Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 20 mai 2018

N-åpen

1 760 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving24.1013.43
0Maren Bleken RudVang OL17.09+-7.019.44
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL17.58+-6.1210.12
0Alva BorgenTrøsken IL31.46+7.3618.02
0Åsa BorgenTrøsken IL31.50+7.4018.05
0Emma BraathenTrøsken IL32.08+7.5818.15
0Sivert DåsnesVang OL23.38+-0.3213.25
0Live Ek HedlundTrøsken IL45.01+20.5125.34
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL30.50+6.4017.31
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll20.58+-3.1211.54
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL32.12+8.0218.17
0Mads JevanordFossum IF16.58+-7.129.38
0Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo34.51+10.4119.48
0Eline Malmo JordheimVang OL49.30+25.2028.07
0Eskil Malmo JordheimVang OL42.59+18.4924.25
0Marie KalgraffRingsaker OK30.58+6.4817.35
0Anne Berit KarsetSteinkjer OK38.01+13.5121.36
0Eline KravdalGjø-Vard OL21.48+-2.2212.23
0Aksel KrogstieRingsaker OK28.05+3.5515.57
0Brede KrogstieRingsaker OK31.43+7.3318.01
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll24.30+0.2013.55
0Jakob Lillejordet LillejordetOL Vallset/Stange55.10+31.0031.20
0Peder  LillejordetOL Vallset/Stange55.05+30.5531.17
0Hanna LutnæsHamar OK37.42+13.3221.25
0Jan Oliver MichalakOL Vallset/Stange55.05+30.5531.17
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag30.11+6.0117.08
0Klara RindenLøten o-lag25.25+1.1514.26
0Selma Bergseng RindenLøten o-lag25.28+1.1814.28
0Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering47.15+23.0526.50
0Per Taje SkeieRaumar Orientering32.19+8.0918.21
0Andreas SkistadGjø-Vard OL23.19+-0.5113.14
0Daniel SkistadGjø-Vard OL33.58+9.4819.17
0Caspian SkålandTrøsken IL30.53+6.4317.32
0Milla SkålandTrøsken IL30.21+6.1117.14
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL16.52+-7.189.35
0Synne SørliEidskog OL34.32+10.2219.37
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL56.54+32.4432.19
0Kaja Staff ValstadNittedal OL30.36+6.2617.23
0Johanna VangenHamar OK31.18+7.0817.47
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL27.06+2.5615.23
0Adele Øen SkålandTrøsken IL30.13+6.0317.10
Andrine VardebakkenVang OLikke startet

D 11-12

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL26.3010.04
2Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL29.00+2.3011.01
3Pernille Nor-WollØstmarka OK29.45+3.1511.18
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30.38+4.0811.38
5Fanny Staff ValstadNittedal OL31.43+5.1312.03
6Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL34.43+8.1313.12
7Mina Bleken RudVang OL38.08+11.3814.29
Johanne BergLøten o-lagdiskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 760 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julie VardebakkenVang OLikke startet

D 13-14

2 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL32.2011.06
2Eline Horten JordetVingelen IL36.12+3.5212.26
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL38.20+6.0013.10
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL40.37+8.1713.57
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag41.39+9.1914.18
6Anja HoleFørde IL42.52+10.3214.43
7Mathilde OustadLøten o-lag50.09+17.4917.14
8Anne FrøislandVang OL55.26+23.0619.02
9Henriette BergLøten o-lag56.02+23.4219.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Elma Sagli GudimIndre Østfold OK56.31+24.1119.25
11Emma DåsnesVang OL56.59+24.3919.34
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet

D 15-16

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK45.5111.40
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK51.57+6.0613.13
3Berthe TesloHadeland OL1.10.00+24.0917.48
4Caroline EideGjø-Vard OL1.33.11+47.2023.42

D 15-16B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.01.4721.13

D 17-B

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva LutnæsHamar OK36.4612.38
2Elin BergsengLøten o-lag52.47+16.0118.08
3Celine VistedGjø-Vard OL55.06+18.2018.56
4Guro MoOL Toten-Troll55.54+19.0819.12
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringikke startet

D 17-C

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else StordalOL Tønsberg og omegn51.1320.39
2Guri-Anne HauanHalden SK53.46+2.3321.40
3Bente GrøndalenHamar OK57.36+6.2323.13
4Maren SogstadGjø-Vard OL58.48+7.3523.42
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Kjersti GullordGjø-Vard OLikke startet

D 17-N

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst50.3318.43
2Ingrid LauvdalRingsaker OK1.10.32+19.5926.07

D 17-20

4 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL56.3112.12
2Charlotte EideGjø-Vard OL1.22.52+26.2117.53
Anna RenolenWing OKikke startet

D 21-

4 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag38.268.18
2Louise OramBækkelagets SK42.35+4.099.11
3Katja SynsfjellRaumar Orientering45.01+6.359.43
4Kine Sofie SandstadFrol IL48.14+9.4810.25
5Thea Schneider-LillehovSU Klagenfurt49.53+11.2710.46
6Marianne DæhliNydalens SK1.02.42+24.1613.32
7Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.03.25+24.5913.41
8Amelie  ClaudepierreFrankrike1.25.16+46.5018.24
9Stine AustadRaumar Orientering1.27.01+48.3518.47

D 35-

4 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bleken RudVang OL47.4610.04
2Ingvild GjessingVang OL50.07+2.2110.34
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll55.55+8.0911.47
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.08.09+20.2314.22
5Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.12.17+24.3115.14

D 40-

3 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL38.549.53
2Yngvild MalmoVang OL51.26+12.3213.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert

D 45-

3 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne StaffNittedal OL34.498.51
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK42.08+7.1910.43
3Gunn Elin RudiHadeland OL59.17+24.2815.05
4Heidi ØstliRaumar Orientering1.00.26+25.3715.22

D 50-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL35.269.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Anne Marit BordalRingsaker OK35.38+0.129.53
3Vanja StaffOL Toten-Troll37.44+2.1810.28
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering38.42+3.1610.45
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering41.28+6.0211.31
6Kjersti Holt HanssenMåren OK41.55+6.2911.38
7Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering45.48+10.2212.43
8Laila Høiås HerlyngGrue IL50.23+14.5713.59
9Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange58.08+22.4216.08
10Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.00.06+24.4016.41
11Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1.15.29+40.0320.58
12Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering1.34.47+59.2126.19
13Martine  WeissFrankrike1.52.01+1.16.3531.06

D 55-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK34.279.34
2Anne Grethe RustadRaumar Orientering38.43+4.1610.45
3Bente LineIndre Østfold OK40.45+6.1811.19
4Berit DanielsenIL Tyrving41.31+7.0411.31
5Kjersti NarumOL Vallset/Stange43.41+9.1412.08
6Grete BerntsenMåren OK1.13.49+39.2220.30
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.24.09+49.4223.22
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 60-

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL33.0510.44
2Gro SolnørdalRudsbygd IL38.21+5.1612.27
3Margrete JørandliGjø-Vard OL40.18+7.1313.05
4Anne SørumIndre Østfold OK43.11+10.0614.01
5Wenche BjørnstadRingsaker OK53.10+20.0517.15
6Elle M. MelbyeHeming Orientering55.31+22.2618.01
7Reidun Fallan SmaavikFreidig1.01.31+28.2619.58
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

D 65-

3 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK40.5213.16
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK46.33+5.4115.06
3Sidsel StorihleRingsaker OK48.26+7.3415.43
4Stina ElfvingByåsen IL52.30+11.3817.02
5Bodil BerbyTrøsken IL56.06+15.1418.12
6Berit RøsteRingsaker OK58.47+17.5519.05
Anne Berit MoeRaumar Orienteringikke startet

D 70-

2 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange37.5613.47
2Tea ForbergRond OL39.22+1.2614.18
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering49.23+11.2717.57
4Ella BjerketvedtTrøsken IL1.09.43+31.4725.21
Randi Aas FjæstadHamar OKdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 75-

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig36.5313.24
2Elin DahlenRingerike OL46.06+9.1316.45
3Anne-Britt NilsenKjelsås IL53.24+16.3119.25
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

D 80-

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H -10

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Dagfinn StenvikByåsen IL39.00+1.5814.49
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK49.14+12.1218.43
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK37.0214.04
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL36.58+-0.0414.03
0Mats KalgraffRingsaker OK37.27+0.2514.14
0Magnus R.  JevanordFossum IF34.53+-2.0913.15
0Eivind LutnæsHamar OK50.47+13.4519.18
0Nikolai TesloHadeland OL32.36+-4.2612.23

H 11-12

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL22.388.36
2Ola DåsnesVang OL23.49+1.119.03
3Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL25.45+3.079.47
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll28.09+5.3110.42
5Amund Hagberg SolumRond OL32.15+9.3712.15
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll40.59+18.2115.34
7Jørgen LerFet Ol41.21+18.4315.43
Sigmund ØlstadFet Oldiskvalifisert
Mons Sæthre-LorentzenFet Oldiskvalifisert
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet
Karsten EllevoldOdal OL - Orienteringikke startet

H 11-12N

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.279.54
2Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL22.35+5.0812.49

H 13-14

2 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL27.119.20
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32.03+4.5211.00
3Håkon GrønliFørde IL43.52+16.4115.04
4Lars Horten JordetVingelen IL45.13+18.0215.32
5Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering50.36+23.2517.23
6Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL58.50+31.3920.13
7Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.01.55+34.4421.16
8Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1.03.18+36.0721.45
9Thomas KalgraffRingsaker OK1.04.22+37.1122.07
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.06.16+39.0522.46
11Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.21.09+53.5827.53
Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering45.2218.17
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering46.32+1.1018.45

H 15-16

4 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering33.477.07
2Grunde IsaksætreGrue IL39.40+5.538.22
3Mats LindaasElverum OK44.10+10.239.19
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK44.46+10.599.26
5Erlend BørliFossum IF45.48+12.019.39
6Gaute FosstveitRaumar Orientering45.55+12.089.41
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK46.49+13.029.52
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll48.12+14.2510.10
9Sondre Zahl HagenFossum IF49.21+15.3410.24
10Even BordalRingsaker OK56.52+23.0511.59
11Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL58.20+24.3312.18
12Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1.05.34+31.4713.49
13Vegar HoleFørde IL1.29.24+55.3718.51
14Lars WallinSnertingdal IF Orientering1.32.26+58.3919.30
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-16B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk ThorstensenOppsal Orientering1.09.3223.53

H 17-B

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars GrøndalenHamar OK36.1712.28
2Arne SørliEidskog OL38.27+2.1013.12
3Peter NagtzaamHalden SK40.33+4.1613.56
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering48.11+11.5416.33
5Johannes HedlundTrøsken IL1.06.18+30.0122.47
6Magne JohansenVang OL1.12.46+36.2925.00
7Markus KvammeOL Toten-Troll1.49.15+1.12.5837.32
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein SandakerVang OL51.5920.57
2Kyle OlsonUSA1.03.00+11.0125.24
Tommy HoltSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 17-N

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst47.4117.39

H 17-20

5 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lavran ThorstensenOppsal Orientering50.379.07
2Johannes BordalRingsaker OK51.30+0.539.16

H 21-

5 550 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bojan BlumensteinNydalens SK35.476.26
2Carl Godager KaasBækkelagets SK36.15+0.286.31
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL36.38+0.516.36
4Eirik RustadBækkelagets SK39.59+4.127.12
5Thomas NipenBækkelagets SK40.35+4.487.18
6David  SchneiderHSV wiener Neustadt41.39+5.527.30
7Haakon IngvaldsenNittedal OL42.54+7.077.43
8Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK43.32+7.457.50
9Simen BordalFossum IF51.18+15.319.14
10Vegard ØlstadBækkelagets SK55.34+19.4710.00
11Torgeir SulheimLillehammer OK1.00.54+25.0710.58
12Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.03.18+27.3111.24
13Henrik BordalRingsaker OK1.04.14+28.2711.34
14Marius StaffOL Toten-Troll1.10.05+34.1812.37

H 35-

4 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian OverskeidIndre Østfold OK45.489.53
2Ole Grini JohansenIL Tyrving51.21+5.3311.05
3Audun FingarsenElverum OK57.40+11.5212.27

H 40-

4 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering36.117.48
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL41.16+5.058.54
3Pål StenbergVang OL43.06+6.559.18
4Sigmund HansenGjø-Vard OL43.17+7.069.20
5Henrik Bleken RudVang OL52.17+16.0611.17
6Henning JordheimVang OL57.01+20.5012.18
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.05.47+29.3614.12
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.14.48+38.3716.09

H 45-

4 740 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL32.596.57
2Jon-Anders BordalRingsaker OK34.33+1.347.17
3Martin ØhmanGjø-Vard OL39.41+6.428.22
4Asle Sagli GudimIndre Østfold OK40.42+7.438.35
5Johs HjelmstadBækkelagets SK41.12+8.138.41
6Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK44.09+11.109.18
7Hans  JevanordFossum IF44.39+11.409.25
8Håkon DåsnesVang OL45.28+12.299.35
9Øyvind LienGjø-Vard OL45.30+12.319.35
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45.33+12.349.36
11Dag Arne LierIndre Østfold OK45.35+12.369.37
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb46.45+13.469.51
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK47.11+14.129.57
14Arnt Oluf EideGjø-Vard OL47.13+14.149.57
15Anders SollienOL Toten-Troll49.17+16.1810.23
16Håvard KvammeOL Toten-Troll53.16+20.1711.14
17Øivind FrøislandVang OL53.28+20.2911.16
18Håkon BørliFossum IF55.03+22.0411.36
19Even ErlienGjø-Vard OL58.05+25.0612.15
20Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.00.37+27.3812.47
Pål JevanordOL Trolloikke startet
Rolf Pettersen MoOL Toten-Trollikke startet

H 50-

3 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar ValstadNittedal OL30.207.43
2Jan Erik IsaksenNydalens SK33.28+3.088.30
3Kai SolumRond OL35.46+5.269.06
4Agnar RenolenWing OK36.39+6.199.19
5Rune StræteWing OK40.06+9.4610.12
6Bjørn Gaute HerlyngGrue IL41.57+11.3710.40
7Stein H. HagenFossum IF46.38+16.1811.51
8Svein ThorsbergGrue IL58.05+27.4514.46
9Jean-Luc ClaudepirreFrankrike1.48.18+1.17.5827.33
Jan Ola PedersenVang OLdiskvalifisert
Jan LenndinLillehammer OKdiskvalifisert
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lagdiskvalifisert
Bjarne KvammeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 930 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering33.468.35
2Knut Edvard HellandØstmarka OK34.59+1.138.54
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll35.26+1.409.00
4Andreas HuberHamar OK36.05+2.199.10
5Petter GullikstadRøros IL36.14+2.289.13
6Hallvard FjærLillomarka OL38.05+4.199.41
7Martin GranlyLillomarka OL39.06+5.209.56
8Jan Petter HansenIL Gular40.04+6.1810.11
9Rune TeiglandØstmarka OK40.23+6.3710.16
10Stein Arne NegårdVang OL41.18+7.3210.30
11Bjørn SolbergseterAustmarka IL41.39+7.5310.35
12Morten Roger AndersenHalden SK42.15+8.2910.45
13Per Arne KarlsenØstmarka OK45.07+11.2111.28
14Morten KarlsenMåren OK45.54+12.0811.40
15Per StedjeØstmarka OK47.37+13.5112.06
16Bjarte LindstadOL Toten-Troll50.20+16.3412.48
Terje GullordGjø-Vard OLikke startet

H 60-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving28.558.01
2Trond OlsenLøten o-lag31.25+2.308.43
3Sture OttesenIndre Østfold OK34.57+6.029.42
4Asle JahrenRaumar Orientering37.48+8.5310.30
5Tore HermanssonRingsaker OK42.12+13.1711.43
6John HofossHadeland OL42.38+13.4311.50
7Erik HaugenRingsaker OK45.54+16.5912.45
8Arnfinn SkålandTrøsken IL46.32+17.3712.55
9Olav NipenIL Tyrving49.12+20.1713.40
10Jan SveenRaumar Orientering50.58+22.0314.09
11Odd NysæterRingsaker OK51.55+23.0014.25
12Dag SulheimLillehammer OK1.17.40+48.4521.34
Arild NordsveenRingsaker OKdiskvalifisert

H 65-

3 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering34.209.32
2Bjørn BergerByåsen IL36.54+2.3410.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Stein NordviElverum OK39.11+4.5110.53
4Jon FredriksenHauketo IF39.54+5.3411.05
5Sjur GjestvangOL Toten-Troll41.24+7.0411.30
6Odd GundersenRaumar Orientering43.34+9.1412.06
7Paul SkjakerHadeland OL48.54+14.3413.35
8Per Oskar LarsenIndre Østfold OK54.22+20.0215.06
9Knut HaugOL Vallset/Stange55.21+21.0115.22
10Knut MalmoRingsaker OK57.25+23.0515.56
11Roar SætabergetLunderseter IL1.02.14+27.5417.17
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet
Terje WikstrømRingsaker OKikke startet

H 70-

3 080 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL30.209.50
2John Thomas PetersenNittedal OL35.20+5.0011.28
3Hasse BergstrømIL Tyrving37.24+7.0412.08
4Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving39.01+8.4112.40
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering39.22+9.0212.46
6Terje MalmHamar OK40.14+9.5413.03
7Rolf KarsetSteinkjer OK40.51+10.3113.15
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.29+11.0913.28
9Knut G KarlsenHeming Orientering42.41+12.2113.51
10Kurt GrønliFørde IL43.02+12.4213.58
11Nils Olav VennevikFreidig46.10+15.5014.59
12Øystein SkappelLillehammer OK54.48+24.2817.47
13Knut FjæstadHamar OK59.49+29.2919.25
14Sverre KristoffersenVerdal OK1.16.34+46.1424.51
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Håkon HalvorsenElverum OKikke startet

H 75-

2 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering31.1311.21
2Olav HøiåsVang OL31.40+0.2711.30
3Gunnar ØsterbøFreidig33.22+2.0912.08
4Tormod DahlenRingerike OL38.05+6.5213.50
5Leidulv VinjeNidarøst OK40.22+9.0914.40
6Magnar ØvreåsBotne SK50.20+19.0718.18
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange50.31+19.1818.22
8Johnny EriksenGrue IL51.15+20.0218.38
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Anders TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 80-

2 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering57.0920.46
2Iver RognstadHadeland OL1.03.29+6.2023.05
3Arne StrandlieGjø-Vard OL1.19.31+22.2228.54

Direkte A

3 670 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LaugmyrenLillomarka OL26.287.12
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK27.14+0.467.25
3Torbjørn Blom-HagenFossum IF28.58+2.307.53
4Trygve OlsenFreidig30.33+4.058.19
5Audun StrandlieGjø-Vard OL34.14+7.469.19
6Elin-kristin Heim OlsenFreidig34.32+8.049.24
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF35.02+8.349.32
8Einar EideByåsen IL35.14+8.469.36
9Otto Richard EideByåsen IL36.49+10.2110.01
10Anders SkjesetVang OL38.41+12.1310.32
11Per Jacob ØstadFet Ol39.25+12.5710.44
12Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering40.33+14.0511.02
13Harald VoldenHamar OK42.44+16.1611.38
14Even HaugOL Vallset/Stange42.56+16.2811.41
15Sven TonjerIL Tyrving43.17+16.4911.47
16Anna-Thekla TonjerElverum OK44.10+17.4212.02
17Morten LillejordetOL Vallset/Stange44.46+18.1812.11
18Frank SandbergFlyfemkamp45.52+19.2412.29
19Sondre SkytterenOdal OL - Orientering48.36+22.0813.14
20Øyvind EdvardsenRingerike OL49.01+22.3313.21
21Lene Godager KaasBækkelagets SK49.04+22.3613.22
22Karen Marie HaugNydalens SK49.20+22.5213.26
23Arnstein DaleOL Vallset/Stange49.48+23.2013.34
24Per Ole DahlsrudNydalens SK49.57+23.2913.36
25Arne ArnesenHamar OK50.14+23.4613.41
26Idunn AssevFlyfemkamp50.50+24.2213.51
27Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange50.52+24.2413.51
28Marit EithunNittedal OL57.37+31.0915.41
29Bendik FalchFlyfemkamp1.09.00+42.3218.48
30Jørgen StenvikByåsen IL1.19.16+52.4821.35
31Stine-Mari GabrielsenFlyfemkamp1.19.46+53.1821.44
32Erik  SlettumGjø-Vard OL1.23.53+57.2522.51
33Wenche RydningHarstad OL1.42.59+1.16.3128.03
Knut Even HoleFørde ILdiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Torbjørn LøkkenVang OLikke startet

Direkte B

3 190 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaisa SvergjaRaumar Orientering42.5713.27
2Jan GothNOTEAM46.10+3.1314.28
3Solveig StebergVang OL48.25+5.2815.10
4Anita Østgård OlsenLøten o-lag53.45+10.4816.50
5Leif JordetVingelen IL54.01+11.0416.55
6Bjørg BogstrandNittedal OL55.21+12.2417.21
7Gaute  SkjelsvikLillehammer OK59.45+16.4818.43
8Oda Eithun PaulsenNittedal OL1.07.41+24.4421.13
9Anne Berit RørlienFossum IF1.08.40+25.4321.31
10Ruth Marie LerFet Ol1.13.12+30.1522.56
11Randi BudahlFet Ol1.16.16+33.1923.54
12Marit Pedersen HolmskanTrøsken IL1.16.44+33.4724.03
13Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK1.19.36+36.3924.57
14Solveig Ek HadlundTrøsken IL1.30.39+47.4228.25
15Ping OuyangØstmarka OK1.40.02+57.0531.21
Miriam DenstadliFlyfemkampdiskvalifisert
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Bente HortenVingelen ILdiskvalifisert
Sander JevanordOL Trollodiskvalifisert
Tor WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor