Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 25 august 2018

Klasser: Visa alla | D15-16 | H15-16 | D13-14 | H13-14 | D11-12 | H11-12 | D50- | H50- | D17-AK | H19-AK | D/H-10 | D/H13-16C | D/H17-C | N-åpen | D/H11-12N | D/H13-16N | D15-20B | H15-20B | B-åpen | D17-18 | D19-20 | D21- | D40- | D60- | D70- | H17-18 | H19-20 | H21- | H40- | H60- | H70- | L4 Direktepåmelding | L3 Direktepåmelding

Varegg Fleridrett

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christine Danielsen SoløyD17-AK (2)53.11
1Kristian RykkjeH17-18 (11)29.08
1Oskar RøenH21- (18)39.25
1Erik BohneH15-16 (11)31.44
1Christiane TrösseD21- (3)41.28
1Mari Strømme LidD17-18 (5)46.07
2Tonje RykkjeD11-12 (2)59.42+22.42
2Arnt Ove FemsteinevikH50- (25)35.33+3.12
2Andreas Strømme LidH11-12 (2)47.23+1.49
2Olena StrugalovaD17-AK (2)1.01.25+8.14
2Tora Aasheim NymarkD17-18 (5)48.05+1.58
3Ronny RykkjeH50- (25)35.39+3.18
3Vyacheslav MukhidinovH21- (18)42.35+3.10
3Torill Merethe Kjenes HauglandD/H17-C (7)43.43+5.04
3Stian RykkjeH17-18 (11)36.04+6.56
3Gro MadslienB-åpen (6)43.04+7.40
3Tove AasheimD40- (9)45.02+4.06
4Sveinung RykkjeH40- (7)43.30+7.24
4Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (11)35.29+3.45
4Karianne StrømmeD40- (9)46.53+5.57
5Pål ThomassenH40- (7)46.44+10.38
5Linda RykkjeD40- (9)48.01+7.05
6Helge Tiger HauglandH50- (25)36.53+4.32
6Markus Kjærner-SembH21- (18)44.52+5.27
6Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (11)38.31+6.47
7Sverre SoløyD/H17-C (7)1.26.06+47.27
8Otto FemsteinevikH17-18 (11)1.01.44+32.36
8Vibeke NymoD40- (9)1.12.54+31.58
9Magnus Strømme LidH15-16 (11)49.07+17.23
9Astrid Oline ErvikD40- (9)2.07.35+1.26.39
10Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (11)55.32+23.48
11Tore NymarkH21- (18)53.08+13.43
11Gernot DoppelhoferH50- (25)41.54+9.33
16Jonatan Rosengren DrakeH21- (18)57.16+17.51
19Jan Kjærner-SembH50- (25)50.22+18.01
Ragna Oline Doppelhofer ErvikN-åpen (12)25.09
Gitle FemsteinevikD/H-10 (3)1.10.37
Bendik Madslien SteinhaugD/H11-12N (5)31.23
Olve Berge AarsandD/H11-12N (5)19.54
Marie ThomassenD/H11-12N (5)20.57
Kristian Fredrik ThomassenH17-18 (11)diskvalifisert
Inger BjergaD50- (10)diskvalifisert
Eirunn Husby NordstadD15-16 (5)ikke startet
Tage RosenlundH15-16 (11)ikke startet
Britt Kjersti JåstadD50- (10)ikke startet
Helge RosenlundH50- (25)ikke startet
Helge BohneD/H17-C (7)ikke startet
Mira MukhidinovaN-åpen (12)ikke startet
Sofiya MukhidinovaN-åpen (12)ikke startet
Tone RosenlundB-åpen (6)ikke startet
Ragnhild BohneD17-18 (5)ikke startet
Mathias Kjærner-SembH17-18 (11)ikke startet
Bjørn SteinhaugH40- (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor