Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 14 oktober 2017

N-Åpen

2 710 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll38.1214.05
2Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll38.16+0.0414.07
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll38.27+0.1514.11
4Tor SimonsenOK Øst49.33+11.2118.17
5Liv SimonsenOK Øst49.45+11.3318.21
6Per M. AarsethRond OL50.10+11.5818.30
7Roar ÅsheimRond OL50.14+12.0218.32
8Anne Grete AustadRaumar Orientering50.34+12.2218.39
9Nora Vollen  SataøenRond OL1.54.52+1.16.4042.23
10Kyrre SataøenRond OL1.55.30+1.17.1842.37
11Edel Vollen SataøenRond OL1.55.41+1.17.2942.41
12Harald DidriksonRond OL1.56.14+1.18.0242.53
13Vebjørn Solhaug DidriksonRond OL1.56.23+1.18.1142.56
13Maren B. SolhaugRond OL1.56.23+1.18.1142.56
15Håvard Solhaug DidriksonRond OL1.56.28+1.18.1642.58
16Kristin Vollen SataøenRond OL1.57.43+1.19.3143.26

6 kilometer

6 010 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering1.01.5110.17
2Kjersti RønningHamar OK1.03.54+2.0310.37
3John Thomas PetersenNittedal OL1.08.00+6.0911.18
4Margrete JørandliGjø-Vard OL1.09.52+8.0111.37
5Erik HaugenRingsaker OK1.11.32+9.4111.54
6Wenche BjørnstadRingsaker OK1.11.46+9.5511.56
7Anne SørumRingsaker OK1.14.46+12.5512.26
8Knut  WikstrømRingsaker OK1.14.52+13.0112.27
9Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.15.07+13.1612.29
10Håvard GjestvangOL Toten-Troll1.15.19+13.2812.31
11Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.15.31+13.4012.33
12Tormod DahlenRingerike OL1.15.35+13.4412.34
13Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.15.50+13.5912.37
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.17.34+15.4312.54
15Trond FeiringHamar OK1.18.10+16.1913.00
16Jan SveenRaumar Orientering1.20.34+18.4313.24
17Terje MalmHamar OK1.21.04+19.1313.29
18Hanne  HolmenSnertingdal IF Orientering1.21.54+20.0313.37
19Berthe TesloHadeland OL1.26.43+24.5214.25
20Stine AustadRaumar Orientering1.31.06+29.1515.09
21Turid GiilRond OL1.37.47+35.5616.16
22Tea ForbergRond OL1.37.53+36.0216.17
23Bjørn MyhrmoenRond OL1.38.39+36.4816.24
24Bjørn  EriksrudRaufoss IL Orientering1.38.43+36.5216.25
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.43.59+42.0817.18
26Hege SolerødGjø-Vard OL1.44.01+42.1017.18
27Jon Vegard LundeLillehammer OK1.44.42+42.5117.25
28Nikolai TesloHadeland OL1.46.57+45.0617.47
29Gunn Elin RudiHadeland OL1.47.05+45.1417.49
30Liv FeiringHamar OK1.47.49+45.5817.56
31Petter Stensli ForsethLøten o-lag1.52.02+50.1118.38
32Eli StensliLøten o-lag1.52.03+50.1218.38
33Per  FløystadGjø-Vard OL1.52.04+50.1318.38
34Amund Hagberg SolumRond OL1.54.32+52.4119.03
35Kjersti Hagberg SolumRond OL1.54.35+52.4419.03
36Jo Randar HolmøyHadeland OL2.03.11+1.01.2020.29
37Hege HeibergHadeland OL2.03.38+1.01.4720.34
38Elin DahlenRingerike OL2.16.45+1.14.5422.45
39Arne StrandlieGjø-Vard OL2.46.00+1.44.0927.37
40Wenche  BrobakkenSnertingdal IF Orientering2.48.51+1.47.0028.05
41Toril KorsvikRond OL3.16.13+2.14.2232.38
Arne ArnesenHamar OKbrutt

10 kilometer

10 050 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll1.21.438.07
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.24.25+2.428.23
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.27.45+6.028.43
4Neil MarstonHemsedal IL1.32.48+11.059.14
5Kristine Sollien  FlaskerudOL Toten-Troll1.32.57+11.149.14
6Jostein Bø FløystadNOTEAM1.33.28+11.459.18
7Terje WikstrømRingsaker OK1.39.21+17.389.53
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.46.18+24.3510.34
9Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.47.01+25.1810.38
10Kirsti KringhaugRingerike OL1.49.59+28.1610.56
11Martin GranlyLillomarka OL1.50.10+28.2710.57
12Terje GudbrandsenHamar OK1.52.10+30.2711.09
13Stein Arne NegårdVang OL1.55.37+33.5411.30
14Marius StaffOL Toten-Troll1.56.45+35.0211.37
15Harald Østgaard LundIL GeoForm1.57.14+35.3111.39
16Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.57.31+35.4811.41
17Onno VerberneOL Toten-Troll1.58.03+36.2011.44
18Håvard KvammeOL Toten-Troll2.01.52+40.0912.07
19Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering2.01.54+40.1112.07
20Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering2.04.49+43.0612.25
21Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK2.07.53+46.1012.43
22Vanja StaffOL Toten-Troll2.09.19+47.3612.52
23Ingrid RavnanOL Toten-Troll2.12.24+50.4113.10
24Ola BroxOL Toten-Troll2.12.56+51.1313.13
25Einar TesloHadeland OL2.15.45+54.0213.30
26Kristian StorsveenLøten o-lag2.16.01+54.1813.32
27John HofossHadeland OL2.26.13+1.04.3014.32
28Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.30.28+1.08.4514.58
29Anita StensethSnertingdal IF Orientering2.30.30+1.08.4714.58
30Helge RevhaugRingerike OL2.32.31+1.10.4815.10
31Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.49.40+1.27.5716.52
Nils Harald StaffOL Toten-Trollbrutt

16 kilometer

15 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering2.06.087.58
2Eirik RavnanIL Tyrving2.10.17+4.098.14
3Geir Myhr ØienRingsaker OK2.48.27+42.1910.38
4Svein ThorsbergGrue IL3.57.09+1.51.0114.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor