Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kraftløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: lørdag 23 september 2017

H17 Kraftløpet

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald OpsahlEidsvoll OL2.05.46
2Mats NordbrødenHalden SK2.07.49+2.03
3Trygve TømtaRaumar Orientering2.38.23+32.37
4Geir ØdegårdEidsvoll OL2.47.31+41.45
5Tor StrandRaumar Orientering3.03.54+58.08
6Morten TangenOK Moss3.10.30+1.04.44
7Arne SaxhaugRaumar Orientering3.12.01+1.06.15
8Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3.25.41+1.19.55
9Knut SaxhaugRaumar Orientering3.44.17+1.38.31
10Roar SaxhaugRaumar Orientering3.44.18+1.38.32
Erik NæssØstmarka OKbrutt

H17 Kraftkorten

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torstein HoleNydalens SK1.27.20
2Einar OftenEidsvoll OL1.35.59+8.39
3Magnar OftenEidsvoll OL1.36.02+8.42
4Ove MartinsenHauketo IF1.40.00+12.40
5Tom EidsetherRaumar Orientering2.01.11+33.51
6Geir Johan AndersenEidsvoll OL2.02.00+34.40
7Tom Arne AndersenEidsvoll OL2.19.49+52.29
8Magnus GrønengEidsvoll OL2.20.02+52.42
9Jan Tore GundersenEidsvoll OL2.24.47+57.27
10Lars SaxhaugRaumar Orientering3.43.10+2.15.50

D17 Kraftkorten

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK1.45.05
2Marita HernandezOL Toten-Troll1.51.28+6.23
3Linda FredhOK Moss3.29.56+1.44.51

H-16 Kraftkorten

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering3.41.45

Rekrutt Kraftsprinten

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering33.30
2Håvard EikRaumar Orientering33.34+0.04
3Ragnhild AasEidsvoll OL37.36+4.06
4Sven Otto TobroEidsvoll OL45.38+12.08
5Nils Aas ØdegårdEidsvoll OL50.59+17.29
6Ingrid AasEidsvoll OL51.01+17.31
7Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering53.39+20.09
8Berit SaxhaugRaumar Orientering53.43+20.13
9Anikken RynningEidsvoll OL54.03+20.33
10Tina BjørnstadRaumar Orientering54.10+20.40
11Emil RynningEidsvoll OL58.48+25.18
12Kate EidsetherEidsvoll OL59.08+25.38
13Iren KarlstadEidsvoll OL59.12+25.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor