Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Østerdalsmesterskapet 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Østerdalsmesterskapet 2017
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: tirsdag 22 august 2017

N-åpen

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingri Amalie Sæter JordetVingelen IL16.4113.54
Sidona MichaeleOs IL36.3530.29
Amund RyenOs IL32.4927.20
Anna Ø RyenIL Nansen26.0121.40
Anny Ø. RyenIL Nansen26.1221.50
Jørgen RønningenIL Nansen24.1220.10
Endre SiskaloOs IL23.0119.10
Hanna SiskaloOs IL24.0920.07
Stina SørensenIL Nansen25.3621.20
Einar ØstgårdsgjeltenIL Nansen25.1421.01
Jenny ØstgårdsgjeltenIL Nansen25.4021.23
Eivind R ØstgårdstrøenIL Nansen25.2821.13

N-åpen lang

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas HylenKvikne IL25.298.29
Karin KeiseråsOs IL36.0812.02
Conrad SchärerKvikne IL27.169.05
Kjetil ThoresenTynset IF24.488.16

D -10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Svanhild RyenOs IL24.0915.05
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL24.0915.05
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF14.539.18
0Maren BrynhildsvollOs IL46.3829.08
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL20.5613.05
0Ine S. LangøienOs IL46.3529.06

D 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Astrid SchjølbergRøros IL29.4312.55

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida SchärerKvikne IL20.1712.40

D 13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL35.4811.32
2Eline Horten JordetVingelen IL36.49+1.0111.52
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL47.28+11.4015.18

D 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren SandvoldOs IL28.0112.10
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK32.15+4.1414.01

D 17-20

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF1.06.5511.56
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.09.42+2.4712.26
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.12.59+6.0413.01

D 40-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF44.4311.27
2Bente HortenVingelen IL1.01.56+17.1315.52

D 50-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF49.5012.46
2Liv MeliIL Nansen51.13+1.2313.07
3Birgit W. BergIL Nansen55.23+5.3314.12
4Britt Laila NilsgårdRøros IL59.02+9.1215.08
5Karin BredalslienIL Nansen1.01.30+11.4015.46
6Anne Mette NormannTynset IF1.03.55+14.0516.23

D 70-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid MeliOs IL35.2415.23
Grete UrsetVingelen IL26.1411.24
Solveig VingelenVingelen IL31.4013.46

H -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Per Jakob Sæter JordetVingelen IL23.0014.22
0Elias StålemOs IL24.09+1.0915.05

H 11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Simon DirfeldtOs IL38.2816.43
0Simen Hansæl-NergaardKvikne IL25.3811.08

H 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Peder Angel Lundquist LangenOs IL14.539.18
0Ola Håvar Sæter JordetVingelen IL22.1213.52

H 13-14

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Meli NarjordOs IL59.3219.12

H 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Prøsch-MoenRøros IL20.569.06

H 15-16

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF48.428.41
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL58.55+10.1310.31
3Jørgen SchjølbergTynset IF1.01.01+12.1910.53

H 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaakensenOs IL34.3915.03

H 21-

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arve U EngebakkenVingelen IL47.588.33

H 40-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL51.279.11
2Geir SchjølbergTynset IF52.41+1.149.24
3Stig MoenRøros IL54.27+3.009.43
4Leif Arne NytrøenTynset IF1.04.43+13.1611.33

H 50-

5 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SvergjaKvikne IL46.148.15
2Terje SchjølbergRøros IL58.06+11.5210.22
3Per EngebakkenIL Nansen58.49+12.3510.30
4Jon Inge BreenÅlen IL1.00.17+14.0310.45
5Leif JordetVingelen IL1.18.54+32.4014.05

H 60-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL41.5210.44
2Arild BjarkøOs IL44.29+2.3711.24
3Asmund PedersenAlvdal IL46.21+4.2911.53
4Harald ØstbyeElverum OK47.05+5.1312.04
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering50.51+8.5913.02
6Ola KrogIL Nansen1.10.32+28.4018.05

H 70-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL45.0414.32
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL48.53+3.4915.46
3Tor ØstvangOs IL54.09+9.0517.28
4Simen KalbækkenTynset IF58.07+13.0318.44
5Mads BergIL Nansen1.44.44+59.4033.47
0Oddvar ErlienVingelen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor