Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp, løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp, løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 28 august 2017

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Charlotte HopsnesJenter Nybegynner (41)27.4013.10
0Silje Andresen SkotteJenter Nybegynner (41)24.4911.49
0Erlend BakkeGutter Viderekomne (24)34.0512.10
0Ask Felland SætnanGutter Viderekomne (24)25.519.13

Heming Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Silja BerstadJenter Nybegynner (41)34.2316.22
0Selma Broo GunnesJenter Nybegynner (41)35.2616.52
0Kajsa Harstad ArntsenJenter Nybegynner (41)32.3515.30
0Wenche MellebyeJenter Nybegynner (41)30.1214.22
0Estevi MelsbøJenter Nybegynner (41)46.14+7.0622.00
0Mari NybergJenter Nybegynner (41)35.2616.52
0Annika Næss-UlsethJenter Nybegynner (41)37.0517.39
0Astrid ReuschJenter Nybegynner (41)26.4912.46
0Kaia Sofie SkattørJenter Nybegynner (41)23.5711.24
0Solveig L. SlagsvoldJenter Nybegynner (41)2.030.58
0Helene Margarethe KristensenJenter Viderekomne (13)47.19+10.2616.53
0Victoria LøvenstadJenter Viderekomne (13)1.03.04+26.1122.31
0Anna Øvrebø MyrvoldJenter Viderekomne (13)30.1710.48
0Anna Elisabeth RyghJenter Viderekomne (13)35.0212.30
0Julie Heyerdahl RødstenJenter Viderekomne (13)46.21+9.2816.33
0Vivian ZwickJenter Viderekomne (13)40.20+3.2714.24
0Anne ØstvoldJenter Viderekomne (13)42.58+6.0515.20
0Martin Amlie BrennaGutter Nybegynner (23)23.0611.00
0Henrik Krag HjortGutter Nybegynner (23)26.5812.50
0Kristian KjerkreitGutter Nybegynner (23)26.5812.50
0Kasper Sebastian SkattørGutter Nybegynner (23)23.5611.23
0Hans Wilhelm ThommessenGutter Nybegynner (23)20.299.45
0Sigurd Øvrebø MyrvoldGutter Nybegynner (23)26.1312.29
0Lukas Jones ArnesenGutter Viderekomne (24)39.0013.55
0Eivind Njåstad BjørnGutter Viderekomne (24)45.59+6.5916.25
0Anders Næss-UlsethGutter Viderekomne (24)29.2110.28
0Jens Almestrand SkallerudGutter Viderekomne (24)36.0012.51
0Einar ØstvoldGutter Viderekomne (24)43.47+4.4715.38

IL Heming

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Christian BorchseniusGutter Nybegynner (23)44.28+10.5321.10
0Otto F PiraGutter Nybegynner (23)26.5212.47
0Fabian SvendsenGutter Nybegynner (23)20.399.50

IL Koll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mia AndresenJenter Nybegynner (41)32.5315.39
0Kamilla FahreJenter Nybegynner (41)32.0415.16
0Karl RyghGutter Nybegynner (23)17.088.09
0Martin Kristoffer BorgGutter Viderekomne (24)29.4510.37
0Jonas  Johansen HickenGutter Viderekomne (24)38.4413.50
0Jakob Refvem KolderupGutter Viderekomne (24)56.31+17.3120.11
0Johannes Salvesen LundeGutter Viderekomne (24)24.058.36

Nydalens SK

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ingrid/Mia Andreassen/ValentinJenter Nybegynner (41)39.0818.38
0Helle S. Boldingh DebernardJenter Nybegynner (41)25.4412.15
0Rakel Elisabeth BrodinJenter Nybegynner (41)33.4316.03
0Sigrid Lea BrodinJenter Nybegynner (41)33.4116.02
0Eva Brørs-LarsenJenter Nybegynner (41)24.4011.44
0Othilie Bull-NyhavenJenter Nybegynner (41)42.52+3.4420.24
0Vera Skottheim ElfingJenter Nybegynner (41)37.1917.46
0Tiril Frostestad-StenbrendenJenter Nybegynner (41)32.5915.42
0Ida Berge GjellestadJenter Nybegynner (41)27.3213.06
0Siri Guttormsen FoshaugJenter Nybegynner (41)32.1215.20
0Marthe Gustavsen HaugsvoldJenter Nybegynner (41)36.3617.25
0Alma Rygh HoltenJenter Nybegynner (41)25.3512.10
0Mathea JohannessenJenter Nybegynner (41)37.3417.53
0Tind KirvilJenter Nybegynner (41)49.03+9.5523.21
0Mathilde Rekkertbø KorenJenter Nybegynner (41)24.2211.36
0Henrikke Li KuråsJenter Nybegynner (41)18.508.58
0Live Robøle LøbergJenter Nybegynner (41)30.4414.38
0Ida Mesteig-RobøleJenter Nybegynner (41)25.0011.54
0Katinka Moody-BongardJenter Nybegynner (41)34.3016.25
0Mari RyghJenter Nybegynner (41)30.4414.38
0Iben Sannum PihlstrømJenter Nybegynner (41)26.4712.45
0Helene ScheeleJenter Nybegynner (41)15.007.08
0Idun Skjerve-HansenJenter Nybegynner (41)30.4314.37
0Ingrid SkogmoJenter Nybegynner (41)37.3617.54
0Lisa SkogmoJenter Nybegynner (41)29.2213.59
0Aurora SkurdalJenter Nybegynner (41)25.0011.54
0Aina Elisabeth Tirkkonen ToftJenter Nybegynner (41)18.518.58
0Mari AarsethJenter Viderekomne (13)36.5313.10
0Martha Haaland TjoreJenter Viderekomne (13)44.05+7.1215.44
0Hanne Wærp HaugeJenter Viderekomne (13)43.15+6.2215.26
0Tuva Wilkens JernbergJenter Viderekomne (13)1.02.07+25.1422.11
0Marie ScheeleJenter Viderekomne (13)31.5011.22
0Eira Skaarer WiklundJenter Viderekomne (13)22.207.58
0Oliver Aarum-UlvåsGutter Nybegynner (23)33.3515.59
0Iver AasethGutter Nybegynner (23)27.3713.09
0August BrolandGutter Nybegynner (23)26.2212.33
0Christian Berge GjellestadGutter Nybegynner (23)27.2313.02
0Erik GuttormsenGutter Nybegynner (23)32.5315.39
0Jone Rygh HoltenGutter Nybegynner (23)30.1414.23
0Kristian JohannessenGutter Nybegynner (23)29.2414.00
0Edvard JåsundGutter Nybegynner (23)24.4911.49
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketGutter Nybegynner (23)30.0014.17
0Amund SaugestadGutter Nybegynner (23)24.5311.50
0Emil SkaugGutter Nybegynner (23)26.1512.30
0Isak VikinGutter Nybegynner (23)35.51+2.1617.04
0Sondre Tandberg ØhrnGutter Nybegynner (23)28.3713.37
0Andreas AspelundGutter Viderekomne (24)45.50+6.5016.22
0Eskild HafsjoldGutter Viderekomne (24)42.29+3.2915.10
0Sondre HafsjoldGutter Viderekomne (24)44.59+5.5916.03
0Max Skjerpen HusebyGutter Viderekomne (24)1.04.38+25.3823.05
0Martin JerijärviGutter Viderekomne (24)41.14+2.1414.43
0Elias KleivaGutter Viderekomne (24)38.5413.53
0Vetle Frydenlund NorlingGutter Viderekomne (24)1.04.40+25.4023.05
0Markus A. OsnesGutter Viderekomne (24)43.51+4.5115.39
0Håvard Rekve LianGutter Viderekomne (24)48.40+9.4017.22
0Otto Schjølberg-HenriksenGutter Viderekomne (24)52.11+13.1118.38
0Oliver SkjelvanGutter Viderekomne (24)1.04.38+25.3823.05
0Per Noah SommerheinGutter Viderekomne (24)31.2311.12
0Jonas WilsbergGutter Viderekomne (24)33.1611.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor