Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, løp 1
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 18 september 2017

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL41.40
2Oda Isnes TyseEiker OL59.17+17.37
3Emma Meyer LarssonIL Tyrving1.01.45+20.05
4Solveig LetmolieEiker OL1.01.52+20.12

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix FinsrudAsker Skiklubb40.18
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet

D17- Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb59.54
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.09.41+9.47
3Ida SvanbergRøyken OL1.23.47+23.53
4Line SommerfeldtAsker Skiklubb1.42.49+42.55

H17- Lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir NørbechIL Tyrving39.00
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK39.43+0.43
3Jørgen BaklidKonnerud IL46.41+7.41
4Aslak HeimdalKonnerud IL48.36+9.36
5Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät48.59+9.59
6Torbjørn SagbergTyrving IL49.32+10.32
7Jan Richard EriksenAsker Skiklubb50.40+11.40
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.00.07+21.07
9Henrik Drange RuudRøyken OL1.00.23+21.23
10Jens Erik MortensenAsker Skiklubb1.01.03+22.03
11Pål SkogedalAsker Skiklubb1.03.32+24.32
12Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.03.49+24.49
13Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.03.58+24.58
14Stian BergersenIL Tyrving1.04.45+25.45
15Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.06.32+27.32
16Stefan RingOK Löftan1.07.31+28.31
17Ståle HeitmannFossum IF1.09.33+30.33
18Are EriksenOslostudentenes IK1.21.31+42.31
19Kjetil KjernsmoSturla, IF1.47.06+1.08.06
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.58.33+1.19.33
Svein GranerudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKikke startet
Per WiréhnAsker Skiklubbikke startet

D17- Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL59.07
2Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.03.39+4.32
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.09.55+10.48
4Maria PerssonAsker Skiklubb1.10.21+11.14

H17- Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving31.45
2Torgeir StrandhagenRøyken OL33.02+1.17
3Arne FossheimAsker Skiklubb33.06+1.21
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb33.54+2.09
5Simen A BjøringsøyNydalens SK36.38+4.53
6Øyvind Roger HansenRøyken OL36.51+5.06
7Vidar StrandLierbygda OL39.28+7.43
8Trond RønnebergAsker Skiklubb39.32+7.47
9Sveinung RekaaNotodden OL54.32+22.47
10Kjell StenstadvoldIL Tyrving56.29+24.44
11Bjørn W. LudvigsenSturla, IF56.45+25.00
12Hasse BergstrømIL Tyrving58.33+26.48
Peter CarlsenSturla, IFikke startet
Morten JohannessenRøyken OLikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Vegard LøvliAsker Skiklubbikke startet
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet

C-Åpen

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Torodd KolbergsrudRøyken OLikke startet

D/H 11-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb31.36
2Nora Christine HansenRøyken OL47.22+15.46
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb47.24+15.48
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILikke startet
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor