Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Svilletråkket/flexoløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Svilletråkket/flexoløp
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 9 september 2017

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Markus FinsandLillehammer OK27.16
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK26.49
Ingeborg MeyerHamar OK1.03.40
Isak SkappelLillehammer OK56.31

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK41.44
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.03.52+22.08

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK52.22

D 13-16B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari LienHamar OK31.28
2Martine SkjelvikLillehammer OK40.04+8.36
3Emma BergersenHamar OK49.54+18.26
4Camilla  LomeHamar OK57.35+26.07
5Marthe LarsenKongsberg Ol1.00.31+29.03

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie JohanssonLøten o-lag1.11.10

D 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hildegunn LindstadOL Toten-Troll40.08

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone Tidemand SkappelLillehammer OK51.23
2Britt Stine StrandFredrikstad SK56.32+5.09

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK58.41
2Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.23.11+24.30
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.28.33+29.52

D 40-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyfrid Larsen MoenHamar OK59.47

D 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirin LodgaardByåsen IL44.43

D 50-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri Stavsholt BujordetKristiansand OK1.17.25

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche BjørnstadRingsaker OK1.14.07
2Mona Bugge HaugOl Vallset Stange1.26.02+11.55
3Anne Marie TimenesHadeland OL1.27.37+13.30

D 60-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK47.43
2Bente WikstrømRingsaker OK1.19.21+31.38
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind LutnæsHamar OK32.56
Lea Leiren GünterNOTEAMdiskvalifisert

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth BilstadVang Ol36.59

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars FinsandLillehammer OKdiskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode BergersenHamar OK54.32
2Arne ArnesenHamar OK1.00.38+6.06
3Henning WernøeHamar OK1.00.48+6.16
4Morten StenbergVang Ol1.01.30+6.58
5Stein Arne NergårdVang Ol1.02.24+7.52
6Bjarne HarkinnNOTEAM1.09.10+14.38
7Gjermund NedgårdNorsk Tipping BIL1.11.09+16.37
8Tore JørgensenHamar OK1.11.51+17.19
9Arvid BratlieLøten o-lag1.28.20+33.48

H 50-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik HaugenRingsaker OK51.05
2Lars SkramstadLøten o-lag52.08+1.03

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje WikstrømRingsaker OK56.09
2Knut MalmoRingsaker OK58.09+2.00
3Andeas MeyerHamar OK1.02.27+6.18

H 60-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GravingenGrue IL1.14.23
2Øystein SkappelLillehammer OK1.21.02+6.39

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HagenHadeland OL1.32.41
Terje MalmHamar OKikke startet

H 70-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering57.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor