Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (5 svar)

N-åpen

1 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Christian Alexander AmundsenTrøsken ILfullført
William August AmundsenTrøsken ILfullført
Hege Marie AndersenIndre Østfold OKfullført
Emma Berby BraathenTrøsken ILfullført
Nathaniel BerbyTrøsken ILfullført
Max BergsheimTyrving ILfullført
Simen BergstrømTyrving ILfullført
Benjamin Andreas BuraasVang OLfullført
Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stangefullført
Oliver DahleVaregg Fleridrettfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Sivert DåsnesVang OLfullført
Ingrid Raanes FjellnsethFreidigfullført
Rasmus Ekeberg HallerbyLøten o-lagfullført
Lea HaugÅs-NMBU Orienteringfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrettfullført
Live Ek HedlundTrøsken ILfullført
Brita Svastad HeggdalMalvik ILfullført
Celine HeggenesTrøsken ILfullført
Matilde Tanem IversenVerdal OKfullført
Martin Lien StøenLillehammer OKfullført
Jakob LillejordetOL Vallset/Stangefullført
Peder LillejordetOL Vallset/Stangefullført
Hanna LutnæsHamar OKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Niklas MyklesetVang OLfullført
Eirill Hagelid NorheimFreidigfullført
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lagfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Max Alexander NybråtenTyrving ILfullført
Ibeberhard R. NørupNOTEAMfullført
Kristian PaulsenOL Vallset/Stangefullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Hanna SkjerveVerdal OKfullført
Julie SkjesethVang OLfullført
Caspian SkålandTrøsken ILfullført
Milla SkålandTrøsken ILfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Odin Vie StrislandFossum IFfullført
Mari Børke SætabergetVang OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Nora Vollen SataøenRond OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLikke startet

D 9-10

1 740 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL15.559.08
Vilma DanevadFredrikstad SK15.469.03
Eira Forsbak AsplemFreidig17.129.53
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK20.5812.02
Olina Svastad HeggdalMalvik IL16.309.28
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering33.0419.00
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.056.22
Irene Storler SnøfuglFreidig14.068.06
Marit Storler SnøfuglFreidig12.026.54
Maria sæther VerdeniusVingelen IL21.0412.06

D 11-12

2 010 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK16.218.08
2Minna Sofie WingstedtHalden SK20.02+3.419.58
3Josefine Oraug RyghNydalens SK20.08+3.4710.00
4Mia Stensland MelbyeVerdal OK20.13+3.5210.03
5Ida Øverli StøenLillehammer OK21.01+4.4010.27
6Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL24.03+7.4211.57
7Emma Aune JakobsenOK Moss24.49+8.2812.20
8Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25.13+8.5212.32
9Synne Kvittum NytrøenTynset IF25.18+8.5712.35
10Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL27.03+10.4213.27
11Mina Bleken RudVang OL28.12+11.5114.01
12Johanne BergLøten o-lag28.59+12.3814.25
13Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK29.49+13.2814.50
14Alma Rygh HoltenNydalens SK31.49+15.2815.49
15Adele Øen SkålandTrøsken IL35.33+19.1217.41
16Therese HolmenSnertingdal IF Orientering42.01+25.4020.54
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKdiskvalifisert
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 13-14

2 830 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig28.5110.11
2Maria Strømdal WikFreidig32.27+3.3611.27
3Sigrid Schmitt GranHalden SK34.21+5.3012.08
4Solveig Louise NissenFreidig34.37+5.4612.13
5Tora KittilsenFreidig35.29+6.3812.32
6Juni Hagelid NorheimFreidig35.39+6.4812.35
7Tonje RykkjeVaregg Fleridrett37.56+9.0513.24
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL38.11+9.2013.29
9Lina Storler SnøfuglFreidig40.36+11.4514.20
10Pernille Nor-WollØstmarka OK41.14+12.2314.34
11Emilie RehnKolbotn og Skimt OL41.30+12.3914.39
12Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering41.46+12.5514.45
13Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK43.14+14.2315.16
14Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL46.26+17.3516.24
15Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK48.05+19.1416.59
16Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL48.06+19.1516.59
17Nora HalvorsenFreidig49.01+20.1017.19
18Nora SørbergRaumar Orientering49.20+20.2917.25
19Elma Sagli GudimIndre Østfold OK53.17+24.2618.49
20Mari Ovidia RanestadHamar OK55.50+26.5919.43
21Åse Valero KjerkreitHalden SK58.07+29.1620.32
Mari  AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Maren HenriksenVang OLdiskvalifisert
Ruth BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet

D 15-16

3 040 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.519.29
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK30.11+1.209.55
3Martine SkjelsvikLillehammer OK31.47+2.5610.27
4Anja HoleFørde IL32.31+3.4010.41
5Eline Horten JordetVingelen IL33.06+4.1510.53
6Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL36.38+7.4712.03
7Kathinka Zahl HagenFossum IF37.47+8.5612.25
8Emma Visted-HansenGjø-Vard OL39.07+10.1612.52
9Mathea Spets StorhovFreidig40.43+11.5213.23
10Emma Bangstad BergersenHamar OK43.49+14.5814.24
11Andrea sæther VerdeniusVingelen IL44.49+15.5814.44
12Anne FrøislandVang OL47.06+18.1515.29
13Henriette BergLøten o-lag48.04+19.1315.48
14Hanna RehnKolbotn og Skimt OL48.12+19.2115.51
15Trude MarkhusVerdal OK49.11+20.2016.10
16Selma Tørudbakken JendalFossum IF53.40+24.4917.39
16Emma DåsnesVang OL53.40+24.4917.39
18June Rogstad BekkevoldLøten o-lag54.09+25.1817.48
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering55.38+26.4718.18
20Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK57.47+28.5619.00
Ida Marie FlågenHeming Orienteringikke startet

D 17-20

3 660 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett41.0911.14
2Marieluise Schmitt GranHalden SK42.08+0.5911.30
3Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL42.49+1.4011.41
4Ingeborg RognstadHadeland OL44.50+3.4112.14
5Rikke Blakkestad IngesenFossum IF45.14+4.0512.21
6Agnethe HasliBækkelagets SK47.11+6.0212.53
7Mari Strømme LidVaregg Fleridrett50.25+9.1613.46
8Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.02.37+21.2817.06
9Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.06.47+25.3818.14
10Berthe TesloHadeland OL1.07.00+25.5118.18
11Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.14.02+32.5320.13
12Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.15.01+33.5220.29
13Julie BakkeFossum IF1.15.57+34.4820.45
Charlotte EideGjø-Vard OLikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Kamilla LomeHamar OKikke startet
Tora Briskerud HasselvoldGrue ILikke startet

D 21-

4 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL35.348.41
2Kristine FjeldboTyrving IL36.27+0.538.54
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL37.16+1.429.06
4Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK37.59+2.259.17
5Lene Godager KaasBækkelagets SK40.08+4.349.48
6Bodil HelgerudHalden SK40.34+5.009.55
7Lea-Rebekka TonjerNydalens SK50.07+14.3312.15
8Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI54.59+19.2513.26
Emilie Westli AndersenLøten o-lagdiskvalifisert
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Karoline AndersenTyrving ILikke startet

D 35-

3 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering39.0510.40
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll40.09+1.0410.58
3Marie Rygh HoltenNydalens SK41.39+2.3411.22
4Kristin Vollen SataøenRond OL50.44+11.3913.51
5Anna-Thekla TonjerElverum OK51.57+12.5214.11
6Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.27.32+48.2723.54

D 40-

3 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK38.2910.30
2Anja WingstedtHalden SK39.01+0.3210.39
3Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42.06+3.3711.30
4Guro BryggenHalden SK42.21+3.5211.34
5Ingvild GjessingVang OL43.12+4.4311.48
6Katrine Finstad LandTyrving IL44.18+5.4912.06
7Tone Bleken RudVang OL45.22+6.5312.23
8Terese SyljuåsenRingsaker OK52.08+13.3914.14
9Tina Strømdal WikFreidig58.46+20.1716.03
Anne Berit  RørlienFossum IFikke startet
Ann Helen Aaborgen HaugaardIndre Østfold OKikke startet

D 45-

3 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK28.169.17
2Runa Lien BackstrømHalden SK30.42+2.2610.05
3Karianne StrømmeVaregg Fleridrett32.28+4.1210.40
4Valborg MadslienLillehammer OK32.48+4.3210.47
5Linda RykkjeVaregg Fleridrett38.30+10.1412.39
6Anne Kjersti BriskerudGrue IL41.26+13.1013.37
7Katrine BakkeFossum IF42.55+14.3914.07
8Anne NilsenÅs-NMBU Orientering45.13+16.5714.52
9Cathrine LillestrandTrøsken IL47.04+18.4815.28
10Berit BergsetGjø-Vard OL47.17+19.0115.33
11Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK48.17+20.0115.52
12Gunn Elin RudiHadeland OL55.12+26.5618.09
13Eli Ringstad LienGjø-Vard OL55.33+27.1718.16
14Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.08.12+39.5622.26

D 50-

3 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK32.2210.38
2Mona LomeHamar OK33.16+0.5410.56
3Marianne NjåsteinTyrving IL36.30+4.0812.00
4Hege SolerødGjø-Vard OL37.30+5.0812.20
5Tone AlmåsIL Leik39.00+6.3812.49
6Frauke Schmitt GranHalden SK44.10+11.4814.31
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering44.23+12.0114.35
8Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering44.40+12.1814.41
9Torill VisterIndre Østfold OK46.27+14.0515.16
10Eirin LodgaardByåsen IL48.19+15.5715.53
11Hilde ForbordMalvik IL49.10+16.4816.10
12Tove AasheimVaregg Fleridrett49.31+17.0916.17
13Anne-Grete AustadRaumar Orientering50.40+18.1816.40
14Inger BjergaVaregg Fleridrett50.48+18.2616.42
15Tone Karina IngesenSarpsborg OL52.31+20.0917.16
16Mai Iren AlmåsIL Leik57.37+25.1518.57
Marianne MyklebustHamar OKdiskvalifisert

D 55-

3 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente LineIndre Østfold OK40.3413.20
2Vanja StaffOL Toten-Troll41.34+1.0013.40
3Anne Grethe RustadRaumar Orientering41.46+1.1213.44
4Gunhild BredesenVerdal OK54.22+13.4817.53
5Kjersti  NarumOL Vallset/Stange57.32+16.5818.55
6Anna GöhlmanTyrving IL1.04.09+23.3521.06
7Siw SolstadTyrving IL1.25.42+45.0828.11
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IFdiskvalifisert
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFikke startet

D 60-

3 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL37.5012.26
2Grete S B HoviSkien OK38.25+0.3512.38
3Berit DanielsenTyrving IL40.18+2.2813.15
4Grete Berge OwrenFreidig41.42+3.5213.43
5Kari  NatvigNittedal OL44.30+6.4014.38
6Anne Mette NormannTynset IF48.55+11.0516.05
7Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange49.55+12.0516.25
8Turid GiilRond OL56.06+18.1618.27
9Anne SørumIndre Østfold OK1.26.31+48.4128.27

D 65-

2 710 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL32.0011.48
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK36.46+4.4613.34
3Gro SolnørdalRudsbygd IL37.16+5.1613.45
4Sylvia AndersenElverum OK42.18+10.1815.36
5Elle M. MelbyeHeming Orientering44.22+12.2216.22
6Eva TaraldrudIndre Østfold OK45.44+13.4416.52
7Kari UndrumElverum OK1.02.27+30.2723.02
8Berit RøsteRingsaker OK1.02.39+30.3923.07
9Else StordalOL Tønsberg og omegn1.42.12+1.10.1237.42

D 70-

2 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange39.1814.30
2Liv FeiringHamar OK41.18+2.0015.14
3Marit TyldumRudsbygd IL47.04+7.4617.22
4Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering48.45+9.2717.59
5Bodil BerbyTrøsken IL53.24+14.0619.42
6Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.10.25+31.0725.59
Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert

D 75-

2 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig42.2815.40
2Tea ForbergRond OL52.43+10.1519.27
3Elin DahlenRingerike OL55.45+13.1720.34
4Aase Tove GoldenMåren OK58.48+16.2021.41
5Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.00.39+18.1122.22
Ella BjerketvedtTrøsken ILdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 9-10

1 740 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK12.527.23
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL17.4610.12
Håkon BryggenHalden SK16.249.25
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.176.29
Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.1910.31
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL16.169.20
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.517.23
Herman Finstad LandTyrving IL18.4610.47
Mads Stensland MelbyeVerdal OK17.079.50
William Mitchell IversenVerdal OK10.596.18
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12.076.57
Jakob UlvedalIL Veten14.378.24
Ville Emil WingstedtHalden SK11.486.46

H 11-12

2 010 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon UlvedalIL Veten19.449.49
2Magnus Rørlien JevanordFossum IF20.39+0.5510.16
3Sigmund ØlstadFet OL22.36+2.5211.14
4Nikolai TesloHadeland OL22.53+3.0911.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jacob Finstad LandTyrving IL26.52+7.0813.21
6Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL29.45+10.0114.48
7Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK30.32+10.4815.11
8Lauritz BrunborgNittedal OL31.39+11.5515.44
9Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.44+12.0015.47
10Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL33.24+13.4016.37
11Sondre BorgedalRingsaker OK34.58+15.1417.23
12Lars FlaskerudOL Toten-Troll41.22+21.3820.34
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert
Eivind LutnæsHamar OKdiskvalifisert

H 13-14

2 830 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL21.567.45
2Kristoffer Strømdal WikFreidig22.11+0.157.50
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering25.40+3.449.04
4Håkon GrønliFørde IL27.29+5.339.42
5Even LienGjø-Vard OL29.03+7.0710.15
6Tristan HalvorsenFreidig29.05+7.0910.16
7Vegard Lereim StorliFreidig30.01+8.0510.36
8Ludvik Storler SnøfuglFreidig32.55+10.5911.37
9Ola DåsnesVang OL34.46+12.5012.17
10Liam WingstedtHalden SK41.04+19.0814.30
11Lars Horten JordetVingelen IL41.23+19.2714.37
12Aleksander Tanem IversenVerdal OK41.32+19.3614.40
13Amund FlaskerudOL Toten-Troll43.01+21.0515.12
14Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett53.10+31.1418.47
15Erlend BakkeFossum IF1.14.38+52.4226.22
16Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK1.14.42+52.4626.23
17Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.30.32+1.08.3631.59
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Filip Mitchell IversenVerdal OKbrutt

H 15-16

3 660 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK32.368.54
2Philip Lehmann RomørenFossum IF32.58+0.229.00
3Christian Fredrik BorgIL Koll33.19+0.439.06
4Alfred BjørnerødOK Moss34.13+1.379.20
5Mats LindaasElverum OK34.28+1.529.25
6Brage TakleKristiansand OK34.43+2.079.29
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering34.52+2.169.31
8Sondre LadimOK Moss34.53+2.179.31
9Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett36.19+3.439.55
10Eirik Vie StrislandFossum IF37.07+4.3110.08
11Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK37.46+5.1010.19
12Vegard RanestadHamar OK39.13+6.3710.42
13Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett41.38+9.0211.22
14Sindre Vie StrislandFossum IF42.16+9.4011.32
15Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL42.47+10.1111.41
16Jørgen GlorvigenElverum OK44.57+12.2112.16
17Tord SølvbergIL Veten46.06+13.3012.35
18Axel AaldeNydalens SK46.07+13.3112.36
19Peder BryggenHalden SK46.55+14.1912.49
20Eskil KolshusOppsal Orientering53.53+21.1714.43
21Herman Lien BackstrømHalden SK55.38+23.0215.12
22Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett59.51+27.1516.21
23Børge Nilsen BergFossum IF1.08.03+35.2718.35
24Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.12.35+39.5919.49
25Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.18.49+46.1321.32
26David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1.26.17+53.4123.34
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Peder Aaborgen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

H 17-20

4 090 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix FinsrudAsker Skiklubb31.297.41
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL31.52+0.237.47
3Erik Hæstad BjørnstadFossum IF33.07+1.388.05
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb33.41+2.128.14
5Eskil  FrøislandVang OL33.44+2.158.14
6Nils TveiteÅs-NMBU Orientering34.40+3.118.28
7Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34.55+3.268.32
8Sondre Zahl HagenFossum IF35.21+3.528.38
9Grunde IsaksætreGrue IL35.39+4.108.42
10Jostein Svaland DaleVang OL35.56+4.278.47
11Marius BakkeFossum IF37.27+5.589.09
12Sven Bergset LangvikIL Veten40.57+9.2810.00
13Mathias RosenlundVaregg Fleridrett41.44+10.1510.12
14Elias BergsetIL Veten45.27+13.5811.06
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF45.40+14.1111.09
16Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett48.49+17.2011.56
17Even BordalRingsaker OK50.47+19.1812.24
18August Syrdal ØenHeming Orientering52.02+20.3312.43
19Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering54.49+23.2013.24
20Leif-Inge JevnlidIL Veten56.35+25.0613.50
21Tage RosenlundVaregg Fleridrett59.41+28.1214.35
22Herman BrunborgNittedal OL1.07.27+35.5816.29
23Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.16.28+44.5918.41
24Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.25.12+53.4320.49

H 21-

5 290 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK35.256.41
2Bjørn EkebergTyrving IL35.32+0.076.43
3Andreas SølbergIL Leik35.45+0.206.45
4Oskar AndrénIL Leik36.00+0.356.48
5Emil WingstedtHalden SK36.56+1.316.58
6Ivar LundanesTyrving IL38.26+3.017.15
7Jim Øystein NybråtenTyrving IL39.50+4.257.31
8Lukas PetersonTyrving IL40.15+4.507.36
9Øyvind HelgerudHalden SK41.06+5.417.46
10Jan SchmidOL Trollelg41.35+6.107.51
11Ola KeiseråsIL Leik42.14+6.497.59
12Trygve Hem OlsenTyrving IL43.39+8.148.15
13Haakon IngvaldsenNittedal OL45.02+9.378.30
14Olav Milian Schmitt GranNTNUI45.45+10.208.38
15Sverre Bang StøengNTNUI47.08+11.438.54
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg47.36+12.118.59
17Tommy SchmidOL Trollelg49.51+14.269.25
18Markus GladEmblem IL52.25+17.009.54
19Markus TonjerNydalens SK52.45+17.209.58
20Simen BordalFossum IF52.58+17.3310.00
21Ivar Jevne ArnesenNTNUI54.03+18.3810.13
22Ove Antvord HaugereidVang OL54.45+19.2010.20
23Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.49+19.2410.21
24Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL56.06+20.4110.36
25Stein H. HagenFossum IF57.12+21.4710.48
26Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering57.45+22.2010.55
27Vegard LineNydalens SK1.01.33+26.0811.38
28Marius StaffOL Toten-Troll1.03.39+28.1412.01
29Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.05.24+29.5912.21
30Martin SchälliBækkelagets SK1.11.07+35.4213.26
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKdiskvalifisert
Csaba GerberHalden SKikke startet
Mats NordbrødenHalden SKikke startet
Erik ThorssonTyrving ILikke startet
Anders TiltnesTyrving ILikke startet

H 35-

4 090 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar TonjerNydalens SK33.508.16
2Jon PedersenOK Moss34.45+0.558.29
3Vytautas GrasysFossum IF36.15+2.258.51
4Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett38.35+4.459.26
5Lars Øivind AmundsenTrøsken IL39.00+5.109.32
6Erik Rytter JakobsenOK Moss40.16+6.269.50
7Sverre Berg LutnæsHamar OK44.34+10.4410.53
8Ole Morten FrøsethVerdal OK51.16+17.2612.32
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Stian OverskeidIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ole Grini JohansenNatthauken ILikke startet

H 40-

4 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre  ØsthagenFredrikstad SK30.137.23
2Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL37.29+7.169.09
3Tommy SkårbøRaumar Orientering38.17+8.049.21
4Henrik Bleken RudVang OL39.09+8.569.34
5Håkon DåsnesVang OL39.35+9.229.40
6Pål StenbergVang OL41.34+11.2110.09
7Jan Ola PedersenVang OL42.15+12.0210.19
8Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering46.10+15.5711.17
9Knut Gunnar UlvedalIL Veten54.17+24.0413.16
10Per Ole DahlsrudNydalens SK1.04.13+34.0015.42
11Jan Åsmund SætabergetVang OL1.07.56+37.4316.36
12Magnus HolmskauTrøsken IL1.15.02+44.4918.20
Pål KittilsenFreidigdiskvalifisert

H 45-

4 090 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK33.428.14
2Harald BakkeFossum IF35.51+2.098.45
3Tor BrennaNittedal OL37.44+4.029.13
4Øyvind LienGjø-Vard OL38.59+5.179.31
5Kurt Ove MelbyeVerdal OK39.24+5.429.37
6Espen BergstrømHalden SK40.27+6.459.53
7Martin ØhmanGjø-Vard OL41.23+7.4110.07
8Rune BlågestadIndre Østfold OK42.21+8.3910.21
9Jon-Anders BordalRingsaker OK43.46+10.0410.42
10Dag Arne LierIndre Østfold OK43.49+10.0710.42
11Jan Jacob VerdeniusVingelen IL44.04+10.2210.46
12Kyrre GranFet OL49.59+16.1712.13
13Håvard KvammeOL Toten-Troll50.13+16.3112.16
14Hans JevanordFossum IF50.49+17.0712.25
15Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK53.57+20.1513.11
16Tormod KleppaLillehammer OK56.18+22.3613.45
17Olle MalmringFreidig59.07+25.2514.27
18Pål JevanordOL Trollo59.41+25.5914.35
19Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.11.05+37.2317.22
20Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.15.41+41.5918.30
Morten LillejordetOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 50-

3 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett29.517.51
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering31.36+1.458.18
3Jens Even StorhovFreidig31.44+1.538.21
4Tore BjørnerødOK Moss31.54+2.038.23
5Jostein HaugOL Vallset/Stange33.07+3.168.42
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett33.58+4.078.56
7Knut Erling ØenHeming Orientering35.28+5.379.20
8Terje LarsenHalden SK36.25+6.349.35
9Sigmund VisterIndre Østfold OK37.25+7.349.50
10Jan HageIL Leik38.05+8.1410.01
11Finn Henry LillestrandTrøsken IL38.49+8.5810.12
12Pål BackstrømHalden SK38.52+9.0110.13
13Erlend RehnKolbotn og Skimt OL39.32+9.4110.24
14Arnt Oluf EideGjø-Vard OL41.36+11.4510.56
15Ole IngesenSarpsborg OL42.32+12.4111.11
16Are StrandlieGjø-Vard OL42.38+12.4711.13
17Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.09+13.1811.21
18Lars LodgaardRaufoss IL Orientering43.39+13.4811.29
19Tor Ove HallemVerdal OK44.04+14.1311.35
20Bjørn Axel GranHalden SK44.39+14.4811.45
21Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett47.54+18.0312.36
22Svein ThorsbergGrue IL52.08+22.1713.43
23Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering52.29+22.3813.48
24Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL55.21+25.3014.33
25Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering56.15+26.2414.48
Knut  AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Anders FlågenHeming Orienteringikke startet

H 55-

3 440 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL29.338.35
2Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering32.45+3.129.31
3Knut Edvard HellandØstmarka OK34.16+4.439.57
4Bjørn SolbergseterAustmarka IL34.50+5.1710.07
5Andreas HuberHamar OK35.11+5.3810.13
6Onno VerberneOL Toten-Troll36.14+6.4110.31
7Anders BergsetIL Veten36.26+6.5310.35
8Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett38.05+8.3211.04
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll38.13+8.4011.06
10Egil EideTyrving IL39.23+9.5011.26
11Stein Arne NegårdVang OL39.30+9.5711.28
12Rune TeiglandØstmarka OK41.22+11.4912.01
13Stein MarkhusVerdal OK44.14+14.4112.51
14Trygve RognstadHadeland OL48.02+18.2913.57
15Are NjåsteinTyrving IL49.04+19.3114.15
16John YtternesKolbotn og Skimt OL54.23+24.5015.48
17Erik  SlettumGjø-Vard OL54.30+24.5715.50
18Øystein MelbyVang OL57.26+27.5316.41
19Geir PaulsenOL Trollelg1.07.27+37.5419.36
20Ivar BergsetIL Veten1.11.31+41.5820.47

H 60-

3 440 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF33.359.45
2Trond OlsenLøten o-lag34.57+1.2210.09
3Hallvard FjærLillomarka OL35.24+1.4910.17
4Sture OttesenIndre Østfold OK36.02+2.2710.28
5Harald HoviSkien OK36.23+2.4810.34
6Martin GranlyLillomarka OL37.12+3.3710.48
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL37.52+4.1711.00
8Per Kristian EkebergTyrving IL38.04+4.2911.03
9Lars-Erik FiskumTyrving IL38.40+5.0511.14
10Petter GullikstadRøros IL38.44+5.0911.15
11Gunnar GytriFørde IL39.02+5.2711.20
12Harald ØstbyeElverum OK39.44+6.0911.33
13Frode BergersenHamar OK40.15+6.4011.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Knut EngenRaumar Orientering40.25+6.5011.44
15Geir OwrenFreidig41.03+7.2811.55
16Øyvind SørlieHadeland OL43.58+10.2312.46
17Bård NatvigNittedal OL52.29+18.5415.15
18Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL56.45+23.1016.29
19Tor StrandRaumar Orientering59.30+25.5517.17
20Herman BakkeLøten o-lag1.05.22+31.4719.00
21Edvard DahlOL Vallset/Stange1.12.54+39.1921.11
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Arne OkkenhaugVerdal OKikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 65-

3 040 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK30.4810.07
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar35.32+4.4411.41
3Stein NordviElverum OK36.28+5.4011.59
4Einar LundHamar OK38.08+7.2012.32
5Knut MalmoRingsaker OK40.37+9.4913.21
6Sjur GjestvangOL Toten-Troll42.01+11.1313.49
7Odd NysæterRingsaker OK47.23+16.3515.35
8Per Hermann KrøgerMåren OK49.44+18.5616.21
9Roar SætabergetLunderseter IL51.10+20.2216.49
10Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering58.10+27.2219.08
11Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.04.08+33.2021.05
12Arnfinn SkålandTrøsken IL1.05.07+34.1921.25
Knut HaugOL Vallset/Stangeikke startet

H 70-

2 710 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL27.5610.18
2Paul Martin BergRudsbygd IL28.44+0.4810.36
3Nils-Petter WiikDriv IL29.21+1.2510.49
4Knut SkjesetVang OL30.30+2.3411.15
5Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL30.46+2.5011.21
6Hasse BergstrømTyrving IL34.27+6.3112.42
7Kurt GrønliFørde IL34.49+6.5312.50
8John Birger SkansenRudsbygd IL36.56+9.0013.37
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering42.32+14.3615.41
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn49.50+21.5418.23
11Nils Olav VennevikFreidig50.12+22.1618.31
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Knut WikstrømRingsaker OKikke startet

H 75-

2 710 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK34.3712.46
2Kjell Gorm RøkkeTyrving IL36.01+1.2413.17
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK36.08+1.3113.20
4Trond FeiringHamar OK37.19+2.4213.46
5Helge BjaalandHeming Orientering38.36+3.5914.14
6Olav HøiåsVang OL42.02+7.2515.30
7Magnar ØvreåsBotne SK44.39+10.0216.28
8Tormod DahlenRingerike OL45.58+11.2116.57
9Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange48.09+13.3217.46
10Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst51.38+17.0119.03
11Hans Petter JevanordRingsaker OK1.06.47+32.1024.38

H 80-

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL40.1614.51
2Jon Vegard LundeLillehammer OK49.24+9.0818.13
Iver RognstadHadeland OLdiskvalifisert

Direkte A

3 040 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Jevne ArnesenHamar OK24.208.00
2Andreas JohanssonHalden SK25.01+0.418.13
3Per Ivar NikolaisenOppsal Orientering27.11+2.518.56
4Erik MalmstrømNOTEAM31.02+6.4210.12
5Frode StrislandFossum IF31.05+6.4510.13
6Inga Ekeberg SchjerveLøten o-lag31.22+7.0210.19
7Stein Vidar ThunKlæbu IL32.33+8.1310.42
8Petter  HallerbyLøten o-lag32.43+8.2310.45
9Glenn MüllerØstmarka OK32.45+8.2510.46
10Brage KeiseråsIL Leik32.46+8.2610.46
11Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering35.14+10.5411.35
12Helge RosenlundVaregg Fleridrett39.23+15.0312.57
13Petter GlorvigenElverum OK42.36+18.1614.00
14Frank Sandbergflyfemkamp42.59+18.3914.08
15Stein Eskil  Sørengflyfemkamp43.00+18.4014.08
16Hans Olav HygenØstmarka OK45.43+21.2315.02
17Stine NjåsteinTyrving IL46.31+22.1115.18
18Solveig StenbergVang OL47.07+22.4715.29
19Knut Even HoleFørde IL47.24+23.0415.35
20Jan- Henrik NilsenOppsal Orientering47.39+23.1915.40
21Nild Henrik JendalFossum IF48.25+24.0515.55
22Kristin  BergFossum IF48.35+24.1515.58
23Stine-Mari Gabrielsenflyfemkamp54.25+30.0517.54
24Jon Marius IversenVerdal OK57.10+32.5018.48
25Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL1.01.09+36.4920.06
26Idunn Assevflyfemkamp1.02.40+38.2020.36
27Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.07.05+42.4522.04
28Janne Fossum MalmringFreidig1.39.09+1.14.4932.36
29Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.41.36+1.17.1633.25
30Fredrik DelåsHalden SK2.01.39+1.37.1940.00
31Markus  Knutsenflyfemkamp2.43.34+2.19.1453.48
Even HaugOL Vallset/Stangeikke startet

Direkte B

2 830 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ram RayamajhiOppsal Orientering40.2614.17
2Marion Halvorsen NustadLillehammer OK41.19+0.5314.35
3Gaute SkjelsvikLillehammer OK42.00+1.3414.50
4Marius HolmenSnertingdal IF Orientering43.00+2.3415.11
5Per SørbergRaumar Orientering43.32+3.0615.22
6Lars GrindbergVerdal OK44.27+4.0115.42
7Mari Lien BackstrømHalden SK44.32+4.0615.44
8Kyrre SataøenRond OL44.46+4.2015.49
9Tore LidVaregg Fleridrett44.47+4.2115.49
10Anne Marie SvarstadMarkane Il46.07+5.4116.17
11Martin SkytterenOdal OL - Orientering46.19+5.5316.21
12Ingar WollØstmarka OK46.39+6.1316.29
13Vegar HoleFørde IL47.07+6.4116.38
14Tone VollenRond OL47.56+7.3016.56
15Leif JordetVingelen IL48.29+8.0317.07
16Marte Kvittum TangenTynset IF48.39+8.1317.11
17Celine VistedGjø-Vard OL49.14+8.4817.23
18Merethe Olsenflyfemkamp49.23+8.5717.26
19Ole Gunnar SølbergIL Leik51.06+10.4018.03
20Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering52.45+12.1918.38
21Trond TaraldsenMalvik IL53.16+12.5018.49
22Vilde ReheraasenIndre Østfold OK53.35+13.0918.56
23Johannes HedlundTrøsken IL58.05+17.3920.31
24Randi BudahlFet OL59.22+18.5620.58
25Roar SkoglundGjø-Vard OL1.00.11+19.4521.15
26Siri Lereim  StorliFreidig1.01.42+21.1621.48
27Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.02.04+21.3821.55
28Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.03.04+22.3822.17
29Bente HortenVingelen IL1.06.04+25.3823.20
30Miguel ValeroHalden SK1.11.14+30.4825.10
31Stine Therese Sjoflyfemkamp1.17.26+37.0027.21
32Marit Eggen NyaasTynset IF1.18.21+37.5527.41
33Aase Hellanflyfemkamp1.25.41+45.1530.16
Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Per-Jacob ØlstadFet OLdiskvalifisert
Mona BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Christopher G HøeRaumar Orienteringikke startet
Kari LundNittedal OLikke startet

Direkte C

1 970 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Balder Hasvik LarsenHalden SK19.219.49
2Anders GauslaaRond OL23.42+4.2112.01
3Oda LodgaardRaufoss IL Orientering32.22+13.0116.25
4Guro Laksholm GrindbergVerdal OK33.06+13.4516.48
5Sander JevanordOL Trollo34.10+14.4917.20
6Elisabeth Aune JakobsenOK Moss36.04+16.4318.18
7Trond IversenVerdal OK38.01+18.4019.17
8Linda BønesVaregg Fleridrett38.23+19.0219.29
9Jørn NorheimFreidig41.27+22.0621.02
10Else Resaland WiikDriv IL42.25+23.0421.31
11Solveig Ek HedlundTrøsken IL42.26+23.0521.32
12Kristin  SølbergIL Leik42.59+23.3821.49
13Tor SimonsenOK Øst45.23+26.0223.02
14Eml SkytternOdal OL - Orientering47.03+27.4223.52
15Trude ForsbakFreidig48.08+28.4724.25
16Frøy HagelidFreidig58.50+39.2929.51
17Tina BjørnstadRaumar Orientering1.04.35+45.1432.47
18Liv SimonsenOK Øst1.07.25+48.0434.13
19Mari GrønliFørde IL1.13.24+54.0337.15
20Anita E. HoleFørde IL1.13.45+54.2437.26
21Unni HerebrødenOK Øst1.14.27+55.0637.47
Ella SkoglundGjø-Vard OLdiskvalifisert
Unni  HerrebrødenOK Østikke startet
Espen TorsethGjø-Vard OLikke startet

Utvikling N

1 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Trygve DahleVaregg Fleridrett20.2912.38
0Mari Karoline Nobdal FrøsethVerdal OK21.0012.57
0Tuva MyklesetVang OL18.0211.07
0Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange17.2510.45
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL27.5517.13

Utvikling C

2 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering27.1213.31
0Marielle MichelsenFossum IF31.3815.44
0Peder NyborgIL Veten18.299.11
0Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering31.5915.54
0Simen ÅnensenOppsal Orientering44.4722.16

Utvikling B

2 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL59.3321.02
0Ingunn BergsetIL Veten59.0420.52
0Arthur Ib.  BrunborgNittedal OL43.1615.17
0Hedda SølvbergIL Veten59.0720.53
0Eirik UlvedalIL Veten1.34.2233.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival