Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtass- og rekruttløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtass- og rekruttløp
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: mandag 4 september 2017

2.5km

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mari AarsethNydalens Skiklub20.04
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK50.51
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering16.00
Erlend BakkeFossum IF22.39
Emma Fossmo Bauts-HolterNydalens Skiklub50.47
Birk Bostrup BlyverketNydalens Skiklub46.40
Helle Solveig Bolding DernardNydalens Skiklub1.01.04
Inka Marte Bolding DernardNydalens Skiklub1.04.45
Hannah BroodlieHeming47.14
August BrulandNydalens Skiklub37.51
Sebastian Wetter GreenFossum IF34.00
Hanne Wærp HaugeNydalens SK33.29
Magnus JevanorFossum IF34.49
Kristoffer KatlaFossum IF25.20
Helene KristensenHeming Orientering34.45
Håvard Rekve LianFossum IF30.19
Viktoria LøvenskioldHeming Orientering1.04.45
Tia Åkervik MøgedalNydalens Skiklub32.40
Anders NæssUtsethHeming Orientering37.39
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering48.54
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering29.12
Marie ScheeleNydalens SK25.28
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens Skiklub46.45
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF30.05
Jens Almestrand SkallrudHeming Orientering38.14
Per Noa SommarheinNydalens Skiklub32.17
Ask Felland SætnanFossum IF24.09
Marthea Haaland TjoreNydalens SK53.14
Clara Gram-Knudsen WeizNydalens Skiklub1.04.43
Eira Skaarer WiklundNydalens SK17.52
Vivian ZwickHeming Orientering36.32
Anne ØstvoldHeming Orientering37.41
Einar ØstvoldHeming Orientering37.43
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Max Skjerpen HusebyNydalens SKikke startet

2km

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Iver aarsethNydalens Skiklub16.28
Oliver Norvald Aarum-UlvåsNydalens Skiklub30.53
Tuva Aas-JakobsenHeming Orientering33.37
Alma Lunøe AkselsenNydalens SK27.59
Ingrid AndreassenHeming Orientering31.34
Andreas N. AspelundNydalens SK19.59
Kjetil Nyland AspelundNydalens Skiklub26.02
Silja BerstadHeming Orientering31.31
Sindre Bostrup BlyverketNydalens Skiklub29.16
Kristian BorcheliusHeming Orientering20.54
Martin Amlie BrennaHeming Orientering18.06
Fridtjof BroodlieHeming Orientering17.50
Hugo BroogunesHeming Orientering26.01
Jakob Weider EgnerFossum IF30.06
Siri G. FosshaugNydalens Skiklub40.59
Anna GilfillanFossum IF32.27
Selma Broo GunnesHeming Orientering24.35
Eskil HafskjoldNydalens Skiklub19.48
Sondre HafskjoldNydalens Skiklub19.50
Henrik Krag HjortHeming Orientering22.31
Alma Rygh HoltenNydalens SK15.58
Jone Rygh HoltenNydalens Skiklub16.01
Charlotte HopsnesFossum IF23.04
Sara Trandem HøgbergNydalens SK44.06
Kristian KjerkreitHeming Orientering22.27
Elias Drage KleivaNydalens Skiklub24.27
Jakob KolderupKolL20.32
Live LøbergNydalens Skiklub18.50
Estevi MelsbøHeming Orientering28.33
Kathika MoodyNydalens Skiklub21.19
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17.33
Mari NybergHeming Orientering24.27
Markus Aleksander OsnesNydalens SK18.37
Astrid ReuschHeming Orientering20.00
Ida Mesteig RobøleNydalens Skiklub28.25
Mari RyggNydalens Skiklub26.48
Josefine RyghNydalens Skiklub17.07
Karl RyghKOLL17.57
Helene ScheeleNydalens SK11.51
Kaia Sofie SkattørHeming Orientering16.56
Kasper Sebastian SkattørHeming Orientering25.36
Silje Andresen SkotteFossum IF18.53
Aurora SkurdalNydalens Skiklub28.12
Solveig L. SlagsvoldHeming Orientering30.19
Caroline SlungaardHeming Orientering16.55
Nils Sogstad-TønnessenFossum IF37.08
Fabian SvensenHeming Orientering18.11
Hans William ThommesenHeming Orientering17.53
Annika Næss UtsethHeming Orientering33.58
Bernhard WaastadFossum IF21.46
Jonas WilsbergNydalens SK33.41
Håvrd Tandberg ØrnhKolL19.31
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringikke startet
Olav GrevstadFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor