Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 9
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 24 august 2017

1,5 N

1 580 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eliaz EricsonIndre Østfold OK21.0913.23
2Herman SandhamIndre Østfold OK28.33+7.2418.04
3Astrid RødmulIndre Østfold OK28.36+7.2718.06
4Ebba MobergIndre Østfold OK33.06+11.5720.56
4Iben MogergIndre Østfold OK33.06+11.5720.56
6Isabelle MathisenIndre Østfold OK42.43+21.3427.02
7Una RetteraasenIndre Østfold OK42.52+21.4327.07
8Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK43.53+22.4427.46
9Ola Hystad LundIndre Østfold OK45.30+24.2128.47
10Martin NilssenIndre Østfold OK45.34+24.2528.50
11Ole Henrik MagnusenIndre Østfold OK45.36+24.2728.51
Tuva HermansenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

2,5 C

2 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SandhamIndre Østfold OK37.0014.51
2Per ValsgårdIndre Østfold OK45.02+8.0218.05
3Mathilde DahlIndre Østfold OK45.38+8.3818.19
4Tidemann LierIndre Østfold OK53.09+16.0921.20
5Anne Lise NyengenIndre Østfold OK53.14+16.1421.22
Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

3 960 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK31.227.55
2Pål TveterIndre Østfold OK33.37+2.158.29
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK33.46+2.248.31
4Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK34.20+2.588.40
5Rune BlågestadIndre Østfold OK36.57+5.359.19
6Sture OttesenIndre Østfold OK37.53+6.319.33
7Jukolakongen HærlandIndre Østfold OK38.10+6.489.38
8Anne Solheim HaugerudIndre Østfold OK38.54+7.329.49
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK40.38+9.1610.15
10Eirik BlågestadIndre Østfold OK40.58+9.3610.20
11Asle Sagli GudimIndre Østfold OK40.59+9.3710.20
12Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK41.36+10.1410.30
13Theodor LierIndre Østfold OK47.40+16.1812.02
14Øyvind ThømtIndre Østfold OK47.54+16.3212.05
15Bent GalborgenIndre Østfold OK49.25+18.0312.28
16Rune NygårdIndre Østfold OK51.59+20.3713.07
17Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK55.47+24.2514.05
18Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK57.45+26.2314.35
19Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.04.23+33.0116.15
20Johan SøftelandIndre Østfold OK1.07.21+35.5917.00
21Elida Sagli GudimIndre Østfold OK2.18.32+1.47.1034.58
0Hans Peder BerglandIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Kjell Erik KristiansenIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor