Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp, løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp, løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 28 august 2017

Jenter Nybegynner

2 100 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingrid/Mia Andreassen/ValentinNydalens SK39.0818.38
0Mia AndresenIL Koll32.5315.39
0Silja BerstadHeming Orientering34.2316.22
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK25.4412.15
0Rakel Elisabeth BrodinNydalens SK33.4316.03
0Sigrid Lea BrodinNydalens SK33.4116.02
0Eva Brørs-LarsenNydalens SK24.4011.44
0Othilie Bull-NyhavenNydalens SK42.52+3.4420.24
0Vera Skottheim ElfingNydalens SK37.1917.46
0Kamilla FahreIL Koll32.0415.16
0Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK32.5915.42
0Ida Berge GjellestadNydalens SK27.3213.06
0Selma Broo GunnesHeming Orientering35.2616.52
0Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK32.1215.20
0Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering32.3515.30
0Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK36.3617.25
0Alma Rygh HoltenNydalens SK25.3512.10
0Charlotte HopsnesFossum IF27.4013.10
0Mathea JohannessenNydalens SK37.3417.53
0Tind KirvilNydalens SK49.03+9.5523.21
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK24.2211.36
0Henrikke Li KuråsNydalens SK18.508.58
0Live Robøle LøbergNydalens SK30.4414.38
0Wenche MellebyeHeming Orientering30.1214.22
0Estevi MelsbøHeming Orientering46.14+7.0622.00
0Ida Mesteig-RobøleNydalens SK25.0011.54
0Katinka Moody-BongardNydalens SK34.3016.25
0Mari NybergHeming Orientering35.2616.52
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering37.0517.39
0Astrid ReuschHeming Orientering26.4912.46
0Mari RyghNydalens SK30.4414.38
0Iben Sannum PihlstrømNydalens SK26.4712.45
0Helene ScheeleNydalens SK15.007.08
0Kaia Sofie SkattørHeming Orientering23.5711.24
0Idun Skjerve-HansenNydalens SK30.4314.37
0Ingrid SkogmoNydalens SK37.3617.54
0Lisa SkogmoNydalens SK29.2213.59
0Silje Andresen SkotteFossum IF24.4911.49
0Aurora SkurdalNydalens SK25.0011.54
0Solveig L. SlagsvoldHeming Orientering2.030.58
0Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK18.518.58

Jenter Viderekomne

2 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mari AarsethNydalens SK36.5313.10
0Martha Haaland TjoreNydalens SK44.05+7.1215.44
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK43.15+6.2215.26
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK1.02.07+25.1422.11
0Helene Margarethe KristensenHeming Orientering47.19+10.2616.53
0Victoria LøvenstadHeming Orientering1.03.04+26.1122.31
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering30.1710.48
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering35.0212.30
0Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering46.21+9.2816.33
0Marie ScheeleNydalens SK31.5011.22
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK22.207.58
0Vivian ZwickHeming Orientering40.20+3.2714.24
0Anne ØstvoldHeming Orientering42.58+6.0515.20

Gutter Nybegynner

2 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK33.3515.59
0Iver AasethNydalens SK27.3713.09
0Christian BorchseniusIL Heming44.28+10.5321.10
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering23.0611.00
0August BrolandNydalens SK26.2212.33
0Christian Berge GjellestadNydalens SK27.2313.02
0Erik GuttormsenNydalens SK32.5315.39
0Henrik Krag HjortHeming Orientering26.5812.50
0Jone Rygh HoltenNydalens SK30.1414.23
0Kristian JohannessenNydalens SK29.2414.00
0Edvard JåsundNydalens SK24.4911.49
0Kristian KjerkreitHeming Orientering26.5812.50
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK30.0014.17
0Otto F PiraIL Heming26.5212.47
0Karl RyghIL Koll17.088.09
0Amund SaugestadNydalens SK24.5311.50
0Kasper Sebastian SkattørHeming Orientering23.5611.23
0Emil SkaugNydalens SK26.1512.30
0Fabian SvendsenIL Heming20.399.50
0Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering20.299.45
0Isak VikinNydalens SK35.51+2.1617.04
0Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK28.3713.37
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering26.1312.29

Gutter Viderekomne

2 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering39.0013.55
0Andreas AspelundNydalens SK45.50+6.5016.22
0Erlend BakkeFossum IF34.0512.10
0Eivind Njåstad BjørnHeming Orientering45.59+6.5916.25
0Martin Kristoffer BorgIL Koll29.4510.37
0Eskild HafsjoldNydalens SK42.29+3.2915.10
0Sondre HafsjoldNydalens SK44.59+5.5916.03
0Max Skjerpen HusebyNydalens SK1.04.38+25.3823.05
0Martin JerijärviNydalens SK41.14+2.1414.43
0Jonas  Johansen HickenIL Koll38.4413.50
0Elias KleivaNydalens SK38.5413.53
0Jakob Refvem KolderupIL Koll56.31+17.3120.11
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK1.04.40+25.4023.05
0Anders Næss-UlsethHeming Orientering29.2110.28
0Markus A. OsnesNydalens SK43.51+4.5115.39
0Håvard Rekve LianNydalens SK48.40+9.4017.22
0Johannes Salvesen LundeIL Koll24.058.36
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK52.11+13.1118.38
0Jens Almestrand SkallerudHeming Orientering36.0012.51
0Oliver SkjelvanNydalens SK1.04.38+25.3823.05
0Per Noah SommerheinNydalens SK31.2311.12
0Ask Felland SætnanFossum IF25.519.13
0Jonas WilsbergNydalens SK33.1611.52
0Einar ØstvoldHeming Orientering43.47+4.4715.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor