Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finans-NM, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finans-NM, sprint
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 3 september 2017

H17-49

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygaardNorges Bank14.456.23
2Roar SaxhaugSparebank 1 Banksamarbeidet18.15+3.307.54
3Ola TronsrudHandelsbanken24.33+9.4810.37
4Vegard SelboeRørosBanken26.12+11.2711.20
Ole Petter AasenSparebank 1 Banksamarbeidetikke startet

H50-54

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KvisliSparebank 1 Banksamarbeidet15.136.35
2Anders FlågenSparebank 1 Banksamarbeidet18.20+3.077.56
2Vidar NomerstadSparebank 1 Østlandet18.20+3.077.56
4Bjarne HarkinnIf Skadeforsikring20.35+5.228.54
5Jon BjørnstadSparebank 1 Østlandet22.13+7.009.37
6Trond ØieSparebank 1 Østlandet24.18+9.0510.31

H55-59

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav JohannesenFinanstilsynet19.198.21
2Jan HauglandTryg Forsikring19.58+0.398.38
3Arild RørholtSkagerrak Sparebank30.15+10.5613.05
Bjørn SandvikDNB Bergenikke godkjent

H60-69

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune TonaasTryg Forsikring16.038.01
2Reidar SæstadDNB Kristiansand17.30+1.278.45
3Asmund PedersenSparebank 1 Østlandet17.34+1.318.47
4John Thomas PetersenNordea Oslo17.36+1.338.48
5Kjell Walter SørensenK W Sørensen Eiendom17.57+1.548.58
6Leif Martin KjosSparebank 1 Østlandet20.07+4.0410.03
7Ragnar KayserTryg Forsikring24.56+8.5312.28

H70-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstveitLillesand Sparebank23.2111.40
2Arve Nils BørresenIf Skadeforsikring27.59+4.3813.59
3Erik SkåråsSparebank 1 Østlandet42.18+18.5721.09

D40-49

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elianne HanebergHandelsbanken19.028.14
2Rita AaslundSparebank 1 Østlandet25.38+6.3611.05
3Stine Bratli DanielsenSparebank 1 Østlandet35.36+16.3415.24

D50-54

2 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vigdis HoumbSparebanken Vest24.1110.28
2Mette SolbergseterSparebank 1 Østlandet24.48+0.3710.44
3Britt Laila NilsgårdRørosBanken25.32+1.2111.03
4Grete StorsveenSparebank 1 Østlandet25.51+1.4011.11
5Vibeke MjaatvedtDNB Bergen27.20+3.0911.49
6Nora WoowardSparebank 1 Banksamarbeidet29.47+5.3612.53
7Åse Torp AnderssonSparebank 1 Østlandet32.44+8.3314.10

D55-69

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen KayserSkandiabanken25.0912.34
2Eli FrafjordSandnes Sparebank25.39+0.3012.49
3Bodil KlakeggNorges Bank27.01+1.5213.30
4Rønnaug SagbakkenSparebank 1 Østlandet27.03+1.5413.31
Hanne KethSR-Bankikke godkjent
Aslaug LuraSandnes Sparebankikke godkjent
Inger BakkenIf Skadeforsikringikke godkjent
Wenche Lunde EriksenSkagerrak Sparebankikke startet

D70-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni SandbekkNordea Oslo31.4115.50
2Vera BørresenSparebank 1 Østlandet36.22+4.4118.11
3Vera SjølieNorges Bank38.26+6.4519.13

H-Trim

1 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Ola HoveSparebank 1 Banksamarbeidet15.199.45
2Kjell Arne RekaaSparebank 1 Banksamarbeidet17.03+1.4410.51
3Knut MartinsenSparebank 1 Østlandet20.25+5.0613.00
4Finn KristensenNordea Kristiansand30.53+15.3419.40
Erik NilsenSkagerrak Sparebankikke startet
Ragnar EriksenSkagerrak Sparebankikke startet

D-Trim

1 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanne GranheimSparebank 1 Østlandet16.3410.33
2Lilly Charlotte BergSandnes Sparebank21.51+5.1713.55
3Irene ØienSparebank 1 Østlandet22.46+6.1214.30
4Åse KristensenSandnes Sparebank24.44+8.1015.45
5Helene VacarisasSkandiabanken24.58+8.2415.54
6Brit SkjelbredSandnes Sparebank26.25+9.5116.49
Wenche MARIE NilsenSkagerrak Sparebankikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor