgersenH 50- (77)19.25+4.448.42
38Mariann UlvestadD 17- (123)16.30+3.157.23
46Vegard ØlstadH 17- (136)15.24+2.206.21
47Karen Johanne StrømstadD 50- (55)36.22+15.0915.01
48Mathias NipenH 17- (136)15.34+2.306.25
48Diane Ninauve-JutulstadD 13-16 (84)28.17+10.3811.41
48Ingunn NakkimD 50- (55)36.39+15.2615.08
50Jan Erik AalbergH 50- (77)21.01+6.209.25
53Louise OramD 17- (123)18.00+4.458.04
56Thomas NipenH 17- (136)15.58+2.546.35
57Dag Espolin JohnsonH 40- (67)32.46+16.4613.25
59Mathias GløersenH 17- (136)16.10+3.066.40
65Mina Espolin JohnsonD 13-16 (84)33.14+15.3513.43
69Anna Tysse NakkimD 13-16 (84)36.56+19.1715.15
70Malin SveenD 13-16 (84)37.51+20.1215.38
70Lene Godager KaasD 17- (123)19.06+5.518.33
72Svend Sondre FrøshaugH 17- (136)16.53+3.496.58
78Thomas SchiveH 17- (136)17.14+4.107.07
79Eskil Sande GullordH 17- (136)17.16+4.127.08
89Andrea Vild JødalD 17- (123)22.38+9.2310.08
91Martin SchälliH 17- (136)18.20+5.167.34
111Martin Adelsten RøsholmH 17- (136)21.00+7.568.40
Håvard MyhreH 17- (136)diskvalifisert

Ebor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Barrie SpeakH 70- (21)23.25+3.5310.30

Eiker OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Vidar ElvekrokH 60- (31)21.22+5.139.34
21Pål Woldstad HanssenH 60- (31)23.39+7.3010.36
37Heidi MyklemyrD 50- (55)29.44+8.3112.17
43Alvilde Lysaker SandenD 13-16 (84)27.00+9.2111.09
50Oda Isnes TyseD 13-16 (84)28.27+10.4811.45
61Amanda AxelsonD 13-16 (84)31.50+14.1113.09
75Tomine Lysaker SandenD 17- (123)19.56+6.418.56
75Vegard MyklemyrH 17- (136)17.00+3.567.01
82Silje MorlandstøD 17- (123)20.35+7.209.13
83Anna Isnes TyseD 17- (123)20.44+7.299.17
91Christine HoenD 17- (123)22.40+9.2510.09
98Anne Marthe PeveriD 17- (123)24.03+10.4810.47
Mathias AxelsonH 13-16 (95)diskvalifisert

Fet OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ragnhild Mathea HelmersenD 13-16 (84)23.14+5.359.36
29Julie BerntzenD 13-16 (84)23.58+6.199.54
32Kyrre GranH 40- (67)21.04+5.048.38
50Raymond BerntzenH 40- (67)25.08+9.0810.18
51Torgeir SkjønhaugH 40- (67)25.46+9.4610.33
61Øyvind HelmersenH 50- (77)24.44+10.0311.05
104Ida Karine HelmersenD 17- (123)28.13+14.5812.39
105Jane Karine HelmersenD 17- (123)28.18+15.0312.41

Flekkefjord Sykkelklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
131Christoffer GryttenH 17- (136)31.08+18.0412.51

Flyfemkamp

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
86Stine Mari GabrielsenD 17- (123)21.13+7.589.30
96Wenche RydningD 17- (123)23.24+10.0910.29
101Idunn AssenD 17- (123)24.57+11.4211.11
102Joachim EideH 17- (136)19.15+6.117.57
104Frank SandbergH 17- (136)19.30+6.268.03
119Bendich FalchH 17- (136)23.08+10.049.33
120Glenn MullerH 17- (136)23.21+10.179.38
122Eskil SteinH 17- (136)23.47+10.439.49

Fossum IF

84 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif StørmerH 50- (77)14.416.35
2Jan Fredrik HelgakerH Bedrift (6)19.48+1.448.06
3Martin TandbergH Rekrutt (25)12.58+0.539.53
4Victoria Hæstad BjørnstadD 17- (123)13.41+0.266.08
4Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (13)27.12+6.3112.11
4Britta FismenD 40- (45)21.10+1.038.40
4Morten WettergreenH 40- (67)17.21+1.217.06
5Ask Felland SætnanH 11-12 (13)29.16+8.3513.07
5Mari BrendeD 13-16 (84)20.04+2.258.17
5Torbjørn Blom-hagenH 40- (67)17.28+1.287.09
5Nils HæstadH 60- (31)18.08+1.598.07
6Harald BakkeH 40- (67)17.51+1.517.18
6Erlend BakkeH 11-12 (13)30.26+9.4513.38
7Silje Andresen SkotteD Rekrutt (25)18.29+8.4214.06
8Lars Erik GjeinH 40- (67)18.00+2.007.22
8Toril EineD 60- (12)33.39+10.2813.47
8Torunn Drage RotiD 50- (55)23.46+2.339.49
9Vebjørn Blom-HagenH 13-16 (95)17.54+2.127.20
9Richard Zeiner-GundersenH 60- (31)19.59+3.508.57
9Elise Nilsen BergD 11-12 (17)39.06+17.4816.01
9Christian JomaasH 50- (77)16.23+1.427.20
10Charlotte HopsnesD Rekrutt (25)18.44+8.5714.18
11Emil AhlbäckH 17- (136)13.27+0.235.33
13Sebastian WettergreenH Rekrutt (25)22.24+10.1917.05
13Cecilie Christin KvermeD 40- (45)24.23+4.169.59
14Trygve MyhrvoldH Rekrutt (25)22.25+10.2017.06
15Magnus Rørlien JevanordH Rekrutt (25)22.46+10.4117.22
16Knut Jostein SætnanH 40- (67)19.02+3.027.48
18Philip Lehmann RomørenH 13-16 (95)19.03+3.217.48
19Øystein HoloH 50- (77)17.36+2.557.53
20Heidi Kristina SebjørnsenD 13-16 (84)22.30+4.519.17
21Mille ConradiD Rekrutt (25)28.15+18.2821.33
21Einar GisholtH 50- (77)17.51+3.108.00
22Ragnhild HjermstadD 17- (123)15.27+2.126.55
22Kristine WoldeneD Rekrutt (25)28.27+18.4021.43
23Mikkel KatlaH 13-16 (95)20.00+4.188.11
24Oskar StørmerH 17- (136)14.07+1.035.50
24Sigrid Melander VieD 40- (45)28.37+8.3011.43
25Einar MelsomH 17- (136)14.09+1.055.50
25Signe HoloD 13-16 (84)23.17+5.389.37
25Trond MyhreH 40- (67)20.19+4.198.19
26Marius BakkeH 13-16 (95)20.26+4.448.22
27Terje MelsomH 50- (77)18.33+3.528.19
27Pernille KatlaD 17- (123)15.47+2.327.04
28Erling HjermstadH 17- (136)14.23+1.195.56
28Kristine RomørenD 40- (45)32.35+12.2813.21
29Øyvind HjermstadH 17- (136)14.28+1.245.58
29Ingrid G. KvålsgardD 17- (123)15.55+2.407.08
30Eldri HoloD 50- (55)27.05+5.5211.11
31Helene Bjørkvold JendalD 13-16 (84)24.16+6.3710.01
32Johanne Rognerud BøeD 13-16 (84)24.34+6.5510.09
32Magnhild T. MølnvikD 50- (55)27.34+6.2111.23
35Kathinka Zahl HagenD 13-16 (84)24.49+7.1010.15
35Tore MyhrvoldH 50- (77)19.18+4.378.39
36Ragnhild Blom-HagenD 13-16 (84)25.10+7.3110.23
36Sindre Vie StrislandH 13-16 (95)22.13+6.319.06
42Olav HasaasH 40- (67)22.59+6.599.25
43Bent Sande KvermeH 50- (77)20.20+5.399.07
44Fredrik HøyerH 50- (77)20.21+5.409.07
44Karen Hoel JomaasD 17- (123)17.17+4.027.45
49Kristian Bernhard NilsenH 40- (67)24.55+8.5510.12
49Håkon JendalH 50- (77)20.58+6.179.24
52Eirik Vie StrislandH 13-16 (95)28.05+12.2311.30
52Åsne Naadland HoloD 17- (123)17.59+4.448.03
52Eirik TandrevoldH 50- (77)21.54+7.139.49
55Henrik WoldeneH 13-16 (95)29.26+13.4412.03
57Peter GisholtH 17- (136)16.07+3.036.39
64Sivert Sande KvermeH 17- (136)16.34+3.306.50
64Simen HøyerH 13-16 (95)36.01+20.1914.45
66Selma Tørudbakken JendalD 13-16 (84)33.23+15.4413.47
71Gunde TumelionisD 13-16 (84)43.12+25.3317.51
73Hedvig Nyberg-HansenD 13-16 (84)52.45+35.0621.47
82Eivind Berner MyhreH 17- (136)17.25+4.217.11
Erlend BørliH 13-16 (95)diskvalifisert
Oliver NilsenH 13-16 (95)diskvalifisert
Arild AndresenH 50- (77)diskvalifisert
Hans JevanordH 50- (77)diskvalifisert
Birk Felland SætnanH 13-16 (95)diskvalifisert
Morten FismenH 40- (67)diskvalifisert
Bente LandmarkD 50- (55)diskvalifisert
Sondre Zahl HagenH 13-16 (95)diskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadH 17- (136)diskvalifisert
Åse Ulltveit-Moe NorrudD 40- (45)diskvalifisert
Emil StørmerH 17- (136)diskvalifisert

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristoffer B. HelminsenH 13-16 (95)16.26+0.446.44
18Marie OlaussenD 17- (123)15.15+2.006.50
31Hans Petter MathisenH 17- (136)14.34+1.306.01
52Anders SkarholtH 17- (136)15.41+2.376.28
53Morten HelminsenH 40- (67)27.14+11.1411.09
Mia Mathisen BekhusD 17- (123)diskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenD 17- (123)diskvalifisert

Geilo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
130Vetle Sjåstad ChristiansenH 17- (136)29.47+16.4312.18

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristine KravdalD 13-16 (84)18.54+1.157.48
16Marie KravdalD 13-16 (84)21.40+4.018.57
101Elling Fossheim AsplinH 17- (136)19.06+6.027.53
Peder Fossheim AsplinH 17- (136)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Grunde IsaksætreH 13-16 (95)17.38+1.567.13

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Nikolai TesloH Rekrutt (25)17.18+5.1313.12
33Astrid RognstadD 13-16 (84)24.44+7.0510.13
45Simen GammelmoH 13-16 (95)24.38+8.5610.05
49Hege HeibergD 50- (55)44.19+23.0618.18
62Jo Randar HolmøyH 13-16 (95)33.56+18.1413.54
64Berthe TesloD 13-16 (84)32.52+15.1313.34
76Ove SætraH 17- (136)17.03+3.597.02
Emil Solan GorsetH 13-16 (95)diskvalifisert
Ingeborg RognstadD 17- (123)diskvalifisert

Halden SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jo SheperdD 17- (123)14.39+1.246.34
12Lizzie InghamD 17- (123)14.48+1.336.38
12Tor Ragnar AndersenH 60- (31)20.50+4.419.20
13Agnes LeoD 17- (123)14.51+1.366.39
17Alexander ChepelinH 17- (136)13.40+0.365.38
20Iliana IlievaD 17- (123)15.22+2.076.53
22Hedda Raadal BjørloD 17- (123)15.27+2.126.55
24Lone MalmgrenD 17- (123)15.33+2.186.58
36Tara MelhuishD 17- (123)16.19+3.047.19
73Julie Hilland AndersenD 17- (123)19.40+6.258.49
103Magnus NordbrødenH 17- (136)19.21+6.177.59
Kine Hallan SteiwerD 17- (123)diskvalifisert
Hanne Lerche RaadalD 40- (45)diskvalifisert
Kjetil BjørloH 50- (77)diskvalifisert
Lecho IlievH 17- (136)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Terje MalmH 70- (21)32.22+12.5014.30
Trond FeiringH 70- (21)diskvalifisert

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Unni DrageD 70- (3)39.30+9.3716.11
11Øystein MadsenH 70- (21)27.00+7.2812.06
62Peter NylundH 50- (77)25.20+10.3911.21

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ove MartinsenH 60- (31)18.06+1.578.06

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Rikke Kristin GåsholtD 40- (45)36.03+15.5614.46
38Tor RingstadH 40- (67)22.18+6.189.08
41Atle StrømH 40- (67)22.45+6.459.19

Heming Orientering

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Signe Astrup ArnesenD 50- (55)21.138.46
2Kasper FosserH 17- (136)13.07+0.035.25
3Guro HarstadD 40- (45)21.06+0.598.38
3Kimme ArnesenH 50- (77)15.59+1.187.10
4Anna Elisabeth RyghD 11-12 (17)34.57+13.3914.19
5Kristian ØstermannH 13-16 (95)16.55+1.136.55
5Elle M. MelbyeD 60- (12)30.13+7.0212.23
6Astrid ReuschD Rekrutt (25)17.13+7.2613.08
6Magnus Eide-FredriksenH 13-16 (95)17.06+1.247.00
8Maya Jones ArnesenD 13-16 (84)20.35+2.568.30
9Helge BjaalandH 70- (21)25.52+6.2011.35
9Karl Even RyghH 40- (67)18.07+2.077.25
11Caroline SlungaardD Rekrutt (25)20.00+10.1315.16
11Runa SkyttersæterD 50- (55)24.19+3.0610.02
12Bjørn SandelienH 70- (21)27.58+8.2612.32
13Live ØstvoldD 13-16 (84)21.25+3.468.50
13Ferdinand FremmingH 13-16 (95)18.06+2.247.25
13Malene JebsenD 13-16 (84)21.25+3.468.50
15Jon C. FougnerH 70- (21)34.11+14.3915.19
16August Syrdal ØenH 13-16 (95)18.29+2.477.34
17Leif BråtenH 70- (21)36.37+17.0516.25
17Kajsa Harstad ArntsenD Rekrutt (25)23.54+14.0718.14
17Dagrun MelkildD 50- (55)25.12+3.5910.24
17Henrik ReuschH 13-16 (95)18.39+2.577.38
17Knut Erling ØenH 50- (77)17.21+2.407.46
17Marit InngjerdingenD 40- (45)25.26+5.1910.25
18Hanne Marthe ØstvoldD 40- (45)25.32+5.2510.27
18Christian ReuschH 40- (67)19.08+3.087.50
19Lars Christian BråtenH 40- (67)19.12+3.127.52
24Nils Petter FremmingH 50- (77)18.14+3.338.10
25Tom SlungaardH 50- (77)18.24+3.438.15
26Marianne ReuschD 40- (45)31.44+11.3713.00
27Ann Elin FlågenD 40- (45)31.50+11.4313.02
28Lasse ArnesenH 50- (77)18.51+4.108.27
29Harald Eide-FredriksenH 50- (77)18.52+4.118.27
41Anne ØstvoldD 13-16 (84)26.10+8.3110.48
51Fridtjof ReuschH 13-16 (95)27.59+12.1711.28
52Alexander RødstenH 40- (67)26.13+10.1310.44
54Thor VollsetH 50- (77)22.15+7.349.58
55Julie Heyerdahl RødstenD 13-16 (84)29.15+11.3612.05
58Ella BerstadD 13-16 (84)30.36+12.5712.38
60Christian Nordahl RolfsenH 50- (77)23.47+9.0610.39
60Harald Astrup ArnesenH 17- (136)16.17+3.136.43
63Helene Margarethe KristensenD 13-16 (84)32.23+14.4413.22
67Einar ØstvoldH 13-16 (95)41.11+25.2916.52
69Bjørn Anders FlågenH 17- (136)16.49+3.456.56
88Rikke Skyttersæter IversenD 17- (123)22.17+9.029.59
93Tora VollsetD 17- (123)23.05+9.5010.21
100Petter Astrup ArnesenH 17- (136)18.57+5.537.49
102Eline BryneD 17- (123)27.06+13.5112.09
123Sølve Nordahl RolfsenH 17- (136)24.08+11.049.58
Ulrik Astrup ArnesenH 17- (136)diskvalifisert
Karen SkaugeD 13-16 (84)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenD 17- (123)diskvalifisert
Hanna Eckhardt AndersenD 13-16 (84)diskvalifisert
Johanne Terland GundersenD 11-12 (17)diskvalifisert
Anders Næss-UlsethH 13-16 (95)diskvalifisert
Idunn Cecilie RolfsenD 17- (123)diskvalifisert
Hannah Syrdal ØenD 13-16 (84)diskvalifisert

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Joachim FribergH 50- (77)16.54+2.137.34
41Alicia FribergD 17- (123)16.40+3.257.28

IFK Mora OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Karl-Erik AnderssonH 60- (31)32.53+16.4414.44

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Lukas PetersonH 17- (136)15.40+2.366.28

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Harald IweH 50- (77)20.32+5.519.12
118Torbjørn DalløkkenH 17- (136)22.36+9.329.20
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (31)diskvalifisert
Ivar SeierstadH 17- (136)diskvalifisert

IL Koll

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karl Oraug RyghH Rekrutt (25)12.23+0.189.27
9Teodor Nysæther MikkelsenH Rekrutt (25)20.22+8.1715.32
13Johan LundeH 50- (77)16.57+2.167.36
17Ole Jacob MyklebustH Rekrutt (25)24.40+12.3518.49
18Lars August FjellheimH Rekrutt (25)24.48+12.4318.55
21Trude FixdalD 50- (55)26.13+5.0010.50
22Thomas Nissen HellerudH Rekrutt (25)34.28+22.2326.18
23Aksel Nissen HellerudH Rekrutt (25)34.32+22.2726.21
23Peder NatvigH 40- (67)19.53+3.538.08
25Lotta MyhreD 40- (45)28.40+8.3311.44
30Christian Fredrik BorgH 13-16 (95)20.54+5.128.33
36Jo Ulltveit-MoeH 50- (77)19.19+4.388.39
54Johannes Salvesen-LundeH 13-16 (95)29.15+13.3311.59
56Harald AulieH 50- (77)22.35+7.5410.07
60Jonas HickenH 13-16 (95)32.46+17.0413.25
Kidus Abiy GirmaH 13-16 (95)diskvalifisert
Sondre Tandberg ØhrnH 11-12 (13)diskvalifisert
Martin Christoffer BorgH 13-16 (95)diskvalifisert

IL Tyrving

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian HolmboeH 40- (67)16.006.33
2Eivind HoffH 50- (77)15.52+1.117.06
2Ådne SkjærsteinH 13-16 (95)16.26+0.446.44
3Vegard BroxH 40- (67)16.39+0.396.49
4Hege FeiringD 40- (45)21.10+1.038.40
6Aksel Høyer JacobsenH Rekrutt (25)16.08+4.0312.18
6Kjell Gorm RøkkeH 70- (21)23.30+3.5810.32
7Nora SkauenD 40- (45)22.38+2.319.16
7Trond LundH 50- (77)16.17+1.367.18
9Randi NilstadD 60- (12)35.03+11.5214.21
10Jørgen HolmboeH 70- (21)26.18+6.4611.47
12Kjersti SkantzeD 50- (55)24.24+3.1110.04
12Nina KolbergD 60- (12)41.01+17.5016.48
14Anne Kristine NorderudD 50- (55)24.39+3.2610.11
16Tiril MyklatunD Rekrutt (25)21.45+11.5816.36
16Alf PettersenH 60- (31)21.40+5.319.42
16Sidsel NørstebøD 50- (55)25.05+3.5210.21
17Mille Baastad BergD 13-16 (84)22.00+4.219.05
19Bjørn EkebergH 17- (136)13.50+0.465.42
20Karl FremstadH 17- (136)13.55+0.515.45
21Julie MeinickeD 13-16 (84)22.37+4.589.20
22Åshild FlatebakkenD 50- (55)26.14+5.0110.50
22Iris HolstD 13-16 (84)22.59+5.209.29
23Stella HolmboeD 13-16 (84)23.06+5.279.32
24Ivar RefslandH 60- (31)26.18+10.0911.47
25Oda J SikkelandD 17- (123)15.36+2.216.59
26Ida TiltnesD 17- (123)15.40+2.257.01
30Egil EideH 50- (77)18.53+4.128.28
33Solveig SikkelandD 50- (55)27.39+6.2611.25
36Berit BergeD 50- (55)28.33+7.2011.47
39Agni Fjogstad NielsenD 17- (123)16.31+3.167.24
39Hallvard BergH 50- (77)19.27+4.468.43
41Frode KamsvågH 50- (77)19.34+4.538.46
43Maren NorderudD 17- (123)16.59+3.447.36
43Kirsti Grundnes BergD 50- (55)32.16+11.0313.20
45Anna GöhlmanD 50- (55)35.52+14.3914.49
47Kristine FjeldboD 17- (123)17.33+4.187.52
47Kajsa Meyer LarssonD 13-16 (84)28.08+10.2911.37
50Morten Urdal BakkeH 17- (136)15.39+2.356.28
51Mina JørgensenD 17- (123)17.56+4.418.02
53Linnea HolstD 13-16 (84)28.50+11.1111.54
54Jens Christian HolstH 40- (67)28.10+12.1011.32
57Solveig Eline BergD 17- (123)18.14+4.598.10
61Ingrid BergeD 17- (123)18.30+5.158.17
63Sverre  LindsethH 17- (136)16.33+3.296.50
66Styrk Hundseid KamsvågH 17- (136)16.39+3.356.52
67Kristine SolbakkenD 13-16 (84)34.39+17.0014.19
67Emma Meyer LarssonD 17- (123)18.48+5.338.25
77Elin EkebergD 17- (123)20.04+6.498.59
80Mari Jevne ArnesenD 17- (123)20.28+7.139.10
87Lars JacobsenH 17- (136)17.45+4.417.20
108Yvonne SvendsenD 17- (123)29.39+16.2413.17
Kristoffer JacobsenH 17- (136)diskvalifisert
Ingrid Lund HovdenD 17- (123)diskvalifisert
Gunnar A FiskumH 17- (136)diskvalifisert
Thea Feiring HaltiaD 17- (123)diskvalifisert
Eirik JørgensenH 40- (67)diskvalifisert
Betty Ann Bjerkreim NilsenD 17- (123)diskvalifisert

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Fredrik LarsenH 40- (67)21.18+5.188.43
44Bjørn FjeldstadH 40- (67)23.27+7.279.36
56Sindre ValsgårdH 40- (67)29.32+13.3212.06

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Odd Eide-FredriksenH 60- (31)23.28+7.1910.31
23Egil HusethH 60- (31)25.25+9.1611.23

Kemiön Kiilat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
125Torstein MellemH 17- (136)25.11+12.0710.24

Kolbotn og Skimt OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon FærdenH 70- (21)22.06+2.349.54
5Gunn-Torill HokholtD 50- (55)23.29+2.169.42
8Geir TrøanH 70- (21)25.32+6.0011.26
15Alva Marika NiklassonD 13-16 (84)21.38+3.598.56
15Håvard HarstadH 40- (67)18.47+2.477.41
18Kolbjørn MegardH 70- (21)44.59+25.2720.10
36Trond Sigvald HetlandH 40- (67)22.04+6.049.02
40Hanna RehnD 13-16 (84)25.57+8.1810.43
40Dag StrislandH 40- (67)22.43+6.439.18
49Isabel HandstangerD 13-16 (84)28.18+10.3911.41
53Bjørn Sverre GulheimH 50- (77)22.08+7.279.55Last ned GPS-spor i gpx-format
57Celine YtternesD 13-16 (84)29.39+12.0012.15
57David Megard GrønliH 13-16 (95)31.16+15.3412.48
66Linda GammelsæterD 17- (123)18.46+5.318.24
88Audun HokholtH 17- (136)17.49+4.457.21
Veronica Elena SvindsethD 13-16 (84)diskvalifisert
Bengt NiklassonH 50- (77)diskvalifisert
Bjørnar GammelsæterH 50- (77)diskvalifisert

Kongsberg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øivind MyhreH 60- (31)18.32+2.238.18
8Ingjerd MyhreD 17- (123)14.36+1.216.32
8Ingrid LestebergD 11-12 (17)38.22+17.0415.43
24Trine Marit Justad RaaenD 50- (55)26.28+5.1510.56
29Ann-Karin LestebergD 40- (45)33.05+12.5813.33
124Mardon Elias FossH 17- (136)24.15+11.1110.01
Ola LestebergH 40- (67)diskvalifisert

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mille Vasshaug JægtvikD 13-16 (84)20.25+2.468.26
13André JægtvikH 40- (67)18.34+2.347.36
15Lars BaklidH 50- (77)17.04+2.237.39
25Tove HeimdalD 50- (55)26.30+5.1710.57
30Toini SkyttersæterD 50- (55)27.05+5.5211.11
34Jenny BaklidD 17- (123)16.18+3.037.18
40Andrea RanvikD 17- (123)16.38+3.237.27
47Jørgen BaklidH 17- (136)15.29+2.256.23
72Anniken RanvikD 17- (123)19.32+6.178.45
79Amanda Skyttersæter SaugerudD 17- (123)20.22+7.079.07
82Aslak HeimdalH 17- (136)17.25+4.217.11
Per Jogeir KarlsbakkH 50- (77)diskvalifisert

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Runa FremstadD 17- (123)14.44+1.296.36
11Lars FremstadH 50- (77)16.45+2.047.30
Tom KristensenH 40- (67)diskvalifisert

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Bjørn-Willy ArntzenH 50- (77)19.11+4.308.36

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Martine SkjelsvikD 13-16 (84)22.19+4.409.13

Lillomarka OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrine BenjaminsenD 17- (123)13.25+0.106.00
4Boye WangensteenH Rekrutt (25)13.42+1.3710.27
5Stian LillegårdH Rekrutt (25)14.02+1.5710.42
15Hege WangD 50- (55)25.04+3.5110.21
16Peter HodkinsonH 17- (136)13.34+0.305.36
19Netta Bar-NathanD 13-16 (84)22.26+4.479.16
20Anne RusteD 40- (45)26.10+6.0310.43
27Ingrid BlindheimD 13-16 (84)23.37+5.589.45
37Ingunn Høst FossgardD 13-16 (84)25.30+7.5110.32
48Håkon BogasonH 13-16 (95)26.11+10.2910.43
53David GottfridssonH 17- (136)15.45+2.416.30
61Eskil BrændenH 13-16 (95)33.34+17.5213.45
Vebjørn Emil BlindheimH 13-16 (95)diskvalifisert
Jonathan WoodhouseH 13-16 (95)diskvalifisert
Nov Bar-NathanH 11-12 (13)diskvalifisert
Emilie Pedersen VoldD 13-16 (84)diskvalifisert

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 60- (31)16.097.14
20Emilie Westli AndersenD 17- (123)15.22+2.076.53
27Evine Westli AndersenD 17- (123)15.47+2.327.04

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sirpa LiljaD 60- (12)23.119.30
20Ann Elisabeth GunnulfsenD 50- (55)26.05+4.5210.46
94Marita Lilja GrønhovdD 17- (123)23.12+9.5710.24

Multiconsult ASA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Kari Lien JohnsenD 17- (123)17.22+4.077.47

Måren OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kine DirroD 40- (45)23.58+3.519.49
27Audun BjerknesH 40- (67)20.28+4.288.23
47Morten KarlsenH 50- (77)20.51+6.109.20
Luciana Maria SvadsD 13-16 (84)diskvalifisert
Noor Dirro-HeluD 13-16 (84)diskvalifisert

nasjonalrådet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Astrid JørgensenD 17- (123)17.41+4.267.55

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
100Marianne LøvåsD 17- (123)24.34+11.1911.00

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John Thomas PetersenH 70- (21)21.28+1.569.37
8Marit B. EithunD 40- (45)22.51+2.449.21
12Christian GløgårdH 40- (67)18.19+2.197.30
13Bård NatvigH 60- (31)21.15+5.069.31
33Simen Gløgård StensrudH 13-16 (95)21.08+5.268.39

NOBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lisa JørandliD 17- (123)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Synnøve AustefjordD 17- (123)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ragnhild Christin HansenD 17- (123)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kirsten Marie SøvdeD 17- (123)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
84Ragnhild Stamer EkerholtD 17- (123)21.06+7.519.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
90Thea Fjogstad NielsenD 17- (123)22.39+9.2410.09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
99Ingeborg BlumerD 17- (123)24.12+10.5710.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
109Hanne HaugerudD 17- (123)34.18+21.0315.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
110Jenny K. Kallåk HansenD 17- (123)37.50+24.3516.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Åsmund HugoH 17- (136)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
113Tim Langø BergH 17- (136)21.23+8.198.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
115Kristian EllstrømH 17- (136)22.24+9.209.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
117Jeff GeudensH 17- (136)22.29+9.259.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
126Mats ByfuglienH 17- (136)25.55+12.5110.42

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
127Sjur KvadsheimH 17- (136)26.23+13.1910.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
129Vetle TveitenH 17- (136)29.09+16.0512.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Håvard ChristiansenH 50- (77)20.56+6.159.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per OngstadH 70- (21)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein Bø FløystadH Bedrift (6)18.047.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars FlatøyH Bedrift (6)24.59+6.5510.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aurora FayeD Rekrutt (25)16.52+7.0512.52

NTNUI

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid AlexandersenD 17- (123)13.155.56
6Ingrid LundanesD 17- (123)14.30+1.156.30
6Henry McNultyH 17- (136)13.12+0.085.27
7Olai Stensland LillevoldH 17- (136)13.17+0.135.29
16Maren Jansson HaverstadD 17- (123)15.02+1.476.44
18Elias T. MølnvikH 17- (136)13.44+0.405.40
27Vegard Jarvis WestergårdH 17- (136)14.17+1.135.54
37Tonje VassendD 17- (123)16.27+3.127.22
45Håkon Raadal BjørloH 17- (136)15.19+2.156.19
106Sigurd Helle OpedalH 17- (136)19.50+6.468.11
Audun HeimdalH 17- (136)diskvalifisert
Ingvild BjørheiD 17- (123)diskvalifisert

Nydalens SK

123 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon Aukrust OsmoenH 17- (136)13.045.23
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (17)21.188.43
1Siri StørmerD 40- (45)20.078.14
1Helene ScheeleD Rekrutt (25)9.477.28
1Pia Young VikD 13-16 (84)17.397.17
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (95)15.426.26
2Alix Young VikD 50- (55)22.29+1.169.17
2Oda ScheeleD 13-16 (84)18.02+0.237.27
2Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (17)25.26+4.0810.25
2Jostein AndersenH 40- (67)16.01+0.016.33
2Ellen Marie TurterD 60- (12)24.45+1.3410.08
3Birgit KorvaldD 60- (12)29.06+5.5511.55
3Josefine Oraug RyghD Rekrutt (25)15.44+5.5712.00
3Hanne Wærp HaugeD 11-12 (17)33.36+12.1813.46
3Terje Wiig MathisenH Bedrift (6)20.53+2.498.33
3Einar JensenH 60- (31)18.06+1.578.06
3Monica Tørnqvist HaldenD 50- (55)22.54+1.419.27
4Mette HallénD 60- (12)30.04+6.5312.19
4Maria JonssonD 50- (55)23.22+2.099.39
4Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (84)20.01+2.228.16
5Elias JonssonH 17- (136)13.11+0.075.26
6Ea LunøeD 13-16 (84)20.16+2.378.22
6Einar LunøeH 50- (77)16.08+1.277.14
7Vetle Frydenlund NorlingH 11-12 (13)31.46+11.0514.14
7Elia ThorvikH 13-16 (95)17.32+1.507.11
7Anne DanielsenD 50- (55)23.39+2.269.46
7Juni Hagelid NorheimD 11-12 (17)36.36+15.1815.00
8Kjetil EspedalH 50- (77)16.22+1.417.20
9Kari MadslienD 50- (55)23.48+2.359.50
9Teodor Mo HjelsethH 13-16 (95)17.54+2.127.20
11Marion HuberD 17- (123)14.47+1.326.37
11Helena AxelssonD 40- (45)24.20+4.139.58
11Marte Madslien BakkenD 13-16 (84)21.04+3.258.42
11Kasper Bakken UlsethH 13-16 (95)18.00+2.187.22
12Martin Størmer-AntonsenH 13-16 (95)18.05+2.237.24
14Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (45)24.41+4.3410.06
14Michael DähnnH 40- (67)18.42+2.427.39
15Ragne WiklundD 17- (123)14.59+1.446.43
17Synnøve Lyssand SandbergD 50- (55)25.12+3.5910.24
18Jon Iver BakkenH 50- (77)17.25+2.447.48
19Tuva Wilkens JernbergD Rekrutt (25)26.40+16.5320.21
20Alfred TeigH Rekrutt (25)27.38+15.3321.05
20Maja WilsbergD Rekrutt (25)27.24+17.3720.54
20Ole Jakob FrankrigH 13-16 (95)19.18+3.367.54
20Ole Petter HaugenH 50- (77)17.47+3.067.58
21Anders VisterH 17- (136)13.57+0.535.45
21Isak AndersenH Rekrutt (25)32.45+20.4025.00
21Else Kari ScheeleD 40- (45)27.10+7.0311.08
22Cecilie Wærp HaugeD 40- (45)27.33+7.2611.17
22Børge PedersenH 50- (77)18.01+3.208.04
23Anne MadslienD 50- (55)26.21+5.0810.53
24Ingrid BakkehøiD Rekrutt (25)32.12+22.2524.34
26Anne Marit BjergaardD 50- (55)26.31+5.1810.57
26Eirik Langedal BreivikH 17- (136)14.12+1.085.52
26Bjørn HaugeH 40- (67)20.25+4.258.22
26Marie ScheeleD 13-16 (84)23.29+5.509.42
27Axel AaldeH 13-16 (95)20.29+4.478.23
28Inga Skaarer WiklundD 13-16 (84)23.47+6.089.49
28Anne DahlD 50- (55)26.54+5.4111.06
30Lukas LilandH 17- (136)14.32+1.286.00
31Marie LilandD 17- (123)16.00+2.457.10
31Jon SolsrudH 40- (67)20.56+4.568.34
32Henrik EijsinkH 17- (136)14.36+1.326.01
32Bjørn Erik ReinsethH 50- (77)18.57+4.168.29
33Per Melander OftenH 17- (136)14.41+1.376.04
33Per Ola UlsethH 50- (77)19.07+4.268.34
34Helena StubberudD 50- (55)28.08+6.5511.37
34Anders NorlingH 40- (67)21.42+5.428.53
34Maja Mo HjelsethD 13-16 (84)24.46+7.0710.14
35Ingrid SkaarerD 40- (45)41.33+21.2617.01
35Espen JernbergH 40- (67)21.47+5.478.55
36Eirik Kamstrup HovindH 17- (136)14.48+1.446.06
36Cathrine FrydenlundD 40- (45)41.44+21.3717.06
38Kristian Norum MeløysundH 13-16 (95)22.50+7.089.21
42Rolf Andreas BergH 13-16 (95)23.39+7.579.41
43Sverre Waaler KaasH 17- (136)15.13+2.096.17
44Marie SaugestadD 13-16 (84)27.25+9.4611.19
44Theo Ring GiskeH 13-16 (95)24.27+8.4510.01
45Gunhild Rogne HallandD 17- (123)17.20+4.057.46
46Elise Wærp HaugeD 13-16 (84)27.42+10.0311.26
46Elias StubberudH 13-16 (95)24.55+9.1310.12
54Mari AarsethD 13-16 (84)28.57+11.1811.57
54Marianne DæhliD 17- (123)18.04+4.498.06
55Fredrik SaugestadH 40- (67)29.07+13.0711.55
55Isak JonssonH 17- (136)15.57+2.536.35
58Jostein TandbergH 17- (136)16.09+3.056.40
59Ingvil AhlsandD 17- (123)18.19+5.048.12
60Toril NesD 17- (123)18.25+5.108.15
61Ada WulfsbergD 17- (123)18.30+5.158.17
62Erik SagvoldenH 17- (136)16.29+3.256.48
62Tiril Ebon EspedalD 13-16 (84)32.22+14.4313.22
63Ida TangenD 17- (123)18.35+5.208.20
65Marianne BakkenD 17- (123)18.45+5.308.24
66Jonas WilsbergH 13-16 (95)38.38+22.5615.50
68Christine Turter SandvoldD 17- (123)18.57+5.428.29
71Cristina LuisD 17- (123)19.27+6.128.43
73Jan ShanelH 17- (136)16.55+3.516.59
74Malin EijsinkD 17- (123)19.55+6.408.55
74Stine FosseD 13-16 (84)53.21+35.4222.02
74Anders BjergaardH 17- (136)16.58+3.547.00
79Sander H. RogndokkenH 17- (136)17.16+4.127.08
81Lars Young VikH 17- (136)17.18+4.147.08
85Karen BjergaardD 17- (123)21.10+7.559.29
85Sondre Sande GullordH 17- (136)17.37+4.337.16
86Martha Kalvig SkoganD 17- (123)21.13+7.589.30
95Frida Bakken UlsethD 17- (123)23.21+10.0610.28
95Sondre Ruud BråtenH 17- (136)18.37+5.337.41
96Øyvind EngerH 17- (136)18.39+5.357.42
109Simen A BjøringsøyH 17- (136)20.37+7.338.31
112Magnus Woxholtt-JensenH 17- (136)21.05+8.018.42
Siri UlvestadD 17- (123)diskvalifisert
Jan Tore HenriksenH 50- (77)diskvalifisert
Frida SolsrudD 13-16 (84)diskvalifisert
Jonas AarsethH 13-16 (95)diskvalifisert
Maiken Skirstad MoD 40- (45)diskvalifisert
Anders Håvard LarsenH 13-16 (95)diskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenH 17- (136)diskvalifisert
Tore KjølsethH 50- (77)diskvalifisert
Tobias EspedalH 13-16 (95)diskvalifisert
Anne Borgen SturødD 40- (45)diskvalifisert
Ottar WiklundH 50- (77)diskvalifisert
Aurora Wilkens JernbergD 13-16 (84)diskvalifisert
Eirik Frydenlund NorlingH 13-16 (95)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Tristan ZainalH Rekrutt (25)26.51+14.4620.29
Per Ivar SveheimH 50- (77)diskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenH 70- (21)diskvalifisert

OK Alehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
71Erling SommerfeltH 17- (136)16.51+3.476.57

OK Lokomotiva Pardubice

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Adam WanekH 17- (136)diskvalifisert

OK Moss

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Linda FredhD 40- (45)35.21+15.1414.29
39Christian SchiveH 17- (136)14.59+1.556.11
40Hallvard KorenH 50- (77)19.29+4.488.44
55Christopher SchiveH 50- (77)22.27+7.4610.04
94Donatas KontautasH 17- (136)18.35+5.317.40
Morten TangenH 17- (136)diskvalifisert
Stein KlyveH 60- (31)diskvalifisert

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marita HernandezD 50- (55)23.34+2.219.44

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Helge StenerudH 50- (77)18.11+3.308.09

Oppsal Orientering

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre OlaussenH 11-12 (13)20.419.16
1Simen SkeideH Rekrutt (25)12.059.13
2Kjell WintherH 70- (21)19.51+0.198.54
2Christoffer ÅnensenH 11-12 (13)22.14+1.339.58
2Kari-Ann ÅnensenD 40- (45)20.15+0.088.17
5Lars Christopher OlsenH Bedrift (6)28.58+10.5411.52
7Margaret RoseveareD 60- (12)32.35+9.2413.21
7Roar BjordalH 70- (21)25.08+5.3611.16
8Tuva Berger GjelstadD Rekrutt (25)18.31+8.4414.08
8Gabriel SolemH 11-12 (13)36.39+15.5816.26
8Trym Gjedebo-SkarpeteigH Rekrutt (25)19.34+7.2914.56
9Oda Amrud PedersenD Rekrutt (25)18.43+8.5614.17
9Ingeborg Roll MoslandD 13-16 (84)20.47+3.088.35
9Alfred NikolaisenH 11-12 (13)43.10+22.2919.21
10Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (12)36.44+13.3315.03
10Bjørn Kalleson RøedH Rekrutt (25)21.13+9.0816.11
10Mari KallesonD 11-12 (17)40.10+18.5216.27
11Marie Bjordal VegganD 11-12 (17)42.10+20.5217.16
11Bent Erik SkaugH 40- (67)18.13+2.137.27
12Wiona Resvoll SkaugD Rekrutt (25)21.05+11.1816.05
12Iben Johansen-BarliD 11-12 (17)48.19+27.0119.48
13Thea TlstovicD Rekrutt (25)21.06+11.1916.06
14Maja Kalleson RøedD Rekrutt (25)21.08+11.2116.07
14Linea Kalleson RøedD Rekrutt (25)21.08+11.2116.07
15Beate UndebergetD 40- (45)25.17+5.1010.21
15Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-16 (95)18.15+2.337.28
16Simen ÅnensenH Rekrutt (25)24.38+12.3318.48
16Elin KallesonD 40- (45)25.20+5.1310.22
16Dan Erik KallesonH 70- (21)35.34+16.0215.56
17Rune HultgreenH 60- (31)22.06+5.579.54
17Martin ReichenbachH 40- (67)19.03+3.037.48
18Eirin KolshusD Rekrutt (25)24.24+14.3718.37
19Ask OlaussenH 13-16 (95)19.13+3.317.52
21Per-Ivar NikolaisenH 40- (67)19.49+3.498.07
21Snorre VegganH 40- (67)19.49+3.498.07
23Julia Malathi Brox RayamajhiD Rekrutt (25)30.56+21.0923.36
24Jonas KroghH 13-16 (95)20.06+4.248.14
25Torgeir StenstadH 60- (31)27.12+11.0312.11
27Vidar GjelstadH 40- (67)20.28+4.288.23
30Ane Sofie KroghD 17- (123)15.57+2.427.09
30Katrine Bjordal VegganD 13-16 (84)23.59+6.209.54
37Marius E. AamodtH 13-16 (95)22.35+6.539.15
37Carl Erik WasbergH 50- (77)19.24+4.438.41
37Sissel Nordby HvenekildeD 40- (45)47.05+26.5819.17
37Helge Grenager SolheimH 40- (67)22.10+6.109.05
39Ram RayamajhiH 40- (67)22.25+6.259.11
42Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (84)26.29+8.5010.56
45Ingrid Johansen-BarliD 13-16 (84)27.41+10.0211.26
55Dagrun Brox RayamajhiD 17- (123)18.05+4.508.06
59Ane HustvedtD 13-16 (84)30.57+13.1812.47
59Jakob A. GjedeboH 13-16 (95)31.51+16.0913.03
61Ludvig RødnesH 17- (136)16.26+3.226.47
63Arne KongsnesH 50- (77)25.36+10.5511.28
65Henning ReichenbachH 13-16 (95)36.43+21.0115.02
68Are WigaardH 17- (136)16.43+3.396.54
72Tale Nordby HvenekildeD 13-16 (84)44.06+26.2718.13
86Lavran ThorstensenH 17- (136)17.39+4.357.17
89Thomas RuudH 17- (136)18.16+5.127.32
99Jan Andreas EdstrømH 17- (136)18.45+5.417.44
105Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17- (136)19.47+6.438.10
107Joakim Eriksrud KarlsenH 17- (136)20.06+7.028.18
Åse LuråsD 11-12 (17)diskvalifisert
Sigve VågsnesH 40- (67)diskvalifisert
Morten MoslandH 40- (67)diskvalifisert
Tina KallesonD 13-16 (84)diskvalifisert
Ola NilsenH 40- (67)diskvalifisert
Anselm ReichenbachH 13-16 (95)diskvalifisert
Roar PedersenH 17- (136)diskvalifisert

Oslo kommunes bedriftsidrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Dag HauglandH 60- (31)31.55+15.4614.18

Oslo Politis IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
91Berit-Kristine LimaD 17- (123)22.40+9.2510.09
Morten FosseH Bedrift (6)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eldbjørg MoxnesD Rekrutt (25)15.28+5.4111.48
2Bjørn GrindeH 60- (31)18.01+1.528.04
10Are EriksenH 60- (31)20.19+4.109.06
51Paul TorvundH 50- (77)21.19+6.389.33
64Hanne Maria VisterD 17- (123)18.38+5.238.21
93Mikael OlaussonH 17- (136)18.24+5.207.36
106Stine FrossdalD 17- (123)28.30+15.1512.46
114Siri EidnesH 17- (136)21.43+8.398.58
Matthew NgH 17- (136)diskvalifisert
Guttorm L EggeH 50- (77)diskvalifisert

Raumar Orientering

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit SaxhaugD 70- (3)29.5312.14
3Silje Ekroll JahrenD 17- (123)13.34+0.196.05
5Ståle SønsterudbråtenH 50- (77)16.05+1.247.12
5Martine Elen RieckD Rekrutt (25)17.08+7.2113.04
10Bent SkatvedtH 50- (77)16.35+1.547.26
10Tommy SkårbøH 40- (67)18.11+2.117.27
11Erik Dehli SaxhaugH Rekrutt (25)21.25+9.2016.20
11Pernille SønsterudbråtenD 13-16 (84)21.04+3.258.42
12Per Taje SkeieH Rekrutt (25)21.42+9.3716.33
13Vetle Ruud BråtenH 17- (136)13.30+0.265.34
13Lars SaxhaugH 70- (21)31.49+12.1714.16
16Anders KronbergH 50- (77)17.11+2.307.42
22Stian Måseide SørlieH 13-16 (95)19.37+3.558.02
23Heidi ØstliD 40- (45)28.01+7.5411.28
27Tom EidsetherH 60- (31)32.25+16.1614.32
29Christoffer SlettenH 13-16 (95)20.51+5.098.32
42Hedda SkatvedtD 17- (123)16.54+3.397.34
43Roar SaxhaugH 40- (67)23.16+7.169.32
44Magne HagaH 17- (136)15.16+2.126.18
45Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (67)23.55+7.559.48
47Gjermund Taje SkeieH 13-16 (95)25.21+9.3910.23
48Knut SaxhaugH 40- (67)24.31+8.3110.02
58Håvard EikH 13-16 (95)31.23+15.4112.51
58Pål Kogstad NæssH 50- (77)23.00+8.1910.18
64Morten EngebretsenH 50- (77)33.27+18.4615.00
68Kristoffer EngebretsenH 13-16 (95)48.40+32.5819.56
78Kristine Eide RappD 17- (123)20.16+7.019.05
89Øistein Fagerli NæssH 17- (136)18.16+5.127.32
96Anders HorveiH 17- (136)18.39+5.357.42
110Simen ElvhaugH 17- (136)20.55+7.518.38
Daniel William Ridder KronbergH Rekrutt (25)diskvalifisert
Ester Marie Ridder KronbergD Rekrutt (25)diskvalifisert
Øystein RappH 50- (77)diskvalifisert
Gaute FosstveitH 13-16 (95)diskvalifisert
Brage FosstveitH 13-16 (95)diskvalifisert
Lene KinnebergD 50- (55)diskvalifisert
Terje AntonsenH 60- (31)diskvalifisert
Ingrid Eide RappD 50- (55)diskvalifisert

Ringerike OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Live Joronn YtrehusD 60- (12)31.06+7.5512.44
9Monica BerglundD 40- (45)23.58+3.519.49
21Martin Nøkleby MellingH 13-16 (95)19.24+3.427.57
22Torbjørn NørbechH 60- (31)24.35+8.2611.01
24Stig MellingH 40- (67)19.55+3.558.09
28Rasmus BerglundH 13-16 (95)20.47+5.058.31
29Lars BerglundH 40- (67)20.41+4.418.28
Anne Guro NøklebyD 40- (45)diskvalifisert
Gard LaeskogenH 13-16 (95)diskvalifisert
Jørgen Nøkleby MellingH 13-16 (95)diskvalifisert

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
107Åsne Daling NannestadD 17- (123)29.01+15.4613.00

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar FjeldboH 50- (77)16.02+1.217.11

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Hannah MalmeiD 17- (123)16.02+2.477.11

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Ole IngesenH 50- (77)18.56+4.158.29

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjersti ThoD 70- (3)34.40+4.4714.12

Statoil Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Brita Opheim SauarD 40- (45)22.10+2.039.05

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
116Andreas Eide SkjævelandH 17- (136)22.26+9.229.16

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Stephán MudrákH 17- (136)15.08+2.046.15

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Geir Holm GundersenH 60- (31)22.24+6.1510.02

Telenor BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Torstein HoleH 40- (67)20.43+4.438.29

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Petter Vangen LunåsmoH 17- (136)15.37+2.336.27

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Njaal Ellegaard MelbyH 17- (136)15.50+2.466.32
67Jostein Svaland DaleH 17- (136)16.41+3.376.53

VBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Tormod BøeH 50- (77)22.41+8.0010.10

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ketil BergeH 60- (31)18.53+2.448.28
11Lena HammerD 60- (12)38.54+15.4315.56

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
103Ingrid UrsethD 17- (123)27.41+14.2612.24

Østmarka OK

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Pernille Nor-WollD 11-12 (17)36.27+15.0914.56
29Linda HanssenD 50- (55)26.55+5.4211.07
30June HerredsvelaD 40- (45)34.55+14.4814.18
33Katrine HolenD 40- (45)37.15+17.0815.15
34Ping OuyangD 40- (45)38.24+18.1715.44
38Sigrid NermoenD 13-16 (84)25.34+7.5510.33
39Torild JørgensenD 50- (55)30.51+9.3812.44
39Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16 (84)25.56+8.1710.42
40John OtterleiH 13-16 (95)23.12+7.309.30
41Ingrid NermoenD 50- (55)31.36+10.2313.03
42Knut Edvard HellandH 50- (77)19.48+5.078.52
46Jørn MjøsterH 50- (77)20.36+5.559.14
49Håvard RønningenH 13-16 (95)26.18+10.3610.46
56Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-16 (84)29.19+11.4012.06
63Andreas SandernesH 13-16 (95)34.16+18.3414.02
69Emil HuuseH 13-16 (95)49.30+33.4820.17
69Anna Cecilie LinløkkenD 17- (123)19.00+5.458.31
76Marie Hammer IversenD 17- (123)19.59+6.448.57
92Hans Kristian Stubban HygenH 17- (136)18.23+5.197.35
97Katrine LodgaardD 17- (123)23.37+10.2210.35
121Tor Magnus GrøstadH 17- (136)23.25+10.219.40
Erlend OtterleiH 11-12 (13)diskvalifisert
Frode BakkehøiH 40- (67)diskvalifisert
Terje LinløkkenH 50- (77)diskvalifisert
Ole Martin NomelandH 13-16 (95)diskvalifisert
Siv Susanne JystadD 40- (45)diskvalifisert
Kristin Stubban HygenD 40- (45)diskvalifisert
Jartrud SteinsliD 50- (55)diskvalifisert
Jakob GilljamH 13-16 (95)diskvalifisert
Øyvind HaugH 40- (67)diskvalifisert
Mathias LinløkkenH 11-12 (13)diskvalifisert
Kristoffer NomelandH 13-16 (95)diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (17)diskvalifisert
Magnus JystadH 13-16 (95)diskvalifisert
Martine Arntzen HaugD 11-12 (17)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Sille WinsnesD 50- (55)25.38+4.2510.35
26Ivar MaalenH 50- (77)18.30+3.498.17
27May Bente BrurbergD 50- (55)26.46+5.3311.03
46Ellen-Christine KorenD 50- (55)36.08+14.5514.55
50Ingvild Maalen-JohansenD 17- (123)17.55+4.408.02
57Kaja Winsnes NordhagenD 17- (123)18.14+4.598.10
108Halvor SteinsholtH 17- (136)20.30+7.268.28
Linus OlhansH 17- (136)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor