Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2017 Eok

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2017 Eok
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 11 september 2017

H17

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK46.369.42
2Olav HannisdalEgersund OK53.50+7.1411.12
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringutenfor konkurranse

H40

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Anders HadlandEgersund OK47.179.51
2Nils Tore PuntervoldEgersund OK54.33+7.1611.21
3Gunnar PettersonEgersund OK57.15+9.5811.55
4Harald KlippenbergEgersund OK58.25+11.0812.10
5Kjetil TorgersenEgersund OK1.01.54+14.3712.53
0Per Inge EspelandNOTEAMutenfor konkurranse
0Jan Einar ØvremoÅlgård Orienteringutenfor konkurranse

D17

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK45.589.34

H15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1.06.1817.55

H55

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK50.0113.31

H65

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK1.02.3616.55
0Ivar AalbuEgersund OKdiskvalifisert
0Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

D15-16

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK42.3211.29
2Julie PuntervoldEgersund OK58.22+15.5015.46

D40

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK35.019.27
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK46.15+11.1412.30
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK48.09+13.0813.00
4Hilde HetlandEgersund OK1.22.27+47.2622.17

D55

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK59.5216.10

H13-14

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK24.269.23
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK28.22+3.5610.54
3Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK37.32+13.0614.26
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK56.37+32.1121.46

D65

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helga AaslidEgersund OKdiskvalifisert
0Solveig EspedalNOTEAMutenfor konkurranse

D10-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK36.2216.31
2Karine Aa. TorgersenEgersund OK40.40+4.1818.29
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK42.13+5.5119.11
0Ada C StokkelandÅlgård Orienteringutenfor konkurranse

HNy

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Fotland KolstøEgersund OK28.1017.36
2Odin HorpestadEgersund OK29.19+1.0918.19

DNy

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK28.5818.06
0Ingrid GjøseNOTEAMutenfor konkurranse
0Leonora SvelaNOTEAMutenfor konkurranse
0Marie SvelaNOTEAMutenfor konkurranse

B-åpen

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK35.2413.36
2Trond HadlandEgersund OK35.45+0.2113.45
3Monica HorpestadEgersund OK42.43+7.1916.25
4Åshild Hausberg IversenEgersund OK54.22+18.5820.54
0Morten LaursenEgersund OKdiskvalifisert

C-åpen

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Monica HadlandEgersund OKdiskvalifisert
0Lina GjedremNOTEAMutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor