Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 serien

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 serien
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 30 august 2017

N-åpen

2 010 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sanna Gurine BerglandHalden SK17.228.38
0Emma BraathenTrøsken IL29.10+11.4814.30
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK19.33+2.119.43
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK23.03+5.4111.28
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK15.557.55
0Elise Holm NedrebøOK Moss29.52+12.3014.51
0Sofie Holm NedrebøOK Moss23.04+5.4211.28
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK20.13+2.5110.03
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK20.14+2.5210.03
0Thea KvalheimHalden SK16.548.24
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL17.048.29
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK20.22+3.0010.07
0Aksel SolbergFredrikstad SK49.22+32.0024.33
0Isak SolbergFredrikstad SK19.03+1.419.28
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF34.29+17.0717.09
0Sondre StrømbergFredrikstad SK18.09+0.479.01
0Trym StrømbergFredrikstad SK49.20+31.5824.32
0Tobias ThoresenHalden SK20.22+3.0010.07
0Jeremias  Ryste OddenSarpsborg OLdiskvalifisert

D -10

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Aune JakobsenOK Moss16.298.12
2Tuva FossaasGimle IF20.39+4.1010.16
3Erle Elise WoldOK Moss22.25+5.5611.09

D 11-12

2 180 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranHalden SK16.507.43
2Maren HenriksenHalden SK17.37+0.478.04
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.20+1.308.24
4Helle KvalheimHalden SK18.38+1.488.32
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.39+2.499.00
6Mathilde  FossaasGimle IF19.42+2.529.02
7Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK21.02+4.129.38
8Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK21.10+4.209.42
9Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK23.23+6.3310.43
10Julie BrenåsVarteig OL27.25+10.3512.34
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK30.10+13.2013.50

D 13-14

2 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK34.5712.34
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK37.18+2.2113.25
3Julie Sophie WoldOK Moss38.24+3.2713.48
4Embla ØvretveitFredrikstad SK39.14+4.1714.06
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss42.42+7.4515.21
6Elida Sagli GudimIndre Østfold OK43.34+8.3715.40
7Emma Helene OlsenHalden SK43.44+8.4715.43
8Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL46.14+11.1716.37
9Marie Lien BackstrømHalden SK50.06+15.0918.01
10Sylvia DannevigHalden SK1.27.13+52.1631.22

D 15-16

3 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss36.5910.50
2Marie Lindløv JensenSarpsborg OL42.34+5.3512.28
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL44.31+7.3213.03
4Nina PedersenSarpsborg OL52.48+15.4915.29
5Alexandra AngvollFredrikstad SK52.56+15.5715.31
6Synne Marie JenssenHalden SK1.13.44+36.4521.37
7Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK1.19.14+42.1523.14

D 17-20

3 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK41.5710.55
2Marie HansenSarpsborg OL43.49+1.5211.24
3Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK54.35+12.3814.12
4Siri PedersenSarpsborg OL1.10.08+28.1118.15

H -10

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19.279.40
2Ville Emil WingstedtHalden SK19.40+0.139.47
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

H 11-12

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12.455.50
2Liam Viggo WingstedtHalden SK15.58+3.137.19
3Audun NordbyFredrikstad SK16.36+3.517.36
4Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.21+5.368.25
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.59+6.148.42
6Philip Orud HovlandHalden SK22.34+9.4910.21
7Edvard KeransFredrikstad SK24.05+11.2011.02
8Elias ThoresenHalden SK33.01+20.1615.08
9Andreas TveterHalden SK37.19+24.3417.07

H 13-14

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss24.118.41
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.15+1.049.04
3Sivert PoppeFredrikstad SK32.46+8.3511.47
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK35.17+11.0612.41
5Herman Lien BackstrømHalden SK38.11+14.0013.44
6Thomas BlomkvistFredrikstad SK43.14+19.0315.33
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.02.17+38.0622.24
8Ludvik SætherFredrikstad SK1.07.17+43.0624.12
9Isak HoltHalden SK1.32.55+1.08.4433.25

H 13-20C

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK21.479.59

H 15-16

3 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik EliassenFredrikstad SK29.308.39
2Sondre OttesenFredrikstad SK30.16+0.468.52
3Eirik ImrikFredrikstad SK31.09+1.399.08
4Runar Saur ModahlFredrikstad SK32.26+2.569.30
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK33.47+4.179.54
6Jakob TorgersenHalden SK33.57+4.279.57
7Christopher LadimOK Moss35.11+5.4110.19
8Tore Herman KirkebøenHalden SK36.55+7.2510.49
9Alf Kristian HelleHalden SK49.05+19.3514.23

H 17-20

3 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL39.1910.14
2Thomas TubbehaugenOK Moss40.06+0.4710.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor