Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 19 august 2018

Fossum IF

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ask Felland SætnanH 11-12 (14)17.309.43
0Even Nygård ThorsengH 11-12 (14)22.0212.14
0Erlend BakkeH 11-12 (14)20.4211.30
1Johan MichelsenH 40- (12)59.127.38
1Gunvor Hov HøydalD 17-A kort (9)31.158.21
1Harald BakkeH 45- (13)56.228.31
2Selma Tørudbakken JendalD 15-16B (3)54.25+8.0218.34
3Kjersti HovD 55- (9)42.59+4.5411.29
3Knut Jostein SætnanH 45- (13)1.01.29+5.079.18
4Bodil NordenströmD 45- (14)43.46+12.1711.42
5Simen HøyerH 13-16C (9)29.25+6.5714.25
6Ivar MølnvikH 50- (30)51.22+6.589.45
6Magnhild T. MølnvikD 55- (9)51.38+13.3313.48
7Marit Tørudbakken JendalD 45- (14)49.03+17.3413.06
8Kathinka Zahl HagenD 13-14 (26)41.00+7.4911.13
9Sigrid Melander VieD 17-A kort (9)58.52+27.3715.44
9Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (36)49.38+7.288.55
10Stein H. HagenH 50- (30)53.36+9.1210.11
10Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (26)42.16+9.0511.34
11Arild AndresenH 50- (30)54.41+10.1710.23
11Eirik Vie StrislandH 13-14 (27)37.00+8.089.56
12Kristian Bernhard NilsenDirekte A (37)1.05.51+15.209.57
13Philip Lehmann RomørenH 13-14 (27)39.55+11.0310.43
14Sondre Zahl HagenH 15-16 (36)51.23+9.139.14
15Bjørn HallanH 50- (30)59.09+14.4511.14
16Anna Mæhre TorjussenD 13-14 (26)48.36+15.2513.18
17Mari BrendeD 15-16 (36)56.04+16.3612.01
17Sindre Vie StrislandH 13-14 (27)45.51+16.5912.19
18Knut Anders LøkenDirekte A (37)1.19.58+29.2712.05
19Håkon JendalH 50- (30)1.04.58+20.3412.21
19Mikkel KatlaH 15-16 (36)55.22+13.129.57
20Kristine ThorsengDirekte B (31)58.38+23.4520.00
20Marius BakkeH 15-16 (36)55.32+13.229.59
22Gustav Andresen SkotteH 15-16 (36)57.26+15.1610.19
23Elise ThorsengD 13-14 (26)54.42+21.3114.59
23Erlend BørliH 15-16 (36)58.00+15.5010.25
24Håkon BarliDirekte A (37)1.25.11+34.4012.53
25Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (36)1.06.13+26.4514.12
26Kristin BergDirekte A (37)1.29.31+39.0013.32
26Tuva HøyerD 13-14 (26)1.04.53+31.4217.46
28Tale Mæhre TorjussenDirekte B (31)1.18.21+43.2826.44
29Hanne BrendeDirekte B (31)1.22.46+47.5328.14
32Birk Felland SætnanH 15-16 (36)1.23.18+41.0814.58
Silje Nilsen BergN-åpen (39)27.5716.50
Emil Melin G. PedersenN-åpen (39)22.2613.30
Silje Andresen SkotteD -10 (9)23.3513.06
Olav GrevstadH -10 (14)23.3313.05
Mikkel MichelsenH -10 (14)16.269.07
Odin Vie StrislandH -10 (14)51.0228.21
Nils Aas ØdegårdH -10 (14)25.0413.55
Fredrik HøyerH 50- (30)diskvalifisert
Katrine BakkeD 45- (14)diskvalifisert
Anders GrevstadH 45- (13)diskvalifisert
Eldri HoloD 50- (9)ikke startet
Signe HoloD 13-14 (26)ikke startet
Frode StrislandH 45- (13)ikke startet
Age KristvikH -10 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor