Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet, KM-langdistanse, Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet, KM-langdistanse, Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 25 august 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 660 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ina MartiniAsker Skiklubb20.4912.32
0Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL26.5916.15
0Solveig Linnea KildahlIL Tyrving19.4411.53
0Hallgeir BrevikRaumar Orientering24.0214.28
0Henrikke RøkkeIL Tyrving28.4917.21
0Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering38.40+7.3123.17
0Kaja GrandalIL Tyrving42.57+11.4825.52
0Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering23.4014.15
0Jonas KroghOppsal Orientering25.3615.25
0Nicolai HusbyIL Tyrving22.0513.18
0Eirik Vie StrislandFossum IF39.23+8.1423.43
0Magnus MoeOppsal Orientering32.32+1.2319.35
0Børge Nilsen BergFossum IF31.0918.45
0Gaute FosstveitNittedal OL29.1017.34
0Noor DirroMåren OK28.5817.26
0Brage FosstveitNittedal OL29.1717.38
0Ragnhild Mathea HelmersenFet OL26.4616.07
0Camilla Dehli SaxhaugRaumar Orientering35.54+4.4521.37
0Monica BrevikØstmarka OK25.3115.22
0Einar Fjeld HelsørGjerdrum OL1.18.21+47.1247.11
0Sindre Vie StrislandFossum IF45.31+14.2227.25
0Erlend Bjørge BogstadUllensaker OL35.44+4.3521.31
0Erlend GundersenRaumar Orientering28.4717.20
0Fabian Nikolai GjessingIL Tyrving26.1615.49
0Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.20+7.1123.05
0Håvard GundersenRaumar Orientering20.0412.05
0Ella BerstadHeming Orientering45.57+14.4827.40
0Rannveig Wolden StaverIL Tyrving26.3215.59
0Eirik N. NergårdNittedal OL36.30+5.2121.59
0Kristoffer ØhlckersIL Tyrving27.0416.18
0Gustav Andresen SkotteFossum IF56.42+25.3334.09
Vebjørn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

D -10

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Silje SlungaardIL Tyrving1.00.08+21.1426.01
0Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb58.07+19.1325.09
0Marte Madslien BakkenNydalens SK38.5416.50
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK48.59+10.0521.12
0Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb47.05+8.1120.22
0Ingrid BlindheimLillomarka OL1.04.57+26.0328.07
0Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering51.54+13.0022.28
0Iris HolstIL Tyrving54.32+15.3823.36
0Stella Maria HolmboeIL Tyrving53.33+14.3923.10

D 11-12

2 440 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK29.5312.14
2Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb31.00+1.0712.42
3Kristine Eide RappRaumar Orientering31.53+2.0013.04
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering36.37+6.4415.00
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF39.57+10.0416.22
6Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving40.03+10.1016.24
7Frida Bakken UlsethNydalens SK42.01+12.0817.13
8Åsne HoloFossum IF42.52+12.5917.34
9Carmen DirroMåren OK43.04+13.1117.39
10Ingvild HøydalNydalens SK45.58+16.0518.50
11Hedda SkatvedtRaumar Orientering50.17+20.2420.36
12Solveig Eline BergIL Tyrving52.55+23.0221.41
13Maria Rørvik HaverLillomarka OL53.26+23.3321.53
14Emma Meyer LarssonIL Tyrving57.03+27.1023.22
15Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb58.50+28.5724.06
16Hanne Eide RappRaumar Orientering59.29+29.3624.22
17Tilde EineFossum IF1.00.56+31.0324.58
18Kaja GrefsrudLillomarka OL1.11.35+41.4229.20
19Berit Bjørge BogstadUllensaker OL2.22.55+1.53.0258.34
Sigrid SedinRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving20.1811.05
2Karen Wallin HigginsIL Tyrving27.04+6.4614.47
3Ingrid Lund HovdenIL Tyrving31.04+10.4616.58
4Linnea Pflugfelder GramIL Tyrving35.23+15.0519.20
5Nicoline RøkkeIL Tyrving35.54+15.3619.37
6Sara EdvinsenIL Tyrving37.10+16.5220.18
Andrea HæremIL Tyrvingbrutt

D 13-14

3 240 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line Wegner HodtFossum IF35.0310.49
2Henriette SmebyNydalens SK37.24+2.2111.32
3Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering38.08+3.0511.46
4Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering40.15+5.1212.25
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb40.19+5.1612.26
6Ingvild C. FleisjeNittedal OL41.24+6.2112.46
7Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb43.15+8.1213.20
8Anniken E. KarlsenOppsal Orientering43.21+8.1813.22
9Maria OlsbøØstmarka OK43.33+8.3013.26
10Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.09+9.0613.37
11Emma Eithun PaulsenNittedal OL44.11+9.0813.38
12Ingvil AhlsandNydalens SK47.19+12.1614.36
13Synne Eide RappRaumar Orientering47.57+12.5414.47
14Åse BerganNydalens SK49.21+14.1815.13
15Nora GrafferØstmarka OK49.55+14.5215.24
16Mina Rørvik HaverLillomarka OL52.17+17.1416.08
17Anniken Helland-HansenIL Tyrving53.09+18.0616.24
18Hanne GrandalIL Tyrving53.15+18.1216.26
19Synne SkjærsteinIL Tyrving55.24+20.2117.05
20Hedvig VollsetHeming Orientering56.34+21.3117.27
21Stine NjåsteinIL Tyrving57.00+21.5717.35
22Ingrid BredalenNittedal OL57.05+22.0217.37
23Anine HallénNydalens SK57.25+22.2217.43
24Ingrid AaslundFet OL57.49+22.4617.50
25Julie BakkeFossum IF58.47+23.4418.08
26Eline Lund WestgaardOppsal Orientering59.03+24.0018.13
27Marthe RamstadFet OL59.30+24.2718.21
28Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.00.57+25.5418.48
29Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.07.35+32.3220.51
30Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving1.11.42+36.3922.07
31Maiken SandbergNydalens SK1.13.22+38.1922.38
32Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.24.43+49.4026.08

D 13-16C

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje Marie NordvikAsker Skiklubb1.00.0824.38
Siri Linn NørstebøenNittedal OL47.3619.30

D 13-16N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Kristine HelgesenIL Tyrving49.3620.24

D 15-16

4 280 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Helland-HansenIL Tyrving48.3411.20
2Anine AhlsandNydalens SK50.09+1.3511.43
3Ragnhild HjermstadFossum IF51.03+2.2911.55
4Stine Madslien BakkenNydalens SK51.04+2.3011.55
5Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb51.10+2.3611.57
6Kristin BrekkeLillomarka OL52.46+4.1212.19
7Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering53.12+4.3812.25
8Sara Angell BakkeLillomarka OL57.26+8.5213.25
9Ingvild WangLillomarka OL59.19+10.4513.51
10Stina SandbergNydalens SK59.24+10.5013.52
11Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.00.03+11.2914.01
12Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.00.08+11.3414.02
13Kristin BlindheimLillomarka OL1.01.21+12.4714.20
14Karen BjergaardNydalens SK1.03.22+14.4814.48
15Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.06.10+17.3615.27
16Siri GrandalIL Tyrving1.06.22+17.4815.30
17Nanna NorderudIL Tyrving1.16.57+28.2317.58
18Julia PlaianAsker Skiklubb1.18.35+30.0118.21
19Ingrid Nytun NergårdNittedal OL1.19.31+30.5718.34
20Astrid FiskumIL Tyrving1.20.32+31.5818.48
21Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.23.13+34.3919.26
22Oda Eithun PaulsenNittedal OL1.36.02+47.2822.26

D 17-A kort

4 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine HoviÅs-UMB Orientering49.3711.38
2Elin EkebergIL Tyrving56.08+6.3113.10
3Ragnhild LøvliAsker Skiklubb57.24+7.4713.28
4Elin KrogstadLillomarka OL58.08+8.3113.38
5Christine DanielsenBSI - Orientering1.02.18+12.4114.37
6Inga MorgenlieNydalens SK1.04.54+15.1715.14
7Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving1.08.31+18.5416.05
8Sigrid Melander VieFossum IF1.36.10+46.3322.34

D 17-C

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anett WallinIL Tyrving44.0816.20
2Hanne StensletRaumar Orientering56.51+12.4321.03
3Siri SpjelkavikIL Tyrving59.41+15.3322.06
4Aurelia KorthauerTynset IF1.01.32+17.2422.47
5Merete RørvikLillomarka OL1.04.47+20.3923.59
Merete FrekkhaugDnb-Klubbendiskvalifisert

D 17-N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yvonne SvendsenIL Tyrving54.3722.28

D 17-18

5 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL50.099.40
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering50.11+0.029.41
3Gunvor Hov HøydalFossum IF50.40+0.319.46
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb51.32+1.239.56
5Solveig BlindheimLillomarka OL1.05.14+15.0512.35
6Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering1.05.47+15.3812.41
7Camilla HengebølFossum IF1.15.19+25.1014.32
8Ingvild BrekkeLillomarka OL1.18.36+28.2715.10
9Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1.36.38+46.2918.39
10Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering2.08.18+1.18.0924.46

D 21-

6 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindIL Tyrving1.04.599.55
2Maria JonssonNydalens SK1.15.11+10.1211.28
3Malin JakobssonNydalens SK1.20.34+15.3512.18
4Linn HokholtLillomarka OL1.22.22+17.2312.34
5Maria BrodinOK Tyr1.30.52+25.5313.52
6Heidi VogtØstmarka OK1.54.44+49.4517.30
7Line Drange RuudAsker Skiklubb1.55.03+50.0417.33
8Dana B. SteneNydalens SK2.18.36+1.13.3721.09
Emma LähdekorpiNydalens SKdiskvalifisert
Siri StørmerHeming Orienteringdiskvalifisert

D 35-

5 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Slørdahl ConradiNydalens SK52.3710.09
2Elin Cathrine Hagen-TafjordHalden SK1.00.42+8.0511.43
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.06.42+14.0512.52
4Cassie TrewinIL Tyrving1.08.21+15.4413.11
5Kari BjaalandHeming Orientering1.20.44+28.0715.35
6Kristin Nergaard BergFossum IF1.26.12+33.3516.38
7Ann Kristin DyrkolbotnKrigsskolen IL1.34.34+41.5718.15
8Hanne KobernusLillomarka OL1.39.48+47.1119.15

D 40-

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK43.5310.12
2Marit B. EithunNittedal OL52.43+8.5012.15
3Hege H FeiringIL Tyrving52.53+9.0012.17
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK54.20+10.2712.38
5Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK54.54+11.0112.46
6Nora SkauenIL Tyrving1.00.19+16.2614.01
7Marit EgnerAsker Skiklubb1.01.20+17.2714.15
8Paula BerstadHeming Orientering1.13.30+29.3717.05
9Jorunn BlindheimLillomarka OL1.19.34+35.4118.30
10Hege SolerødGjø-Vard OL1.33.55+50.0221.50

D 45-

4 260 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb45.2610.39
2Kjersti HovFossum IF48.53+3.2711.28
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering50.31+5.0511.51
4Marianne NjåsteinIL Tyrving50.48+5.2211.55
5Kari MadslienNydalens SK51.10+5.4412.00
6Hilde TellesbøNittedal OL52.01+6.3512.12
7Linda HanssenØstmarka OK53.08+7.4212.28
8Gry AhlsandNydalens SK54.26+9.0012.46
9Else GrandalIL Tyrving56.26+11.0013.14
10Anne DanielsenLyn Ski56.35+11.0913.16
11Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb56.57+11.3113.22
12Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb58.00+12.3413.36
13Anne Marit BjergaardNydalens SK58.54+13.2813.49
14Doris LarssonLillomarka OL1.06.25+20.5915.35
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.07.48+22.2215.54
16Kristine Hjellup HorneIL Tyrving1.08.53+23.2716.10
17Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.12.11+26.4516.56
18Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering1.13.30+28.0417.15
19Anne Margrete HammerØstmarka OK1.13.45+28.1917.18
20Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.18.00+32.3418.18
21Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.18.27+33.0118.24
22Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.19.07+33.4118.34
23Ingvill SommerstadIL Tyrving1.19.56+34.3018.45
24Anna GöhlmanIL Tyrving1.25.41+40.1520.06
25Hanne BrendeFossum IF1.40.22+54.5623.33

D 50-

4 260 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HernandezOL Toten-Troll46.0810.49
2Toril HallanLillomarka OL52.22+6.1412.17
3Berit DanielsenIL Tyrving56.11+10.0313.11
4Runa SkyttersæterHeming Orientering1.04.20+18.1215.06
5Unni RyeAsker Skiklubb1.07.42+21.3415.53
6Magnhild T. MølnvikFossum IF1.15.27+29.1917.42
7Solveig SchnitlerAsker Skiklubb1.16.57+30.4918.03
8Grete BerntsenMåren OK1.18.05+31.5718.19
9Enikø BertalanAsker Skiklubb1.22.44+36.3619.25

D 55-

3 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenIL Tyrving42.2712.01
2Ellen Marie TurterNydalens SK43.51+1.2412.25
3Kari NatvigNittedal OL48.40+6.1313.47
4Mette HallénNydalens SK54.03+11.3615.18
5Astrid Waaler KaasHeming Orientering1.08.27+26.0019.23
6Toril EineFossum IF1.18.27+36.0022.13
7Randi NilstadIL Tyrving1.40.51+58.2428.34
Elle M. MelbyeHeming Orienteringdiskvalifisert

D 60-

3 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig BillingsøEidskog OL57.1516.13
2Kari PedersenIL Tyrving1.04.13+6.5818.11
3Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.25.03+27.4824.05
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.35.38+38.2327.05
5Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.38.23+41.0827.52

D 65-

3 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.19.2922.30
2Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.21.42+2.1323.08
3Inger HalckMåren OK1.22.34+3.0523.23
4Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.30.57+11.2825.45
5Kjersti ThoStabæk IF1.44.15+24.4629.31
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 70-

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb57.2921.03
2Unni DrageHaugerud IF1.06.33+9.0424.22
3Aud Margret KirkhornMåren OK1.09.23+11.5425.24
4Hjørdis EgnerHeming Orientering1.52.08+54.3941.04
Onelma BlomhoffHeming Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni BøhlerengenMåren OK51.4318.56

H -10

2 310 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik SturødNydalens SK51.0522.06
0Marius BakkeFossum IF1.03.0327.17
0William Bureid OnstadNydalens SK1.16.55+13.5233.17
0Lars Øderud VatneBækkelagets SK46.0419.56
0Sindre GisholtFossum IF46.5620.19
0Kasper Bakken UlsethNydalens SK41.4718.05
0Magnus Morgenlie SkeiNydalens SK1.08.56+5.5329.50
0Kristian Juell LarsenIL Tyrving40.4517.38
0Ådne SkjærsteinIL Tyrving30.5113.21
0Ole Jakob FrankrigNydalens SK33.4714.37
0Even BørkeRaumar Orientering52.0322.31
0Joakim Wilkens JernbergNydalens SK58.5825.31
0Audun BørkeRaumar Orientering46.0019.54
Håvard Winge PrytzNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

2 440 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK23.019.25
2Olav TorgersenBækkelagets SK28.09+5.0811.32
3Isak JonssonNydalens SK29.57+6.5612.16
4Jens Johan BrekkeLillomarka OL31.48+8.4713.01
5Petter Astrup ArnesenHeming Orientering32.31+9.3013.19
6Håkon SturødNydalens SK36.00+12.5914.45
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb37.11+14.1015.14
8Harald Ramm HauglandFossum IF37.45+14.4415.28
9David ThorvikNydalens SK38.09+15.0815.38
10Oliver Wallin HigginsIL Tyrving38.32+15.3115.47
11Vegard LøvliAsker Skiklubb41.11+18.1016.52
12Erik Hæstad BjørnstadFossum IF43.55+20.5417.59
13Peter GisholtFossum IF51.04+28.0320.55
14Alexander SmebyNydalens SK55.28+32.2722.43
15Audun BrevikRaumar Orientering56.35+33.3423.11
16Henrik Hjellup HorneIL Tyrving59.57+36.5624.34
17Andre Hellne RasenGjerdrum OL1.08.31+45.3028.04
18Herman Hellesnes KleiviIL Tyrving1.12.42+49.4129.47
19Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.45.03+1.22.0243.03
Aasmund SkurdalNydalens SKbrutt
Truls Wegner HodtFossum IFbrutt

H 11-12N

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Aleksander GjessingIL Tyrving29.4716.16
2Andreas Juell LarsenIL Tyrving34.14+4.2718.42

H 13-14

3 240 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb26.468.15
2Øyvind HjermstadFossum IF30.29+3.439.24
3Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb31.00+4.149.34
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK31.05+4.199.35
5Anders HagaRaumar Orientering32.05+5.199.54
6Jørgen WulfsbergNydalens SK32.55+6.0910.09
7Elias JonssonNydalens SK33.53+7.0710.27
8Magnus RambergØstmarka OK35.02+8.1610.48
9Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving36.40+9.5411.19
10Erling HjermstadFossum IF36.50+10.0411.22
11Bjørn Anders FlågenHeming Orientering37.18+10.3211.30
12Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.48+11.0211.40
13Emil Morgenlie SkeiNydalens SK39.11+12.2512.05
14Sam LunøeNydalens SK39.47+13.0112.16
15Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering40.09+13.2312.23
16Bjørnar LøvliAsker Skiklubb41.03+14.1712.40
17Tarjei HoloFossum IF41.04+14.1812.40
18Einar MelsomFossum IF41.33+14.4712.49
19Espen Hegstad KrügerNydalens SK46.45+19.5914.25
20Eirik Langedal BreivikNydalens SK47.52+21.0614.46
21Bjørnar BrevikRaumar Orientering49.27+22.4115.15
22Oskar GrevstadFossum IF53.02+26.1616.22
23Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF55.55+29.0917.15
24Anders LangaasNydalens SK56.46+30.0017.31
25Anders RogneNittedal OL58.57+32.1118.11
26Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering1.01.29+34.4318.58
27Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.03.49+37.0319.41
28Alexander Skeppland HoleNydalens SK1.06.05+39.1920.23
29Mads Aanes HaugenRaumar Orientering1.07.30+40.4420.50
30Martin Andresen SkotteFossum IF1.12.34+45.4822.23
31Andreas SedinRaumar Orientering1.29.03+1.02.1727.29
32Sivert Risnes BøenNydalens SK1.37.13+1.10.2730.00
Johannes Finne ReinsethNydalens SKdiskvalifisert
Lars RisebrobakkenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Hammer HåversenØstmarka OK54.4622.26
2Tom Eivind SørensenRaumar Orientering1.26.11+31.2535.19
Eivind Haga DalbergRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 13-16N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman GrytnesIL Tyrving44.0318.07

H 15-16

4 660 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering36.557.55
2Elias T. MølnvikFossum IF39.41+2.468.30
3Oskar StørmerFossum IF41.34+4.398.55
4Amund HoelRaumar Orientering42.58+6.039.13
5Erland KvisleAsker Skiklubb43.38+6.439.21
6Steinar KollerudLillomarka OL43.53+6.589.25
7Jørgen WeidemannNydalens SK44.22+7.279.31
8Vebjørn TandbergNydalens SK48.57+12.0210.30
9Are WigaardOppsal Orientering49.39+12.4410.39
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering49.54+12.5910.42
11Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering53.45+16.5011.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Lars Gustav RogneNittedal OL55.44+18.4911.57
13Magnus WølnebergIL Tyrving57.15+20.2012.17
14Erik Wegner HodtFossum IF58.22+21.2712.31
15Åsmund Aamodt ResellNydalens SK59.42+22.4712.48
16Knut AasheimOppsal Orientering1.01.16+24.2113.08
17Elias WiklundNydalens SK1.02.32+25.3713.25
18Ola BrendeFossum IF1.04.33+27.3813.51
19Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.04.53+27.5813.55
20Magnus Rokne VågenNydalens SK1.05.59+29.0414.09
21Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.08.21+31.2614.40
22Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering1.31.42+54.4719.40
22Helge Nikolai HelmersenFet OL1.31.42+54.4719.40
Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert

H 17-A kort

5 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Nilstad PettersenIL Tyrving53.599.48
2Henrik Drange RuudAsker Skiklubb54.50+0.519.58
3Einar M OftenRaumar Orientering56.09+2.1010.12
4Steinar KvaaleIL Tyrving59.19+5.2010.47
5Torstein HoleNydalens SK59.45+5.4610.51
6Trond LundIL Tyrving1.05.25+11.2611.53
7Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.06.49+12.5012.08
8Vegard HaldenNydalens SK1.07.41+13.4212.18
9Fredrik RosenqvistIL Tyrving1.14.20+20.2113.30
10Even ErlienGjø-Vard OL1.31.33+37.3416.38
11Per Kristian RamstadFet OL1.34.30+40.3117.10
12Sjur LangedalNydalens SK1.50.23+56.2420.04
13Donatas KontautasOK Telsiai1.50.27+56.2820.04
Torkjel NesheimIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-C

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon StrømHauketo IF44.2116.25
2Terje BrendeFossum IF47.26+3.0517.34
Vidar ThorvikNydalens SKdiskvalifisert
Fredrik BergsjøOK Østdiskvalifisert
Thor VollsetHeming Orienteringbrutt

H 17-18

6 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Madslien BakkenNydalens SK57.248.45
2Magne JutulstadBækkelagets SK59.36+2.129.05
3Thorstein WangLillomarka OL1.00.10+2.469.11
4Lars Harald AasheimBækkelagets SK1.00.42+3.189.16
5Anders Aamodt ResellNydalens SK1.01.35+4.119.24
6Simen Eid NielsenNydalens SK1.01.48+4.249.26
7Gustav FiskumIL Tyrving1.02.09+4.459.29
8Tord HaflanNydalens SK1.05.00+7.369.55
9Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving1.06.53+9.2910.12
10Halvard KværnaØstmarka OK1.07.12+9.4810.15
11Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.07.42+10.1810.20
12Eivind HøydalNydalens SK1.11.40+14.1610.56
13Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.14.31+17.0711.22
14Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb1.20.56+23.3212.21
15Hallvard HaugenFossum IF1.24.51+27.2712.57
16Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.27.16+29.5213.19
17Lars BredalenNittedal OL1.31.28+34.0413.57
Lars TreekremHeming Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

7 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svend Sondre FrøshaugNydalens SK1.27.4611.08

H 21-

11 370 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun WeltzienIFK Göteborg1.20.197.03
2Anders TiltnesIL Tyrving1.22.48+2.297.16
3Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.26.39+6.207.37
4Yngve SkogstadFrol IL1.32.42+12.238.09
5Matthew SpeakeLillomarka OL1.34.25+14.068.18
6Jostein AndersenKristiansand OK1.35.16+14.578.22
7Dag AalvikNydalens SK1.36.50+16.318.30
8Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.37.53+17.348.36
9Daniel MarstonBækkelagets SK1.38.03+17.448.37
10Øystein PettersenNydalens SK1.38.07+17.488.37
11Henning RøbergNittedal OL1.39.41+19.228.46
12Per Øyvind SteneNydalens SK1.40.41+20.228.51
13Ragnar TonjerNydalens SK1.44.28+24.099.11
14Sven Arne GylterudFossum IF1.44.53+24.349.13
15Emil AhlbäckFossum IF1.47.00+26.419.24
16Esten KorenNydalens SK1.53.47+33.2810.00
17Einar TommelstadNydalens SK1.54.15+33.5610.02
18Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.55.59+35.4010.12
19Helge BakkehøiØstmarka OK2.02.13+41.5410.44
20Sverre Waaler KaasNydalens SK2.02.21+42.0210.45
21Inge LindsethNydalens SK2.08.38+48.1911.18
Ola LindqvistLynxdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Kyongsa RiBækkelagets SKdiskvalifisert
Joakim PrestmoBækkelagets SKdiskvalifisert
Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert
Kjartan HaugerOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 35-

7 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard BroxIL Tyrving1.11.559.07
2Henning SpjelkavikIL Tyrving1.17.30+5.359.50
3Morten K. MoeFet OL1.29.06+17.1111.18
4Kristian Bernhard NilsenFossum IF1.47.16+35.2113.36

H 40-

7 880 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK1.12.329.12
2Brynjar FredheimLillomarka OL1.13.52+1.209.22
3Tore BredalenNittedal OL1.16.02+3.309.38
4Harald BakkeFossum IF1.17.07+4.359.47
5Truls KvaaseBækkelagets SK1.24.56+12.2410.46
6Knut Harald HyllesethSentrum OK1.25.10+12.3810.48
7Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.25.52+13.2010.53
8Espen WigaardOppsal Orientering1.27.53+15.2111.09
9Dag Helland-HansenIL Tyrving1.28.27+15.5511.13
10Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.30.54+18.2211.32
11Kyrre GranFet OL1.38.22+25.5012.28
12Terje BlindheimLillomarka OL1.48.48+36.1613.48
13Lars OnstadOslostudentenes IK1.59.00+46.2815.06
Olav EideOslostudentenes IKdiskvalifisert
Frode StrislandFossum IFdiskvalifisert

H 45-

6 550 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig BjergaardNydalens SK59.099.01
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.00.00+0.519.09
3Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.00.53+1.449.17
4Jo WiklundNydalens SK1.03.19+4.109.40
4Svein NygårdLillomarka OL1.03.19+4.109.40
6Jan Tore HenriksenNydalens SK1.03.26+4.179.41
7Øystein HoloFossum IF1.06.58+7.4910.13
8Are KristiansenØstmarka OK1.07.10+8.0110.15
9Odd Arve LienFossum IF1.07.16+8.0710.16
10Ivar MølnvikFossum IF1.08.05+8.5610.23
11Gjermund GravirAsker Skiklubb1.08.29+9.2010.27
12Gunnar TengeÅs-UMB Orientering1.09.28+10.1910.36
13Svein GranerudAsker Skiklubb1.10.05+10.5610.41
14Gløer WinsvoldSentrum OK1.10.50+11.4110.48
15Per Ola UlsethNydalens SK1.11.06+11.5710.51
16Håvar BrevikØstmarka OK1.11.31+12.2210.55
17Einar LunøeNydalens SK1.14.21+15.1211.21
18Lars KrügerNydalens SK1.17.36+18.2711.50
19Øyvind HelmersenFet OL1.17.46+18.3711.52
20Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.23.13+24.0412.42
21Arne TorgersenBækkelagets SK1.23.34+24.2512.45
22Lasse ArnesenHeming Orientering1.24.28+25.1912.53
23Bjørn Erik ReinsethNydalens SK1.32.35+33.2614.08
24Svein Helge HøydalNydalens SK1.39.01+39.5215.07
25Terje MelsomFossum IF1.47.38+48.2916.25
26Mads LillevoldÅs-UMB Orientering1.48.20+49.1116.32
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

5 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering48.378.50
2Nils HæstadFossum IF52.53+4.169.36
3Eivind HoffIL Tyrving55.28+6.5110.05
4Per SlungaardIL Tyrving55.44+7.0710.08
5Håkon LøvliAsker Skiklubb57.02+8.2510.22
6Egil RundbergetNydalens SK57.44+9.0710.29
7Jan-Ove BråthenOK Øst59.40+11.0310.50
8Egil EideIL Tyrving1.00.32+11.5511.00
9Martin GranlyLillomarka OL1.01.00+12.2311.05
10Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering1.01.55+13.1811.15
11Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.02.08+13.3111.17
12Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.03.33+14.5611.33
13Lars-Erik FiskumIL Tyrving1.04.19+15.4211.41
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.04.43+16.0611.46
15Anton PlaianAsker Skiklubb1.07.36+18.5912.17
16Peer StiansenNydalens SK1.08.26+19.4912.26
17Ove MartinsenHauketo IF1.09.15+20.3812.35
18Per SandbergNydalens SK1.10.06+21.2912.44
19Morten KarlsenMåren OK1.13.04+24.2713.17
20Sigbjørn ModalsliFossum IF1.15.07+26.3013.39
21Andreas ErichsenNydalens SK1.16.44+28.0713.57
22Kristian KalagerAsker Skiklubb1.21.38+33.0114.50
23Truls AngellLillomarka OL1.22.08+33.3114.56
24Petter JohansenOppsal Orientering1.22.30+33.5315.00
Ivar MaalenÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Halvor JutulstadBækkelagets SKdiskvalifisert

H 55-

5 180 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK45.558.51
2Per Kristian EkebergIL Tyrving47.43+1.489.12
3Rune BergeIL Tyrving51.31+5.369.56
4Einar JensenNydalens SK52.56+7.0110.13
5Leif ThingsrudØstmarka OK53.03+7.0810.14
6Lars HjermstadFossum IF57.13+11.1811.02
7Are EriksenOslostudentenes IK59.19+13.2411.27
8Erlend AamodtNydalens SK59.37+13.4211.30
9Morten DueMåren OK59.39+13.4411.30
10Alf PettersenIL Tyrving1.06.13+20.1812.46
11Karl Aasmund ErøyOK Moss1.07.01+21.0612.56
12Bjørn WilladssenHeming Orientering1.07.04+21.0912.56
Per SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AasheimOppsal Orientering53.2112.24
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb55.13+1.5212.50
3Petter NæssAalborg OK59.13+5.5213.46
4Ragnar Niemi BergStokke IL1.05.00+11.3915.06
5Eystein WeltzienIL Tyrving1.09.38+16.1716.11
6Per ØhlckersIL Tyrving1.10.52+17.3116.28
7Georg KapperudOppsal Orientering2.03.11+1.09.5028.38
Arne EdvinsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 65-

4 260 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BillingsøEidskog OL47.3711.10
2Eldar BørsumBækkelagets SK47.48+0.1111.13
3John Thomas PetersenNittedal OL49.40+2.0311.39
4Hasse BergstrømIL Tyrving50.08+2.3111.46
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL55.31+7.5413.01
6Dag KaasHeming Orientering56.04+8.2713.09
7Tore AabergIndre Østfold OK57.41+10.0413.32
8Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.01.27+13.5014.25
9Erik Johan GrorudHaslum IL1.03.52+16.1514.59
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.05.35+17.5815.23
11Roar BjordalOppsal Orientering1.06.26+18.4915.35
12Magnus LandstadFreidig1.11.08+23.3116.41

H 70-

3 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK44.4312.40
2Helge BjaalandHeming Orientering47.19+2.3613.24
3Bjørn EgnerHeming Orientering49.39+4.5614.03
4Sven Erik RognesOslostudentenes IK54.47+10.0415.31
5Einar HemLillomarka OL1.23.19+38.3623.36

H 75-

2 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jappe BlomhoffHeming Orientering45.5816.50
2Tor DrageHaugerud IF46.44+0.4617.07
3Tor KaurinMåren OK1.03.50+17.5223.22
4Aage ØyvannNittedal OL1.04.44+18.4623.42
5Kjell H. EriksenFossum IF1.05.35+19.3724.01
6Helge KvaaseBækkelagets SK1.08.37+22.3925.08
7Jan Gunnar LøvliRaumar Orientering1.11.20+25.2226.07
Einar HoffIL Tyrvingdiskvalifisert

H 80-

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK49.3618.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor