Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 25 august 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Malena Grov OttesenN-åpen (12)35.23

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edvin HelleH70- (12)36.57

Askøy OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rannveig SolliD60- (5)39.46
1Jan Arve SolliH60- (6)32.48
4Yngve NymarkH50- (25)36.14+3.53
Norvald HestetræetH60- (6)diskvalifisert

Bergens TF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingjerd SognnæsD70- (3)41.46
1Randi HoleD40- (9)40.56
2Bjørg KocbachD70- (3)47.35+5.49
2Ingeborg Rygg EikelandD15-16 (5)37.06+1.02
2Andreas DaleH15-16 (11)31.58+0.14
2Siren GreveD60- (5)40.22+0.36
3Nina SoligardD60- (5)40.43+0.57
4Berit HegdalD60- (5)46.36+6.50
5Dagfinn HoleH70- (12)48.29+11.32
23Matti TorgersenH50- (25)1.02.08+29.47
Josefine BlomquistN-åpen (12)29.23
Fredrik BlomquistN-åpen (12)47.33
Alfon Harald JohansenH60- (6)diskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenH17-18 (11)diskvalifisert

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sigve BotnenH21- (18)54.20+14.55

Bønes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eirik SolbergD/H13-16N (2)34.04

Fana IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders Tønnessen RødH40- (7)36.06
1Brage Bell LysakerH13-14 (3)24.26
1Eivind StrandenesD/H17-C (7)38.39
2Øivin AarnesH40- (7)42.02+5.56
2Stella S. DahleD/H13-16C (3)1.04.02+26.50
2Annemarie B. AarnesD21- (3)43.25+1.57
3Ketil DøskelandH40- (7)42.56+6.50
3Kristine Bog VikaneD15-16 (5)38.49+2.45
3Rannveig NordhagenD50- (10)45.34+5.48
3Birk Bell LysakerH15-16 (11)33.46+2.02
3Per VoldH70- (12)43.59+7.02
4Marie Roll-TørnqvistD15-16 (5)40.09+4.05
4Marianne NummedalD50- (10)47.34+7.48
5Elin Cecile Kryvi StrandenesD/H17-C (7)53.49+15.10
6Kirsti LysakerD40- (9)1.03.22+22.26
8Jan KocbachH21- (18)45.03+5.38
17Torgeir StrandH50- (25)46.00+13.39
Karoline StrandenesD11-12 (2)ikke startet
Ole TørnqvistH50- (25)ikke startet

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jens Øien KlosterH15-16 (11)38.28+6.44
5Frode KlosterB-åpen (6)49.33+14.09
10Rolf Atle RolfsnesH50- (25)41.53+9.32
Håkon Øien KlosterN-åpen (12)27.11

Frisk IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid SolbergD/H11-12N (5)34.21

Førde IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anja HoleD13-14 (2)29.28
1Vegar HoleH15-20B (3)1.12.30
2Gunnar GytriH60- (6)33.13+0.25
2Håkon GrønliH13-14 (3)41.27+17.01
2Knut Even HoleB-åpen (6)36.51+1.27
3Brita Eilertsen GrønliD70- (3)1.12.35+30.49
6Anita E. HoleB-åpen (6)54.39+19.15
9Kurt GrønliH70- (12)1.00.29+23.32
14Kristian BråtenH21- (18)54.53+15.28
22Yngve ÅrdalH50- (25)56.47+24.26

Gneist, IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sturle NordeideH19-AK (1)1.18.38
2Hedda Erica EikangerD13-14 (2)45.24+15.56
2Ingrid SandvollD50- (10)40.35+0.49
3Mariell ArntzenD21- (3)45.21+3.53
3Ingunn Torød BusetD17-18 (5)51.02+4.55
4Ragnar VikørenD/H17-C (7)52.49+14.10
6Mads Jørgen SkageH17-18 (11)54.36+25.28
7Liv Sylvi MeyerD50- (10)58.37+18.51
7Olav Hammersland GarnesH17-18 (11)59.00+29.52
8Arne Wilhelm KnudsenH50- (25)38.34+6.13
8Mathias HeradstveitH15-16 (11)47.48+16.04
9Andreas G. PoldenH21- (18)46.15+6.50
10Magne KnudsenH21- (18)50.25+11.00
16Jan SteinegerH50- (25)45.22+13.01
18Bjørn Johannessen FieldH21- (18)1.05.41+26.16
Frida Ingeborg EikangerN-åpen (12)34.27
Kirill EikangerD/H-10 (3)39.23
Bjørn-Inge SkageH50- (25)diskvalifisert
Lars Schjølberg EvensenH15-16 (11)diskvalifisert
Valentina DimitrovaD21- (3)ikke startet

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sigurd Paulsen VieH17-18 (11)38.12+9.04
7Erik Utne VieH40- (7)53.02+16.56
7Anita SælevikD40- (9)1.11.22+30.26
20Per Bjarne MyhreH50- (25)51.08+18.47
Ruben KobbeltvedtH17-18 (11)diskvalifisert

IL Gular

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tom Eirik EikangerH50- (25)32.21
1Andreas KragsethD/H13-16C (3)37.12
1Ole KragsethA-åpen L3 (3)52.15
2Rune NygaardH21- (18)41.03+1.38
2Eyvind Kjellevold MaldeH17-18 (11)34.56+5.48
4Eli Fjellbirkeland JohannesenD17-18 (5)56.05+9.58
5Mari Fjellbirkeland JohannesenD15-16 (5)40.48+4.44
12Scott JuvikH21- (18)54.14+14.49
Emil Øye KragsethD/H-10 (3)50.33
Espen LærkH15-20B (3)diskvalifisert
Mathias SkaugeD/H13-16C (3)diskvalifisert
Olve HeklandD/H13-16N (2)diskvalifisert
Sivert ReinertsenH15-20B (3)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Norvald OspehaugH60- (6)ikke startet

IL Veten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Elias BergsetH17-18 (11)36.34+7.26
5Irene Kroken BergsetD50- (10)52.04+12.18
7Anders BergsetH50- (25)37.25+5.04
7Sven Bergset LangvikH15-16 (11)43.30+11.46
Anders BergsetH50- (25)ikke startet

Mo OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eli KolstadD17-18 (5)ikke startet

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Per Melander OftenH21- (18)44.23+4.58

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marita HernandezA-åpen L3 (3)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Steinar DanielsenH40- (7)47.21+11.15
9Anita Lindvik-SævareidD50- (10)1.31.02+51.16
21Tommy SævareidH50- (25)52.59+20.38

Osterøy IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dagfinn GjerstadH11-12 (2)45.34
2Ragnhild BalsvikD40- (9)41.56+1.00
24Johannes GjerstadH50- (25)1.18.46+46.25

Samnanger IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ida Johanne AadlandD19-20 (1)46.41
4Per Arne AadlandH21- (18)43.29+4.04
13Dag Terje RøenH50- (25)44.02+11.41

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid OmdalD17-18 (5)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Yolanda DirksenD50- (10)57.05+17.19
14Peter DirksenH50- (25)44.15+11.54

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jøran Lien MollandN-åpen (12)51.01
Ingvild Lien MollandD17-AK (2)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sara Nystrøm OlsenD15-16 (5)36.04

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Kenneth WesterheimH21- (18)44.58+5.33
Sigvald RobberstadH70- (12)diskvalifisert

TIF Viking

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lise ChristensenD50- (10)39.46
2May-lill DammD/H17-C (7)43.40+5.01
2Jørn TorgersenH70- (12)43.31+6.34
4Terje Mathias HauglandH60- (6)1.19.12+46.24
7Axel IngvaldsenH70- (12)53.07+16.10
9Ørjan TotlandH50- (25)38.46+6.25
10Geir HusdalH70- (12)1.19.02+42.05
12Kjetil DammH50- (25)42.37+10.16
Jan Harald Helmich PedersenH70- (12)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christine Danielsen SoløyD17-AK (2)53.11
1Kristian RykkjeH17-18 (11)29.08
1Oskar RøenH21- (18)39.25
1Erik BohneH15-16 (11)31.44
1Christiane TrösseD21- (3)41.28
1Mari Strømme LidD17-18 (5)46.07
2Tonje RykkjeD11-12 (2)59.42+22.42
2Arnt Ove FemsteinevikH50- (25)35.33+3.12
2Andreas Strømme LidH11-12 (2)47.23+1.49
2Olena StrugalovaD17-AK (2)1.01.25+8.14
2Tora Aasheim NymarkD17-18 (5)48.05+1.58
3Ronny RykkjeH50- (25)35.39+3.18
3Vyacheslav MukhidinovH21- (18)42.35+3.10
3Torill Merethe Kjenes HauglandD/H17-C (7)43.43+5.04
3Stian RykkjeH17-18 (11)36.04+6.56
3Gro MadslienB-åpen (6)43.04+7.40
3Tove AasheimD40- (9)45.02+4.06
4Sveinung RykkjeH40- (7)43.30+7.24
4Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (11)35.29+3.45
4Karianne StrømmeD40- (9)46.53+5.57
5Pål ThomassenH40- (7)46.44+10.38
5Linda RykkjeD40- (9)48.01+7.05
6Helge Tiger HauglandH50- (25)36.53+4.32
6Markus Kjærner-SembH21- (18)44.52+5.27
6Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (11)38.31+6.47
7Sverre SoløyD/H17-C (7)1.26.06+47.27
8Otto FemsteinevikH17-18 (11)1.01.44+32.36
8Vibeke NymoD40- (9)1.12.54+31.58
9Magnus Strømme LidH15-16 (11)49.07+17.23
9Astrid Oline ErvikD40- (9)2.07.35+1.26.39
10Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (11)55.32+23.48
11Tore NymarkH21- (18)53.08+13.43
11Gernot DoppelhoferH50- (25)41.54+9.33
16Jonatan Rosengren DrakeH21- (18)57.16+17.51
19Jan Kjærner-SembH50- (25)50.22+18.01
Ragna Oline Doppelhofer ErvikN-åpen (12)25.09
Gitle FemsteinevikD/H-10 (3)1.10.37
Bendik Madslien SteinhaugD/H11-12N (5)31.23
Olve Berge AarsandD/H11-12N (5)19.54
Marie ThomassenD/H11-12N (5)20.57
Kristian Fredrik ThomassenH17-18 (11)diskvalifisert
Inger BjergaD50- (10)diskvalifisert
Eirunn Husby NordstadD15-16 (5)ikke startet
Tage RosenlundH15-16 (11)ikke startet
Britt Kjersti JåstadD50- (10)ikke startet
Helge RosenlundH50- (25)ikke startet
Helge BohneD/H17-C (7)ikke startet
Mira MukhidinovaN-åpen (12)ikke startet
Sofiya MukhidinovaN-åpen (12)ikke startet
Tone RosenlundB-åpen (6)ikke startet
Ragnhild BohneD17-18 (5)ikke startet
Mathias Kjærner-SembH17-18 (11)ikke startet
Bjørn SteinhaugH40- (7)ikke startet

Vikebygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Einar MartinsenH50- (25)36.15+3.54
15Einar Marius Hjellestad MartinsenH21- (18)55.17+15.52

Voss IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rebekka BråtenB-åpen (6)35.24
3Bernt HeggøyH60- (6)57.18+24.30
4Sigurd LangelandH70- (12)47.28+10.31
4Mirjam BråtenB-åpen (6)47.00+11.36
5Kjellaug GrødemD60- (5)1.00.35+20.49
6Tone HandegårdD/H17-C (7)1.07.08+28.29
8Knut SkipleH70- (12)55.45+18.48
15Kjetil DyrvikH50- (25)45.03+12.42
Benjamin RødølenN-åpen (12)38.40
Markus RødølenD/H11-12N (5)38.25
Rannveig Elisa EenN-åpen (12)41.57
Rafael GallidoN-åpen (12)19.19
Harald BratlandA-åpen L3 (3)diskvalifisert

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ada C StokkelandD11-12 (2)37.00
3Samuel A StokkelandH13-14 (3)47.56+23.30
17Sturla StokkelandH21- (18)57.40+18.15
Lea StokkelandN-åpen (12)56.13
Tea StokkelandN-åpen (12)56.23

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Per HauglandH70- (12)51.51+14.54
8Anne FjeldstadD50- (10)1.07.49+28.03
18Jan HauglandH50- (25)47.41+15.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor