Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, finale
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 23 oktober 2017

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Marianne ArnesenD17- Kort (6)1.12.34+21.59

Asker Skiklubb

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Felix FinsrudH 15-16 (2)30.47
1Vegard GulbrandsenH17- Lang (19)43.21
2Line SommerfeldtD17- Kort (6)57.23+6.48
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD17- Lang (2)55.52+2.20
2Sondre YtterbøH 15-16 (2)30.54+0.07
2Sander ArntzenH17- Lang (19)48.00+4.39
3Jakob Backer-TellnesD/H 11-14 (11)34.40+0.52
3Ruth VingerhagenD17- Kort (6)57.57+7.22
4Øyvind Johannessen LinneboH17- Kort (10)43.36+10.53
4Martin Johannessen LinneboD/H 11-14 (11)34.46+0.58
5Jan Richard EriksenH17- Lang (19)48.43+5.22
5Arne FossheimH17- Kort (10)50.43+18.00
5Vilmer NybergD/H 11-14 (11)40.41+6.53
6Kristian KalagerH17- Kort (10)54.53+22.10
6Jakob RastadD/H 11-14 (11)41.01+7.13
7Emil Ruud FossheimD/H 11-14 (11)41.07+7.19
7Per WiréhnH17- Lang (19)1.04.08+20.47
8Mathias NyhaugD/H 11-14 (11)41.16+7.28
8Arild NyhaugH17- Kort (10)57.19+24.36
8Bjørn GulbrandsenH17- Lang (19)1.04.11+20.50
9Mikkel RastadD/H 11-14 (11)54.59+21.11
9Jens Erik MortensenH17- Lang (19)1.04.15+20.54
11Maren Aure SkogedalD/H 11-14 (11)1.12.02+38.14
11Pål SkogedalH17- Lang (19)1.08.28+25.07
16Tommy JauhojärviH17- Lang (19)1.21.45+38.24
Johan Teodor WestlyH17- Lang (19)diskvalifisert
Stig HeirH17- Kort (10)ikke startet
Henrik Fredriksen AasH17- Lang (19)ikke startet
Maria PerssonD17- Kort (6)ikke startet

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Solveig LetmolieD 15-16 (3)38.04
2Oda Isnes TyseD 15-16 (3)57.55+19.51

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helene Bjørkvold JendalD/H 11-14 (11)33.48
2Håkon JendalH17- Kort (10)37.45+5.02
13Richard Zeiner-GundersenH17- Lang (19)1.11.59+28.38

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Christian Fredrik BorgD/H 11-14 (11)34.39+0.51

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind HoffH17- Kort (10)32.43
4Berit DanielsenD17- Kort (6)59.18+8.43

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Egil HusethH17- Kort (10)1.06.03+33.20

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trine Marit Justad RaaenD17- Kort (6)diskvalifisert

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tove HeimdalD17- Kort (6)50.35
3Aslak HeimdalH17- Lang (19)48.05+4.44

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne AndersenD17- Lang (2)53.32

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sveinung RekaaH17- Kort (10)55.57+23.14

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Harald KalagerH17- Lang (19)50.51+7.30

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Simen A BjøringsøyH17- Lang (19)1.07.08+23.47

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Stefan RingH17- Lang (19)1.12.31+29.10

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Lars BerglundH17- Lang (19)1.12.50+29.29
Mikkel BerglundH 15-16 (2)ikke startet

Røyken OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Øyvind Roger HansenH17- Kort (10)40.40+7.57
10Nora Christine HansenD/H 11-14 (11)1.12.00+38.12
Knut Sveinung Holth RekaaH17- Lang (19)diskvalifisert

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Morten JohannessenH17- Kort (10)1.05.31+32.48

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Tibor VáriH17- Lang (19)1.11.58+28.37
17Kjetil KjernsmoH17- Lang (19)1.28.32+45.11
Silje CarlsenD 15-16 (3)diskvalifisert

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Erling SommerfeldtH17- Lang (19)48.10+4.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor