Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2017
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: torsdag 24 august 2017

D10N

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hannah Broers DamsgaardHisøy OK12.0410.58
0Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK20.20+8.1618.29
0Julia Broers DamsgaardHisøy OK12.09+0.0511.02
0Ellinor Thorsen EkernHisøy OK25.14+13.1022.56
0Åsne Thorsen EkernHisøy OK18.15+6.1116.35
0Fie Jørstad JørgensenHisøy OK25.12+13.0822.54

D11-16N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline StudsrudHisøy OK10.139.17

D17N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Venke JohansenHisøy OKdiskvalifisert

D17C

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari-Ann Thorsen EkernHisøy OK25.1214.00
2Bente Berg OlsenHisøy OK31.56+6.4417.44
3Ann Mari StudsrudHisøy OK35.16+10.0419.35

D13-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK47.4416.27
2Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.04.38+16.5422.17
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.26.15+38.3129.44

D17B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Sofie HoffHisøy OK41.2014.15
2Nora JohansenHisøy OK44.42+3.2215.24

D50

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove FossnesHisøy OK48.4716.49

D17

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK39.2111.55
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK49.51+10.3015.06

H10N

1 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Kleppe BrunvandHisøy OK24.3322.19
0Johan Francis EskiltHisøy OK28.59+4.2626.20
0Olav Beisland HalvorsenHisøy OK16.1014.41
0Heine JohansenHisøy OK31.41+7.0828.48
0Otto JohansenHisøy OK16.3615.05

H13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik Øyum HoelHisøy OK42.4223.43

H13-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering48.4616.48
2Thomas H FossnesHisøy OK1.48.59+1.00.1337.34

H17B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein Thorsen EkernHisøy OK1.05.4822.41
2Steinar FjeldbergHisøy OK1.08.40+2.5223.40

H50

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar Taxth LølandHisøy OK40.4514.03
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK41.19+0.3414.14
3Kurt Johan DalenHisøy OK42.04+1.1914.30
4Per Magne HoffHisøy OK45.55+5.1015.50
5Kåre JørgensenHisøy OK46.15+5.3015.56
6Egil FossumIK Grane Arendal Orientering49.50+9.0517.11
7Tore Arvid EskiltHisøy OK52.52+12.0718.13
Rolf Øystein AndersenHisøy OKdiskvalifisert

H17

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering44.5013.35
2Georg SmedsaasHisøy OK48.09+3.1914.35
3Trond FossnesHisøy OK57.35+12.4517.26
4Einar EskiltHisøy OK1.00.23+15.3318.17
5Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.12.12+27.2221.52
6Geir Olav HovdeHisøy OK1.16.50+32.0023.16
Øyvind HalvorsenHisøy OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor