Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 21 mai 2018

N-åpen

1 490 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving32.5622.06
0Emma BraathenTrøsken IL29.12+-3.4419.35
0Petter Brenna-LundNittedal OL25.20+-7.3617.00
0Sivert DåsnesVang OL21.30+-11.2614.25
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll15.27+-17.2910.22
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL22.19+-10.3714.58
0Live Ek HedlundTrøsken IL36.52+3.5624.44
0Mats JevanordFossum IF16.51+-16.0511.18
0Marie KalgraffRingsaker OK26.55+-6.0118.03
0Eline KravdalGjø-Vard OL17.19+-15.3711.37
0Henni KristensenHeming Orientering14.39+-18.179.49
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll29.23+-3.3319.43
0Elias MolundIL Tyrving20.16+-12.4013.36
0Oliver NygårdLøten o-lag24.14+-8.4216.15
0Aksel Johan SandvikHalden SK18.42+-14.1412.33
0Fredrik SignebøenTistedalen FL18.40+-14.1612.31
0Sondre SignebøenTistedalen FL19.51+-13.0513.19
0Per Taje SkeieRaumar Orientering23.56+-9.0016.03
0Håkon SkjesetVang OL32.25+-0.3121.45
0Julie SkjesetVang OL32.32+-0.2421.50
0Caspian SkålandTrøsken IL28.27+-4.2919.05
0Milla SkålandTrøsken IL29.01+-3.5519.28
0Esther StenbergVang OL33.26+0.3022.26
0Mari StenbergVang OL32.11+-0.4521.35
0Mari Børke SætabergetVang OL22.16+-10.4014.56
0Adele Øen SkålandTrøsken IL29.10+-3.4619.34
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLikke startet
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet
Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trolloikke startet
Synne SørliEidskog OLikke startet

D 11-12

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL30.4813.06
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL32.45+1.5713.56
3Johanne BergLøten o-lag33.08+2.2014.05
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL52.43+21.5522.25

D 11-12N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL25.1816.58

D 13-14

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL34.249.49
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag42.33+8.0912.09
3Emma DåsnesVang OL43.36+9.1212.27
4Henriette BergLøten o-lag45.17+10.5312.56
5Mathilde OustadLøten o-lag45.43+11.1913.03
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK51.17+16.5314.39
7Anja HoleFørde IL51.52+17.2814.49

D 13-16C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Strandlie EngerGjø-Vard OL49.5621.09

D 15-16

5 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK1.12.0614.20
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.34.45+22.3918.50
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Emma Bangstad BergersenHamar OKikke startet

D 17-B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro MoOL Toten-Troll58.2716.42

D 17-A kort

4 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina SveenElverum OK1.04.2814.21
2Stine AustadRaumar Orientering1.05.25+0.5714.34
3Carina SveenElverum OK1.05.38+1.1014.37
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.11.19+6.5115.53
5Marianne SveenElverum OK1.34.40+30.1221.05
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else StordalOL Tønsberg og omegn50.0621.13

D 17-20

5 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna RenolenWing OKikke startet

D 21-

7 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne DæhliNydalens SK1.26.0512.13
Kristine FjeldRingsaker OKdiskvalifisert

D 35-

5 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GjessingVang OL52.0410.21
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.17.06+25.0215.19

D 40-

5 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL50.159.59
2Stine Olsen KirkevikHamar OK50.27+0.1210.01
3Thea Schneider-LillehovSU Klagenfurt54.02+3.4710.44
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll56.58+6.4311.19
5Elianne HanebergVang OL57.21+7.0611.24
6Ragnhild JetlundVang OL59.10+8.5511.45
7Yngvild MalmoVang OL1.01.34+11.1912.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Berit HerstadBækkelagets SK1.27.17+37.0217.21

D 45-

4 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert

D 50-

4 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL48.3710.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Vanja StaffOL Toten-Troll59.00+10.2313.08
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.17.30+28.5317.15
4Jartrud SteinsliØstmarka OK1.39.56+51.1922.15
Laila Høiås HerlyngGrue ILdiskvalifisert
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 55-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente LineIndre Østfold OK42.4610.47
2Linda HanssenØstmarka OK42.50+0.0410.48
3Berit DanielsenIL Tyrving47.01+4.1511.52
4Anne Julsrud HaugenHalden SK57.58+15.1214.38
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 60-

3 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL43.2310.57
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange46.33+3.1011.45
3Wenche BjørnstadRingsaker OK47.35+4.1212.00
4Margrete JørandliGjø-Vard OL47.40+4.1712.02
5Lis DæhliLøten o-lag48.39+5.1612.17
6Anne SørumIndre Østfold OK56.23+13.0014.14
7Elle M. MelbyeHeming Orientering57.09+13.4614.25
8Kari Elisabeth NatvigNittedal OL58.17+14.5414.43
9Guri LarssenLillehammer OK1.00.17+16.5415.13
10Reidun Fallan SmaavikFreidig1.18.23+35.0019.47

D 65-

3 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK50.4512.48
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK59.33+8.4815.02
3Sylvia AndersenElverum OK1.11.12+20.2717.58
4Bodil BerbyTrøsken IL1.12.32+21.4718.18

D 70-

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK53.4015.55
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange58.11+4.3117.15
3Tea ForbergRond OL1.08.39+14.5920.22
4Ella BjerketvedtTrøsken IL1.16.00+22.2022.33
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1.41.14+47.3430.02

D 75-

3 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig51.2215.14
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.45.04+53.4231.10
Anne-Britt NilsenKjelsås ILdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Odbjørg NordengRudsbygd ILikke startet

D 80-

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK1.06.3919.46

H -10

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering29.39+-9.4512.37
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL37.20+-2.0415.53
0Mats KalgraffRingsaker OK1.00.49+21.2525.52
0Magnus MolundIL Tyrving26.26+-12.5811.14
0Dagfinn  StenvikByåsen IL OK25.37+-13.4710.54
0Magnus R  JevanordFossum IF24.28+-14.5610.24
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert

H 11-12

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering19.468.24
2Mons S LorentzenFet Ol23.19+3.339.55
3Ola DåsnesVang OL24.19+4.3310.20
4Sigmund ØlstadFet Ol24.24+4.3810.22
5Sverre SandvikHalden SK27.18+7.3211.37
6Amund FlaskerudOL Toten-Troll27.22+7.3611.38
7Erlend OtterleiØstmarka OK30.02+10.1612.46
8Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll31.15+11.2913.17
9Eirik Olsen KirkevikHamar OK42.11+22.2517.57
Asbjørn LandeEidskog OLdiskvalifisert
Jørgen LerFet Olikke startet

H 13-14

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask OlaussenOppsal Orientering28.028.00
2Marius E. AamodtOppsal Orientering34.59+6.579.59
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL39.49+11.4711.22
4Ragnar LandeEidskog OL45.10+17.0812.54
5Tidemann LierIndre Østfold OK45.27+17.2512.59
6Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL48.10+20.0813.45
7Håkon GrønliFørde IL50.23+22.2114.23
8Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering54.23+26.2115.32
9Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54.48+26.4615.39
Thomas KalgraffRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.07.4228.41

H 15-16

5 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51.288.42
2Erlend BørliFossum IF58.44+7.169.56
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.04.06+12.3810.50
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.08.40+17.1211.37
5Sondre Zahl HagenFossum IF1.09.37+18.0911.46
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.13.20+21.5212.24
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK1.15.41+24.1312.48
8Mats LindaasElverum OK1.24.37+33.0914.19
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet

H 15-16B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegar HoleFørde IL1.03.4918.14

H 17-B

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering35.0510.01
2Jan Åsmund SætabergetVang OL37.32+2.2710.43
3Peter NagtzaamHalden SK50.30+15.2514.25
4Johannes HedlundTrøsken IL1.12.57+37.5220.50
Arne SørliEidskog OLikke startet

H 17-A kort

5 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK45.259.01
2Ole Grini JohansenIL Tyrving52.48+7.2310.29
3Stian OverskeidIndre Østfold OK55.33+10.0811.02
4Simen SmestadBækkelagets SK1.07.02+21.3713.19
5Ola Skage SanderRaumar Orientering1.09.28+24.0313.48
6Even HaugOL Vallset/Stange1.14.02+28.3714.43
7Morten StenbergVang OL1.27.35+42.1017.24
8Even ErlienGjø-Vard OL1.31.11+45.4618.07
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H 17-C

2 360 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus KvammeOL Toten-Trollikke startet

H 21-

8 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK1.01.086.48
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.01.18+0.106.50
3David  SchneiderHSV Wiener Neustadt 1.02.40+1.326.59
4Tore SandvikHalden SK1.05.48+4.407.20
5Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.08.18+7.107.36
6Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.12.09+11.018.02
7Dag Steinar RagvinBø OL1.14.34+13.268.18
8Jon-Anders BordalRingsaker OK1.20.21+19.138.57
9Haakon IngvaldsenNittedal OL1.20.23+19.158.57
10Simen BordalFossum IF1.26.54+25.469.41
11Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.35.15+34.0710.37
12Geir Myhr ØienRingsaker OK1.38.51+37.4311.01
Marius StaffOL Toten-Trollikke startet
Steinar BakkenLillehammer OKikke startet
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet
Øystein BakkenLillehammer OKikke startet

H 35-

7 040 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sverre  Berg LutnæsHamar OKikke startet

H 40-

7 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.05.459.20
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1.06.59+1.149.30
3Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK1.13.36+7.5110.27
4Pål StenbergVang OL1.16.18+10.3310.50
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet

H 45-

5 910 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL51.078.38
2Anders SollienOL Toten-Troll55.25+4.189.22
3Johs HjelmstadBækkelagets SK56.48+5.419.36
4Håkon DåsnesVang OL57.26+6.199.43
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.01.08+10.0110.20
6Dag Arne LierIndre Østfold OK1.02.30+11.2310.34
7Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.02.43+11.3610.36
8Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.05.05+13.5811.00
9Eilert AamodtOppsal Orientering1.06.58+15.5111.19
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.08.37+17.3011.36
11Håvard KvammeOL Toten-Troll1.12.20+21.1312.14
12Kjetil MolundIL Tyrving1.16.07+25.0012.52
13Knut JetlundVang OL1.19.29+28.2213.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Hans  JevanordFossum IF1.19.32+28.2513.27
15Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK1.20.28+29.2113.36
16Håkon BørliFossum IF1.24.28+33.2114.17
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Pål JevanordOL Trolloikke startet

H 50-

5 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Ola PedersenVang OL55.219.21
2Jan Erik IsaksenNydalens SK58.37+3.169.55
3Jostein HaugOL Vallset/Stange59.17+3.5610.01
4Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.01.34+6.1310.25
5Rune StræteWing OK1.02.19+6.5810.32
6Agnar RenolenWing OK1.05.18+9.5711.02
7Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.10.49+15.2811.58
8Svein ThorsbergGrue IL1.42.36+47.1517.21
Bjarne KvammeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 55-

5 910 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag53.569.07
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL56.11+2.159.30
3Knut Edvard HellandØstmarka OK57.11+3.159.40
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.00.20+6.2410.12
5Petter GullikstadRøros IL1.00.33+6.3710.14
6Rune TeiglandØstmarka OK1.03.40+9.4410.46
7Martin GranlyLillomarka OL1.04.43+10.4710.57
8Øystein KildahlØstmarka OK1.06.09+12.1311.11
9Hallvard FjærLillomarka OL1.09.45+15.4911.48
10Jan Petter HansenIL Gular1.10.24+16.2811.54
11Stein Arne NegårdVang OL1.10.31+16.3511.55
12Jens Erik MjølnerødHalden SK1.11.43+17.4712.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.16.53+22.5713.00
14Morten Roger AndersenHalden SK1.19.50+25.5413.30
15Per StedjeØstmarka OK1.33.51+39.5515.52
Per Arne KarlsenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

5 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving44.488.54
2Leif S. ThingsrudØstmarka OK47.58+3.109.32
3Frode BergersenHamar OK48.59+4.119.44
4Sture OttesenIndre Østfold OK49.35+4.479.51
5Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK57.14+12.2611.22
6Egil RundbergetNydalens SK1.00.34+15.4612.02
7Harald ØstbyeElverum OK1.03.14+18.2612.34
8Dag SulheimLillehammer OK1.03.38+18.5012.39
9Ole Hans ØieLøten o-lag1.06.23+21.3513.11
10Bård NatvigNittedal OL1.07.13+22.2513.21
11Arnfinn SkålandTrøsken IL1.07.45+22.5713.28
12John HofossHadeland OL1.12.03+27.1514.19
13Jan SveenRaumar Orientering1.23.13+38.2516.32
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Arild NordsveenRingsaker OKdiskvalifisert
Eirik NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Øystein RuudFredrikstad SKikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet
Tormod ØvergaardVestre Akers SKikke startet

H 65-

5 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein NordviElverum OK1.04.1512.46
2Paul SkjakerHadeland OL1.09.22+5.0713.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.10.25+6.1013.59
4Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.13.56+9.4114.41
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.15.59+11.4415.06
6Knut HaugOL Vallset/Stange1.22.20+18.0516.22
7Knut MalmoRingsaker OK1.28.26+24.1117.34
Roar SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet
Terje WikstrømRingsaker OKikke startet

H 70-

3 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL44.2511.12
2Hasse BergstrømIL Tyrving45.40+1.1511.31
3John Birger SkansenRudsbygd IL46.27+2.0211.43
4Tormod PrestrudRudsbygd IL47.18+2.5311.56
5Trond FeiringHamar OK47.50+3.2512.04
6Knut G KarlsenHeming Orientering48.10+3.4512.09
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn50.43+6.1812.48
8Kurt GrønliFørde IL51.46+7.2113.04
9Knut WikstrømRingsaker OK53.55+9.3013.36
10Terje MalmHamar OK55.00+10.3513.53
11Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving56.44+12.1914.19
12Øystein SkappelLillehammer OK1.04.35+20.1016.18
13Nils Olav VennevikFreidig1.08.54+24.2917.23
14Sverre KristoffersenVerdal OK1.25.28+41.0321.34
15Rolf KarsetSteinkjer OK2.12.36+1.28.1133.29
Håkon HalvorsenElverum OKikke startet
Paul Martin BergRudsbygd ILikke startet

H 75-

3 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK40.4710.17
2Leidulv VinjeNidarøst OK43.58+3.1111.06
3Olav HøiåsVang OL46.18+5.3111.41
4Jon TyldumRudsbygd IL50.59+10.1212.52
5Helge BjaalandHeming Orientering51.29+10.4213.00
6Tormod DahlenRingerike OL58.37+17.5014.48
7Tore LangaardOppsal Orientering1.03.15+22.2815.58
8Klaus EngenEidskog OL1.05.44+24.5716.35
9Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.06.00+25.1316.40
10Jon Vegard LundeLillehammer OK1.09.33+28.4617.33
11Magnar ØvreåsBotne SK1.11.44+30.5718.06
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag1.12.3721.32

Direkte B

3 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank  SandbergFlyfemkamp33.449.50
2Øydis EvensenLillehammer OK46.52+13.0813.39
3Trond ØieLøten o-lag48.54+15.1014.15
4Torbjørn LøkkenVang OL49.42+15.5814.29
5Marte LundNOTEAM50.36+16.5214.45
6Kyle OlsonUsa56.13+22.2916.23
7Gaute SkjelsvikLillehammer OK56.17+22.3316.24
8Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL59.52+26.0817.27
9Bendik FalchFlyfemkamp1.02.51+29.0718.19
10Anne Berit RørlienFossum IF1.06.15+32.3119.18
11Paul Erik HattestadLillehammer OK1.08.42+34.5820.01
12Sigrun SigurjodottirRingsaker OK1.08.58+35.1420.06
13Anne Karin ElisenbergHamar OK1.31.27+57.4326.39
14Ping OuyangØstmarka OK2.17.50+1.44.0640.11
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Bjørg BogstrandNittedal OLikke startet

Driekte AL

6 120 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK50.478.17
2Torbjørn Blom-HagenFossum IF51.42+0.558.26
3Trygve Hem  OlsenFreidig56.12+5.259.10
4Johan HoelRaumar Orientering59.43+8.569.45
5Anders SkjesetVang OL1.05.55+15.0810.46
6Elin-Kristin Hem OlsenFreidig1.07.29+16.4211.01
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.07.55+17.0811.05
8Torgeir SulheimLillehammer OK1.09.56+19.0911.25
9Øystein  BakkenLillehammer OK1.10.37+19.5011.32
10Jacob PhysantLillehammer OK1.11.32+20.4511.41
11Marius StaffOL Toten-Troll1.15.18+24.3112.18
12Audun FingarsenElverum OK1.18.21+27.3412.48
13Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.21.27+30.4013.18
14Lars BukkehaveLillehammer OK1.23.11+32.2413.35
15Ole Chr. BangHamar OK1.42.19+51.3216.43
16Steinar  BakkenLillehammer OK1.47.15+56.2817.31
17Idunn AssevFlyfemkamp2.20.45+1.29.5822.59
Per Ole DahlsrudNydalens SKdiskvalifisert

Driekte AK

3 860 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre LangaasNydalens SK32.088.19
2Trygve TømtaRaumar Orientering33.54+1.468.46
3Tor BrennaNittedal OL34.26+2.188.55
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL34.41+2.338.59
5Jøran KristensenHeming Orientering35.26+3.189.10
6Per-Jacob ØlstadFet Ol40.04+7.5610.22
7Stein H. HagenFossum IF40.49+8.4110.34
8Einar LundHamar OK41.44+9.3610.48
9Anna Mari BordalRingsaker OK41.52+9.4410.50
10Bent SkatvedtRaumar Orientering42.55+10.4711.07
11Kari SvingkeinsLillehammer OK44.20+12.1211.29
12Svein OtterleiØstmarka OK44.33+12.2511.32
13Kyrre GranFet Ol45.15+13.0711.43
14Edvard DahlOL Vallset/Stange45.25+13.1711.45
15Anna-Thekla TonjerElverum OK47.20+15.1212.15
16Sven TonjerIL Tyrving47.55+15.4712.24
17Øyvind EdvarsenRingsaker OK49.47+17.3912.53
18Anne LofthusLillehammer OK50.45+18.3713.08
19Hans Reier SigmondLillehammer OK52.39+20.3113.38
20Arne  OlaussenOppsal Orientering53.34+21.2613.52
21Lene SandvikHalden SK54.28+22.2014.06
22Knut-Anders LøkenFossum IF56.58+24.5014.45
23Harald VoldenHamar OK57.27+25.1914.53
24Kjetil SkjåkLillehammer OK57.31+25.2314.54
25Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1.05.31+33.2316.58
26Jørgen StenvikByåsen IL OK1.08.42+36.3417.47
27Jean-Luc ClaudpierreFrankrike1.15.35+43.2719.34
28Tom RådahlIL Tyrving1.20.19+48.1120.48
29Martine WeissFrankrike1.38.11+1.06.0325.26
30Stine-Mari GabrielsenFlyfemkamp1.49.53+1.17.4528.28
Frøya Hauan AndersenHalden SKdiskvalifisert
Amelie ClaudpierreFrankrikediskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Knut Even HoleFørde ILdiskvalifisert
Lars LeirenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert
Henning WernøeHamar OKdiskvalifisert

Direkte C

2 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering24.3510.27
2Solveig Sørlien StenbergVang OL27.55+3.2011.52
3Nora SørbergRaumar Orientering34.56+10.2114.51
4Johan SkjåkLillehammer OK38.09+13.3416.14
5Ludvig HattestadLillehammer OK38.14+13.3916.16
6Eik AntonsenLillehammer OK38.24+13.4916.20
7Arne TømtaRaumar Orientering42.01+17.2617.52
8Karoline SkjelsvikLillehammer OK42.03+17.2817.53
9Liv TømtaRaumar Orientering42.10+17.3517.56
10Torunn HoelRaumar Orientering43.12+18.3718.22
11Eldrid OtterleiØstmarka OK44.13+19.3818.48
12Eli StenvikByåsen IL OK44.19+19.4418.51
13Miriam DenstadliFlyfemkamp45.54+21.1919.31
14Guri-Anne HauanHalden SK48.22+23.4720.34
15Bente  GrøndalenHamar OK49.37+25.0221.06
16Tanja SkjåkLillehammer OK1.22.55+58.2035.17
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor