Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal - finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal - finale
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: søndag 10 september 2017

N-løype

1 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Marissa BergersenEidskog OL23.0119.10
2Marissa Penelope BergersenEidskog OL23.38+0.3719.41
3Asbjørn LandeEidskog OL23.47+0.4619.49
4Randi Åserud SørensenOdal OL - Orientering23.52+0.5119.53
5Ida Marianne BergersenEidskog OL24.01+1.0020.00
6Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL31.10+8.0925.58
7Tristan ZainalOdal OL - Orientering36.42+13.4130.35
8Bent SlettbakkenOdal OL - Orientering41.42+18.4134.45
8Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering41.42+18.4134.45
10Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK48.10+25.0940.08
11Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK49.42+26.4141.25

H-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL35.3416.10
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering42.35+7.0119.21
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering54.37+19.0324.49
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orienteringikke startet

17-C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering29.2713.23
2Oddvar GravingenGrue IL30.40+1.1313.56
3Niklas StolpeEidskog OL32.26+2.5914.44
4Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering43.29+14.0219.45
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

H-16AB

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL40.549.58
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering54.04+13.1013.11

17 A/B

4 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering34.248.23
2Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK37.13+2.499.04
3Eivind LandeEidskog OL37.27+3.039.08
4Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK39.27+5.039.37
5John Ivar BergersenEidskog OL42.45+8.2110.25
6Leif BillingsøEidskog OL1.07.01+32.3716.20
7Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.07.49+33.2516.32
8Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.12.57+38.3317.47
9Oddbjørn BergersenEidskog OL1.17.02+42.3818.47
9Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.17.02+42.3818.47
11Solveig BillingsøEidskog OL1.17.54+43.3019.00
12Klaus EngenEidskog OL1.38.38+1.04.1424.03
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Sondre SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet
Kai Jostein BergersenEidskog OLikke startet
Julie Finsrud LandeEidskog OLikke startet
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor