Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Felix FinsrudH 17-20 (24)31.297.41
4Sondre YtterbøH 17-20 (24)33.41+2.128.14

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Edvin HelleH 70- (12)30.46+2.5011.21

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bjørn SolbergseterH 55- (20)34.50+5.1710.07

Bodø og Omegn IF Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida HegrebergD 21- (9)ikke startet

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnar ØvreåsH 75- (11)44.39+10.0216.28
Hjørdis ØvreåsD 75- (7)diskvalifisert

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Eirin LodgaardD 50- (17)48.19+15.5715.53

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Carl Godager KaasH 21- (32)35.256.41
4Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (9)37.59+2.259.17
5Lene Godager KaasD 21- (9)40.08+4.349.48
6Agnethe HasliD 17-20 (13)47.11+6.0212.53
30Martin SchälliH 21- (32)1.11.07+35.4213.26
Vegard Ølstad DalbergH 21- (32)diskvalifisert

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils-Petter WiikH 70- (12)29.21+1.2510.49
10Else Resaland WiikDirekte C (22)42.25+23.0421.31

Elverum OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (27)32.368.54
3Stein NordviH 65- (12)36.28+5.4011.59
4Sylvia AndersenD 65- (9)42.18+10.1815.36
5Mats LindaasH 15-16 (27)34.28+1.529.25
5Anna-Thekla TonjerD 35- (6)51.57+12.5214.11
7Kari UndrumD 65- (9)1.02.27+30.2723.02
12Harald ØstbyeH 60- (22)39.44+6.0911.33
13Petter GlorvigenDirekte A (31)42.36+18.1614.00
16Jørgen GlorvigenH 15-16 (27)44.57+12.2112.16
Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (13)11.176.29
Gaute LindaasH 15-16 (27)diskvalifisert
Audun FingarsenH 35- (10)diskvalifisert

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Audhild Bakken RognstadD 21- (9)37.16+1.429.06
18Markus GladH 21- (32)52.25+17.009.54

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigmund ØlstadH 11-12 (14)22.36+2.5211.14
12Kyrre GranH 45- (21)49.59+16.1712.13
24Randi BudahlDirekte B (35)59.22+18.5620.58
Per-Jacob ØlstadDirekte B (35)diskvalifisert

flyfemkamp

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Frank SandbergDirekte A (31)42.59+18.3914.08
15Stein Eskil  SørengDirekte A (31)43.00+18.4014.08
18Merethe OlsenDirekte B (35)49.23+8.5717.26
23Stine-Mari GabrielsenDirekte A (31)54.25+30.0517.54
26Idunn AssevDirekte A (31)1.02.40+38.2020.36
31Markus  KnutsenDirekte A (31)2.43.34+2.19.1453.48
31Stine Therese SjoDirekte B (35)1.17.26+37.0027.21
33Aase HellanDirekte B (35)1.25.41+45.1530.16

Fossum IF

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marielle MichelsenUtvikling C (5)31.3815.44
1Nils HæstadH 60- (22)33.359.45
2Harald BakkeH 45- (21)35.51+2.098.45
2Philip Lehmann RomørenH 15-16 (27)32.58+0.229.00
2Magnus Rørlien JevanordH 11-12 (14)20.39+0.5510.16
3Vytautas GrasysH 35- (10)36.15+2.258.51
3Erik Hæstad BjørnstadH 17-20 (24)33.07+1.388.05
5Frode StrislandDirekte A (31)31.05+6.4510.13
5Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 (13)45.14+4.0512.21
7Kathinka Zahl HagenD 15-16 (20)37.47+8.5612.25
7Katrine BakkeD 45- (14)42.55+14.3914.07
8Sondre Zahl HagenH 17-20 (24)35.21+3.528.38
10Eirik Vie StrislandH 15-16 (27)37.07+4.3110.08
11Marius BakkeH 17-20 (24)37.27+5.589.09
13Julie BakkeD 17-20 (13)1.15.57+34.4820.45
14Hans JevanordH 45- (21)50.49+17.0712.25
14Sindre Vie StrislandH 15-16 (27)42.16+9.4011.32
15Erlend BakkeH 13-14 (18)1.14.38+52.4226.22
15Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20 (24)45.40+14.1111.09
16Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (20)53.40+24.4917.39
20Simen BordalH 21- (32)52.58+17.3310.00
21Nild Henrik JendalDirekte A (31)48.25+24.0515.55
22Kristin  BergDirekte A (31)48.35+24.1515.58
23Børge Nilsen BergH 15-16 (27)1.08.03+35.2718.35
25Stein H. HagenH 21- (32)57.12+21.4710.48
Odin Vie StrislandN-åpen (48)fullført
Anne Berit  RørlienD 40- (9)ikke startet

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny DanevadD 11-12 (17)16.218.08
1Espen DanevadH 45- (21)33.428.14
1Sindre  ØsthagenH 40- (13)30.137.23
8Adine Blakkestad IngesenD 17-20 (13)1.02.37+21.2817.06
Vilma DanevadD 9-10 (10)15.469.03

Freidig

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Una KittilsenD 13-14 (23)28.5110.11
1Katharina Mo BergeD 75- (7)42.2815.40
2Maria Strømdal WikD 13-14 (23)32.27+3.3611.27
2Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (18)22.11+0.157.50
3Jens Even StorhovH 50- (27)31.44+1.538.21
4Grete Berge OwrenD 60- (9)41.42+3.5213.43
4Solveig Louise NissenD 13-14 (23)34.37+5.4612.13
5Tora KittilsenD 13-14 (23)35.29+6.3812.32
6Juni Hagelid NorheimD 13-14 (23)35.39+6.4812.35
6Tristan HalvorsenH 13-14 (18)29.05+7.0910.16
7Vegard Lereim StorliH 13-14 (18)30.01+8.0510.36
8Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (18)32.55+10.5911.37
9Jørn NorheimDirekte C (22)41.27+22.0621.02
9Mathea Spets StorhovD 15-16 (20)40.43+11.5213.23
9Lina Storler SnøfuglD 13-14 (23)40.36+11.4514.20
9Tina Strømdal WikD 40- (9)58.46+20.1716.03
11Nils Olav VennevikH 70- (12)50.12+22.1618.31
15Trude ForsbakDirekte C (22)48.08+28.4724.25
15Geir OwrenH 60- (22)41.03+7.2811.55
16Frøy HagelidDirekte C (22)58.50+39.2929.51
17Olle MalmringH 45- (21)59.07+25.2514.27
17Nora HalvorsenD 13-14 (23)49.01+20.1017.19
26Siri Lereim  StorliDirekte B (35)1.01.42+21.1621.48
28Janne Fossum MalmringDirekte A (31)1.39.09+1.14.4932.36
Ingrid Raanes FjellnsethN-åpen (48)fullført
Linus Fossum MalmringN-åpen (48)fullført
Eirill Hagelid NorheimN-åpen (48)fullført
Hanna Othea Raanes-FjelnsethN-åpen (48)fullført
Eira Forsbak AsplemD 9-10 (10)17.129.53
Irene Storler SnøfuglD 9-10 (10)14.068.06
Marit Storler SnøfuglD 9-10 (10)12.026.54
Pål KittilsenH 40- (13)diskvalifisert

Førde IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anja HoleD 15-16 (20)32.31+3.4010.41
4Håkon GrønliH 13-14 (18)27.29+5.339.42
5Brita Eilertsen GrønliD 75- (7)1.00.39+18.1122.22
7Kurt GrønliH 70- (12)34.49+6.5312.50
11Gunnar GytriH 60- (22)39.02+5.2711.20
13Vegar HoleDirekte B (35)47.07+6.4116.38
19Knut Even HoleDirekte A (31)47.24+23.0415.35
19Mari GrønliDirekte C (22)1.13.24+54.0337.15
20Anita E. HoleDirekte C (22)1.13.45+54.2437.26

Gjø-Vard OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ole Petter Visted-HansenUtvikling N (5)27.5517.13
1Margrete JørandliD 65- (9)32.0011.48
3Kristine Haanes StrandlieD 17-20 (13)42.49+1.4011.41
4Øyvind LienH 45- (21)38.59+5.179.31
4Hege SolerødD 50- (17)37.30+5.0812.20
5Even LienH 13-14 (18)29.03+7.0710.15
6Karen Haanes StrandlieD 11-12 (17)24.03+7.4211.57
6Kirsten BakkeD 70- (7)1.10.25+31.0725.59
7Martin ØhmanH 45- (21)41.23+7.4110.07
8Emma Visted-HansenD 15-16 (20)39.07+10.1612.52
10Eiril Erlien SolerødD 11-12 (17)27.03+10.4213.27
10Berit BergsetD 45- (14)47.17+19.0115.33
13Eli Ringstad LienD 45- (14)55.33+27.1718.16
14Madeleine Aaslund JenackD 13-14 (23)46.26+17.3516.24
14Arnt Oluf EideH 50- (27)41.36+11.4510.56
15Annar Erlien SolerødH 15-16 (27)42.47+10.1111.41
16Are StrandlieH 50- (27)42.38+12.4711.13
17Celine VistedDirekte B (35)49.14+8.4817.23
17Erik  SlettumH 55- (20)54.30+24.5715.50
23Peder Fossheim AsplinH 21- (32)54.49+19.2410.21
24Elling Fossheim AsplinH 21- (32)56.06+20.4110.36
25Roar SkoglundDirekte B (35)1.00.11+19.4521.15
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (48)fullført
Ella SkoglundDirekte C (22)diskvalifisert
Emma Aaslund JenackN-åpen (48)ikke startet
Jonathan Aaslund JenackN-åpen (48)ikke startet
Sivert Isak TorsethN-åpen (48)ikke startet
Espen TorsethDirekte C (22)ikke startet
Charlotte EideD 17-20 (13)ikke startet
Lars LienH 15-16 (27)ikke startet

Grue IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne Kjersti BriskerudD 45- (14)41.26+13.1013.37
9Grunde IsaksætreH 17-20 (24)35.39+4.108.42
18Bjørn Olav BergsløkkenH 60- (22)56.45+23.1016.29
22Svein ThorsbergH 50- (27)52.08+22.1713.43
Tora Briskerud HasselvoldD 17-20 (13)ikke startet

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingeborg RognstadD 17-20 (13)44.50+3.4112.14
4Nikolai TesloH 11-12 (14)22.53+3.0911.23Last ned GPS-spor i gpx-format
10Berthe TesloD 17-20 (13)1.07.00+25.5118.18
12Gunn Elin RudiD 45- (14)55.12+26.5618.09
14Trygve RognstadH 55- (20)48.02+18.2913.57
16Øyvind SørlieH 60- (22)43.58+10.2312.46
Iver RognstadH 80- (3)diskvalifisert

Halden SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Balder Hasvik LarsenDirekte C (22)19.219.49
1Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (14)28.169.17
1Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (9)38.2910.30
2Andreas JohanssonDirekte A (31)25.01+0.418.13
2Marieluise Schmitt GranD 17-20 (13)42.08+0.5911.30
2Minna Sofie WingstedtD 11-12 (17)20.02+3.419.58
2Runa Lien BackstrømD 45- (14)30.42+2.2610.05
2Anja WingstedtD 40- (9)39.01+0.3210.39
3Sigrid Schmitt GranD 13-14 (23)34.21+5.3012.08
4Guro BryggenD 40- (9)42.21+3.5211.34
5Emil WingstedtH 21- (32)36.56+1.316.58
6Bodil HelgerudD 21- (9)40.34+5.009.55
6Espen BergstrømH 45- (21)40.27+6.459.53
6Frauke Schmitt GranD 50- (17)44.10+11.4814.31
7Mari Lien BackstrømDirekte B (35)44.32+4.0615.44
8Terje LarsenH 50- (27)36.25+6.349.35
9Øyvind HelgerudH 21- (32)41.06+5.417.46
10Liam WingstedtH 13-14 (18)41.04+19.0814.30
12Pål BackstrømH 50- (27)38.52+9.0110.13
15Inger Anne Svendsby BraarudD 13-14 (23)48.05+19.1416.59
19Peder BryggenH 15-16 (27)46.55+14.1912.49
20Bjørn Axel GranH 50- (27)44.39+14.4811.45
21Åse Valero KjerkreitD 13-14 (23)58.07+29.1620.32
21Herman Lien BackstrømH 15-16 (27)55.38+23.0215.12
30Fredrik DelåsDirekte A (31)2.01.39+1.37.1940.00
30Miguel ValeroDirekte B (35)1.11.14+30.4825.10
Håkon BryggenH 9-10 (13)16.249.25
Joel Bronebakk JohanssonH 9-10 (13)12.517.23
Johan Fredrik Svendsby BraarudH 9-10 (13)12.076.57
Ville Emil WingstedtH 9-10 (13)11.486.46
Martin BryggenH 13-14 (18)diskvalifisert
Csaba GerberH 21- (32)ikke startet
Mats NordbrødenH 21- (32)ikke startet

Hamar OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Jevne ArnesenDirekte A (31)24.208.00
2Mona LomeD 50- (17)33.16+0.5410.56
2Liv FeiringD 70- (7)41.18+2.0015.14
4Trond FeiringH 75- (11)37.19+2.4213.46
4Einar LundH 65- (12)38.08+7.2012.32
5Andreas HuberH 55- (20)35.11+5.3810.13
7Sverre Berg LutnæsH 35- (10)44.34+10.4410.53
10Emma Bangstad BergersenD 15-16 (20)43.49+14.5814.24
12Vegard RanestadH 15-16 (27)39.13+6.3710.42
13Frode BergersenH 60- (22)40.15+6.4011.42Last ned GPS-spor i gpx-format
20Mari Ovidia RanestadD 13-14 (23)55.50+26.5919.43
Hanna LutnæsN-åpen (48)fullført
Marianne MyklebustD 50- (17)diskvalifisert
Eivind LutnæsH 11-12 (14)diskvalifisert
Kamilla LomeD 17-20 (13)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Aleksander JørgensenH 15-16 (27)34.52+2.169.31

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helge BjaalandH 75- (11)38.36+3.5914.14
5Elle M. MelbyeD 65- (9)44.22+12.2216.22
7Knut Erling ØenH 50- (27)35.28+5.379.20
7Bjørn Anders FlågenH 17-20 (24)34.55+3.268.32
18August Syrdal ØenH 17-20 (24)52.02+20.3312.43
19Hannah Syrdal ØenD 15-16 (20)55.38+26.4718.18
Ida Marie FlågenD 15-16 (20)ikke startet
Anders FlågenH 50- (27)ikke startet

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christian Fredrik BorgH 15-16 (27)33.19+0.439.06

IL Leik

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andreas SølbergH 21- (32)35.45+0.206.45
4Oskar AndrénH 21- (32)36.00+0.356.48
5Tone AlmåsD 50- (17)39.00+6.3812.49
10Brage KeiseråsDirekte A (31)32.46+8.2610.46
10Jan HageH 50- (27)38.05+8.1410.01
11Ola KeiseråsH 21- (32)42.14+6.497.59
12Kristin  SølbergDirekte C (22)42.59+23.3821.49
16Mai Iren AlmåsD 50- (17)57.37+25.1518.57
19Ole Gunnar SølbergDirekte B (35)51.06+10.4018.03

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Norvald OspehaugH 65- (12)35.32+4.4411.41

IL Veten

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Peder NyborgUtvikling C (5)18.299.11
0Ingunn BergsetUtvikling B (5)59.0420.52
0Hedda SølvbergUtvikling B (5)59.0720.53
0Eirik UlvedalUtvikling B (5)1.34.2233.20
1Haakon UlvedalH 11-12 (14)19.449.49
7Anders BergsetH 55- (20)36.26+6.5310.35
9Knut Gunnar UlvedalH 40- (13)54.17+24.0413.16
12Sven Bergset LangvikH 17-20 (24)40.57+9.2810.00
14Elias BergsetH 17-20 (24)45.27+13.5811.06
17Tord SølvbergH 15-16 (27)46.06+13.3012.35
20Ivar BergsetH 55- (20)1.11.31+41.5820.47
20Leif-Inge JevnlidH 17-20 (24)56.35+25.0613.50
Jakob UlvedalH 9-10 (13)14.378.24

Indre Østfold OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bente LineD 55- (8)40.3413.20
3Anders TaraldrudH 75- (11)36.08+1.3113.20
4Sture OttesenH 60- (22)36.02+2.2710.28
6Eva TaraldrudD 65- (9)45.44+13.4416.52
8Rune BlågestadH 45- (21)42.21+8.3910.21
9Anne SørumD 60- (9)1.26.31+48.4128.27
9Torill VisterD 50- (17)46.27+14.0515.16
9Sigmund VisterH 50- (27)37.25+7.349.50
10Dag Arne LierH 45- (21)43.49+10.0710.42
15Claes-Tommy HerlandH 45- (21)53.57+20.1513.11
19Trond RetteraasenH 45- (21)1.11.05+37.2317.22
19Elma Sagli GudimD 13-14 (23)53.17+24.2618.49
20Bjørn FjeldstadH 45- (21)1.15.41+41.5918.30
22Vilde ReheraasenDirekte B (35)53.35+13.0918.56
Hege Marie AndersenN-åpen (48)fullført
Ina BlågestadDirekte B (35)diskvalifisert
Stian OverskeidH 35- (10)diskvalifisert
Asle Sagli GudimH 50- (27)diskvalifisert
Peder Aaborgen HaugaardH 15-16 (27)ikke startet
Ann Helen Aaborgen HaugaardD 40- (9)ikke startet

Klæbu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stein Vidar ThunDirekte A (31)32.33+8.1310.42

Kolbotn og Skimt OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (5)59.3321.02
1Nils Anders NiklassonH 13-14 (18)21.567.45
2Håvard HarstadH 40- (13)37.29+7.169.09
6Alva Marika NiklassonD 15-16 (20)36.38+7.4712.03
6Henrik HarstadH 11-12 (14)29.45+10.0114.48
7Knut BjørkeloH 60- (22)37.52+4.1711.00
9Celine YtternesD 17-20 (13)1.06.47+25.3818.14
11Emilie RehnD 13-14 (23)41.30+12.3914.39
12Isabel HandstangerD 17-20 (13)1.15.01+33.5220.29
13Erlend RehnH 50- (27)39.32+9.4110.24
14Hanna RehnD 15-16 (20)48.12+19.2115.51
16John YtternesH 55- (20)54.23+24.5015.48
24Trond MøretrøH 50- (27)55.21+25.3014.33
26David Megard GrønliH 15-16 (27)1.26.17+53.4123.34

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Brage TakleH 15-16 (27)34.43+2.079.29

Lillehammer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marion Halvorsen NustadDirekte B (35)41.19+0.5314.35
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (20)30.11+1.209.55
2Jon Vegard LundeH 80- (3)49.24+9.0818.13
2Lill Ramberg SkappelD 65- (9)36.46+4.4613.34
3Gaute SkjelsvikDirekte B (35)42.00+1.3414.50
3Martine SkjelsvikD 15-16 (20)31.47+2.5610.27
4Valborg MadslienD 45- (14)32.48+4.3210.47
5Ida Øverli StøenD 11-12 (17)21.01+4.4010.27
7Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (14)30.32+10.4815.11
11Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (27)37.46+5.1010.19
16Tormod KleppaH 45- (21)56.18+22.3613.45
Martin Lien StøenN-åpen (48)fullført
Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (10)11.056.22

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ole Kjell LangmyrenH 55- (20)29.338.35
3Hallvard FjærH 60- (22)35.24+1.4910.17
6Martin GranlyH 60- (22)37.12+3.3710.48
Ståle SønsterudbråtenH 50- (27)ikke startet

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lene Margrethe SætabergetD 35- (6)1.27.32+48.2723.54
9Roar SætabergetH 65- (12)51.10+20.2216.49

Løten o-lag

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trond OlsenH 60- (22)34.57+1.2210.09
6Inga Ekeberg SchjerveDirekte A (31)31.22+7.0210.19
8Petter  HallerbyDirekte A (31)32.43+8.2310.45
12Johanne BergD 11-12 (17)28.59+12.3814.25
13Henriette BergD 15-16 (20)48.04+19.1315.48
18June Rogstad BekkevoldD 15-16 (20)54.09+25.1817.48
20Herman BakkeH 60- (22)1.05.22+31.4719.00
27Anita Østgård OlsenDirekte A (31)1.07.05+42.4522.04
Rasmus Ekeberg HallerbyN-åpen (48)fullført
Ivan Christopher Nybakk-DjuveN-åpen (48)fullført
Emilie Westli AndersenD 21- (9)diskvalifisert
Tage Rogstad BekkevoldH 11-12 (14)diskvalifisert

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hilde ForbordD 50- (17)49.10+16.4816.10
21Trond TaraldsenDirekte B (35)53.16+12.5018.49
Brita Svastad HeggdalN-åpen (48)fullført
Olina Svastad HeggdalD 9-10 (10)16.309.28

Markane Il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anne Marie SvarstadDirekte B (35)46.07+5.4116.17

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aase Tove GoldenD 75- (7)58.48+16.2021.41
8Per Hermann KrøgerH 65- (12)49.44+18.5616.21

Natthauken IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ole Grini JohansenH 35- (10)ikke startet

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (11)34.3712.46

Nittedal OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Arthur Ib.  BrunborgUtvikling B (5)43.1615.17
3Tor BrennaH 45- (21)37.44+4.029.13
5Kari  NatvigD 60- (9)44.30+6.4014.38
8Lauritz BrunborgH 11-12 (14)31.39+11.5515.44
13Haakon IngvaldsenH 21- (32)45.02+9.378.30
17Bård NatvigH 60- (22)52.29+18.5415.15
22Herman BrunborgH 17-20 (24)1.07.27+35.5816.29
Jo Bogstrand IngvaldsenH 9-10 (13)17.4610.12
Kari LundDirekte B (35)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ibeberhard R. NørupN-åpen (48)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik MalmstrømDirekte A (31)31.02+6.4210.12

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (9)54.59+19.2513.26
14Olav Milian Schmitt GranH 21- (32)45.45+10.208.38
15Sverre Bang StøengH 21- (32)47.08+11.438.54
21Ivar Jevne ArnesenH 21- (32)54.03+18.3810.13

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnar TonjerH 35- (10)33.508.16
3Josefine Oraug RyghD 11-12 (17)20.08+3.4710.00
3Marie Rygh HoltenD 35- (6)41.39+2.3411.22
7Lea-Rebekka TonjerD 21- (9)50.07+14.3312.15
10Per Ole DahlsrudH 40- (13)1.04.13+34.0015.42
14Alma Rygh HoltenD 11-12 (17)31.49+15.2815.49
18Axel AaldeH 15-16 (27)46.07+13.3112.36
19Markus TonjerH 21- (32)52.45+17.209.58
27Vegard LineH 21- (32)1.01.33+26.0811.38
Iver AarsethH 9-10 (13)12.527.23
Mari  AarsethD 13-14 (23)diskvalifisert
Knut  AaldeH 50- (27)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kari VikerhaugenD 70- (7)48.45+9.2717.59
8Øyvind SteinbekkenH 40- (13)46.10+15.5711.17
11Martin SkytterenDirekte B (35)46.19+5.5316.21
14Eml SkytternDirekte C (22)47.03+27.4223.52
23Per Ivar SveheimH 50- (27)52.29+22.3813.48
Ole Kristian SteinbekkenH 70- (12)diskvalifisert

OK Moss

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon PedersenH 35- (10)34.45+0.558.29
4Alfred BjørnerødH 15-16 (27)34.13+1.379.20
4Tore BjørnerødH 50- (27)31.54+2.038.23
6Elisabeth Aune JakobsenDirekte C (22)36.04+16.4318.18
6Erik Rytter JakobsenH 35- (10)40.16+6.269.50
7Emma Aune JakobsenD 11-12 (17)24.49+8.2812.20
8Sondre LadimH 15-16 (27)34.53+2.179.31
Eline PedersenN-åpen (48)fullført
Mia PedersenN-åpen (48)fullført

OK Øst

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Amund Ragnar HerrebrødenH 75- (11)51.38+17.0119.03
13Tor SimonsenDirekte C (22)45.23+26.0223.02
18Liv SimonsenDirekte C (22)1.07.25+48.0434.13
21Unni HerebrødenDirekte C (22)1.14.27+55.0637.47
Eva Marie GranD 70- (7)diskvalifisert
Unni  HerrebrødenDirekte C (22)ikke startet

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vanja StaffD 55- (8)41.34+1.0013.40
2Kristine Sollien FlaskerudD 35- (6)40.09+1.0410.58
6Onno VerberneH 55- (20)36.14+6.4110.31
6Sjur GjestvangH 65- (12)42.01+11.1313.49
9Nils Harald StaffH 55- (20)38.13+8.4011.06
12Lars FlaskerudH 11-12 (14)41.22+21.3820.34
13Håvard KvammeH 45- (21)50.13+16.3112.16
13Amund FlaskerudH 13-14 (18)43.01+21.0515.12
24Sigurd KvammeH 17-20 (24)1.25.12+53.4320.49
28Marius StaffH 21- (32)1.03.39+28.1412.01

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Jan SchmidH 21- (32)41.35+6.107.51
16Olav Andreas RemmenH 21- (32)47.36+12.118.59
17Tommy SchmidH 21- (32)49.51+14.269.25
19Geir PaulsenH 55- (20)1.07.27+37.5419.36

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sander JevanordDirekte C (22)34.10+14.4917.20
18Pål JevanordH 45- (21)59.41+25.5914.35

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Else StordalD 65- (9)1.42.12+1.10.1237.42
10Hans StordalH 70- (12)49.50+21.5418.23

OL Vallset/Stange

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Annemieke PaulsenUtvikling N (5)17.2510.45
1Inger K. BrøndboD 70- (7)39.1814.30
5Kjersti  NarumD 55- (8)57.32+16.5818.55
5Jostein HaugH 50- (27)33.07+3.168.42
7Mona Bugge HaugD 60- (9)49.55+12.0516.25
9Kåre ØstgårdH 75- (11)48.09+13.3217.46
21Edvard DahlH 60- (22)1.12.54+39.1921.11
Mathilde Støen DagsgårdN-åpen (48)fullført
Jakob LillejordetN-åpen (48)fullført
Peder LillejordetN-åpen (48)fullført
Kristian PaulsenN-åpen (48)fullført
Morten LillejordetH 45- (21)diskvalifisert
Even HaugDirekte A (31)ikke startet
Knut HaugH 65- (12)ikke startet

Oppsal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen ÅnensenUtvikling C (5)44.4722.16
1Ram RayamajhiDirekte B (35)40.2614.17
1Dagrun Brox RayamajhiD 35- (6)39.0510.40
3Per Ivar NikolaisenDirekte A (31)27.11+2.518.56
3Kari-Ann ÅnensenD 40- (9)42.06+3.3711.30
3Christoffer ÅnensenH 13-14 (18)25.40+3.449.04
11Boye Dirro BøhlerengenDirekte A (31)35.14+10.5411.35
12Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (23)41.46+12.5514.45
20Jan- Henrik NilsenDirekte A (31)47.39+23.1915.40
20Eskil KolshusH 15-16 (27)53.53+21.1714.43
25Bo Utseth BøhlerengenH 15-16 (27)1.18.49+46.1321.32
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (48)fullført

Raufoss IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oda LodgaardDirekte C (22)32.22+13.0116.25
9Hans A. TingvoldH 70- (12)42.32+14.3615.41
18Lars LodgaardH 50- (27)43.39+13.4811.29

Raumar Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emma Ailin SkårbøUtvikling C (5)31.5915.54
2Stein-Arne AlnæsH 55- (20)32.45+3.129.31
3Anne Grethe RustadD 55- (8)41.46+1.1213.44
3Tommy SkårbøH 40- (13)38.17+8.049.21
5Per SørbergDirekte B (35)43.32+3.0615.22
8Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (17)44.40+12.1814.41
13Anne-Grete AustadD 50- (17)50.40+18.1816.40
14Knut EngenH 60- (22)40.25+6.5011.44
17Tina BjørnstadDirekte C (22)1.04.35+45.1432.47
18Nora SørbergD 13-14 (23)49.20+20.2917.25
19Tor StrandH 60- (22)59.30+25.5517.17
19Emil Bjørnstad StrandH 17-20 (24)54.49+23.2013.24
Jan SveenH 60- (22)diskvalifisert
Christopher G HøeDirekte B (35)ikke startet

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (12)27.5610.18
3Elin DahlenD 75- (7)55.45+13.1720.34
8Tormod DahlenH 75- (11)45.58+11.2116.57

Ringsaker OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marit BordalD 50- (17)32.2210.38
1Terje WikstrømH 65- (12)30.4810.07
5Knut MalmoH 65- (12)40.37+9.4913.21
7Odd NysæterH 65- (12)47.23+16.3515.35
8Terese SyljuåsenD 40- (9)52.08+13.3914.14
8Berit RøsteD 65- (9)1.02.39+30.3923.07
9Jon-Anders BordalH 45- (21)43.46+10.0410.42
11Kristin Hasle HaslestadD 45- (14)48.17+20.0115.52
11Hans Petter JevanordH 75- (11)1.06.47+32.1024.38
11Sondre BorgedalH 11-12 (14)34.58+15.1417.23
17Even BordalH 17-20 (24)50.47+19.1812.24
20Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (20)57.47+28.5619.00
Torgrim Hasle HaslestadD 11-12 (17)ikke startet
Knut WikstrømH 70- (12)ikke startet

Rond OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders GauslaaDirekte C (22)23.42+4.2112.01
2Tea ForbergD 75- (7)52.43+10.1519.27
4Kristin Vollen SataøenD 35- (6)50.44+11.3913.51
8Kyrre SataøenDirekte B (35)44.46+4.2015.49
8Turid GiilD 60- (9)56.06+18.1618.27
14Tone VollenDirekte B (35)47.56+7.3016.56
Nora Vollen SataøenN-åpen (48)fullført

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH 80- (3)40.1614.51
2Paul Martin BergH 70- (12)28.44+0.4810.36
3Marit TyldumD 70- (7)47.04+7.4617.22
3Gro SolnørdalD 65- (9)37.16+5.1613.45
8John Birger SkansenH 70- (12)36.56+9.0013.37

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Petter GullikstadH 60- (22)38.44+5.0911.15

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tone Karina IngesenD 50- (17)52.31+20.0917.16
15Ole IngesenH 50- (27)42.32+12.4111.11

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 60- (9)38.25+0.3512.38
5Harald HoviH 60- (22)36.23+2.4810.34

Snertingdal IF Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marius HolmenDirekte B (35)43.00+2.3415.11
7Anita StensethD 50- (17)44.23+12.0114.35
10Øystein HolmenH 65- (12)58.10+27.2219.08
16Therese HolmenD 11-12 (17)42.01+25.4020.54
20Hanne HolmenDirekte B (35)52.45+12.1918.38
25Frode ØdegårdstuenH 50- (27)56.15+26.2414.48
Mina HolmenD 9-10 (10)33.0419.00
Marte Olava BratlienN-åpen (48)ikke startet
Mona BratlienDirekte B (35)ikke startet
Ruth BratlienD 13-14 (23)ikke startet
Erik HasliH 60- (22)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (20)28.519.29

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv Inger PrangerødD 60- (9)37.5012.26

Trøsken IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lars Øivind AmundsenH 35- (10)39.00+5.109.32
5Bodil BerbyD 70- (7)53.24+14.0619.42
8Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (23)38.11+9.2013.29
9Cathrine LillestrandD 45- (14)47.04+18.4815.28
9Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (14)31.44+12.0015.47
10Theodor Johannessen NilsenH 11-12 (14)33.24+13.4016.37
11Solveig Ek HedlundDirekte C (22)42.26+23.0521.32
11Finn Henry LillestrandH 50- (27)38.49+8.5810.12
12Magnus HolmskauH 40- (13)1.15.02+44.4918.20
12Arnfinn SkålandH 65- (12)1.05.07+34.1921.25
15Adele Øen SkålandD 11-12 (17)35.33+19.1217.41
16Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (23)48.06+19.1516.59
23Johannes HedlundDirekte B (35)58.05+17.3920.31
24Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (27)1.12.35+39.5919.49
25Marit Pedersen HolmskauDirekte A (31)1.01.09+36.4920.06
Christian Alexander AmundsenN-åpen (48)fullført
William August AmundsenN-åpen (48)fullført
Emma Berby BraathenN-åpen (48)fullført
Nathaniel BerbyN-åpen (48)fullført
Live Ek HedlundN-åpen (48)fullført
Celine HeggenesN-åpen (48)fullført
Caspian SkålandN-åpen (48)fullført
Milla SkålandN-åpen (48)fullført
Halvor Ek HedlundH 9-10 (13)18.1910.31
Sander Agnalt HeggenesH 9-10 (13)16.169.20
Ella BjerketvedtD 75- (7)diskvalifisert

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne Mette NormannD 60- (9)48.55+11.0516.05
9Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (17)25.18+8.5712.35
16Marte Kvittum TangenDirekte B (35)48.39+8.1317.11
32Marit Eggen NyaasDirekte B (35)1.18.21+37.5527.41
Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (8)ikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 (13)ikke startet

Tyrving IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marion AebiD 21- (9)35.348.41
2Kristine FjeldboD 21- (9)36.27+0.538.54
2Bjørn EkebergH 21- (32)35.32+0.076.43
2Kjell Gorm RøkkeH 75- (11)36.01+1.2413.17
3Berit DanielsenD 60- (9)40.18+2.2813.15
3Marianne NjåsteinD 50- (17)36.30+4.0812.00
5Jacob Finstad LandH 11-12 (14)26.52+7.0813.21
6Anna GöhlmanD 55- (8)1.04.09+23.3521.06
6Ivar LundanesH 21- (32)38.26+3.017.15
6Hasse BergstrømH 70- (12)34.27+6.3112.42
6Katrine Finstad LandD 40- (9)44.18+5.4912.06
7Siw SolstadD 55- (8)1.25.42+45.0828.11
7Jim Øystein NybråtenH 21- (32)39.50+4.257.31
8Lukas PetersonH 21- (32)40.15+4.507.36
8Per Kristian EkebergH 60- (22)38.04+4.2911.03
9Lars-Erik FiskumH 60- (22)38.40+5.0511.14
10Egil EideH 55- (20)39.23+9.5011.26
12Trygve Hem OlsenH 21- (32)43.39+8.148.15
15Are NjåsteinH 55- (20)49.04+19.3114.15
17Stine NjåsteinDirekte A (31)46.31+22.1115.18
Max BergsheimN-åpen (48)fullført
Simen BergstrømN-åpen (48)fullført
Esten Valentin NybråtenN-åpen (48)fullført
Max Alexander NybråtenN-åpen (48)fullført
Herman Finstad LandH 9-10 (13)18.4610.47
Karoline AndersenD 21- (9)ikke startet
Erik ThorssonH 21- (32)ikke startet
Anders TiltnesH 21- (32)ikke startet

Vang OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tuva MyklesetUtvikling N (5)18.0211.07
2Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (24)31.52+0.237.47
4Henrik Bleken RudH 40- (13)39.09+8.569.34
4Knut SkjesetH 70- (12)30.30+2.3411.15
5Håkon DåsnesH 40- (13)39.35+9.229.40
5Ingvild GjessingD 40- (9)43.12+4.4311.48
5Eskil  FrøislandH 17-20 (24)33.44+2.158.14
6Olav HøiåsH 75- (11)42.02+7.2515.30
6Pål StenbergH 40- (13)41.34+11.2110.09
7Jan Ola PedersenH 40- (13)42.15+12.0210.19
7Tone Bleken RudD 40- (9)45.22+6.5312.23
9Ola DåsnesH 13-14 (18)34.46+12.5012.17
10Jostein Svaland DaleH 17-20 (24)35.56+4.278.47
11Mina Bleken RudD 11-12 (17)28.12+11.5114.01
11Stein Arne NegårdH 55- (20)39.30+9.5711.28
11Jan Åsmund SætabergetH 40- (13)1.07.56+37.4316.36
12Anne FrøislandD 15-16 (20)47.06+18.1515.29
16Emma DåsnesD 15-16 (20)53.40+24.4917.39
17Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 (18)1.30.32+1.08.3631.59
18Solveig StenbergDirekte A (31)47.07+22.4715.29
18Øystein MelbyH 55- (20)57.26+27.5316.41
22Ove Antvord HaugereidH 21- (32)54.45+19.2010.20
Benjamin Andreas BuraasN-åpen (48)fullført
Sivert DåsnesN-åpen (48)fullført
Maja HaugereidN-åpen (48)fullført
Minna HaugereidN-åpen (48)fullført
Niklas MyklesetN-åpen (48)fullført
Julie SkjesethN-åpen (48)fullført
Esther StenbergN-åpen (48)fullført
Mari StenbergN-åpen (48)fullført
Mari Børke SætabergetN-åpen (48)fullført
Maren Bleken RudD 9-10 (10)15.559.08
Maren HenriksenD 13-14 (23)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Trygve DahleUtvikling N (5)20.2912.38
1Tora Aasheim NymarkD 17-20 (13)41.0911.14
1Tore NymarkH 50- (27)29.517.51
3Karianne StrømmeD 45- (14)32.28+4.1210.40
4Jonatan Rosengren DrakeH 35- (10)38.35+4.459.26
5Linda RykkjeD 45- (14)38.30+10.1412.39
6Sveinung RykkjeH 50- (27)33.58+4.078.56
7Mari Strømme LidD 17-20 (13)50.25+9.1613.46
7Tonje RykkjeD 13-14 (23)37.56+9.0513.24
8Linda BønesDirekte C (22)38.23+19.0219.29
8Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (17)25.13+8.5212.32
8Helge Tiger HauglandH 55- (20)38.05+8.3211.04
9Tore LidDirekte B (35)44.47+4.2115.49
9Magnus Strømme LidH 15-16 (27)36.19+3.439.55
11Eirunn Husby NordstadD 17-20 (13)1.14.02+32.5320.13
11Per Øivind HusbyH 65- (12)1.04.08+33.2021.05
12Helge RosenlundDirekte A (31)39.23+15.0312.57
12Tove AasheimD 50- (17)49.31+17.0916.17
13Jørgen Rokne DahleH 15-16 (27)41.38+9.0211.22
13Mathias RosenlundH 17-20 (24)41.44+10.1510.12
14Astrid Oline ErvikD 45- (14)1.08.12+39.5622.26
14Inger BjergaD 50- (17)50.48+18.2616.42
14Andreas Strømme LidH 13-14 (18)53.10+31.1418.47
16Mathias Kjærner-SembH 17-20 (24)48.49+17.2011.56
17Jan Kjærner-SembH 50- (27)43.09+13.1811.21
21Gernot DoppelhoferH 50- (27)47.54+18.0312.36
21Tage RosenlundH 17-20 (24)59.41+28.1214.35
22Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15-16 (27)59.51+27.1516.21
23Kristoffer Kjenes HauglandH 17-20 (24)1.16.28+44.5918.41
27Tone RosenlundDirekte B (35)1.02.04+21.3821.55
29Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21- (32)1.05.24+29.5912.21
Oliver DahleN-åpen (48)fullført
Torill Merethe Kjenes HauglandN-åpen (48)fullført
Markus Kjærner-SembH 21- (32)diskvalifisert

Verdal OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mari Karoline Nobdal FrøsethUtvikling N (5)21.0012.57
4Guro Laksholm GrindbergDirekte C (22)33.06+13.4516.48
4Gunhild BredesenD 55- (8)54.22+13.4817.53
4Mia Stensland MelbyeD 11-12 (17)20.13+3.5210.03
5Kurt Ove MelbyeH 45- (21)39.24+5.429.37
6Lars GrindbergDirekte B (35)44.27+4.0115.42
7Trond IversenDirekte C (22)38.01+18.4019.17
8Ole Morten FrøsethH 35- (10)51.16+17.2612.32
12Aleksander Tanem IversenH 13-14 (18)41.32+19.3614.40
13Emilie Nubdal FrøsethD 11-12 (17)29.49+13.2814.50
13Stein MarkhusH 55- (20)44.14+14.4112.51
15Trude MarkhusD 15-16 (20)49.11+20.2016.10
16Ludvik Laksholm GrindbergH 13-14 (18)1.14.42+52.4626.23
19Tor Ove HallemH 50- (27)44.04+14.1311.35
24Jon Marius IversenDirekte A (31)57.10+32.5018.48
Matilde Tanem IversenN-åpen (48)fullført
Hanna SkjerveN-åpen (48)fullført
Martine Nubdal FrøsethD 9-10 (10)20.5812.02
Mads Stensland MelbyeH 9-10 (13)17.079.50
William Mitchell IversenH 9-10 (13)10.596.18
Helmine Laksholm GrindbergD 11-12 (17)diskvalifisert
Filip Mitchell IversenH 13-14 (18)brutt
Arne OkkenhaugH 60- (22)ikke startet

Vingelen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eline Horten JordetD 15-16 (20)33.06+4.1510.53
11Andrea sæther VerdeniusD 15-16 (20)44.49+15.5814.44
11Jan Jacob VerdeniusH 45- (21)44.04+10.2210.46
11Lars Horten JordetH 13-14 (18)41.23+19.2714.37
15Leif JordetDirekte B (35)48.29+8.0317.07
29Bente HortenDirekte B (35)1.06.04+25.3823.20
Maria sæther VerdeniusD 9-10 (10)21.0412.06
Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (17)ikke startet

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut Edvard HellandH 55- (20)34.16+4.439.57
9Glenn MüllerDirekte A (31)32.45+8.2510.46
10Pernille Nor-WollD 13-14 (23)41.14+12.2314.34
12Ingar WollDirekte B (35)46.39+6.1316.29
12Rune TeiglandH 55- (20)41.22+11.4912.01
13Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (23)43.14+14.2315.16
16Hans Olav HygenDirekte A (31)45.43+21.2315.02
29Kristin Stubban HygenDirekte A (31)1.41.36+1.17.1633.25

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Unni Halvorsen NustadD 55- (8)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne Schei DanevadUtvikling C (5)27.1213.31
2Håkon DanevadH 50- (27)31.36+1.458.18
6Nils TveiteH 17-20 (24)34.40+3.118.28
8Anne NilsenD 45- (14)45.13+16.5714.52
26Håvard TveiteH 21- (32)57.45+22.2010.55
28Ingunn ScheiDirekte B (35)1.03.04+22.3822.17
Odin Schei DanevadN-åpen (48)fullført
Lea HaugN-åpen (48)fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor