Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 8 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (5 svar)

N-Åpen

1 810 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kamilla -Ringsaker OKfullført
Kenneth -Ringsaker OKfullført
Mia -Ringsaker OKfullført
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Christian Alexander AmundsenTrøsken ILfullført
William August AmundsenTrøsken ILfullført
Live K Baggethun LarsenNOTEAMfullført
Niklas BakkeLøten o-lagfullført
Eiril Rygg BekkevoldHemsedal Ilfullført
Tindre Rygg BekkevoldHemsedal Ilfullført
Nathaliel BerbyTrøsken ILfullført
Max BergströmTyrving ILfullført
Adam BourasVerdal OKfullført
Emma BraathenTrøsken ILfullført
Simen BregstrømTyrving ILfullført
Emil  DahlVang OLfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Anna EngebakkenLøten o-lagfullført
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OKfullført
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OKfullført
Odin Østby HaaveRingsaker OKfullført
Lina HallemVerdal OKfullført
Rasmus Ekeberg  HallerbyLøten o-lagfullført
Lea HaugÅs-NMBU Orienteringfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrettfullført
Live Ek HedlundTrøsken ILfullført
Brita Svarstad HeggdalMarkane ILfullført
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Agnes HolmsbergVerdal OKfullført
Annlisabeth IversenVerdal OKfullført
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLfullført
Henrik  Lund-AndersenVang OLfullført
Magnus Lund-AndersenVang OLfullført
Hanna LutnæsHamar OKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Aurora MaugerudLøten o-lagfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Eirill Hagelid NorheimFreidigfullført
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lagfullført
Marius NygårdLøten o-lagfullført
May Britt OsmundsenOk Østfullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Ingrid B.  Raanes- FjelnsethFreidigfullført
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Sara-sofie Larsen SimonsenOk Østfullført
Andreas SkistadGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført
Håkon SkjsetVang OLfullført
Eli Anne SkramstadVang OLfullført
Caspian SkålandTrøsken ILfullført
Milla SkålandTrøsken ILfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Mari Børke SætabergetVang OLfullført
Mathilde Tanem IversenVerdal OKfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Karen UrsetVang OLfullført
Kristian  UrsetVang OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Edel Vollen SataøenRond OLfullført
Nora Vollen SataøenRond OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OLikke startet
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D 9-10

2 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilma DanevadFredrikstad SK20.149.24
Eira Forsbak AsplemFreidig22.4710.35
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK35.5616.42
Tiril Østby HaaveRingsaker OK29.1613.36
Vilma Ekeberg HallerbyLøten o-lag2.371.13
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL21.259.57
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK15.016.59
Irene Storler SnøfuglFreidig26.5212.29
Marit Storler SnøfuglFreidig29.0513.31

D 11-12

2 150 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK12.005.34
2Marte Libak- FeiringVang OL12.28+0.285.47
3Mia Stensland MelbyeVerdal OK13.29+1.296.16
4Minna Sofie WingstedtHalden SK13.55+1.556.28
5Emma Aune JakobsenOK Moss14.16+2.166.38
6Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14.22+2.226.40
7Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK15.22+3.227.08
8Synne Kvittum NytrøenTynset IF15.51+3.517.22
9Josefine Oraug RyghNydalens SK16.07+4.077.29
10Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL16.23+4.237.37
11Alma Rygh HoltenNydalens SK16.28+4.287.39
12Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK17.22+5.228.04
13Tuva MyklesetVang OL17.28+5.288.07
14Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.04+6.048.24
15Therese HolmenSnertingdal IF Orientering20.25+8.259.29
16Johanne BergLøten o-lag20.26+8.269.30
17Hanna SkjerveVerdal OK20.45+8.459.39
18Adele Øen SkålandTrøsken IL22.59+10.5910.41
19Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering32.59+20.5915.20

D 13-14

2 260 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig13.376.01
2Mari AarsethNydalens SK13.51+0.146.07
3Maria Strømdal WikFreidig14.02+0.256.12
3Lina Storler SnøfuglFreidig14.02+0.256.12
5Sigrid Schmitt GranHalden SK14.11+0.346.16
6Emilie RehnKolbotn og Skimt OL14.38+1.016.28
7Mari Ovidia RanestadHamar OK14.53+1.166.35
8Tonje RykkjeVaregg Fleridrett15.06+1.296.40
9Tora KittilsenFreidig15.24+1.476.48
10Maren HenriksenVang OL15.34+1.576.53
11Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL15.40+2.036.55
11Nora HalvorsenFreidig15.40+2.036.55
13Juni Hagelid NorheimFreidig16.08+2.317.08
14Åse Valero KjerkreitHalden SK16.10+2.337.09
15Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK17.34+3.577.46
16Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.18+4.418.05
17Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18.23+4.468.08
18Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19.04+5.278.26
19Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL20.13+6.368.56
Solveig Louise NissenFreidigdiskvalifisert

D 13-16C

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda SølvbergIL Veten15.367.11
2Ingunn BergsetIL Veten17.08+1.327.53
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL17.35+1.598.06

D 15-16

2 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.255.44
2Mathea Spets StorhovFreidig13.31+0.065.46
3Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK13.44+0.195.52
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL13.48+0.235.53
5Eline Horten JordetVingelen IL14.34+1.096.13
6Martine SkjelsvikLillehammer OK15.02+1.376.25
7Trude MarkhusVerdal OK15.32+2.076.38
8Hanna RehnKolbotn og Skimt OL15.53+2.286.47
9Kathinka Zahl HagenFossum IF16.04+2.396.51
10Anja HoleFørde IL16.23+2.587.00
11Emma Visted-HansenGjø-Vard OL16.37+3.127.06
12Marie Lien BackstrømHalden SK16.57+3.327.14
13Henriette BergLøten o-lag17.12+3.477.21
14June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17.40+4.157.32
15Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.53+5.288.04
16Emma Bangstad BergersenHamar OK19.00+5.358.07
17Selma Tørudbakken JendalFossum IF20.11+6.468.37
18Marielle MichelsenFossum IF21.48+8.239.18
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert

D 17-

2 890 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.385.24
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL16.19+0.415.38
3Marion AebiTyrving IL16.33+0.555.43
4Sofie JohanssonVang OL16.34+0.565.43
5Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.42+1.045.46
6Bodil HelgerudHalden SK17.20+1.425.59
7Agnethe HasliBækkelagets SK18.02+2.246.14
8Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18.51+3.136.31
9Carina SveenElverum OK18.55+3.176.32
10Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering19.22+3.446.42
11Marieluise Schmitt GranHalden SK19.32+3.546.45
12Lea-Rebekka TonjerNydalens SK19.33+3.556.45
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL20.07+4.296.57
14Ingeborg RognstadHadeland OL20.54+5.167.13
15Stine Ølstad DalbergRaumar Orientering21.34+5.567.27
16Mari Strømme LidVaregg Fleridrett22.09+6.317.39
17Marion Halvorsen NustadLillehammer OK24.04+8.268.19
18Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL24.32+8.548.29
19Celine YtternesKolbotn og Skimt OL25.28+9.508.48
20Else Kristine LienLøten o-lag25.42+10.048.53
21Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering28.32+12.549.52
22Berthe TesloHadeland OL30.23+14.4510.30
Stine NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert
Christina SveenElverum OKdiskvalifisert
Kamilla LomeHamar OKikke startet
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Charlotte EideGjø-Vard OLikke startet

D 17-C

2 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine VistedGjø-Vard OL14.046.28
2Cecilie JohnsonAskvoll og Holmedal IL18.37+4.338.34
3Frøy HagelidFreidig24.02+9.5811.04
4Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering38.46+24.4217.51
Mona BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet

D 35-

2 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK17.476.11
2Heidi TronbølFet OL19.04+1.176.38
3Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering19.38+1.516.50
4Anja WingstedtHalden SK19.41+1.546.51
5Anna-Thekla TonjerElverum OK20.12+2.257.02
6Anne Marie SvarstadMarkane IL21.30+3.437.29
7Tina Strømdal WikFreidig21.32+3.457.30
8Marie Rygh HoltenNydalens SK21.44+3.577.34
9Kristin Vollen SataøenRond OL24.55+7.088.40
10Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering26.24+8.379.11
11Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL26.50+9.039.20
Stine Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert
Berit HerstadBækkelagets SKikke startet
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

D 45-

2 340 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa Lien BackstrømHalden SK14.576.23
2Valborg MadslienLillehammer OK15.05+0.086.26
3Anne Marit BordalRingsaker OK15.57+1.006.48
4Marianne MyklebustHamar OK16.55+1.587.13
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett17.09+2.127.19
6Linda RykkjeVaregg Fleridrett17.41+2.447.33
7Hilde ForbordMalvik IL17.49+2.527.36
8Marianne NjåsteinTyrving IL18.01+3.047.41
9Tone AlmåsIL Leik18.04+3.077.43
9Eirin LodgaardByåsen IL18.04+3.077.43
11Eli Ringstad LienGjø-Vard OL18.11+3.147.46
12Tove AasheimVaregg Fleridrett18.31+3.347.54
13Hege SolerødGjø-Vard OL18.33+3.367.55
14Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18.41+3.447.59
15Marit Tørudbakken JendalFossum IF19.15+4.188.13
16Anne NilsenÅs-NMBU Orientering19.25+4.288.17
17Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK19.28+4.318.19
18Frauke Schmitt GranHalden SK19.36+4.398.22
19Anne-Grete AustadRaumar Orientering19.39+4.428.23
20Berit BergsetGjø-Vard OL19.40+4.438.24
21Jartrud SteinsliØstmarka OK20.25+5.288.43
22Anita HøieRingsaker OK20.38+5.418.49
23Gunn Elin RudiHadeland OL21.21+6.249.07
24Mai Iren AlmåsIL Leik21.35+6.389.13
25Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett21.58+7.019.23
26Heidi GabrielsenRaumar Orientering23.28+8.3110.01
27Laila Høiås HerlyngGrue IL24.24+9.2710.25
28Elin Moe GræsliHamar OK24.30+9.3310.28
29Anita StensethSnertingdal IF Orientering26.10+11.1311.10
Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert
Marianne SveenElverum OKdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Cathrine LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 55-

2 340 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK16.297.02
2Vanja StaffOL Toten-Troll17.17+0.487.23
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL17.34+1.057.30
4Kari Elisabeth NatvigNittedal OL17.35+1.067.30
5Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK17.53+1.247.38
6Grete S B HoviSkien OK18.48+2.198.02
7Anna GöhlmanTyrving IL20.45+4.168.52
8Bente LineIndre Østfold OK21.51+5.229.20
9Guri LarssenLillehammer OK22.02+5.339.24
10Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF25.01+8.3210.41
11May Jorunn RognlienModum OL25.27+8.5810.52
12Tove BakkenLillehammer OK26.18+9.4911.14
13Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28.01+11.3211.58
14Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL30.44+14.1513.08

D 65-

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL20.019.05
2Gro SolnørdalRudsbygd IL20.10+0.099.10
3Lis DæhliLøten o-lag23.42+3.4110.46
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK24.58+4.5711.20
5Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange25.17+5.1611.29
6Berit RøsteRingsaker OK26.08+6.0711.52
7Bente Tangen WikstrømRingsaker OK26.32+6.3112.03
8Marit TyldumRudsbygd IL27.48+7.4712.38
9Kirsten BakkeGjø-Vard OL33.35+13.3415.15
Elle M. MelbyeHeming Orienteringdiskvalifisert
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Kari UndrumElverum OKdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Berit Louise EskerudLillehammer OKdiskvalifisert

D 75-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK30.4213.57
2Katharina Mo BergeFreidig33.05+2.2315.02
3Hjørdis ØvreåsBotne SK34.28+3.4615.40
4Brita Eilertsen GrønliFørde IL44.14+13.3220.06
5Aase Tove GoldenMåren OK45.39+14.5720.44
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert

H 9-10

2 150 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver AarsethNydalens SK16.497.49
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK17.128.00
Håkon BryggenHalden SK19.349.06
Sivert DåsnesVang OL23.1410.48
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15.207.07
Halvor Ek HedlundTrøsken IL51.0023.43
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL19.269.02
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll26.0412.07
Mads Stensland MelbyeVerdal OK17.358.10
William Mitchell IversenVerdal OK14.436.50
Niklas MyklesetVang OL25.1611.45
Per Taje SkeieRaumar Orientering20.309.32
Johan Fredrik SvendsbyHalden SK19.269.02
Jakob UlvedalIL Veten24.2211.20
Ville Emil WingstedtHalden SK14.166.38

H 11-12

2 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF13.076.06
2Nikolai TesloHadeland OL14.36+1.296.47
3Eivind LutnæsHamar OK15.51+2.447.22
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll16.06+2.597.29
5Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag16.41+3.347.45
6Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.53+4.468.19
7Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK18.43+5.368.42
8Aksel KrogstieRingsaker OK21.03+7.569.47
9Haakon UlvedalIL Veten23.02+9.5510.42
10Elias Hvoslef UrstadRingerike OL23.20+10.1310.51
11Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL24.34+11.2711.25
12Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK33.08+20.0115.24
Oliver Rokne DahleVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Embret Brekke  RøhnebækHamar OKikke startet
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H 13-14

2 260 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig10.554.49
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.21+0.265.01
3Lars Horten JordetVingelen IL11.54+0.595.15
4Ola DåsnesVang OL12.07+1.125.21
5Håkon GrønliFørde IL12.27+1.325.30
6Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.28+1.335.30
7Even LienGjø-Vard OL12.54+1.595.42
8Filip Mitchell IversenVerdal OK13.18+2.235.53
9Tristan HalvorsenFreidig13.42+2.476.03
10Vegard Lereim StorliFreidig13.47+2.526.05
11Tobias Tronbøl LiumIL Koll14.47+3.526.32
12Martin BryggenHalden SK14.54+3.596.35
13Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering15.06+4.116.40
14Peder NybergIL Veten15.08+4.136.41
15Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett15.57+5.027.03
16Liam WingstedtHalden SK16.42+5.477.23
17Kristoffer Børke SætabergetVang OL16.58+6.037.30
18Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK19.47+8.528.45
19Eirik Olsen KirkevikHamar OK22.32+11.379.58
20Oliver NygårdLøten o-lag24.55+14.0011.01
Ludvik Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert
Mikkel AasnessOdal OL - Orienteringikke startet

H 13-16C

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Balder Hasvik LarsenHalden SK15.287.07
2Eirik UlvedalIL Veten23.05+7.3710.38
3Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL23.56+8.2811.01

H 15-16

2 890 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.335.02
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.24+0.515.19
3Alfred BjørnerødOK Moss15.35+1.025.23
4Christian Fredrik BorgIL Koll15.38+1.055.24
5Brage TakleKristiansand OK15.41+1.085.25
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.24+1.515.40
7Sondre LadimOK Moss16.44+2.115.47
8Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17.32+2.596.04
9Mats LindaasElverum OK18.09+3.366.16
10Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett18.33+4.006.25
11Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.56+4.236.33
12Tord SølvbergIL Veten19.40+5.076.48
13Peder BryggenHalden SK20.57+6.247.14
14Jørgen GlorvigenElverum OK21.46+7.137.31
15Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering22.04+7.317.38
16Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22.53+8.207.55
17Gaute LindaasElverum OK24.23+9.508.26
18Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL25.33+11.008.50
19David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL26.20+11.479.06
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Herman Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Vegard RanestadHamar OKdiskvalifisert
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

H 17-

3 580 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar AndrénIL Leik17.585.01
2Emil WingstedtHalden SK18.20+0.225.07
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.23+0.255.08
4Andreas JohanssonHalden SK19.13+1.155.22
5Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK19.50+1.525.32
6Håvard Mo VaadalNTNUI19.52+1.545.32
7Trygve Hem OlsenTyrving IL20.21+2.235.41
8Andreas SølbergIL Leik20.22+2.245.41
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb20.45+2.475.47
10Jan SchmidOL Trollelg20.49+2.515.48
11Sondre Zahl HagenFossum IF21.04+3.065.53
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg21.24+3.265.58
13Marius WikstrømRingsaker OK21.38+3.406.02
14Ola KeiseråsIL Leik21.52+3.546.06
15Sverre Bang StøengNTNUI22.03+4.056.09
16Erik Hæstad BjørnstadFossum IF22.08+4.106.10
17Markus GladEmblem IL22.13+4.156.12
18Øyvind HelgerudHalden SK22.44+4.466.21
19Stein Vidar ThunKlæbu IL22.48+4.506.22
20Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF23.41+5.436.36
21Jostein Svaland DaleVang OL23.49+5.516.39
22John A BakkeLøten o-lag23.55+5.576.40
23Sigurd KvammeOL Toten-Troll23.58+6.006.41
24Odin Høie VollumRingsaker OK24.11+6.136.45
25Tommy SchmidOL Trollelg24.15+6.176.46
26Jakob TorgersenHalden SK24.19+6.216.47
27Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett24.30+6.326.50
28Sven Bergset LangvikIL Veten24.40+6.426.53
29Henrik  BordalRingsaker OK24.54+6.566.57
30Mathias  RosenlundVaregg Fleridrett25.02+7.046.59
31Marius StaffOL Toten-Troll25.47+7.497.12
32Even BordalRingsaker OK26.18+8.207.20
33Markus TonjerNydalens SK26.19+8.217.21
34Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.01+9.037.32
35Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett28.11+10.137.52
36Leif-Inge JevnlidIL Veten28.24+10.267.55
37Tage RosenlundVaregg Fleridrett30.35+12.378.32
38Fredrik SveenVang OL32.50+14.529.10
Elias BergsetIL Vetendiskvalifisert
Simen BallangrudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Vegard LineNydalens SKdiskvalifisert
Jon PedersenOK Mossikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Even LindaasVang OLikke startet

H 17-C

2 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen TorsethGjø-Vard OL19.308.59
2Steinar MariussenElverum OK26.34+7.0412.14
Gisle EngerGjø-Vard OLdiskvalifisert
Sander JevanordOL Trollodiskvalifisert

H 35-

2 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar TonjerNydalens SK15.375.24
2Erik Rytter JakobsenOK Moss16.11+0.345.35
3Vytautas GrasysFossum IF16.15+0.385.37
4Sverre Berg LutnæsHamar OK16.34+0.575.43
5Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett16.48+1.115.48
6Lars Øivind AmundsenTrøsken IL17.47+2.106.09
7Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering17.48+2.116.09
8Audun FingarsenElverum OK18.04+2.276.15
9Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering18.56+3.196.33
10Ram RayamajhiOppsal Orientering21.04+5.277.17
11Kyrre SataøenRond OL21.20+5.437.22
12Jan Åsmund SætabergetVang OL23.30+7.538.07
13Marius HolmenSnertingdal IF Orientering24.00+8.238.18
14Magnus HolmskauTrøsken IL25.25+9.488.47
Knut Gunnar UlvedalIL Vetendiskvalifisert

H 45-

2 870 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL14.124.56
2Espen DanevadFredrikstad SK15.21+1.095.20
3Tore BjørnerødOK Moss16.31+2.195.45
4Tore NymarkVaregg Fleridrett16.40+2.285.48
5Håkon DåsnesVang OL16.43+2.315.49
6Jens Even StorhovFreidig16.56+2.445.54
7Øyvind LienGjø-Vard OL16.58+2.465.54
8Pål KittilsenFreidig17.03+2.515.56
9Martin ØhmanGjø-Vard OL17.24+3.126.03
10Pål StenbergVang OL17.37+3.256.08
11Stein H. HagenFossum IF17.46+3.346.11
12Asgeir LiumFet OL17.54+3.426.14
13Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.59+3.476.15
14Geir TorgersenHalden SK18.17+4.056.22
15Jan Ola PedersenVang OL18.20+4.086.23
16Håvard KvammeOL Toten-Troll18.30+4.186.26
17Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett18.45+4.336.31
18Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering18.52+4.406.34
19Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19.06+4.546.39
20Hans JevanordFossum IF19.13+5.016.41
21Finn Henry LillestrandTrøsken IL19.33+5.216.48
22Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19.35+5.236.49
23Jan HageIL Leik20.10+5.587.01
24Bjørn Axel GranHalden SK20.19+6.077.04
25Tor Ove HallemVerdal OK20.53+6.417.16
26Pål JevanordOL Trollo21.06+6.547.21
27Dag Arne LierIndre Østfold OK21.07+6.557.21
28Arnt Oluf EideGjø-Vard OL21.21+7.097.26
29Trond FrøvollOdal OL - Orientering21.29+7.177.29
30Olle MalmringFreidig22.12+8.007.44
31Roar SkoglundGjø-Vard OL23.22+9.108.08
32Petter GlorvigenElverum OK24.04+9.528.23
33Tore LidVaregg Fleridrett24.06+9.548.23
34Svein ThorsbergGrue IL26.31+12.199.14
35Magne JohansenVang OL35.02+20.5012.12
Lars LodgaardRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert
Terje LarsenHalden SKdiskvalifisert
Espen BergstrømHalden SKdiskvalifisert
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Per Olav AndersenVang OLikke startet
Johs HjelmstadBækkelagets SKikke startet
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet

H 55-

2 340 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll13.365.48
2Nils HæstadFossum IF14.04+0.286.00
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett14.10+0.346.03
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.21+0.456.07
5Sture OttesenIndre Østfold OK14.24+0.486.09
6Bjørn SolbergseterAustmarka IL14.55+1.196.22
7Harald HoviSkien OK14.57+1.216.23
8Petter GullikstadRøros IL15.25+1.496.35
9Anders BergsetIL Veten15.39+2.036.41
10Stein Arne NegårdVang OL16.18+2.426.57
11Edvard DahlOL Vallset/Stange17.01+3.257.16
12Tormod PedersenRingsaker OK17.14+3.387.21
13Bård NatvigNittedal OL17.15+3.397.22
14Stein MarkhusVerdal OK17.17+3.417.23
15Harald ØstbyeElverum OK17.34+3.587.30
16John YtternesKolbotn og Skimt OL17.49+4.137.36
17Are NjåsteinTyrving IL18.08+4.327.44
18Gunnar GytriFørde IL18.47+5.118.01
19Per StedjeØstmarka OK19.13+5.378.12
20Erik HasliSnertingdal IF Orientering19.31+5.558.20
21Geir PaulsenOL Trollelg20.20+6.448.41
22Jan SveenRaumar Orientering20.42+7.068.50
23Ivar BergsetIL Veten21.29+7.539.10
24Kjell Joar RognstadLillehammer OK23.30+9.5410.02
Olav BakkenØstmarka OKikke startet
Arne OkkenhaugVerdal OKikke startet

H 65-

2 340 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag13.405.50
2Asbjørn SchjerveLøten o-lag15.11+1.316.29
3Terje WikstrømRingsaker OK15.17+1.376.31
4Einar LienLøten o-lag16.46+3.067.09
5Stein NordviElverum OK17.43+4.037.34
6Knut MalmoRingsaker OK18.09+4.297.45
7Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL18.37+4.577.57
8Knut SkjesetVang OL18.42+5.027.59
9Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar19.49+6.098.28
10Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering19.54+6.148.30
11Knut WikstrømRingsaker OK20.23+6.438.42
12Hasse BergstrømTyrving IL20.37+6.578.48
13Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering21.22+7.429.07
14Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering22.06+8.269.26
15Kurt GrønliFørde IL22.30+8.509.36
16Per Hermann KrøgerMåren OK22.32+8.529.37
17Roar SætabergetLunderseter IL23.15+9.359.56
18Arnfinn SkålandTrøsken IL23.32+9.5210.03
19Nils Olav VennevikFreidig24.10+10.3010.19
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn25.08+11.2810.44
21Rolf KarsetSteinkjer OK25.12+11.3210.46
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettikke startet

H 75-

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge BjaalandHeming Orientering24.1311.00
2Jon TyldumRudsbygd IL24.25+0.1211.05
3Olav HøiåsVang OL25.36+1.2311.38
4Tormod DahlenRingerike OL26.31+2.1812.03
5Jon Vegard LundeLillehammer OK26.49+2.3612.11
6Magnar ØvreåsBotne SK29.00+4.4713.10
7Hans Petter JevanordRingsaker OK29.26+5.1313.22
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILdiskvalifisert
Einar StensbyLøten o-lagdiskvalifisert
Leidulv VinjeNidarøst OKdiskvalifisert

Direkte A

2 670 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK17.326.34
2Sondre TusvikHamar OK17.41+0.096.37
3Frank SandbergFlyfemkamp17.43+0.116.38
4Glenn MüllerØstmarka OK18.18+0.466.51
5Joar Dørum KleivaElverum OK18.35+1.036.57
6Per Magnus DahlElverum OK19.29+1.577.17
7Einar LundHamar OK19.51+2.197.26
8Stein Eskil SørengFlyfemkamp19.57+2.257.28
9Dag StrislandKolbotn og Skimt OL20.03+2.317.30
10Frode BergersenHamar OK20.22+2.507.37
11Tore Grønlund MoenGimle IF20.42+3.107.45
12Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering21.07+3.357.54
13Lars GrøndalenHamar OK21.37+4.058.05
14Avle Christen BjørnHamar OK22.04+4.328.15
15Hans Olav HygenØstmarka OK23.05+5.338.38
16Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL23.21+5.498.44
17Stine Therese SjoFlyfemkamp25.26+7.549.31
18Markus KnutsenFlyfemkamp25.58+8.269.43
19Merethe OlsenFlyfemkamp26.08+8.369.47
20Johannes HedlundTrøsken IL27.20+9.4810.14
21Erik BorgIL Koll28.00+10.2810.29
22Jens-Henrik SimonsenOk Øst28.16+10.4410.35
23Leif JordetVingelen IL29.26+11.5411.01
24Marit HolmskauTrøsken IL30.24+12.5211.23
25Knut Even HoleFørde IL30.35+13.0311.27
26Vegar HoleFørde IL30.52+13.2011.33
27Ingrid Grønlund MoenGimle IF30.58+13.2611.35
28Kristin Stubban HygenØstmarka OK32.40+15.0812.14
29Øystein SkappelLillehammer OK37.07+19.3513.54
30Torgeir ÅrøenÅs-NMBU Orientering38.13+20.4114.18
31Aase HellanFlyfemkamp41.39+24.0715.35
Stine-Mari GabrielsenFlyfemkampdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Erlend Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Arne RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Tor Harald TusvikHamar OKdiskvalifisert

Direkte C

2 310 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miguel ValeroHalden SK16.026.56
2Trude ForsbakFreidig21.04+5.029.07
3Ingrid TanemVerdal OK21.07+5.059.08
4Nina  MelbyeVerdal OK21.20+5.189.14
5Solveig Ek HedlundTrøsken IL22.08+6.069.34
6Bente HortenVingelen IL23.00+6.589.57
7Linda BønesVaregg Fleridrett23.14+7.1210.03
8Knut Erling RøhnebækHamar OK23.19+7.1710.05
9Ella SkoglundGjø-Vard OL24.22+8.2010.32
10Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK24.45+8.4310.42
11Anita E. HoleFørde IL25.07+9.0510.52
12Oda LodgaardRaufoss IL Orientering25.27+9.2511.01
13Trond TaraldsenMalvik IL26.10+10.0811.19
14Elisabeth Aune JakobsenOK Moss27.42+11.4011.59
15Kjersti Brekke RøhnebækHamar OK28.23+12.2112.17
16Marius TusvikHamar OK45.31+29.2919.42
17Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.33.38+1.17.3640.32
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Marte Kvittum TangenTynset IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival