Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt AAOK / VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt AAOK / VAOK
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: fredag 13 oktober 2017

D 13-14

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.4516.19
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.13+8.2820.11
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.01.01+25.1627.51
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.01.01+25.1627.51

D 15-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK41.4814.24
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK44.07+2.1915.12
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK52.46+10.5818.11

D 21-

4 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.11.1916.39
0Marianne AndersenKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-14

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26.3112.06
2Henrik Andreas TømtIL Imås57.02+30.3126.02

H 15-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK28.009.39
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL30.42+2.4210.35
3Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.08.52+40.5223.44

H 17-20

5 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK45.038.36
2Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.03.22+18.1912.06
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.11.23+26.2013.38
0Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 21-

5 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard IrgensKristiansand OK44.138.27
2Jon NilsenVegårshei IL52.53+8.4010.06
3Kjell Arne HålandOK Sør1.03.03+18.5012.03
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.08.53+24.4013.10
5Per Olav NærestadIF Trauma1.11.23+27.1013.38
6Per Kristian TømtIL Imås1.12.38+28.2513.53
7Terje UrfjellIL Imås1.13.22+29.0914.01
8Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.16.26+32.1314.36
9Oluf BøckmanKristiansand OK1.19.16+35.0315.09
10Thorbjørn VærpKristiansand OK1.21.11+36.5815.31
11Jack BjørnsenKristiansand OK1.27.07+42.5416.39
12Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering1.31.58+47.4517.35
0Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

L2

4 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein RoslandHope IL1.34.1922.02
0Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

L3

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering49.4317.08
2Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering51.46+2.0317.51
3Inge SkjæveslandIF Trauma51.55+2.1217.54
4Jan Petter LaugenIL Imås53.45+4.0218.32
5Egil FossumIK Grane Arendal Orientering57.34+7.5119.51
0Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert
0Kari Timenes LaugenIL Imåsdiskvalifisert

L4

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine Vatne LauvlandVegårshei IL55.5625.32
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK59.08+3.1227.00
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK59.08+3.1227.00
4Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.04.14+8.1829.19
0Inger SkjæveslandIF Traumadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor