Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskapet Røyken OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskapet Røyken OL
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: tirsdag 29 august 2017

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Ingar SætraH Veteran Kort (5)59.37
1Siri SætraD15- B/C-Nivå (2)57.23
2Trond HegnaH Veteran Kort (5)59.43+0.06

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sveinung RekaaH Veteran Lang (6)1.26.04+30.06

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Stefan PedersenH 13-14 (2)1.31.06+45.47

Røyken OL

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørg SvanbergD Veteran Lang (3)1.23.17
1Simen KolbergsrudH15- Kort (3)1.31.46
1Torgeir StrandhagenH Veteran Lang (6)55.58
1Erlend FastingH15- B/C-Nivå (5)52.30
1Cathrine NorvikD Veteran Kort (4)1.12.25
1Daniel NystuenH 13-14 (2)45.19
1Ida SvanbergD15- Lang (3)1.04.08
1Henrik Drange RuudH15- Lang (3)52.12
1Trym StorhaugNybegynner (1)34.17
2Birgitte BekkelundD Veteran Kort (4)1.26.19+13.54
2Åsne NannestadD15- B/C-Nivå (2)1.00.35+3.12
2Line Drange RuudD15- Lang (3)1.06.04+1.56
2Tone SkramD Veteran Lang (3)1.26.17+3.00
2Øyvind Roger HansenH Veteran Lang (6)1.04.39+8.41
2Lars Petter FjærH15- B/C-Nivå (5)1.02.01+9.31
3Elisabeth Holth JohannessenD Veteran Kort (4)1.39.50+27.25
3Ida SyvertsenD Veteran Lang (3)1.38.54+15.37
3Torodd KolbergsrudH Veteran Kort (5)1.12.21+12.44
3Terje SkramH15- B/C-Nivå (5)1.13.48+21.18
3Eirik Holth JohannessenH15- Lang (3)1.02.51+10.39
4Christian SchibstedH Veteran Lang (6)1.28.13+32.15
4Knut BjerknesH15- B/C-Nivå (5)1.15.14+22.44
4Inger SchibstedD Veteran Kort (4)1.58.13+45.48
4Christian BuggeH Veteran Kort (5)1.16.50+17.13
5Sigbjørn HellerudH Veteran Kort (5)1.32.41+33.04
5Jan Egil HauglandH Veteran Lang (6)1.34.51+38.53
5Svein Erik HeiebråtenH15- B/C-Nivå (5)1.41.49+49.19
Håkon HauglandH15- Kort (3)diskvalifisert
Eivind HeiebråtenH15- Kort (3)diskvalifisert
Morten JohannessenH Veteran Lang (6)diskvalifisert
Ane BrevigD15- Lang (3)diskvalifisert
Vemund RønnebergH15- Lang (3)ikke startet
Kjell SvanbergH Veteran Lang (6)ikke startet
Nora Christine HansenD 11-12ikke startet

Snart Røyken :)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Joakim FermH15- Lang (3)58.55+6.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor