Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen løp 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 16 oktober 2017

H17 Lang

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb46.12
2Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL48.41+2.29
3Martin Borge HeirFossum IF49.41+3.29
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb53.36+7.24
5Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät53.44+7.32
6Svein NygårdLillomarka OL54.13+8.01
7Aslak HeimdalKonnerud IL55.39+9.27
8Harald KalagerNTNUI56.10+9.58
9Stefan RingOK Löftan56.43+10.31
10Håvard HågårdKonnerud IL58.40+12.28
11Jens Erik MortensenAsker Skiklubb1.03.39+17.27
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.27+18.15
13Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.08.33+22.21
14Øystein WiggenByåsen IL1.12.47+26.35
15Simen A BjøringsøyNydalens SK1.14.58+28.46
16Lars BerglundRingerike OL1.19.11+32.59
17Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.21.33+35.21
Morten HeirFossum IFdiskvalifisert
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Vegard Brun SagaIL Tyrvingikke startet

D17 Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.06.41
2Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.10.03+3.22
3Nora WoxholthAsker SK1.10.05+3.24

H17 Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stig HeirAsker Skiklubb43.32
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb44.04+0.32
3Trond RønnebergAsker Skiklubb44.44+1.12
4Håkon JendalFossum IF49.59+6.27
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb52.50+9.18
6Peter CarlsenSturla, IF54.05+10.33
7Kristian KalagerAsker Skiklubb55.39+12.07
8Sveinung RekaaNotodden OL59.07+15.35
9Egil HusethKamp/Vestheim IF1.01.32+18.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ole Johnny BråthenLierbygda OL2.12.07+1.28.35
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kim Farnes HansenLierbygda OLdiskvalifisert
Øyvind Roger HansenRøyken OLikke startet
Trond HegnaAsker Skiklubbikke startet
Vidar StrandLierbygda OLikke startet

D17 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit DanielsenIL Tyrving55.12
2Helga HaverstadLierbygda55.36+0.24
3Tove HeimdalKonnerud IL58.26+3.14
4Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.20.26+25.14
Marianne ArnesenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.19
2Felix FinsrudAsker Skiklubb43.07+4.48
3Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb43.16+4.57

D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Solveig LetmolieEiker OL1.00.36
Christine HoenEiker OLikke startet

HD11-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene Bjørkvold JendalFossum IF28.27
2Mathias NyhaugAsker Skiklubb33.31+5.04
3Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb33.56+5.29
4Mikkel RastadAsker Skiklubb45.52+17.25
Nora Christine HansenRøyken OLdiskvalifisert
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Tarje EspelinAsker Skiklubbikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet

C Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL51.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor