Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp, Individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 22 august 2017

Klasser: Visa alla | L | K

Lang

3 240 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar EilevstjønnGanddal IL29.209.03
2Per Ivar StoklandGanddal IL29.48+0.289.11
3Per Olav HaarrGanddal IL32.27+3.0710.00
4Jørgen HetlandEgersund OK32.55+3.3510.09
5Gunnar PettersonEgersund OK33.11+3.5110.14
6Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33.51+4.3110.26
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)34.13+4.5310.33
8Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)36.52+7.3211.22
9Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb38.31+9.1111.53
10Jørgen BreivoldGanddal IL39.05+9.4512.03
11Per Martin StoklandGanddal IL42.22+13.0213.04
12Ann Karin TjørhomGanddal IL42.51+13.3113.13
13Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb44.23+15.0313.41
14Grethe StoklandGanddal IL45.38+16.1814.05
15Barbro SandalGanddal IL47.02+17.4214.30
16Mariann SveinsvollGanddal IL53.16+23.5616.26
17Knut SkjævelandGanddal IL53.43+24.2316.34
18Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb54.10+24.5016.43
19Ludvig MellemstrandGanddal IL55.51+26.3117.14
20Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57.56+28.3617.52
21Tore RøddeGanddal IL1.06.54+37.3420.38
22Andreas MellemstrandGanddal IL1.11.45+42.2522.08
23Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.12.35+43.1522.24
24Solveig MælandÅlgård Orientering1.27.09+57.4926.53
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Kort

2 710 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)37.5814.00
2Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)38.01+0.0314.01
3Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb38.36+0.3814.14
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)40.18+2.2014.52
5Ove OalandGanddal IL44.58+7.0016.35
6Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)47.42+9.4417.36
7Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)49.51+11.5318.23
8Miriam VaalandGanddal IL51.30+13.3219.00
9Kristin BarvikGanddal IL52.38+14.4019.25
10Beate JohansenÅlgård Orientering52.52+14.5419.30
11Hilde OhrGanddal IL53.58+16.0019.54
12Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)59.42+21.4422.01
13Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)1.01.28+23.3022.40
14David Jess LinjordGanddal IL1.04.48+26.5023.54
15Anders Jess LinjordGanddal IL1.06.42+28.4424.36
16Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering1.52.06+1.14.0841.21
17Anne Lill AndersonÅlgård Orientering1.52.07+1.14.0941.22
0Jens GylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Mette GylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øivind HansenGanddal ILdiskvalifisert
0Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor