Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbesterskap Nydalens SK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbesterskap Nydalens SK
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 22 august 2017

Klasser: Visa alla | H17 | D17 | H15-16 | H45 | D15-16 | D45 | D13-14 | D17B | H13-14 | H17B | D11-12 | D17C | H11-12 | H17C | D-12N | D-10 | H-12N | H-10

H17

6 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralph StreetNydalens SK38.236.11
2Jostein AndersenNydalens SK39.13+0.506.19
3Sverre Turter SandvoldNTNUI40.53+2.306.35
4Bojan BlumensteinNydalens SK41.11+2.486.38
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK42.37+4.146.52
6Christian VogelsangNydalens SK42.55+4.326.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Øystein PettersenNydalens SK44.36+6.137.11
8Gard LindsethNydalens SK45.58+7.357.24
9Halvor SaunesNydalens SK46.22+7.597.28
10Sigur HeggedalNydalens SK47.01+8.387.35
11Finn Gjerull RyghNydalens SK47.35+9.127.40
12Anders NordbergNydalens SK48.50+10.277.52
13Sander H. RogndokkenNydalens SK51.15+12.528.15
14Audun BerganNydalens SK51.30+13.078.18
15Elias JonssonNydalens SK52.26+14.038.27
16Sondre Ruud BråtenNydalens SK52.47+14.248.30
17Kyongsa RiNydalens SK54.06+15.438.43
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK54.43+16.208.49
19Mikal Brastad LarsenNydalens SK55.04+16.418.52
20Mads Kruse JuhlNydalens SK55.57+17.349.01
21Lukas LilandNydalens SK57.57+19.349.20
22Daniel FløtreNydalens SK1.20.41+42.1813.00
0Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert
0Even Angell-PettersenNydalens SKbrutt

D17

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK38.097.47
2Nicole RagvinNydalens SK43.24+5.158.51
3Marte NarumNydalens SK45.49+7.409.21
4Cristina LuisNydalens SK50.06+11.5710.13
5Marianne BakkenNydalens SK51.16+13.0710.27
6Joanna ErikssonNydalens SK1.03.11+25.0212.53
7Marie UllevålseterNydalens SK1.22.54+44.4516.55

H15-16

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK34.457.05
2Isak JonssonNydalens SK42.00+7.158.34
3Ole Jakob FrankrigNydalens SK49.37+14.5210.07
4Joakim Wilkens JernbergNydalens SK49.38+14.5310.07
5Kristian StrømNydalens SK56.40+21.5511.33
0Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert

H45

4 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon KaarbyNydalens SK37.187.36
2Einar LunøeNydalens SK37.23+0.057.37
3Rune ScheeleNydalens SK40.12+2.548.12
4Bjørn HaugeNydalens SK40.33+3.158.16
5Lars KrügerNydalens SK42.27+5.098.39
6Anders NorlingNydalens SK46.32+9.149.29
7Dag Håvard LarsenNydalens SK50.05+12.4710.13
8Sindre LangaasNydalens SK50.07+12.4910.13
9Fredrik SaugestadNydalens SK50.12+12.5410.14
10Kjetil EspedalNydalens SK51.16+13.5810.27
11Peer StiansenNydalens SK51.24+14.0610.29
12Jens HetlandNydalens SK51.38+14.2010.32
13Mons Kr. LøvfaldNydalens SK54.03+16.4511.01
14Trond NylandNydalens SK59.57+22.3912.14
15Runar HafskjoldNydalens SK59.58+22.4012.14
16Andreas ErichsenNydalens SK1.01.18+24.0012.30
17Johan Toverud JensenNydalens SK1.01.37+24.1912.34
18Petter AndersenNydalens SK1.07.04+29.4613.41
0Jon Iver BakkenNydalens SKdiskvalifisert
0Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert

D15-16

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK37.199.06
2Marie LilandNydalens SK43.14+5.5510.32
3Ea LunøeNydalens SK45.50+8.3111.10
4Marte Madslien BakkenNydalens SK47.52+10.3311.40
5Yngvild Langedal BreivikNydalens SK53.10+15.5112.58

D45

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK43.2410.35
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK45.39+2.1511.08
3Siri StørmerNydalens SK47.48+4.2411.39
4Ellen Marie TurterNydalens SK48.03+4.3911.43
5Anne DanielsenNydalens SK49.44+6.2012.07
6Anne Berit EidNydalens SK50.09+6.4512.13
7Anne Marit BjergaardNydalens SK51.36+8.1212.35
8Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK51.50+8.2612.38
9Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.10.41+27.1717.14
0Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert

D13-14

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK29.287.57
2Marie SaugestadNydalens SK34.30+5.029.19
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK38.56+9.2810.31
4Elise Wærp HaugeNydalens SK42.17+12.4911.25
5Oda SørlieNydalens SK55.12+25.4414.55
0Aurora Wilkens JernbergNydalens SKdiskvalifisert

D17B

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK32.318.47
2Elise HafskjoldNydalens SK51.17+18.4613.51
3Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK53.04+20.3314.20
0Cathrine FrydenlundNydalens SKbrutt

H13-14

3 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.207.39
2Elia ThorvikNydalens SK29.16+0.567.54
3Anders Håvard LarsenNydalens SK29.19+0.597.55
4Daniel Azagra NæssNydalens SK29.31+1.117.58
5Gaute BerganNydalens SK30.08+1.488.08
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK32.17+3.578.43
7Kristian MeløysundNydalens SK33.21+5.019.00
8Martin Størmer-AntonsenNydalens SK33.41+5.219.06
9Axel AaldeNydalens SK36.08+7.489.45
10Rolf Andreas BergNydalens SK38.24+10.0410.22
11Elias StubberudNydalens SK38.45+10.2510.28
12Jonas AarsethNydalens SK45.53+17.3312.24
13Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK52.15+23.5514.07

H17B

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar ThorvikNydalens SK40.0610.50
2Rolf BergNOTEAM53.58+13.5214.35
3Kristian NæssNydalens SK55.17+15.1114.56

D11-12

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari AarsethNydalens SK14.566.29
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK15.50+0.546.53
3Maja Mo HjelsethNydalens SK17.38+2.427.40
4Hanne Wærp HaugeNydalens SK23.30+8.3410.13
5Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK23.48+8.5210.20
6Tiril Ebon EspedalNydalens SK24.39+9.4310.43
7Marie ScheeleNydalens SK25.21+10.2511.01
8Stine FosseNydalens SK26.21+11.2511.27
9Marthea Haaland TjoreNydalens SK27.05+12.0911.46
10Ida Mesteig-RobøleNydalens SK1.18.07+1.03.1133.57
11Aurora SkurdalNydalens SK1.18.46+1.03.5034.14

D17C

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK26.149.42
2Ingrid SkaarerNydalens SK29.02+2.4810.45
3Vivian MeløysundNydalens SK30.01+3.4711.07
4Anne DahlNydalens SK30.02+3.4811.07
5Anne Kathrine AkselsenNydalens SK32.40+6.2612.05
6Merete SaugestadNydalens SK37.28+11.1413.52
7Beatriz AzagraNydalens SK1.00.28+34.1422.23
0Ellen LilandNydalens SKdiskvalifisert

H11-12

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Noah SommerheinNydalens SK26.4011.35
2Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK26.42+0.0211.36
3Eskil HafskjoldNydalens SK27.26+0.4611.55
4Magnus SkaugNydalens SK38.34+11.5416.46
5Oliver SkjelvanNydalens SK51.07+24.2722.13

D-12N

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Josefine Oraug RyghNydalens SK20.509.03
2Mari Oraug RyghNydalens SK22.07+1.179.36
3Rakel Elisabeth BrodinNydalens SK23.15+2.2510.06
4Juni Hagelid NorheimNydalens SK23.37+2.4710.16
5Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK26.36+5.4611.33
6Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK34.38+13.4815.03
7Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK35.20+14.3015.21
8Sara Trandem HøgbergNydalens SK35.24+14.3415.23
8Clara WeiszNydalens SK35.24+14.3415.23
10Sigrid Lea BrodinNydalens SK39.12+18.2217.02
11Tuva Wilkens JernbergNydalens SK41.12+20.2217.54
12Tind Kirvil Haaland TjoreNydalens SK55.56+35.0624.19
0Ingeborg SaunesNydalens SKdiskvalifisert

D-10

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK24.2711.38
0Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK27.04+2.3712.53
0Helene ScheeleNydalens SK15.527.33
0Maja WilsbergNydalens SK37.16+12.4917.44

H-12N

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl Oraug RyghNydalens SK18.418.07
2Jonas WilsbergNydalens SK20.04+1.238.43
3Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK20.10+1.298.46
4Amund SaugestadNydalens SK22.24+3.439.44
5Markus Aleksander OsnesNydalens SK22.25+3.449.44
6Tarjei Hausken NordbergNydalens SK36.25+17.4415.50
7Kjetil AspelundNydalens SK39.26+20.4517.08

H-10

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Iver AarsethNydalens SK25.2612.06
0Andreas Nyland AspelundNydalens SK35.57+10.3117.07
0Sondre HafskjoldNydalens SK35.53+10.2717.05
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK23.4511.18
0Nils Erlend Soldal UrsinNydalens SK35.53+10.2717.05
0Theo Winsents SæterNydalens SK22.2510.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor