Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 19 august 2018

Oppsal Orientering

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Iben Johansen-BarliD 11-12 (12)21.4712.06
0Synne Syversen GihleD 11-12 (12)21.1811.50
0Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (12)19.1610.42
0Mari KallesonD 11-12 (12)23.0612.50
0Christoffer ÅnensenH 11-12 (14)18.4510.25
0Sondre OlaussenH 11-12 (14)12.367.00
1Henning ReichenbachH 13-16C (9)22.2811.00
1Inger Lise BjordalD 75- (1)1.15.4526.46
1Ludvig RødnesH 17-A kort (8)50.199.33
2Dagrun Brox RayamajhiD 21- (3)1.31.37+6.2111.49
2Morten MoslandH 45- (13)58.04+1.428.47
3Anette MoslandDirekte B (31)37.03+2.1012.38
3Frøydis OlaussenDirekte C (8)24.49+5.0812.09
3Elin KallesonD 45- (14)42.44+11.1511.25
3Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (26)37.16+4.0510.12
4Runa KallesonD 17-A kort (9)48.30+17.1512.58
5Amélie AamodtD 15-16 (36)48.42+9.1410.27
5Eilert AamodtH 45- (13)1.03.26+7.049.35
6Silje SyversenD 17-A kort (9)51.04+19.4913.39
6Per-Ivar NikolaisenH 40- (12)1.09.21+10.098.56
6Sigurd RødnesH 13-14 (27)33.11+4.198.55
7Tina KallesonD 15-16 (36)49.23+9.5510.35
7Heidi BjordalD 17-A kort (9)56.20+25.0515.03
7Ask OlaussenH 13-14 (27)33.13+4.218.55
7Ram RayamajhiH 17-A kort (8)1.09.57+19.3813.17
7Anselm ReichenbachH 15-16 (36)48.57+6.478.48
8Bo EmilssonH 60- (9)1.06.50+29.2517.52Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ola NilsenH 17-A kort (8)1.39.26+49.0718.54
9Petter FureH 60- (9)1.16.08+38.4320.21
9Rolf HustvedtH 45- (13)1.06.55+10.3310.07
10Marius E. AamodtH 13-14 (27)35.07+6.159.26
10Boye Dirro BøhlerengenH 45- (13)1.14.54+18.3211.19
11Katrine Bjordal VegganD 13-14 (26)44.20+11.0912.08
13Ane HustvedtD 13-14 (26)45.41+12.3012.30
13Roar BjordalH 70- (15)53.54+20.1419.02
15Georg KapperudH 70- (15)1.07.11+33.3123.44
18Jakob A. GjedeboH 13-14 (27)47.21+18.2912.43
21Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (26)53.32+20.2114.40
21Eskil KolshusH 13-14 (27)51.16+22.2413.46
23Stein MellaH 50- (30)1.10.08+25.4413.20
24Kristine KolshusDirekte B (31)1.07.17+32.2422.57
25Lars KlyveDirekte A (37)1.28.40+38.0913.24
25Arne OlaussenH 50- (30)1.15.39+31.1514.22
28Arne KongsnesH 50- (30)1.27.39+43.1516.39
34Martin ReichenbachDirekte A (37)1.52.06+1.01.3516.57
Oda Amrud PedersenN-åpen (39)24.4314.53
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (39)36.3622.02
Simen ÅnensenN-åpen (39)25.3915.27
Eirin KolshusD -10 (9)40.4322.37
Alfred NikolaisenH -10 (14)28.1315.40
Eskil OlaussenH -10 (14)27.2215.12
Jan Henrik NilsenDirekte A (37)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor