Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 serien

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 serien
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 30 august 2017

Fredrikstad SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (19)19.33+2.119.43
0Adele C.S. EdvardsenN-åpen (19)23.03+5.4111.28
0Syver Strand GulbrandsenN-åpen (19)15.557.55
0Malin Husebye AamodtN-åpen (19)20.13+2.5110.03
0Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (19)20.14+2.5210.03
0Hedvig Scheele SøylandN-åpen (19)20.22+3.0010.07
0Aksel SolbergN-åpen (19)49.22+32.0024.33
0Isak SolbergN-åpen (19)19.03+1.419.28
0Sondre StrømbergN-åpen (19)18.09+0.479.01
0Trym StrømbergN-åpen (19)49.20+31.5824.32
1Bendik EliassenH 15-16 (9)29.308.39
1Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 (4)41.5710.55
1Emma Sofie SteinslandD 13-14 (10)34.5712.34
2Sondre OttesenH 15-16 (9)30.16+0.468.52
2Amalie LøkkebergD 13-14 (10)37.18+2.2113.25
3Sivert PoppeH 13-14 (9)32.46+8.3511.47
3Eirik ImrikH 15-16 (9)31.09+1.399.08
3Audun NordbyH 11-12 (9)16.36+3.517.36
3Ida-Synnøve KristiansenD 17-20 (4)54.35+12.3814.12
4Runar Saur ModahlH 15-16 (9)32.26+2.569.30
4Embla ØvretveitD 13-14 (10)39.14+4.1714.06
5Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (9)33.47+4.179.54
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (9)18.59+6.148.42
5Alexandra AngvollD 15-16 (7)52.56+15.5715.31
6Thomas BlomkvistH 13-14 (9)43.14+19.0315.33
7Edvard KeransH 11-12 (9)24.05+11.2011.02
8Ludvik SætherH 13-14 (9)1.07.17+43.0624.12
8Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (11)21.10+4.209.42
9Marte Hox BrynildsenD 11-12 (11)23.23+6.3310.43

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Agnes Steffensen JohansenN-åpen (19)34.29+17.0717.09
2Tuva FossaasD -10 (3)20.39+4.1010.16
6Mathilde  FossaasD 11-12 (11)19.42+2.529.02

Halden SK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sanna Gurine BerglandN-åpen (19)17.228.38
0Thea KvalheimN-åpen (19)16.548.24
0Tobias ThoresenN-åpen (19)20.22+3.0010.07
1Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (3)19.279.40
1Sigrid Schmitt GranD 11-12 (11)16.507.43
2Ville Emil WingstedtH -10 (3)19.40+0.139.47
2Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (9)25.15+1.049.04
2Liam Viggo WingstedtH 11-12 (9)15.58+3.137.19
2Maren HenriksenD 11-12 (11)17.37+0.478.04
4Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (9)18.21+5.368.25
4Helle KvalheimD 11-12 (11)18.38+1.488.32
5Herman Lien BackstrømH 13-14 (9)38.11+14.0013.44
6Philip Orud HovlandH 11-12 (9)22.34+9.4910.21
6Jakob TorgersenH 15-16 (9)33.57+4.279.57
6Synne Marie JenssenD 15-16 (7)1.13.44+36.4521.37
7Hedda Johanne Slang sunsetvikD 15-16 (7)1.19.14+42.1523.14
7Emma Helene OlsenD 13-14 (10)43.44+8.4715.43
7Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (11)21.02+4.129.38
8Tore Herman KirkebøenH 15-16 (9)36.55+7.2510.49
8Elias ThoresenH 11-12 (9)33.01+20.1615.08
9Andreas TveterH 11-12 (9)37.19+24.3417.07
9Isak HoltH 13-14 (9)1.32.55+1.08.4433.25
9Alf Kristian HelleH 15-16 (9)49.05+19.3514.23
9Marie Lien BackstrømD 13-14 (10)50.06+15.0918.01
10Sylvia DannevigD 13-14 (10)1.27.13+52.1631.22

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandH 13-20C (1)21.479.59
4Kristoffer HalsnesH 13-14 (9)35.17+11.0612.41
6Elida Sagli GudimD 13-14 (10)43.34+8.3715.40
11Elma Sagli GudimD 11-12 (11)30.10+13.2013.50

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Elise Holm NedrebøN-åpen (19)29.52+12.3014.51
0Sofie Holm NedrebøN-åpen (19)23.04+5.4211.28
1Emma Aune JakobsenD -10 (3)16.298.12
1Alfred BjørnerødH 13-14 (9)24.118.41
1Karoline BjørnerødD 15-16 (7)36.5910.50
2Thomas TubbehaugenH 17-20 (2)40.06+0.4710.26
3Erle Elise WoldD -10 (3)22.25+5.5611.09
3Julie Sophie WoldD 13-14 (10)38.24+3.2713.48
5Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (10)42.42+7.4515.21
7Christopher LadimH 15-16 (9)35.11+5.4110.19

Sarpsborg OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sander Ryste OddenN-åpen (19)17.048.29
1Benjamin AasenH 17-20 (2)39.1910.14
2Marie HansenD 17-20 (4)43.49+1.5211.24
2Marie Lindløv JensenD 15-16 (7)42.34+5.3512.28
3Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (7)44.31+7.3213.03
4Nina PedersenD 15-16 (7)52.48+15.4915.29
4Siri PedersenD 17-20 (4)1.10.08+28.1118.15
8Solveig Pehrsen-LundeD 13-14 (10)46.14+11.1716.37
0Jeremias  Ryste OddenN-åpen (19)diskvalifisert
0Jesper Vonen SvaeH -10 (3)diskvalifisert

Trøsken IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Emma BraathenN-åpen (19)29.10+11.4814.30
3Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (11)18.20+1.308.24
5Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (11)19.39+2.499.00
7Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (9)1.02.17+38.0622.24

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (9)12.455.50
10Julie BrenåsD 11-12 (11)27.25+10.3512.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor